Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6551) tylerddd válasza revis (#6548) üzenetére


tylerddd
veterán

Én is végül GSM boltban kaptam, rendes gyártói garis készüléket, mert maga az Apple sem tudott szállítani. Bár most már megint 24 órán belüli szállíthatóság van náluk feltüntetve az Apple Store-ban.

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#6554) Tibee86 válasza nofi (#6550) üzenetére


Tibee86
veterán

Garancia végett jobb az AppleStore vagy egy APR. ;)

[ Szerkesztve ]

(#6555) Rage47 válasza nofi (#6545) üzenetére


Rage47
veterán

handoff ipad és iphone között az update óta nem megy. 8.0-nál jó volt

(#6565) legiaap válasza Rage47 (#6555) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nálam gond nélkül megy. A legújabb szoft van fent.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#6566) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Kamu hirdetéseket, ha egy mód van rá ne linkeljünk - ne terjesszük. :R

⭐ Stella

(#6567) davao válasza iTomi81 (#6502) üzenetére


davao
tag

nem tudom, hogy aktuális-e még, de itt van még egy screen az enyémről.
(kapott mindenből a gépezet: 3g, hívások, netezés, zenehallgatás, játék és gyenge térerő...)

vegyétek figyelmen kívül azt, hogy töltve volt: csak 1 powerbank-ra dugtam rá kb 5 mp-re megnézni, hogy tölti-e :R

[ Szerkesztve ]

(#6568) revis


revis
csendes tag

Megbízható gsm boltot tudnátok ajánlani ahonnan meg is tudom rendelni? gyártói garanciásan, nem pedig gsm garisra lenne szükségem. Ha több bolt honlapot is linkeltek, megköszönném. Ekkor nem indul újra az 1év garancia, viszont ugyan úgy tudom ezeket érvényesíteni gariztatás szempontjából,mint a többit?(magyarán ha baj van, vigyem be APR-be?) és ilyen gsm boltban vett készülékek külföldről érkeznek, szóval lehet akár UK-ból vagy bárhonnan ?
ui.: honnan fogom tudni,hogy hivatalos gyártói gari van-e rá?

(#6569) psanyika


psanyika
csendes tag

4S után 5S hurrá,eddig szépen muzsikál.

(#6570) Grougon válasza nofi (#6545) üzenetére


Grougon
tag

Ha nincs diktálás akkor pár appot lőj ki a háttérből és lesz.

(#6571) nofi válasza Grougon (#6570) üzenetére


nofi
őstag

...és tényleg! Jesszus ez mennyire droidos. Ezen sürgősen javítsanak, soha nem kellett még appokat kilőnöm :Y

Tibee86
Ha számla van és gariztatásra kerül sor, ugyanúgy foglalkoznak veled. Egyedül szolgáltatónál lehetnek garanciális előnyök.

Xbox GT: nozsolt

(#6572) Gerold


Gerold
csendes tag

Sziasztok!
Ma vettem egy ilyen mobilt és a képernyö közepén van egy apro fekete pötty. Szerintem nem pixelhiba, hanem valami szennyezödés belül. 1 órája még nem volt ott, szerintetek cserélik ezért a telefont 3 napon belül?

(#6573) Gerold válasza Gerold (#6572) üzenetére


Gerold
csendes tag

legalábbis nem figyeltem.

(#6574) laszak


laszak
tag

Otao X-Lambo ([link] ), akinél régebb óta megvan, elégedett vele?

Üdv.

(#6575) Ufff válasza laszak (#6574) üzenetére


Ufff
senior tag

Nekem tökéletes! Vedd meg nyugodtan! :K

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#6576) ratam23 válasza Gerold (#6572) üzenetére


ratam23
aktív tag

Reméljük, hogy jó fej lesz az ügyintéző akit kifogsz. Nem tudom esetleg a telefont netről rendelted és úgy vetted át utána? Mert ha így lenne akkor viszont 14 napos elállási jogod van ha nem is akarják kicserélni élhetsz ezzel.

(#6577) SonyNex7 válasza laszak (#6574) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Pár sorral feljebb írtam :Tökéletes.Mást már fel sem raknék a kijelző védésére.

(#6578) laszak válasza SonyNex7 (#6535) üzenetére


laszak
tag

Szia!

Hol vetted/rakattad fel?

Üdv.

(#6579) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

ha netán feltenném a 8.x.x et akkor tudok még onnan downgradelni 7.1.2 re?
vagy ehhez már JB kell?

Szépnapot!

(#6580) Cyberpunk válasza Dexter-2000 (#6579) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem mivel az Apple nem írja már alá. Az a vonat elment, ha tartasz a bugoktól, és még 7-esen vagy, akkor lehet maradnia kéne még, mert nincs vissza.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#6581) maximuss válasza laszak (#6574) üzenetére

Én is vennék OTAO-t, de jelenleg szifonnál nem kapható :-(

[ Szerkesztve ]

(#6582) Dexter-2000 válasza Cyberpunk (#6580) üzenetére


Dexter-2000
őstag

jól van köszi, párszor szóba jött a dolog és már tisztázni akartam a dolgot.
ez az apple aláírásos dolog hogy megy? az új os kiadása után van úgymond 1 hónap elállási joga a vásárlónak hogy downgradeless jb nélkül?

ez az új nyolc még mindig röhej amúgy :) most olvastam hogy a fejlesztőknek már ki is dobták a 8.1 bétát :D

más

ilyen fejlesztő hogyan lehet én is (hátha jobban belemennék a dolgokba)

Szépnapot!

