Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-17 12:40:07

LOGOUT.hu

A Nexus 4 a Google 2012 novemberében kiadott fejlesztői telefonja. A fórumban lehetőleg kerüljük az iPhone-Android háborút, mert senki sem kíváncsi rá, valamint mindenféle Flame és Off témát, amennyire csak lehetséges.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10001) retesz147 válasza FearTomi (#9997) üzenetére


retesz147
addikt

azért ez nem pont így van.....mert nálam/nálunk minden szinkron szépen be van kapcsolva(kolléga által jelzett all sinkron, gmail programban a szinkron, és az adathasználatnál is be van kapcsolva szépen minden, különben mobilnetnél se működne)....és ennek ellenére se jönnek meg a dolgok wi-fin, se az N4-en se az S3 minin....
állítgattam a minit és épp most vagyok tesztüzemben, sajnos N4-et nem tudom, mert több 1000km-re van tőlem :(

Xiaomi 13 eu dev...

(#10002) tybsen válasza FearTomi (#10000) üzenetére


tybsen
addikt

Nem volt meg sokaig a cucc, ugyhogy annyira nem melyedtem el a beallitasok menupontban, de mashogy emlekeztem ra a "regi szep idokbol". Ugy emlekeztem, nem volt ennyire szerteagazo a beallitasok menu, aztan persze ki tudja, lehet, hogy csak bovult szepen az evek alatt vagy passz. Mindenesetre a gmail-es szinkronizalassal kinlodtam egy sort (pont akkor kavart be a google is a push leallitassal, szoval minden osszejott). A lenyeg, hogy ha az ember az egyik rendszer utan egy masikat probal, akkor tenyleg el lehet kicsit keveredni :DDD

(#10003) FearTomi válasza retesz147 (#10001) üzenetére


FearTomi
őstag

igen, de megállapítottuk pár napja, hogy nem minden wifi-t szeret a telefon. Az egyik fórumtárs vett is egy újat és azóta tökéletesen működik! :U

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#10004) retesz147 válasza FearTomi (#10003) üzenetére


retesz147
addikt

igen,igen, ha S3-nál nem jön be amit most próbálok, akkor az marad, router probléma....

épp én hoztam fel, hogy a wi-fi hálózatok is ludasak lehetnek, mert a sulison gond nélkül működik mindig, és az úgymond othoni wi-fi-ken meg elhaláloznak......

Xiaomi 13 eu dev...

(#10005) saltanus válasza (#9991) üzenetére


saltanus
aktív tag

Istenem, kb 3 napja erről megy a téma, meg mindenki tesztelget meg uj firmware raknak a routerra meg stb...
közbe meg csak nem volt bekapcsolva a szinkron gomb.. LOL

más:

azert bosszanto h pl az S4 et szinte mar midnenhol elo lehet rendelni pl. telenor,media,edigital stb.es kezhez lehet kapni addig a Nexus 4 meg szinte sehol pl speedshopban megmindig heteket kell ravarni... es miota van mar a piacon a telefon lassan egy eve....

[ Szerkesztve ]

https://www.pcgamebenchmark.com/signature/intel-core-i7-4770k/16gb/nvidia-geforce-gtx-1070/twitch.png

(#10006) RECSKA


RECSKA
veterán

Pac v22.1.1 teszt alatt. Nem factoryztam, ratoltam a mar belakott, kb 1 honapos, teleszemetelt rendszeremre.

