Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-17 12:40:07

LOGOUT.hu

A Nexus 4 a Google 2012 novemberében kiadott fejlesztői telefonja. A fórumban lehetőleg kerüljük az iPhone-Android háborút, mert senki sem kíváncsi rá, valamint mindenféle Flame és Off témát, amennyire csak lehetséges.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11001) Bilux válasza gery2123 (#10998) üzenetére


Bilux
veterán

Mert gyors töltőre raktad biztos

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#11002) gery2123 válasza Bilux (#11001) üzenetére


gery2123
őstag

Mire? USB-n töltöm. Újraindítottam és 1%-on voltam. Most normálisan tölt, remélem nem lesz ilyen ismét.

-- PSN_ID: GerY2123

(#11003) TomPack válasza gery2123 (#11002) üzenetére


TomPack
őstag

Az elején nekem is csinálta egyszer a teló, miután megvettem kb. a 3-4.-ik töltésnél stock rom-on. Azóta jó.

(#11004) gery2123 válasza TomPack (#11003) üzenetére


gery2123
őstag

Remélem. Mondjuk nekem ez már a 14-5 töltsem lesz, volt...

-- PSN_ID: GerY2123

(#11005) válasza FearTomi (#10993) üzenetére



őstag

Nincs bekapcsolva a 9 pontos képernyő zárad? Amúgy én akkor töröltem mikor kiderült egy biztonsági rés. Majd visszateszem mert jónak tartom, de egyenlőre elég a Skype, Gtalk bőven.

(#11006) válasza Picco (#10984) üzenetére



őstag

Untad? Talán le kéne tölteni pár alkalmazást, játékot is hogy ne unatkoz :D Amúgy pont ez volt a problémám az iPhonnal is. Csöbörből vödörbe. :D De már úgy vagyok vele, inkább legyen server gép, mint rebootolos ócska vas. :D

(#11007) FearTomi válasza (#11005) üzenetére


FearTomi
őstag

nincs, normál képernyőzáram van, szerintem valami bugról van szó...

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#11008) TomPack válasza FearTomi (#11007) üzenetére


TomPack
őstag

Az utóbbi napokban nekem is csinàlt érdekes dolgokat a viber. Viber sms /chat/ közben néha bekapcsolódik egy idegen a partnerem nevében.
Haver elkezd értetlenkedni, azt hittem beszívott, mert az íràsa is fura volt, gondoltam felhívom... erre egy teljesen idegen ember veszi fel... :D úgyhogy most hanyagolom egy ideig, amíg ki nem javítjàk.

[ Szerkesztve ]

(#11009) válasza Maxentius (#11000) üzenetére



őstag

Appon belül is lehet regisztrálni, mert látja hogy LG. Akkor van cumi, ha idegen egy kiállított darabon már beregisztrálta magát. De inkább Samsungra utaznak, ott úgy tudom 50Gb. Én egy hete - mert hogy idáig vissza fogtam magam (utálom a felhőt) - regisztráltam SkyDrive-ra, mert kellett, de akkor ezt is megcsípem. :)

(#11010) Kokufuu1986 válasza crhis86 (#10995) üzenetére


Kokufuu1986
tag

Speedshopban voltam már, de akkor nem volt. HTC One-t mentem meglesni...
Nagyobb bolt Mammut és WestEnd volt eddig, eredménytelenül...

(#11011) Pőze válasza vgergo (#47) üzenetére


Pőze
aktív tag

Van benne csak nincs hozzá megfelelő antenna ha jól tudom. Nem olyan sérülékeny ez. Olvastam hogy valaki lerakta egy kőre és elrepedt. Szerintem ez egy nagy hülyeség.

