Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-17 12:40:07

LOGOUT.hu

A Nexus 4 a Google 2012 novemberében kiadott fejlesztői telefonja. A fórumban lehetőleg kerüljük az iPhone-Android háborút, mert senki sem kíváncsi rá, valamint mindenféle Flame és Off témát, amennyire csak lehetséges.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42851) RootRulez válasza #27813376 (#42850) üzenetére


RootRulez
félisten

Akkor olyan 70K lehet +/- párezer egy pár hónapos, még garis, 16GB-os, megkímélt N4 ára...

═════════════════════════════════════════

(#42852) Scooter74 válasza RootRulez (#42851) üzenetére


Scooter74
őstag

Azt tudom ha most adnám el az enyém akkor 80K lenne az ára a 2 év LG gari miatt mert az enyém nem sufni gsm-s hanem telenoros vásárlás és 100%-ig letiltás mentes mert 20 éve flottás telenoros vagyok egyedi díjcsomaggal.
Ja és nem 9 hó gari van rajt mert húsvétkor lesz 1 éves!

[ Szerkesztve ]

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#42853) kicsi83 válasza aizen92 (#42844) üzenetére


kicsi83
tag

Root nélkül nem tudok, bocsi

(#42854) Scooter74


Scooter74
őstag

Kíváncsiságból nyomta egy antutu tesztet és odacsapott a telefon az Xperia Z-nek: 21216-s pontot teljesített!

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#42855) #27813376 válasza RootRulez (#42851) üzenetére


#27813376
törölt tag

Valahogy így.

(#42852) Scooter74:
Viszont ha jól értem akkor nem független. Egyébként a garancia nálam nem volt szempont sose, az eddig használt 30x készülékem egyike sem volt garanciális idő alatt problémás, sőt utána sem. Vagyis de, egy ZTE Blade tégla lett egy buhera során saját hibámból, a T-Mobile akkor még volt olyan tök, hogy 1-1 cserélte őket kifelé :)

(#42856) NTonee válasza #27813376 (#42855) üzenetére


NTonee
veterán

minden nexus4 független, a telenoros is

(#42857) #27813376 válasza NTonee (#42856) üzenetére


#27813376
törölt tag

Hogy a picsába??? Ezt nem tudtam ám, köszi!

(#42858) RootRulez válasza NTonee (#42856) üzenetére


RootRulez
félisten

:K

═════════════════════════════════════════

(#42859) papeti01 válasza petipetya (#42836) üzenetére


papeti01
senior tag

Ez jó kérdés. Nem tudom német szolgáltató, de rákérdezek! Köszi

#proudfather

(#42860) M3oH válasza #27813376 (#42857) üzenetére


M3oH
addikt

Mert, nem engedik lockolni őket a szolgáltatónak. A Motorolák többsége is független volt, ezen ok miatt anno :)

(#42861) janosibaja


janosibaja
őstag

Bocs, hogy még egyszer... Erre valaki?

(#42862) dnelb válasza janosibaja (#42861) üzenetére


dnelb
veterán

Amíg vezetsz jegeled a play musicot.

(#42863) buvartacsko válasza Bone123 (#42633) üzenetére


buvartacsko
addikt

jól értem hogy van egy nexus 4-ed és az égvilágon semmire se használod? :)

(#42864) gipsztigris válasza buvartacsko (#42863) üzenetére


gipsztigris
addikt

Jól érted! :) 4 nap alatt két óra kijelzőidő, az több mint kevés. Nekem napi két-három óra a standard.
Jaa! És 15-16 órát bír az akksija és elégedett vagyok. Nem azon a villanyszámlán fogok meggazdagodni, amit a telefonom töltésén spórolok! :D

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#42865) buvartacsko válasza gipsztigris (#42864) üzenetére


buvartacsko
addikt

van itt is egy nexus 4, 1 nap idle, 3-4 óra kijelző idő teljesen alap kitkattel. hát nem vagyok megelégedve vele az i5-höz képest ami azért szintúgy 1 óra idle, 5-6-7 óra használat idővel. naponta így is nagyon kevésnek találom azt a van hogy 3 óra használatot, miközben az iphoneon simán duplája is van. na most eltudom képzelni 4 nap idle 2 óra használattal.. kb megnézte 2x az időt és itt ki is fújt a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#42866) C.Brigante


C.Brigante
veterán

néha néha valós bug-al találkozok, camera + restart létezik sajna. használ valaki, valamirevaló cam appot? ezt csak ezzel tudom kikerülni...

