Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-17 12:40:07

LOGOUT.hu

A Nexus 4 a Google 2012 novemberében kiadott fejlesztői telefonja. A fórumban lehetőleg kerüljük az iPhone-Android háborút, mert senki sem kíváncsi rá, valamint mindenféle Flame és Off témát, amennyire csak lehetséges.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43051) #27813376 válasza NTonee (#43046) üzenetére


#27813376
törölt tag

De azt mond meg hogy tud pl Orange-ra rámenni ha az automata keresés le van tiltva?
El is veszti a jelet ha bentebb utazom. Nekem is gyanús, még valahogy kiíratom a szolg. nevét aztán megmutatja magát.

Próbáljátok már ki ha ott laktok a közelben, hogy az automata keresést letiltjátok, kézzel kiválasztjátok a saját szolgáltatót, hogy R betű akkor is lesz vajon?
:F

(#43052) NTonee válasza #27813376 (#43051) üzenetére


NTonee
veterán

ezt passzolom. Arra tippelek esetleg, hogy valami partner szerződés van a voda és az orange között (mint pl a spanyoloknál, a voda használhatja hálózatukat) és voda hálózatként azonosította. Aztán lehet, hogy most nagy marhaságot írtam ezzel.
Ha járok arra, akkor kipróbálom (remélem nem felejtem el).

(#43053) danieben8


danieben8
csendes tag

[link] Én is most készülök n4-et venni, és egyik ismerősöm németbe él, tőle tudnám beszerezni. Szerintetek mennyire valósak ezek az árak? Mert elég durván olcsó itt minden. Egész magas a pozitív visszajelzések száma.

(#43054) Scooter74 válasza danieben8 (#43053) üzenetére


Scooter74
őstag

Használt cuccokat forgalmaznak és azért tudnak ilyen jó árakat adni!

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#43055) danieben8 válasza Scooter74 (#43054) üzenetére


danieben8
csendes tag

Elég frankó, ennyiért. Kíváncsi lennék, hogy mennyire "új" az az "új állapot". Próba cseresznye, ha lesz pénzem, kipróbálom. O.o

(#43056) dipeti válasza danieben8 (#43055) üzenetére


dipeti
senior tag

Aztán ne felejtsd el megírni! ;) :R

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#43057) danieben8 válasza dipeti (#43056) üzenetére


danieben8
csendes tag

Feltétlen! :)

(#43058) andro_et


andro_et
tag

Sziasztok. Akinek van egy kis szabadideje és érti a kifejezéseket, segíthet a fejlesztőnek a Semaphore Manager magyarításában :) Itt lehet csatlakozni. Ennek a kernel-nek a kezelő programjáról van szó.

(#43059) headhunter86


headhunter86
senior tag

Én ennyit használom a telefont és 3 napig bírja. Tök jó. Ha kicsit többet nyomkodom akkor 2 nap.

[ Szerkesztve ]

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#43060) HZoli87


HZoli87
veterán

Most vettem észre, hogy a gmail mintha nem szinkronizálna nálam valós időben. Feloldom a kijelzőt és pár másodperc múlva jelzi, hogy X üzenetem jött. Tegnap még működött és azóta semmilyen beállításhoz nem nyúltam. Gyors megoldás rá? Vagy várjak, hátha megjavul?

(#43061) DuDieHUN válasza headhunter86 (#43059) üzenetére


DuDieHUN
aktív tag

hát igen 2:46 beszélgetéssel nálam is jól bírná, de általában 1-1,5 óra van naponta ami eléggé leszívja az akksit :(

(#43062) hudyfiu válasza HZoli87 (#43060) üzenetére


hudyfiu
senior tag

Nézd meg a beállításokban a gmail fiókot, lehet valami nincs bepipálva vagy hibát jelez. Valamiért sok telefonon láttam most ilyet.

(#43063) HZoli87 válasza hudyfiu (#43062) üzenetére


HZoli87
veterán

Köszi, a beállításokat már megnéztem (rendben vannak). Szinkronizálásnál sem jelez hibát. Várok vele, hátha megjavul most az egyik napról a másikra.

(#43064) gombasm válasza danieben8 (#43053) üzenetére


gombasm
aktív tag

Azért nézd meg jobban: ennyiért veszik ők a használt készülékeket, nem árulják :W !
Hirdetik is, hogy gyorsan fizetik ki a cuccot, ha feladod nekik, gyorsan kp. -hez juthatsz.
Az oldalon be kell jelölnöd a készülék paramétereit (új-újszerű-használt-karcos stb. valamint szolgáltatófüggő v. nem stb.) és a szerint dobja az átvételi árat.

300 euró alatt én is válatnék Nexus 5 -re...

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Nothing (1)

(#43065) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

CM11 van a nexuson, fent van az Xposed és hozzá az Airplane helper, viszont a Profile Scheduler mégse tudja a repülőgép üzemmódot kapcsolgatni... Mi lehet a gáz?

