Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-17 12:40:07

LOGOUT.hu

A Nexus 4 a Google 2012 novemberében kiadott fejlesztői telefonja. A fórumban lehetőleg kerüljük az iPhone-Android háborút, mert senki sem kíváncsi rá, valamint mindenféle Flame és Off témát, amennyire csak lehetséges.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39001) asturel


asturel
őstag

Lottem volna ma egy kepet vakuval, de 2/2x kesobb vagy hamarabb lotte a kepet a vakuhoz kepest, igy eleg sotet lett a kep, masnak nem csinal ilyet? 4.4.2 stock + franco kernel (bar nem hinnem, hogy a kernelnek ehhez koze lenne)
Szerk.: persze altalaban normalis kepet csinal, de akarhanyszor megprobaltam ugyanugy fenykepezni mindig ilyen lett az eredmeny.

[ Szerkesztve ]

(#39002) zoltannovak


zoltannovak
tag

Valakinek volt olyan h nem csatlakozik fel a wifire? Ujrainditas szokott segiteni de nem akarom bukni az uzemorat. Sok probalkozas utan kiirja h rossz minosegu a kapcsolat. De kb 4 meterre van a ruter tolem linksys e900 asszem

[ Szerkesztve ]

(#39003) Kunsztler válasza zoltannovak (#39002) üzenetére


Kunsztler
senior tag

Rossz helyre írtam

[ Szerkesztve ]

Nexus 5

(#39004) catroot


catroot
veterán

Járt már úgy valaki (stock 4.2.2), hogy a telefont elővéve a pin-t kérte? Most fordult elő először, hogy újraindulhatott. Máskor jártam még úgy, hogy kikapcsolt állapotban volt a telefon.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#39005) Atish19


Atish19
őstag

Újabban nem kapom meg az értesítéseket mobilnet alatt. Wifin egyből megjönnek. Erre valaki valami megoldást tudna?

(#39006) Diamond500 válasza Atish19 (#39005) üzenetére


Diamond500
senior tag

KitKat? Eddig 4.2.2-őn volt ez probléma, hogy wifin késett vagy nem jött meg az értesítés, ezért is frissítettem 4.4.2-re... bszarok ha most meg 3G-én csinálja ezt..

(#39007) sompetike válasza zoltannovak (#39002) üzenetére


sompetike
aktív tag

Mit nem akarsz bukni?
Nem értem.
Én minden este kikapcsolom telefont,reggel meg be,így mindig friss a rendszer,ez miért nem jó...

n450-n1610i-e318-e628-e688-n3210-e10-e20-e28-er310-et65-sm35-sme45-n3650-n6220-mv360-n6230-n6230i-mitacmio a701-n5630xm-n8-NEXUS 4-mate7-Honor 7 Samsung Note7-S7edge-Huawei MATE 10 PRO-Samsung Note10–Iphone 13PM

(#39008) stargazer


stargazer
senior tag

sziasztok,

nem tudom valaki találkozott-e már hasonló jelenséggel, nekem mostanában kezdte azt csinálni a gép, hogy hívások után, meg van hogy előtte is, megjelenik a hangerőszabályzó. most is pl. hívás jött, mielőtt felvettem, megjelent a csúszka, teljesen lehalkítva volt, hívás közben nem vettem észre semmi gondot, mindketten hallottuk a másikat, hívás végén megint megjelent, akkor már feljebb volt állítva a csúszka. az vmi bug, vagy fetaure? talán a 4.4.2 hozománya? jahh és tuti h nem nyomom meg véletlenül se a hangerőszabályzó gombot.

köszi!

[ Szerkesztve ]

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#39009) Bilux válasza stargazer (#39008) üzenetére


Bilux
veterán

FR volt kitekat felrakás után?

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#39010) stargazer válasza Bilux (#39009) üzenetére


stargazer
senior tag

azmiaz? :B

[ Szerkesztve ]

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#39011) RootRulez válasza stargazer (#39010) üzenetére


RootRulez
félisten

Factory Reset. gyári beállítások visszaállítása. :K

═════════════════════════════════════════

(#39012) stargazer válasza RootRulez (#39011) üzenetére


stargazer
senior tag

ahhh, az nem volt. csináljak? de akkor minden burul, nem...?

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#39013) PhaetonV10 válasza stargazer (#39012) üzenetére


PhaetonV10
tag

Minden eltunik...

(#39014) RootRulez válasza stargazer (#39012) üzenetére


RootRulez
félisten

Érdemes előtte elmenteni a dolgokat, amik rosszul esnének, ha elvesznének...

═════════════════════════════════════════

(#39015) stargazer válasza RootRulez (#39014) üzenetére


stargazer
senior tag

jaaaaaajnemááááááár... valamire tuti nem fogok gondolni és utána eret vágok magamon hogy elveszett.
mikre kell ilyenkor gondolni?

appok minden le lesz gyalulva igaz?
file-ok?
sms-ek?
híváslista?

mi van még? bár azt hiszem egyszer vettem vmi ilyen elmentős programot.