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#42867) gipsztigris válasza buvartacsko (#42865) üzenetére


gipsztigris
addikt

Persze, kinek-hogy! Én azt vallom, hogy ha már "okosteló" akkor ne kelljen trükközni a 2G-3G-vel, vagy a wifi ki-be, GPS ki-be,Bluetooth ki-be, stb., hanem legyen minden elérhető ha kell azonnal! Ha ezekkel a feltételekkel kibír napi cca. egy óra telefonálást, két-három óra képernyőt, levelezést, egy kis GPS-t, reggeltől estig töltés nélkül, akkor számomra megfelelő!
Nem tervezek hosszabb száműzetést, túlélő tábort a dzsungelben, így azt gondolom, hogy alol lefekszem aludni ott mindig lesz egy töltő ahová csatlakozhatok a telefonnal. :)

(#42866) C.Brigante

LgCamera, vagy a Camera FV-5

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#42868) C.Brigante válasza gipsztigris (#42867) üzenetére


C.Brigante
veterán

köszi! első körben megnézem ezt a camera zoom fx-et, aztán amit írtál.

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#42869) gipsztigris válasza C.Brigante (#42868) üzenetére


gipsztigris
addikt

Az is jó! Használtam egy időben azt is.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#42870) Diamond500


Diamond500
senior tag

[link] érdekes cikk :-)

(#42871) func93 válasza Diamond500 (#42870) üzenetére


func93
senior tag

vannak dumák.. :DDD

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#42872) randras_83 válasza func93 (#42871) üzenetére


randras_83
addikt

Jaja. Blackberry ;D

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#42873) catroot válasza C.Brigante (#42866) üzenetére


catroot
veterán

Nekem indult már újra más kamera app-al is.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#42874) pepe091 válasza C.Brigante (#42866) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nem tudod vele kikerülni. Akármivel újra tud indulni ami használja a kamerát. Akár egy képszerkesztő, QR olvasó, bármi.

(#42875) buvartacsko válasza gipsztigris (#42867) üzenetére


buvartacsko
addikt

detto, főleg androidos ismerősöknél látom hogy valamiért állandóan ki be kapcsolgatják a 3g-t, így persze kb lehetetlen őket akkor elérni amikor kellenének, hanem várni hogy majd talán nemsokára pont bekapcsolja éppen a 3g-t. pedig úgy vettem észre, hogy ha be is van kapcsolva nem fogyaszt jelentősen ha nem használod.

(#42876) amarcika


amarcika
csendes tag

Sziasztok!
Most tervezek venni telefont és az lenne a kérdésem, hogy megéri-e még ilyen telefont venni?

(#42877) buvartacsko válasza amarcika (#42876) üzenetére


buvartacsko
addikt

mire akarod használni? én azt látom hogy még mindig egy nagyon jó telefon, legújabb android röccenés mentesen pengén fut rajta. nem hiszem hogy megbánnád.

(#42878) randras_83 válasza amarcika (#42876) üzenetére


randras_83
addikt

Szerintem igen.

https://www.flickr.com/randras83/

(#42879) #27813376 válasza amarcika (#42876) üzenetére


#27813376
törölt tag

Én is most vettem. Nagyon jó, vegyed!

(#42880) Hunter2


Hunter2
addikt

össze lehet valahogy kötni a gmail címjegyzéket a facebook kontaktokkal ha stock romot használok?
Samu advance-nél ezt simán meg lehetett tenni.

amarcika

Én is most vettem, simán megéri.

[ Szerkesztve ]

(#42881) catroot válasza Hunter2 (#42880) üzenetére


catroot
veterán

Tedd fel ezt, esetleg még ezt is kipróbálhatod (ebben még van tárcsázótól kezdve, minden. elég jó.)

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#42882) amarcika


amarcika
csendes tag

Hát az az igazság hogy hétköznapi használatra kell. Van egy Samsung Galaxy S Advancem, csak hát ez már nem szolgál ki több okból sem: az egyik az akksi a másik meg a támogatottság. Szóval nagyon esélyes ez a készülék, mert jól is néz ki meg ahogy olvasgattam a teszteket, specifikációkat is elég egy bivaly erős készüléknek néz ki. :D

(#42883) w333 válasza amarcika (#42882) üzenetére


w333
félisten

+1 nyugodtan vedd meg :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#42884) petipetya válasza amarcika (#42882) üzenetére


petipetya
nagyúr

Én is csak ajánlani tudom a telefont. Nagyon erős, gyors, és a rendszert is frissítik még egy darabig. :C

A topicban pedig mindenféle tapasztalat és support megtalálható, a fizikai kiegészítőktől kezdve egészen a főzött romokig bezárólag. Ha ez utóbbiba nagyon belendülsz, akkor van egy mélyvíz topic is.

