Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-17 12:40:07

LOGOUT.hu

A Nexus 4 a Google 2012 novemberében kiadott fejlesztői telefonja. A fórumban lehetőleg kerüljük az iPhone-Android háborút, mert senki sem kíváncsi rá, valamint mindenféle Flame és Off témát, amennyire csak lehetséges.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42601) FőDudu


FőDudu
addikt

[Lockscreen notification] temaban ez nem jo?

FőDudu

(#42602) #27813376


#27813376
törölt tag

KitKat alatt nekem nem csinál screenshotot a hangerő le+power kombóval.
Mi a módszer? Nyomtam lassan, hoszabban, de nem.

(#42603) tomiii007 válasza #27813376 (#42602) üzenetére


tomiii007
senior tag

egyszerre kell lenyomni :)

(#42604) #27813376 válasza #27813376 (#42602) üzenetére


#27813376
törölt tag

Bocs, most meg mukodik....

(#42605) ordogl


ordogl
tag

Sziasztok!

Tudom, hogy nem konkrétan ide tartozik, de hátha valaki segít.
A Google naptáramból eltűntek a névnapok. Mi lehet a baj? a netes felületen sem találom....

Ordogl

(#42606) tomiii007 válasza ordogl (#42605) üzenetére


tomiii007
senior tag

itt a válasz:[link]

(#42607) Scooter74 válasza ordogl (#42605) üzenetére


Scooter74
őstag

Szia!
Névnap

A bőngészős naptárba másold be és jó lesz még a telefonon is vissza hozza!

Megelőztek!

[ Szerkesztve ]

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#42608) mihione


mihione
őstag

Hali!Akinel carbon van fent francoval,tudna mondani egy antutu 3d,2d pontszamot? Ha ezzel a parossal nem szaggatnak a jatekok (pl. angry birds star wars 2,beach buggy blitz) akkor asszem eljott az ido 4.3-as carbonrol valtani az ujra :D Elore is koszi!:)

[ Szerkesztve ]

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#42609) tomiii007 válasza mihione (#42608) üzenetére


tomiii007
senior tag

nekem stock 4.4.2 se szaggatnak, még játékot nem láttam szaggatni nexus 4en :D

(#42610) ordogl válasza Scooter74 (#42607) üzenetére


ordogl
tag

Köszönöm sikeres volt :-)

Ordogl

(#42611) Scooter74 válasza ordogl (#42610) üzenetére


Scooter74
őstag

Nincs mit nagyon szívesen.

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#42612) mihione válasza tomiii007 (#42609) üzenetére


mihione
őstag

En mahdit es slimet probaltam tobbfele kernellel de mindnel meg-meg reccentek,antutu 3d tesztnel is vagy 5-10 fpsel kevesebb volt az atlag mint 4.3 francoval.En is csodalkoztam h akadnak pedig nem kene neki, mondjuk azt hozzateszem h interactiveban nem performance modban de akkor se kene neki sztem.

[ Szerkesztve ]

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#42613) hYpErKe válasza NTonee (#42547) üzenetére


hYpErKe
tag

Úgy néz ki segített a factory image, most nem zabálja az android os az akksit, felraktam ma a szokásos alap app csomagomat majd holnap este jelentkezek üzemidő tekintetében hogy bírja a drágaság. ;]
Köszönöm a segítségeteket! :R

Pixel --> Pixel 7

(#42614) nLali


nLali
senior tag

Nem appos topic, de.. Volt szó róla, hogy hangminőség miatt a neutron playert használjuk páran. Találtam valamit. Le voltam maradva, van JetAudio androidra. Frissítik is rendesen. Szépen fut, jól konfigolható, átlátható szoftver ( szerintem ) jó hangminőséggel. Próbáljátok ki.

[ Szerkesztve ]

(#42615) Scooter74


Scooter74
őstag

És igen meg lett az 5 és fél órás kijelzőidőm. Képek a mélyvíz topikban.