Lagg sehol, 3dmark 11 es 6.7, antutu 21200 :)
Eddig sem laggolt sehol, de itt meg javitottak rajta egy kicsit :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#10007) twine válasza FearTomi (#10000) üzenetére


twine
addikt

10000,,,És még csak meg sem "ünnepeltük" :U :DDD

(#10008) válasza saltanus (#10005) üzenetére



őstag

:W :D

(#10009) TomPack válasza RECSKA (#10006) üzenetére


TomPack
őstag

Éppen tegnap próbáltam ki azt a rom-ot, de nekem nem jött be, meg laggolt is, de lehet csak én voltam béna hozzá. Egy Antutut nyomtam, olyan 16500-lett. :(
Utána feltettem a XenonHD-t, és eddig tetszik, szerintem marad is. Szerintem van olyan stabil, és gyors mint a CM 10.1, de ezt jobban tesre tudom szabni a képességeimmel. :B
Igazából az átlátszó, méretezhető, szinezhető navbar-t hiányoltam nagyon a CM-ból, itt megvan rá a lehetőség.

[ Szerkesztve ]

(#10010) MartOOn


MartOOn
addikt

tádám! :)

nincs olyan jo mint a dbrand de megteszi. ;)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#10011) quby01 válasza saltanus (#10005) üzenetére


quby01
csendes tag

a push uzenetek (mail, gtalk, viber, watsapp) kesesenek semmi koze a gmail szinkronhoz...

(#10012) RECSKA válasza TomPack (#10009) üzenetére


RECSKA
veterán

Nem hasznalok navbart...

Valszeg gyari kernelevel probaltad ki. En egybol rakom hozza a v8.5 matrixot, es kesz is. Laggot soha sem lattam alatta... Az eredmenyek is magukert beszelnek. Ha lehetne huzni matrix kernelevel a procit, megdurvabb lenne, bar mar nem tudom, minek. :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#10013) saltanus válasza MartOOn (#10010) üzenetére


saltanus
aktív tag

Kosovo :C

https://www.pcgamebenchmark.com/signature/intel-core-i7-4770k/16gb/nvidia-geforce-gtx-1070/twitch.png

(#10014) válasza RECSKA (#10006) üzenetére



őstag

SGS4-t megvertem 3D-ben :D

(#10015) TomPack


TomPack
őstag

Most nézegetem a dbrand honlapját.
Lehet hogy rendelek tőlük.
Mennyi idő alatt érhet ide a 3 dodós postájukkal?


Az S4-n viszont kétszer annyi képpontott hajtott meg 3D-ben. :U

[ Szerkesztve ]

(#10016) válasza TomPack (#10015) üzenetére



őstag

Hát igen azt utólag néztem. De az ő baja :D

(#10017) nzolo76 válasza nzolo76 (#9892) üzenetére


nzolo76
tag

Bocsánat, ha elkerülte a figyelmem a válasz, de nem tunátok abban segíteni, hogy a háttérkép ne változzon autómatikusan, magától? Hol tudnám ezt kikapcsolni? CM rom

*** iPhone 12 - iPad Pro - Apple Watch S6 ***

(#10018) FearTomi válasza twine (#10007) üzenetére


FearTomi
őstag

Küldjél ajándékot:D

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#10019) FearTomi válasza saltanus (#10005) üzenetére


FearTomi
őstag

Nem hiszem, hogy a szolgáltatók kapdosnának az olyan készülékekért, amit nem lehet függővé tenni:)

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#10020) asysoft válasza saltanus (#10005) üzenetére


asysoft
aktív tag

Azért a "hetek" erős túlzás, én múlt szerdán adtam fel a rendelést SpeedShopnál, és tegnap hívtak, hogy megjött - más kérdés, hogy végül nem vettem át.

(#10021) MartOOn válasza saltanus (#10013) üzenetére


MartOOn
addikt

az egy Zippo ongyujto fotoja amit egy baratom hozott Kosovobol ahol katona volt. Reg nem bagozok mar de ez meg van meg. :)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#10022) tybsen válasza asysoft (#10020) üzenetére


tybsen
addikt

Az uveg haz miatt nem? Akkor megis valami utesallo lesz helyette?

(#10023) Sanya válasza TomPack (#10015) üzenetére


Sanya
nagyúr

de az s4 2x annyi energiát szívott az aksiból :) meg kb 3x annyiba került :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#10024) Csepy válasza saltanus (#10005) üzenetére


Csepy
senior tag

Jó lesz az FÉL évnek is, tavaly NOVEMBER ÓTA kapható a Google-től is csak a Play-en...