(#11012) csics5 válasza Pistiboy88 (#10992) üzenetére


csics5
csendes tag

Kokufuunak akart ,menni bocs. :-) De az ajánlat áll...:-)

Budapesti vagy? Találkozunk és szétnyomkodod enyémet, azon ne múljon. :-)

[ Szerkesztve ]

(#11013) hardverhudi válasza FearTomi (#10993) üzenetére


hardverhudi
tag

Beállításoknál van olyan hogy ne oldja fel a képernyőzárat.
Nekem segített a hasonló bajomon :)

(#11014) asysoft válasza atike (#10979) üzenetére


asysoft
aktív tag

Sajnos pont ilyet nem szeretnék, hasonló van munkahelyemen iPhone5-re, nekem nem igazán nyerte meg a tetszésemet:( Leginkább valami bumperben gondolkozom.

(#11015) FearTomi válasza Pőze (#11011) üzenetére


FearTomi
őstag

Tényleg válaszoltál egy majd féléves postra?:D

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#11016) Endless


Endless
aktív tag

Valakinek van tapasztalata a Ringke Fusion tokkal kapcsolatban? Mennyire karcolódik ennek a hátlapja a használat során?

On October 6th the planet blacked out for two minutes and seventeen seconds. ***I12***

(#11017) mcsabi84 válasza Endless (#11016) üzenetére


mcsabi84
senior tag

Tegyél rá fóliát és nem fog :D

(#11018) Endless válasza mcsabi84 (#11017) üzenetére


Endless
aktív tag

Peersze, annyit nem ér :DDD

On October 6th the planet blacked out for two minutes and seventeen seconds. ***I12***

(#11019) FearTomi válasza Endless (#11016) üzenetére


FearTomi
őstag

Nekem 1 hónapja nincs rajta fólia, csak egy bumper és egy hajszál karc sincs rajta.

[ Szerkesztve ]

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#11020) johnny82


johnny82
őstag

Hali!

Ha valaki most vesz ilyen telót, annak a serial number-nek 303-al kell kezdődnie? Vagyis az a legjobb? Mire kell még figyelni? Új vásárlásnál.

Köszi, üdv!

[ Szerkesztve ]

(#11021) gery2123 válasza johnny82 (#11020) üzenetére


gery2123
őstag

Egyáltalán nem biztos hogy azzal fog, hisz a boltban nem mindig a legújabb gyártás kerül. És az meg nem jó megfogalmazás hogy a legjobb. Mindegyik ugyan olyan, és nagyon jó, a legjobb készülék :-D ha valamire figyelni kell az az legyen hogy működjön :-D

-- PSN_ID: GerY2123

(#11022) atike válasza johnny82 (#11020) üzenetére


atike
nagyúr

Nekem 302-vel kezdődik, tegnap vettem... :)

(#11023) czombos válasza johnny82 (#11020) üzenetére


czombos
tag

Ha van lehetőséged válogatni, akkor így lehet felismerni az újabb modelleket

(#11024) johnny82 válasza atike (#11022) üzenetére


johnny82
őstag

Hali!

Csak azért kérdem, mert ha szerencsém van és ismerősöm megy ma/holnap AT-ba (és az asszony is rá mondja az áment :B ), akkor hozatnék vele egyet. Személyesen nem tudom megnézni. A tiéden vannak olyan "pöckök", mint a czombos által linkelt képen?

Üdv!

(#11023) czombos: pont az a kérdésem, hogy csak a készüléket megfogva lehet látni a különbséget, vagy S/N alapján is ki lehet szűrni?

[ Szerkesztve ]

(#11025) atike válasza johnny82 (#11024) üzenetére


atike
nagyúr

302-es, de nem látok pöcköt.... :U

(#11026) kevepapa


kevepapa
aktív tag

Sziasztok!

Sajnos bekövetkezett amitől rémálmaimban is tartottam. Bumperrel felszerelve, mindössze kb 50 cm magasról leejtve berepedt,bepókhálósodott a kijelző. Sikerült olyan felületre ejtenem, ami hazavágta a gorilla glass-t (csempe). Korábban volt, hogy 150-160 cm ről esett le, egy karcolás se lett rajta. Hát ez van.