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#42616) atillaahun


atillaahun
veterán

Akik korábban írták hogy működik nekik a hangrögzítés call recorder-el azok mind Dalvik-on vannak?
Mert én ART-on vagyok és feltelepült normálisan a program, csak az a tetves ALSA mixer nem akar megjelenni telepítettként a beállításaiban, pedig kapott root jogot és reboot is megvolt.
Micsinájjak még vele?

[ Szerkesztve ]

(#42617) zorromoto válasza atillaahun (#42616) üzenetére


zorromoto
senior tag

nekem se ment art-on csak dalvik-on

(#42618) Tarkusx válasza atillaahun (#42616) üzenetére


Tarkusx
csendes tag

Nekem dalvik-on sem ment. Valószínűleg a kernel miatt. Franko-val, és faux-al is próbáltam.

N4 stock 4.4.4 HellsCore Nova Xposed GravityBox

(#42619) atillaahun válasza Tarkusx (#42618) üzenetére


atillaahun
veterán

Igaz, a kernelhez valszeg több köze van.

(#42617) zorromoto
Te milyen kernelen voltál? Stock?

[ Szerkesztve ]

(#42620) zorromoto válasza atillaahun (#42619) üzenetére


zorromoto
senior tag

Most legutóbb slim-alapon voltam de slukkica kernelével is megy bár hozzá kell hogy tegyem nem tökéletes meg ez a call recorder. Néha jól működik néha megfagy.az alsamixer is volt hogy többszöri próbálkozásra ment fel.

(#42621) Ghard válasza atillaahun (#42616) üzenetére


Ghard
őstag

Dalvikon vagyok és ugyan ezt írja az alsa akármit csinálok.
Igazából le se sz.rom, CAF módra beállítottam és ezzel szépen vesz fel.

(#42622) Medellin23


Medellin23
tag

Sziasztok! tudtok ajánlani nekem jó flip tokot? szép elegáns minőségi:) illetve a tapasztalatok érdekelnének, mennyire jók ezek. Guglizni tudok flip tokot, csak jobb lenne felhasználó élményt is ismerni. köszi!

azt kihagytam, hogy oldal flip.

[ Szerkesztve ]

(#42623) VD válasza Medellin23 (#42622) üzenetére


VD
őstag

Samsungon használtam sokáig gyári flip tokot. Simát, majd ablakosat.
Tapasztalatok:
- Ha nincs a hangszórónak kivágva nyilás, akkor visszahajtva rohadt kényelmetelen vele telefonálni.
- Ha van nyílás, akkor is megszokást igényel a használata! Főleg ha nem ablakos, akkor a hívás fogadás egy kézzel nem egyszerű mutatvány.
- Jellemzően a hangerő gombot takarják, így hívás közben nem mindig sikerül a hangerőt állítani
- Igazából semmit nem véd, sőt többet árt mint használ, mert a flip és kijelző bemegy a por és napok alatt sz@arrá karcolja a kijelzőt! (hetente cseréltem fóliát, míg a flip előtt 2-3 hónapig jó volt még a gyengébb minőségű is.)
- Érdemes egy közelségérzékelős kijelző ki-bekapcs alkalmazást felrakni hozzá, ami lezárja a kijelzőt a flip becsukásakor, mert a nélkül tud csodákat művelni a készülék.
- A minőségibb darbabok is pár hónap alatt elvesztik a tartásukat és elcsúszkálnak. Elég béna látványt nyújtva.

Nekem a dizájn tetszett, emiatt használtam. De megváltás volt amikor később nélküle használtam a telefont.
Én nem ajánlom.