[ Szerkesztve ]

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#39016) David3


David3
őstag

Minőségi flip tokot keresek!

Akinek van olyan eladó flip tokja Nexus 4-re mint EZ, az legyen kedves és írjon már egy PÜ-t, hogy mennyiért válna meg tőle. : )

[ Szerkesztve ]

(#39017) Frenky89


Frenky89
őstag

Tegnap voltam MM-ban, egyetlen összetapizott, kicsit viseltes, kiállított darab van már csak nekik 110eFt-ért, amiből 7-8e-et engednének (hűűű :) ), amit viszont nem értek, hogy csak 1 év gari van rá. :F

(#39018) petipetya válasza Frenky89 (#39017) üzenetére


petipetya
nagyúr

Azt biztos, hogy nem venném meg. Akkor már inkább egy gsm boltos, szürkeimportos telefont vásárolnék. Például a Partneronál elvileg új készüléket kapsz.

Azért elvileg, mert csak akkor lehetsz ebben biztos, ha ott vagy a gyárban a csomagolás során, és hazáig követed a készüléket. Amúgy tőlük vettem a telefont, és egy ilyen agyontapizott MM-os helyett inkább őket ajánlom.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#39019) PhaetonV10 válasza Frenky89 (#39017) üzenetére


PhaetonV10
tag

Igy van. Nem vennem meg en se. Akku tuti kuka... Bár ha elromlana akkor lehet be tudod cserelni nexus 5 re.

(#39020) Frenky89 válasza petipetya (#39018) üzenetére


Frenky89
őstag

Számomra sem kérdés, hogy ez így távolról sem érné meg. Szegény eladó srác olyan bőszen kezdte el vizsgálgatni a készüléket, amikor megemlítettem, hogy nincs éppen gyári állapotában, hogy öröm volt nézni. :)

(#39021) appel


appel
őstag

Na frissült az FKU, és bekerült a magyar nyelv. Ez nem gáz, de az igen, hogy nem választható másik nyelv a beállításokban. :-( (persze nem rossz a fordítás, csak jobban szeretem angolul akkor is, ha a teló lokalizációja magyarra van állítva)

(#39022) petipetya válasza appel (#39021) üzenetére


petipetya
nagyúr

Mi az az FKU?

"nincs rá lezsóidő"

(#39023) appel válasza petipetya (#39022) üzenetére


appel
őstag

sorry...Franco Kernel Updater alkalmazás

(#39024) Integra válasza appel (#39021) üzenetére


Integra
titán

lehet, hogy félreértek valamit, de én angolul használom a telefont, de ha bekapcsolom a location-t, akkor tudja a telefon hogy magyarországon van és ennek megfelelően módosít a keresésekben etc. fku ettől még angol nálam, mint ahogy minden más is angol.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39025) randras_83 válasza appel (#39021) üzenetére


randras_83
addikt

jó lenne ha frissülne a kernel is. :)

https://www.flickr.com/randras83/

(#39026) cirx válasza zoltannovak (#39002) üzenetére


cirx
senior tag

"nem akarom bukni az uzemorat" XDDDDD

S23 GREEN

(#39029) saltanus


saltanus
aktív tag

Nekem pedig egy erdekes keredese lenne.
Fent van ugye a 4.2.2. es az update ota az atlatszo sav nem teljesen atlatszo hanem van egy fekete csik benne ( mindegy h melyik luncherrel csinalom Nova,Google).
Updatelt egy jatek pl a Total Conquest (Gameloft) es update kozben at is dobta full screenre ! az egesz gamet orultem is h vegre ezt is megcsinaltak es full screenen mennek a gamek, de nem mert miutan lejott a frisstites visszavaltott a regi "kisebb" gomobos meretre...

tapasztalt mar valaki hasonlot?

https://www.pcgamebenchmark.com/signature/intel-core-i7-4770k/16gb/nvidia-geforce-gtx-1070/twitch.png

(#39032) Bilux


Bilux
veterán

Ebből nehogy balhé legyen srácok, miért nem privátban toljátok?

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#39033) appel válasza Integra (#39024) üzenetére


appel
őstag

Jaja, félreérthető voltam. Én Magyarország - magyar beállítással használom a telefont, így minden magyar. Ettől függetlenül 1-2 alkalmazást jobban szeretek angol nyelven használni. Jó pár progiban van opció, hogy a lehetséges fordítások közül melyiket szeretném használni, vagy legalább egy olyan, hogy "Force English". Na ezt hiányolom az FKU-ból.

(#39034) Lecs@ válasza Bilux (#39032) üzenetére


Lecs@
addikt

Warezt privátban is tilos :D ( amúgy IGO lehet már most sem warez, hisz playen is fent van )

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#39035) pepe091 válasza Lecs@ (#39034) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

De az. :((( Olvasnivaló.

(#39036) appel válasza Lecs@ (#39034) üzenetére


appel
őstag

Jé, tényleg van egy IGO Primo israel a Play-en.