KÉRDÉS:

Van-e már tapasztalat arról, hol érdemes kijelzőt cserélni? A telefon brit playstoreból van, szóval nem a Telenornál vettem. Hová vigyem? LG szervíz? Maszek gsm bolt? Telenor?

HELP!!!!
Köszi!! :R

[ Szerkesztve ]

(#11027) czombos válasza johnny82 (#11024) üzenetére


czombos
tag

Ezt sajnos nem tudom pontosan megmondani.
Ilyet találtam, talán ez segít

(#11028) czombos válasza kevepapa (#11026) üzenetére


czombos
tag

A legolcsóbb megoldás, ha rendelsz ebay-ről és kicseréled magad.

Az előző telóm GN is így járt, nekem is csempére esett, de annál lemondtam a kijelzőcseréről mivel kb. annyi lenne megcsináltatni mint egy használt venni, így inkább vettem helyette N4-et

(#11029) mcsabi84 válasza kevepapa (#11026) üzenetére


mcsabi84
senior tag

Sajnálom :( Ha sikerül megoldani, akkor megosztod velünk a részleteket? Nekem mondjuk "csak" karcos lett, de azért filózok rajta hátha cseréltetem egyszer.

czombos:
De ebben az esetben garvesztéssel jár a dolog nem? Ha viszont beviszed valami hivatalos szervizbe, akkor meg nem.

Szerintem dobj rájuk egy mailt

[ Szerkesztve ]

(#11030) czombos válasza mcsabi84 (#11029) üzenetére


czombos
tag

Ez igaz, de majdnem dupla áron jön ki. Mérlegelni kell, hogy megéri-e LG szervizzel csináltatni.

(#11031) atike


atike
nagyúr

Rootoltam. Nem volt túl bonyolult tényleg a Toolkittel. Jópár kattingatás, újraindítás. Angol nyelvtudás nem árt hozzá... :)

Szerk:
Ha jönni fog új verzió, akkor kapásból újból kell majd rootolni? :U

[ Szerkesztve ]

(#11032) Maxentius válasza atike (#11031) üzenetére


Maxentius
addikt

Ha SuperSU Pro-t felteszed, és benne a "túlélő módot" bepipálod, nem biztos, hogy kell (még nem tudom, milyen a hatása).

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#11033) kevepapa válasza czombos (#11028) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Köszi. Az Lg szervíznél be kell írnom az IMEI számot, de sajnos nem tudok belépni a telefonba, mert a repedés miatt a billentyűzárat nem tudom feloldani.

Szóval az lesz, hogy ebédszünetben beszaladok a telenorhoz, kérek simkártya "tokot", hogy a régi telefonba át tudjam pakolni a mikrosimet, aztán felhívom az LG-t.

Én abban reménykedem, hogy 30-ból megúszom a dolgot. Nehogy már egy szaros üveglap ennél többe legyen... :((( Magának a kijelzőnek semmi baja...

/Egyébként mindenpénzt meg fogok adni azért a telefonért aminek már lehetetlen lesz megrepeszteni a kijelzőjét, mittudomén gumikijelző, stb. :) /

[ Szerkesztve ]

(#11034) defy456 válasza kevepapa (#11033) üzenetére


defy456
aktív tag

Viszont általában össze van ragasztva a kijelzővel.

(#11035) korpicschess válasza kevepapa (#11033) üzenetére


korpicschess
veterán

IMEI rajta van a dobozon, a garijegyen, a SIM tálcán. Egyébként sajnálom a dolgot.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#11036) Bilux válasza kevepapa (#11033) üzenetére


Bilux
veterán

Az a 30 jó ha lesz 70-80.000Ft ne lepődj meg...

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#11037) kevepapa


kevepapa
aktív tag

70??? 80????

Hát a telefont újonnan vettem 4 maggal, 16 giga memóriával kb 90K-ért....