[ Szerkesztve ]

(#42624) tlala válasza ordogl (#42605) üzenetére


tlala
addikt

Azért azt szeretném megjegyezni, hogy a névnapok importálásával átgondoltan, óvatosan. :))
Importáláskor nem egy külön ki-be kapcsolható naptár lesz mint pl. az ünnepnapok, hanem teljesen feltölti a saját naptárat, és a folyamat visszavonhatatlan, ettől a ponttól minden napra lesz a naptárban egy "vonal", mert minden nap van névnap. :)
Ha utólag jön rá az ember, hogy mégsem ezt/így akarta, akkor kiirtani vagy a teljes naptár törlésével (és akkor minden más is törlődik előre-hátra), vagy 365x3 kattintással lehet, egyenként.

(#42625) tlala válasza atillaahun (#42616) üzenetére


tlala
addikt

Kész 4.4.2-re próbáltam telepíteni, de nem megy a Call Recorder, hiába dalvik és stock kernel.
Próbálkoztam slukica kernellel, media patch-el meg minden nyavajával, de csak mikrofonon keresztül rögzít, telefonvonalon nem.
És igen, ugyanazt írja ki nekem is, hogy az Alsa nincs telepítve, pedig látszólag feltelepül.

(#42626) appel válasza tlala (#42624) üzenetére


appel
őstag

Ez így egyáltalán nem igaz.
Egyrészt figyelmetlen voltál, és a saját naptáradba importáltad ahelyett, hogy létrehoztál volna egy Névnapok nevű naptárat a fiókodban és oda raktad volna be a őket.
A folyamat visszavonása is megoldható, bár nem úgy, ahogy gondolná az ember.
Egyszerűen a nevnap.ics fájlt megnyitod szövegszerkesztővel és kicseréled "keres és csere" használatával az összes STATUS:CONFIRMED részt STATUS:CANCELLED -re, és ezt a fájlt importálod be ugyanoda, ahova korábban tetted a másikkal. Ezzel az összes névnap törlődni fog, és ezután megcsinálhatod az új naptárat, ahogy az elején írtam.

[ Szerkesztve ]

(#42627) tomiii007 válasza atillaahun (#42619) üzenetére


tomiii007
senior tag

Na használtam most vagy 2 napig a samsung headsetet és teljesen jól működik meg jól is hallanak... gombnyomással felveszem a hívást és hosszú gombnyomással pedig lerakom, nem recseg nem kell kiabálni stb olyan mint régi telóimmal

Ez a headsetem:[link]

(#42628) baluka6 válasza Medellin23 (#42622) üzenetére


baluka6
aktív tag

Barátnőm Huawei P6-on használt flip tokot, de hiába drágább kategóriás, karcolja a telefon oldalát, szóval én nem ajánlom. Ennyire erővel szabadon is lehet..

(#42629) pantomimes válasza tomiii007 (#42627) üzenetére


pantomimes
aktív tag

Pontos típus megnevezést tudsz mondani? Esetleg, hogy hol vetted?

(#42630) rantottsajt


rantottsajt
tag

Sziasztok!
Gyari hirolvasoba bele lehet valahogy rakni meg pluszba rss-t? Ha igen, hogy? Ha nem, akkor van valakinek bevalt rss olvasoja, amit ajanlana? Koszonom! :-)

(#42631) appel válasza rantottsajt (#42630) üzenetére


appel
őstag

Gyári Play újságosba is lehet, de ha az nem tetszik, akkor Feedly

(#42632) tomiii007 válasza pantomimes (#42629) üzenetére


tomiii007
senior tag

Pontos tipust nem tudok...samsung galaxy s advencemhez adtak... Tobbi samsung is ezt kapja s3 stb

(#42633) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

Rendkívül elégedett vok a KitKat standby üzemidejével. Minimális használat mellett nagyon sokáig bírja, és két óra képernyőhasználat így is kijött.

A "csak" két óra képernyőhasználat egyébként meglepően sok, ha a kívánt info szűrve érkezik az emberhez, értsd fontossági levelek, hírválogatások (flipboard), időjárás, live score és egyéb értesítések.

