Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#156) icons


icons
addikt

Nagyon vicces ezeket a benchmarkkal kapcsolatos hsz-eket olvasni.

Viszont én sem látom értelmét ezekben letesztelni, mert teljesen értelmezhetetlen eredmény jön ki. A probléma persze az, hogy nincs ennél jobb módszer, nade ez meg félrevezeti azokat, akik egyáltalán nem értenek a témához (lsd. néhány hsz itt)!

Flamewar téma (kamera): én nem értek annyir a fotózáshoz, de szempont volt, hogy olyan telefont válasszak, ami értékelhető képeket csinál. Nekem az N5 ilyen volt. Megnézve pl a G2 képeit, én nem látok akkor különbséget!
N5 fák, G2 fák
N5 épület itt az épületnél a vonalélesség nagyon rendben van, viszont pl a Mondeo-nál torzul a kép, G2 épület
és így tovább. Azért éppen a G2t említettem, mert ezzel van egy súlycsoportban, árban, és a legtöbbször itt is erre hivatkoznak. Egyébként most a tesztekben MA-n mindkettő 8 pontot kapott, ami szerintem korrekt. Főleg ezért az árért.

Azzal kapcsolatban, hogy miben jobb a Nexus:
Gyors, szép, letisztult. Nekem az tetszik, hogy WPhez és iOShoz hasonló laggolásmentes OS fut a telómon. Ha ennyi pénzt áldozok egy telefonra, akkor nálam ez alap. Ezért nem vettem S4et, G2t, stb. Azok sok más dologban többet nyújtanak. Ez meg abban, hogy megjön rá másfél évig a frissítés (a legújabb Droid! Tehát nem lesz 2 verziószámmal lemaradva), és az OS nem fog megakadni rajta (egy pillanatra se).

BTW átraktam ART-ra a telót, és a WhatsApp indulás után le is állt. Úgyhogy amíg ezt nem fejlesztik, senkinek se ajánlom, tud random hibákat dobni a teló. A másik fórumban írtam, hogy a tárcsázónál (vagy hívásnál, valahol akörül) is gondok voltak, lehet hogy ugyanez volt. Szerintem mindenki maradjon a jó öreg Dalviknál :)

3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.