Szinte mindig van valaki, aki hozzá tud szólni a fentebb említett témák valamelyikéhez.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#42885) C.Brigante válasza pepe091 (#42874) üzenetére


C.Brigante
veterán

ejha, ezt nem is tudtam... :-/

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#42886) Midway válasza amarcika (#42882) üzenetére


Midway
senior tag

Én is most vettem kb 3 hete. Lenyügöző a gyorsasága az elöző telefonjaimhoz képest.
Nem is értem miért nem vettem már elöbb ezt.

Az asszony S3-a a nyomába sem érhet és arra még csak most is 4.3 szoftver van ami nem tökéletes.Így fel sem tettem.

[ Szerkesztve ]

(#42887) stvnppp


stvnppp
senior tag

Sziasztok!
Amúgy a kijelző sárgulásán kívül (ami meg van említve az összefoglalóban) van még másik típushiba? A kijelzősárgulás mennyire gyakori?

Mennyire gyorsan pozicionál és mennyire pontos a GPS? Van, ahol azt írják, hogy van benne Glonass, máshol meg sem említik. Erről tud valaki valami pontos infót?

(#42888) Diamond500 válasza stvnppp (#42887) üzenetére


Diamond500
senior tag

Összefoglalón kivül én még nem találkoztam itt senkivel akinek sárgulna... kamera random restartolhatja a telefont, ez a másik hiba ami jellemző

(#42889) NTonee válasza stvnppp (#42887) üzenetére


NTonee
veterán

az első sorozatra volt jellemző a kijelző sárgulása, itt a fórumban talán egy volt. Előforduló hiba a kamera és vaku használatkor restart, viszonylag kevesen találkoz(t)unk vele, de volt akinél nagyon idegesítő gyakorisággal esett meg. Kis kutakodás után azt találtam erről, hogy nem hardver hiba, hanem a camera api a bűnös, amiről elvileg tud a gugli.
A gps pár pillanat, van amikor egy másodperc nincs a pozicionálás, mire betölt az app, már ott is van.

[ Szerkesztve ]

(#42890) gipsztigris válasza stvnppp (#42887) üzenetére


gipsztigris
addikt

Glonass kompatibilis gps vevő van benne. A pozicionálás parádés gyorsaságú.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#42891) magellan14


magellan14
tag

http://www.cyanogenmod.org/blog/cyanogenmod-11-0-m2-release
Mai cm11 snapshot

(#42892) Hunter2 válasza amarcika (#42882) üzenetére


Hunter2
addikt

pont most váltottam én is advance-ről. ég és föld a kettő.

[ Szerkesztve ]

(#42893) stvnppp


stvnppp
senior tag

Köszönöm Uraim! :R

(#42894) benito86


benito86
csendes tag

Sziasztok,

Mi a véleményetek a csipeszes autós tartókról?
[link]
Akinek van tapasztalata írja meg!

Köszönöm:

(#42895) #27813376 válasza benito86 (#42894) üzenetére


#27813376
törölt tag

Konkrétan utálom. Menet közben véletlen ki akarom szedni belőle akkor nehézkes. Én azokat preferálom amibe beledugom, és egy kézzel ki is tudom szedni. De leginkább nincs tartóban, csak egy csúszásgátlós szivacson (persze nem minden kocsiban van ilyen hely)

(#42896) dipeti


dipeti
senior tag

Az új cm 11 snapshotot próbálta vki? xda-n panaszkodik egy srác, hogy nem tud installálni semmilyen appot. :F

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#42897) NTonee válasza benito86 (#42894) üzenetére


NTonee
veterán

nekem ilyen van, kínából rendeltem ebay-en. Csak szélvédőre tapad (az eredeti monster grip, műszerfalra is). Menet közben kicsit rázkódik (hála a jó magyar utaknak), így a gmaps állandóan hibajelentést akar küldeni. :) Két kéz kell a telefon be-kioperálásához, ami kényelmetlen lehet.
Viszont ezt az árat teljesen megéri szerintem, főleg mivel a csipeszbe belemegy bumperrel is, a gyári kialakítású tartóba nem.

(#42898) magellan14 válasza dipeti (#42896) üzenetére


magellan14
tag

Nemrég tettem fel.még nem teszteltem az adott problémára.Playből vagy az *.apk fájl nem megy fel?

(#42899) dipeti válasza magellan14 (#42898) üzenetére


dipeti
senior tag

Állítólag playben írja megtagadja a telepítést inkompatibilitásra hivatkozva.

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#42900) zsocy válasza NTonee (#42897) üzenetére


zsocy
őstag

Az én tartóm viszont tökéletes, szintén ebay, Exogear Exomount. Tapad a műszerfalon is, rázkódás szinte semmi, mondjuk ez lehet hogy kocsifüggő is. Kicsit tényleg nehéz betenni és kivenni, de fogja a telót rendesen és hangvezérléssel nem is túl nagy macera használni. Nekem bejött.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.