(#42634) Cseri0058 válasza Bone123 (#42633) üzenetére


Cseri0058
őstag

hány éves vagy?
undorító ez "vok" szó...

(#42635) szentkuti11


szentkuti11
addikt

Ezek után már nem fogja elárulni :D

(#42636) Bone123 válasza Cseri0058 (#42634) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

29 vok

(#42637) Cseri0058 válasza Bone123 (#42636) üzenetére


Cseri0058
őstag

na ehhez csak gratulálni tudok....29 évesen ilyen szót használni...

(#42638) Benex válasza Cseri0058 (#42637) üzenetére


Benex
senior tag

Vedenem bone-t, én is sűrűn használom ezt a szót. Én 20 vagyok.
Szerintem ezt azzal lehetne magyarázni hogy a mai generáció (xdd) sűrűn használja ezt és átragad. Eléggé sok ilyen "szó" van(ilyen például vok=vagyok, h=hogy stb)

[ Szerkesztve ]

S23 Ultra | Sony A7 IV

(#42639) janaman01


janaman01
addikt

én se itélek elsőre a vok miatt, amikor mobilról vagyok:) mint most is, nem mindig van kedvem pötyögni, és akkor ha lehet röviditek , illetve elhagyom az ekezeteket ....

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#42640) C.Brigante


C.Brigante
veterán

Tudom, most a nyelvtan a fő profilja a topiknak, de a jetaudio masnak sem telepul? Art lehet nem fexik neki... (36 vagyok es kenyelmesebb az x-et hasznalni a fekszik helyett) a vok engem is irrital : D

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#42641) pepe091 válasza C.Brigante (#42640) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Valami más gond lehet, mert nálam N5-ön felment simán ART alatt, működik is.

(#42642) petipetya válasza C.Brigante (#42640) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nálam pikk-pakk felment stock 4.4.2 alá (ART-on).

"nincs rá lezsóidő"

(#42643) C.Brigante


C.Brigante
veterán

app not installed, bármit csinálok, de miért csinálja ezeket néha....? no mindegy

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#42644) Cseri0058 válasza Benex (#42638) üzenetére


Cseri0058
őstag

A h=hogy ezt én is használom...de ez vok szerintem nagy ....... én 21 vagyok és egyszerűen irritál ez a szó...ez nem magyar emberhez méltó...

(#42645) Diamond500 válasza Cseri0058 (#42644) üzenetére


Diamond500
senior tag

Mé? :D

(#42646) petipetya válasza C.Brigante (#42643) üzenetére


petipetya
nagyúr

Egy-két ember már írta, hogy mikor a 24-es hibakód jött elő, akkor egy dalvik-ra való visszatérés, majd utána megint art-ra való átállás után feltelepült az adott alkalmazás.

"nincs rá lezsóidő"

(#42647) cirx válasza pepe091 (#42641) üzenetére


cirx
senior tag

Na beújított a srác! :C

S23 GREEN

(#42648) C.Brigante válasza petipetya (#42646) üzenetére


C.Brigante
veterán

Vegig nem csinalom miatta....

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#42649) petipetya válasza C.Brigante (#42648) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ha egy kurblit kellene tekerni közben a telefon oldalán, akkor még érteném, de így... :)

"nincs rá lezsóidő"

(#42650) Bone123 válasza Cseri0058 (#42637) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

És neked x évesen nem inkább barátnő keresésével kellene foglalkoznod? (nyilván nincs, ha nyelvtannácizmusra van időd, ha van, sajnálom szegényt). Egyébként a mondatod helyes nyelvtani formája:

Na, <--- vessző ehhez csak gratulálni tudok. - egy pont nem négy, ha hármat akartál, az gondolatmenet befejezésére használatos, és ugye a mondatodból hiányzik a gondolat. Huszonkilenc évesen (életkor esetében betűvel írjuk) ilyen szót használni, - ez egy félbehagyott alárendelő mellékmondat, nyelvtanilag értelmetlen. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.