═════════════════════════════════════════

(#43066) appel válasza RootRulez (#43065) üzenetére


appel
őstag

Az, hogy az alkalmazás nem működik jól.
A legújabb verziót próbáltam kb. egy hónapja, és egy csomó dolog nem v. nem úgy működött, ahogy kellett volna.

(#43067) RootRulez válasza appel (#43066) üzenetére


RootRulez
félisten

Hmm, és mit használsz helyette?

═════════════════════════════════════════

(#43068) danieben8 válasza gombasm (#43064) üzenetére


danieben8
csendes tag

Na így már értem ezt az egészet, nem tudok németül, amiatt kérdeztem rá!:) Köszönöm, hogy szóltál!

(#43069) Diamond500 válasza RootRulez (#43065) üzenetére


Diamond500
senior tag

Nem az alkalmazás problémás hanem a Kikat-ban már nem kap jogot külső program az repülő mód kezelésére..
Google f*szsága ez megint.. én is megvettem, és utána olvastam

(#43070) appel válasza RootRulez (#43067) üzenetére


appel
őstag

Nagyon sokáig a Phoneweaver-t használtam, nagyon szerettem, de egy ideje nem fejlesztik.
Mostanában próbálgatom a Smart Volume Control-t.
Nem rossz, de még lesz 1-2 feature requestem a fejlesztőnek.
Az airplane módot nem próbáltam, nem használom azt a funkciót.
(mindkettőből a fizetős verziót használtam, de próbára a trial-t javaslom)

(#43071) RootRulez válasza Diamond500 (#43069) üzenetére


RootRulez
félisten

No de épp ezért jó az Xposed és az Airplane helper, nem? :F Ebben kéne hogy segítsen, nem? :F

═════════════════════════════════════════

(#43072) #27813376


#27813376
törölt tag

Hatha valakinek megfelel:
En ezt hasznalom, igaz, rendkivul puritan, csak idozitett nemitasra jo, de arra tokeletes. Minden nap lenemit delutan hatkor, reggel meg visszakapcsolja a hangokat. Silent Time

(#43073) TODI1111 válasza RootRulez (#43065) üzenetére


TODI1111
addikt

Nem lehet, hogy a CM11 a probléma? Nálam a nexus 4-en az általad fordított 2.1.5-ös profile scheduler illetve
Ez a páros kifogástalanul működött és most a nexus 5-ös telcsin is működik!

(#43074) RootRulez válasza TODI1111 (#43073) üzenetére


RootRulez
félisten

N4-en gyári ROM-ot használtál?

═════════════════════════════════════════

(#43075) TODI1111 válasza RootRulez (#43074) üzenetére


TODI1111
addikt

N4-en gyári és slimkat, mindkettőn működött! Esetleg az is lehet, hogy a profile scheduler újabb verziójában rontottak el valamit!

[ Szerkesztve ]

(#43076) RootRulez válasza TODI1111 (#43075) üzenetére


RootRulez
félisten

Kipróbáltam több verzióval is és egyikkel sem megy. :( Tekintve, hogy nem programhiba, valóban a CM11 lehet benne a ludas... :W De akkor miért van Airplane Helper? :F

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#43077) RootRulez válasza RootRulez (#43076) üzenetére


RootRulez
félisten

Szarvashiba lehet, de nem volt engedélyezve az Airplane Helper az Xposedben a modulok között. .U Újraindul és kiderül, ez volt-e a baj...

ÉS igen, í gy már működik. :W ()

:DDD

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#43078) TODI1111 válasza RootRulez (#43077) üzenetére


TODI1111
addikt

A lényeg, hogy megoldodott! :K

(#43079) C.Brigante válasza HZoli87 (#43063) üzenetére


C.Brigante
veterán

ilyet csinalt mar nekem is, pillanatnyi elmezavarnak tunik mert en sem nyultam semmihez es most perpillanat jo.

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#43080) HZoli87 válasza C.Brigante (#43079) üzenetére


HZoli87
veterán

Szerencsére megjavult nálam is, épp az előbb jelzett.

(#43081) Pistiboy88


Pistiboy88
aktív tag

Néha megőrjít ez a telefon. Van, hogy hetekig tökéletes, most meg megint hülyéskedik.
A GooglePlay Szolgáltatások este 11-tól (akku 72%) reggel kilencre leszívta, úgy, hogy nem is ébresztett.
Most töltőn van, kíváncsi leszek...

De a legkeményebb a kamera bug volt. Tegnap előjött. Fényképeztem, majd csattogó hangot hallok a kamerától, erre a lencse úgy ugrált, mintha a telefonból ki akarna szabadulni, olyan érzésem volt, hogy koccolja az üveg hátlapot. :D Aztán csattant egy nagyot, újraindult, s most jó. Azonnal lecseréltem a gyári programot a Camera FV-5 -re. Sokkal jobbak is a képek. Itt talán nem fog ficánkolni az optika. :D
Lehet, hogy mikor megkergült ezt mondta a lencse:
"Kicsi vagyok, de optikai zoom-os leszek akkor is...." és csatt, és megint csatt :D :D :D De ez legyen a legnagyobb gond a telefonnal. :)

(#43082) Diamond500 válasza Pistiboy88 (#43081) üzenetére


Diamond500
senior tag

Én is így vagyok vele...