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#10025) petipetya


petipetya
nagyúr

Jön valaki a Veletechre? Mert én kb. 14 órakor érkezem és szívesen megnéznék egy Nexus 4-et élőben.

"nincs rá lezsóidő"

(#10026) Kokufuu1986 válasza petipetya (#10025) üzenetére


Kokufuu1986
tag

Én megyek... a problémám csak az, hogy éjszakás leszek előző nap és aznap is, úgyhogy sok alvás nem lesz a két műszak között... :D De muszáj mennem, telót akarok cserélni közeljövőben (most egy Desire S-em van) és vagy N4, vagy H1 lesz, ki kell őket próbálni élőben feltétlenül.

(#10027) RECSKA válasza petipetya (#10025) üzenetére


RECSKA
veterán

En mar reggel ott leszek. Az enyem nyugodtan nyomkodhatod... :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#10028) Ferenczi Áko válasza petipetya (#10025) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Én is megyek, de valószínű,hogy nem Nexus 4-el hanem SGS3-al.. Nem merem bevállalni garancia nélkül, úgy hogy nem bootol be a telefon. Igaz,hogy elküldte a haverom szervízbe de nem hiszem hogy meg fogom venni, pedig jó lenne,,

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#10029) zolikzolik


zolikzolik
csendes tag

Sziasztok!
Régóta gondolkozom, hogy lecseréljem a gyári romot és most jutottam el arra az elhatározásra, hogy meg is tegyem. Viszont még nem volt root-olva a teló és az ugye gyalul mindent. Nincs valakinek vmi ötlete rá, hogy tudom a programjaim/mentéseim elrakni valahova? Az app backup/restore vagy super backup programot találtam play-ben, de gondoltam megkérdezlek titeket.

[ Szerkesztve ]

PSN: pzolii

(#10030) #16820480 válasza zolikzolik (#10029) üzenetére


#16820480
törölt tag

a Carbon is jó lehet, elvileg nem kell neki root, de nem tudom, hogy úgy tudja-e menteni a beállításokat is, vagy egyáltalán mit tud úgy.

(#10031) Ferenczi Áko válasza petipetya (#10025) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Bocs,visszaszívom az előbbit, Nexus 4-el megyek a Veletechre! Mint volt Ion tulaj,keress meg nyugodtan. A többit pü-ben..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#10032) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Sziasztok. Problémám van ismét. A tegnapi probléma meg lett oldva, viszont megint jött üröm az örömbe. Aki csinálta a telefont rátett egy olyat,hogy MAKO CUSTOM rom. Na mármost az a gond,hogy a telefont bekapcsolva kb 1 perc után eldobja a hálózatot. Nem csak telenoros,hanem vodafonos simkártyával is. Én ezt a főzött rom számlájára írnám. A kérdésem az lenne,hogy honnan tudok full gyári romot letölteni és leírást találni a telepítéséhez? ( Természetesen én is nézelődök,amíg nem kapok választ rá)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#10033) BossBoss


BossBoss
őstag

Sràcok! A külföldi Media Martban vasàtolt Nexus 4-et lehet gariztatni barmelyik hazai mediaban. Ezt a magyar media markt erositette meg kerdesemre. Csak azert irom le, mert valamelyik nap egy forumtarsunk mast allitott ezzel kapcsolatban. :)

(#10034) twine válasza Ferenczi Áko (#10032) üzenetére


twine
addikt

Pőze leírását javaslom...
Köszönd neki ;)

(#10035) Ferenczi Áko válasza twine (#10034) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Igen közben meg is találtam,csak most az a gondom,hogy nem bootol be megint a telefon ,és nem tudom kipipálni az usb hibakeresési módot. A recovery bejön szóval nagy baj nem lehet. Ott esetleg nem lehet bepipálni? A másik,hogy itt most nem kell kernelt cserélgetnem,hogy a gyári romot akarom visszatenni?