[ Szerkesztve ]

(#11038) #16820480 válasza kevepapa (#11037) üzenetére


#16820480
törölt tag

30-ért nagyjából az ebay-ről kapsz egy kijelzőt HK-ból postázva, munkadíj nélkül és cserélgetheted magad. sajnos marha drágák tudnak lenni ezek a dolgok :(

(#11039) Pompi válasza kevepapa (#11037) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Meglepődtem volna ha neked kevesebb maggal adták volna. ;]
BTW sajnálom az esetet.

Ha van affinitásod a szereléshez, akkor egy kis segítség: [link] és [link]

Feel Good Inc.

(#11040) kevepapa


kevepapa
aktív tag

@ Pompi: :) Úgy értettem, hogy nehogy már a kijelző tegye ki a telefon árának 90 %-át miközben 4 magos high-tech processzort, 16 giga memóriát, stb kaptam az áráért.

Egyébként köszi a választ mindenkinek, beszámolok majd a fejleményekről!
Csempékkel meg vigyázzatok. :((

[ Szerkesztve ]

(#11041) atike


atike
nagyúr

Ki milyen fülest használ, és milyet javasoltok megvételre? Gagyit nem akarok, de azért egy ökör árát sem költeném rá... :)

(#11042) Maxentius válasza atike (#11041) üzenetére


Maxentius
addikt

Én egy távirányítós HTC-headsetet használok, amit még az Incredible S-hez kaptam.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#11043) gery2123 válasza atike (#11041) üzenetére


gery2123
őstag

En egy Sony fülest vettem hozzá, ilyen agybadugost :-D 3790 Ft volt. Elég jól szól, de lehet hogy lecserelem majd. A típust ne kérdezd mert nem tudom megmondani most.

-- PSN_ID: GerY2123

(#11044) Pompi válasza kevepapa (#11040) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Persze vágom, hogy hogy értetted. Sajnos ez egy ilyen biznisz. Az a baj, hogy ezeknél a telóknál már kijelző, üveg, touch panel, minden egyben van.

Feel Good Inc.

(#11045) czombos válasza kevepapa (#11037) üzenetére


czombos
tag

Nem akarlak elszomorítani, de tényleg így van, 30 körül ebayről tudsz rendelni

(#11046) Pistiboy88 válasza atike (#11041) üzenetére


Pistiboy88
aktív tag

Sony XBA-4, iszonyatosan jól szól vele. De sajnos nem tudom, hogy mennyi volt, mert ajándékba kaptam. Haver mikor jött haza, Ő hozta.

(#11047) Pompi válasza atike (#11041) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Én egy Brainwavz M1 agybadugós fülest vettem lassan 3 éve innen. Akkor még 29 dollár volt, annyit nagyon megért, most se annyira elrugaszkodott szerintem. Azóta azt használom mindegyik telómhoz zenehallgatásra.

Feel Good Inc.

(#11048) #16820480 válasza atike (#11041) üzenetére


#16820480
törölt tag

Vsonic GR06-ot használok, bár nem igazán tudja kihajtani a fülest sajnos ez a telefon. Előtte a Meizu-val jobban szólt, egy normálisabb mp3 lejátszóval meg istenien szól. Ez ennyit tud sajna.

(#11049) zezoka válasza Maxentius (#11042) üzenetére


zezoka
őstag

Ezek szerint jó hozzá? :)

(#11050) zezoka válasza czombos (#11045) üzenetére


zezoka
őstag

@Kevepapa: Vannak itt olcsóbbak is. 80-120 dollár között.Az meg már akkor mindjárt egy tizessel kevesebb (a 80 felőli fele).

Mindenesetre én is sajnálom az ejtést, már csak azért is, mert nem jó érzés, mindamellett, h még zsebbe is kell nyúlni! Kitartás, és szerintem rendelj, és cseréld/cseréltesd ki!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.