(#43083) gipsztigris


gipsztigris
addikt

Hová menti a CWM recovery a backup mappát? Elvileg az sdcard/clockworkmod/backup könyvtárba, de ott nem látok semmit. Viszont recoveryben megtalálom és tudok is restore-t csinálni.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#43084) adamikus


adamikus
tag

Aki esetleg árulja a telefonját, dobhatna rám egy PM-et, barátom venne.

(#43085) heidricha válasza gipsztigris (#43083) üzenetére


heidricha
senior tag

Én is kerestem egy darabig. Nagyon secure, de a nagyG gyorsan megmondja.

(#43086) gipsztigris válasza heidricha (#43085) üzenetére


gipsztigris
addikt

"Nagyon secure, de a nagyG gyorsan megmondja."

Ezt egy kicsit bővebben ha lehet, mert lehet, hogy azért mert nemrég volt ebéd és el vagyok pilledve, de nem igazán értem. :)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#43087) cirx válasza adamikus (#43084) üzenetére


cirx
senior tag

-Delete-

[ Szerkesztve ]

S23 GREEN

(#43088) heidricha válasza gipsztigris (#43086) üzenetére


heidricha
senior tag

Elnézést, ha túl rejtjelesre sikeredett. Rejtett valamilyen biztonsági megfontolásból, de a Google megmondja, ha ügyesen kérdezed.
/mnt/shell/emulated/clockworkmod/backup

(#43089) gipsztigris válasza heidricha (#43088) üzenetére


gipsztigris
addikt

Köszi! Így már könnyű! :R De vajon miaf@szért dugja így el?

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#43090) heidricha válasza gipsztigris (#43089) üzenetére


heidricha
senior tag

Erre nem sikerült rájönni, meg aztán vissza is tértem a TWRP-hez, szerintem sokkal kényelmesebb.

(#43091) w333


w333
félisten

Google -nál ismét bekurblizták a szervereket Link vagy jön az 5.0 ? :DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#43092) appel válasza w333 (#43091) üzenetére


appel
őstag

A 2013 Nexus 7-re már gurul az OTA. Viszont az is 4.4.2_r2 (KVT49L), csak van benne pár bugfix.

[ Szerkesztve ]

(#43093) feriapu


feriapu
csendes tag

Azt szeretném kérdezni,hogy tegnap este alapra visszaállítottam a telefont. A művelet közben ezt írta ki: Root acces is missing. Root device?.....Ez azt jelenti,hogy valamikor roolták már a telefont?

[ Szerkesztve ]

(#43094) danieben8 válasza feriapu (#43093) üzenetére


danieben8
csendes tag

Nem. Ez azt jelenti, hogy nincs rootolva a telefon, és ahhoz, hogy újrarakjad, rootolni kell. amit a program neked felajánlott, el kell fogadnod, majd mindent megcsinál helyetted.

Edit.: Na. de várjunk. hogyan állítottad alapra? a telefon beállításaiból, vagy külön programmal?

[ Szerkesztve ]

(#43095) feriapu válasza danieben8 (#43094) üzenetére


feriapu
csendes tag

Köszönöm a választ. :R
A beállításokból a biztonsági mentés és visszaállítást választottam,majd a gyári adatok visszaállítását.
Kikapcsolt és az újboli bekapcsolás után egy kis idő elteltével írta ki nekem ezt az angol szöveget,az alapértelmezett kijelölést (No) választottam és ahogy írtad végigment a folyamat.
Csak azért kérdezetem,hogy ez a szöveg a telefon rootoltságára utal-e,mert az előző androidos telefonomnál amikor a gyári adatok visszaállítása történt,nem volt semmi root-ra való utalás.

(#43096) danieben8 válasza feriapu (#43095) üzenetére


danieben8
csendes tag

Örülök, ha tudtam segíteni! :)

Edit.: igen, ezekben az újabb rendszerekben teljesen máshogy van integrálva a root hozzáférés, sok fejtörést tud okozni nálam is, amikor valami soha nem látott üzenet egyszer csak felbukkan, és rögtön választani kell.:D

[ Szerkesztve ]

(#43097) appel válasza danieben8 (#43096) üzenetére


appel
őstag

Ti mekkora hülyeséget hordtatok itt össze :-)
(gondolom a többiek is fekszenek a röhögéstől, azért nem szólnak semmit)

(#43098) w333 válasza appel (#43097) üzenetére


w333
félisten

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#43099) Land


Land
veterán

Azt mi okozhatja, hogy zenehallgatáskor vagy videó nézéskor fülesen keresztül ha halk rész jön, akkor kerregő hangot hallani? Valószínű végig kerreg, de csak akkor hallani ha halk a zene.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#43100) feriapu válasza appel (#43097) üzenetére


feriapu
csendes tag

Miért irsz többes számban? Miért kérdeztem hülyeséget? Nem tudok angolul. Egyszerű felhasználó vagyok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.