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#10036) crhis86 válasza Ferenczi Áko (#10035) üzenetére


crhis86
tag

Ezzel elég könnyen vissza tudod állítani: Nexus Root Toolkit 1.6.3
(az Advanced utilities-ben a stock kernelt is felrakhatod egy gombnyomással)

Mondjuk én csak root-oltam + nyitottam a bootloadert ezzel a cuccal, de az alapján nem lehet bonyolult ez sem.

[ Szerkesztve ]

(#10037) mumk1 válasza #16820480 (#10030) üzenetére


mumk1
addikt

Tudja. :K Nekem ONE-ra szépen visszapakolt szinte mindent a Carbon, root nélkül.
Egyedül néhány játékkal nem bírt, mint pl. az RR3, ott csak az appot tette vissza, mentések nélkül.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#10038) twine válasza Ferenczi Áko (#10035) üzenetére


twine
addikt

Én ezekben nem tudok neked segíteni,,,a Nexust egyszer nyitottam, és zártam is vissza... :B
Majd jönnek a ROM-erek,reméljük lesz aki megoldja a problémád ;)

(#10039) Ferenczi Áko válasza crhis86 (#10036) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

"Advanced utilities-ben a stock kernelt is felrakhatod egy gombnyomással." Ez pontosan mit takar? Ne haragudjatok,csak nem szeretnék téglát csinálni a telefonból..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#10040) Octi válasza Ferenczi Áko (#10039) üzenetére


Octi
aktív tag

Indítsd el a progit, és egyértelmű lesz ;)

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#10041) Ferenczi Áko válasza Octi (#10040) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Az a gond,hogy az mtp drivert sem tudtam még telepíteni..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#10042) bruxelles


bruxelles
tag

Sziasztok!
Ti hol vettétek a Nexus 4-et és mik a tapasztalataitok? Eddig úgy tűnt hogy One S-em lesz, de láttam hasonló áron Nexust és akkor inkább azt vennék. :)

(#10043) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Konkrétan sikerült leformáznom a telefont,nincs rajta OS.. HELP..!!

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#10044) TomPack válasza Ferenczi Áko (#10035) üzenetére


TomPack
őstag

A nexus 4 root tolkittel vissza tudod rakni anélkül is a gyàri romot, hogy belenne pipàlva az usb hibakeresés a telón! Van olyan opció, hogy bootlop/dead phone, vagy valami hasonló, most nincs előttem a gép. A kerneled is gyàri lesz, ha jól tévedek.

(#10045) Ferenczi Áko válasza TomPack (#10044) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Pősze leírása alapján eljutok egy ideig, de amikor beírom a prancssorba hogy "fastboot erase boot",akkor az oké felirat helyett azt kapom,hogy failed,not supported in locked device..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#10046) Octi válasza Ferenczi Áko (#10045) üzenetére


Octi
aktív tag

Azzal próbáld amit crhis86 linkelt.

Abban csak gombokat kell nyomogatni ;)

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#10047) Ferenczi Áko válasza Octi (#10046) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Köszönöm! Először nem is jó progit szedtem le.. valami zöld angol szöveg volt fekete háttéren.. Most elindult a rendes toolkit és töltöget le img file-okat. Idáig jó vagyok? A telefon fastboot módban van a géphet csatlakoztatva,okés így?

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#10048) Octi válasza Ferenczi Áko (#10047) üzenetére


Octi
aktív tag

:K

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#10049) Ferenczi Áko válasza Octi (#10048) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Köszi! Pü-ben ráérsz,nem akarom teleb@szni az oldalt a nyomorommal!

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#10050) -myself- válasza TomPack (#10015) üzenetére


-myself-
tag

hali, en is aldoznek egy kis penzt egy dbrand- re. ha Pesti vagy, osztozhatnank a postakoltsegen...

Nexus forever...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.