(#39037) FőDudu


FőDudu
addikt

Koszonom a segitseget!
Nem akartam warezolni.

FőDudu

(#39038) Integra


Integra
titán

hihetetlen, de tényleg van igo a play-ben!!!!!

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39039) pepe091 válasza Integra (#39038) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

és (#39036) appel
Ezt fejezzétek már be! Az előbb linkeltem. iGO navigáció Androidra – mi változott?
Olvassátok, és értelmezzétek! :(((

[ Szerkesztve ]

(#39040) atillaahun válasza sompetike (#39007) üzenetére


atillaahun
veterán

Miért, a memóriába betölteni a gyakran használt programjaidat naponta az miért jó?
Én személy szerint csak akkor indítok újra, ha valamelyik program konkrétan kéri, vagy valami megzakkant.

[ Szerkesztve ]

(#39041) Integra válasza pepe091 (#39039) üzenetére


Integra
titán

én annyit írtam, hogy van igo a play-ben. semmi illegálisat, vagy falsot nem írtam. megállapítottam egy tényt. ezt tudod helyesen értelmezni? nem úgy tűnik. :U vicces b+, hogy leírok valamit és az utolsó kisgyerek is gondolkodás nélkül nekem esik olvasás és szövegértelmezés nélkül...
semmi olyat nem láttam a linken, amit már ne tudnék évek óta. nekem még az eredeti igo2005 is megvan sd kártyán, nem ma kezdtem....

de lefordítom neked akkor, hogy hátha megérted: talán megy.
azt jelenti, hogy legálisan vásárolható az igo egyik verziója, amihez nem a fasz készülék licenszelős megállapodás van, hanem készüléktől teljesen függetlenül vásárolható. izrael számára. és ez jó, mert ez talán reményre adhat okot, hogy végre kimászank a buzi apple szerződésből és idővel minden ország számára elérhető lesz szabadon megvásárolva.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39042) TayRol válasza Integra (#39041) üzenetére


TayRol
veterán

akartam írni, hogy csak egy tényt állapítottál meg, de látom megy neked is.:D

(#39043) zoltannovak válasza cirx (#39026) üzenetére


zoltannovak
tag

Most baj hogy erre verem a nyalam h mekkora az uzemido?:D amugy ujrainditottam megjavult. Csak azert idegesito problema. Amugy a kamera nekem se az igazi. Az autofokusz nagyon gázos.. Mondjuk haverom nexus 5 en se sokkal jobb..

(#39044) Integra válasza appel (#39033) üzenetére


Integra
titán

ez lehet, nem próbáltam. írj egy sort a frankónak róla, szerintem egy próbát megér :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39045) Grande Ale válasza Integra (#39041) üzenetére


Grande Ale
őstag

Ha már annyira IGO:

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#39046) Integra válasza Grande Ale (#39045) üzenetére


Integra
titán

csak üdvözölni lehet, végre.
nagyon kíváncsi lennék, hogy milyen módon tudtak kimászni a szerződésekből, hogy androidon szabaddá válhat a megvásárlása.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39047) asturel


asturel
őstag

Nektek mennyit tud a n4 wifin? Alap WCNSS_qcom_cfg.ini configgal nekem 25mbps fele nem nagyon megy :/ ez normalis? Eloszor azt hittem a gagyi upc router miatt van, de most beraktam egy tplink 1043nd-t, telefon a router tetejen es itt se megy tobbet, upc hgw-vel mikor moddolt configom volt 40-50mbps jott ki.

(#39048) appel válasza asturel (#39047) üzenetére


appel
őstag

Ha be van kapcsolva a wifi optimalizálás (ami energia és nem teljesítmény), akkor kb. 25Mbps lefelé, viszont ha kikapcsolom, akkor 40Mbps közelébe kúszik fel.
Egyébként az sem jó ötlet, hogy a tetejére rakod, ott biztosan nem lesz jobb, menj arrébb 1-2 métert.

(#39049) asturel válasza appel (#39048) üzenetére


asturel
őstag

Hiaba rakom en akarhova, nem megy feljebb, router tetejen erte el a legtobbet :D
Wifi optimizacio ki van kapcsolva, anelkul nekem loketszeruen mentek a csomagok meg nagyon gyenge volt a jel is (nagyon leterhelt az osszes wifi channel 2.4ghz-n, 5g-n meg 0-as a signal :D). Fura, mert mertem egyet tableten is, ha jol emlekszem az is boven 30mbps felett tudott, de most az is megreked 20mbps kornyeken, pedig ugyanazokat a servereket valasztottam ki, mint gepen ami siman hozza a 120mbitet. Link speed is 65mbps. Meg megnezem mashol thome optikan, upc mostansag nem a legjobb itt.

(#39050) appel válasza asturel (#39049) üzenetére


appel
őstag

Nálam is elég zsúfolt a 2.4 GHz, de később rámérek Nexus 7-tel is.

szerk: az még rosszabb, max. 26Mbps

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.