(#6583) mondomén válasza Dexter-2000 (#6582) üzenetére


mondomén
őstag

Dehogy, addig amig ok ugy gondoljak. Most 1 het volt...

(#6584) tylerddd válasza Dexter-2000 (#6582) üzenetére


tylerddd
veterán

Én úgy tudom, h egyszeri díj ellenében lehetsz "fejlesztő".

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#6585) bobooo válasza tylerddd (#6584) üzenetére


bobooo
addikt

Így van. Ha fejleszteni is akarsz akkor 99$/év, de ha csak a béták kellenek akkor pár dollárért belehet regisztrálni az UDID-et és akkor lekell tölteni neten a béta ipsw-t majd iTunesban betallózod és menni fog a béta szoftver.

(#6586) kali válasza Dexter-2000 (#6582) üzenetére


kali
legenda

minden éven ez a módi, jönnek az újabb és újabb béták és végleges verziók, nem kell ezen csodálkozni.
fizetős téma az udid...stb, bár attól is függ, hogy milyen szinten akarsz regisztrálni.

(#6587) laszak válasza maximuss (#6581) üzenetére


laszak
tag

Jövő hétre talán érkezik, telefonon beszéltem velük.

(#6588) tylerddd válasza bobooo (#6585) üzenetére


tylerddd
veterán

Jah, akkor éves díj, nem tudtam pontosan. Egy jó pár éves videón beszélt még erről szegény Jobs, h azért van ez a fizetős rendszer, h tudják kik fejlesztenek és ne nagyon kerülhessen junk a Store-ba.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#6589) iTomi81


iTomi81
tag

Hello Mindenki. Átolvastam szinte az összes hozzászólást és nem sok infót találtam az ujjlenyomat érzékelőjéről. Akinek itt ilyen telefonja van, mindenki beállította magának vagy nem? Illetve aki nap mint nap használja annak mi a véleménye róla? Illetve ha csatlakoztatva lesz a számítógéphez akkor mielőtt tudna szinkronizálni kell hozzá azonosítás vagy amint csatlakoztatva van egyből tudja az itunes szinkronizálni azonosítás nélkül? Előre is köszönöm szépen a válaszokat.

(#6590) metju


metju
tag

Nem kell azonosítás az ituneshoz valo csatlakozás elott.
En használom a TouchID-t. Ugye eredetileg 5 ujjat lehet egyszerre beállítani, de en ugy állítottam be, hogy egy ujjhoz beállítottam a hüvelyk mutató középső ujjamat is. Ezt 2x 2x jobb bal, plussz meg egy jobb kéz. Igen, ilyet is lehet...;)
Viszont en személy szerint meg igy se vagyok maradéktalanul elégedett a pontosságával. Szerintem lehetne egy kicsit kifinomultabb.

(#6591) Kommy válasza metju (#6590) üzenetére


Kommy
veterán

Mondjuk ha úgy használnád ahogy kel akkor sokkal pontosabb lenne, mivel 1 ujjhoz állítottál be több ujjat így nem tudta elég részletesen letérképezni az ujjadat, nem véletlenül kell annyiszor rárakni.

(#6592) tylerddd válasza iTomi81 (#6589) üzenetére


tylerddd
veterán

Én azt hittem, h nem fogom használni, mert nem lesz gyors, működőképes (laptopon is van ujjlenyomat-olvasóm, azt imádom, pedig az a hagyományosabb lehúzós és örültem volna, ha telón is működik). De ez valami ku**a jó fícsör. Nem értem metju-t, h nála mi a gond, de nálam csak akkor nem ismeri fel az ujjam, ha nem azt teszem rá, amit regisztráltam. Rányomok a home gombra, rajtahagyom az ujjam és már meg is volt a feloldás. Egy hete használom és eddig 100%-os működést produkált. Nálam amúgy a két hüvelyk és mutatóujj van hozzárendelve, másikkal nem nagyon esik kezemre vagyis ujjamra, h feloldjam a készüléket.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#6593) iTomi81


iTomi81
tag

Használ e esetleg valaki ilyet és ha igen akkor mi a véleménye róla?

http://www.edigital.hu/Tok/Vireo_CV535CLR_iPhone_5S_super_slim_%28_035mm_%29_tok_+_vedofolia_atlatszo-p421377.html

(#6594) iTomi81 válasza iTomi81 (#6593) üzenetére


iTomi81
tag

Akkor ha jól gondolom, teljesen jól működik? Mert nekem fontos lenne...

(#6595) Cyberpunk válasza iTomi81 (#6594) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Mobiltelefonban ez a legjobb, csak a 6-os szériában van jobb, pontosabb. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#6596) tylerddd válasza iTomi81 (#6593) üzenetére


tylerddd
veterán

Nekem ugyanilyenek vannak, csak Ozakiban. Tökéletesen illeszkednek anélkül, h elvesztené a telefon a karcsúságát. DE 4S-hez is volt ilyenem: ott 4-5 hónap után kinyúlt a töltés/használat közben keletkezett hőtől, illetve ha egyszer feltetted, nem érdemes leszedegetni, mert minden egyes alkalommal kopik, nyúlik. De ettől eltekintve a már említett ideig tökéletesek voltak. Én majd egy Spigen Neo Hybrid-et akarok még venni rá, az nagyon profi cuccnak néz ki és nem csúfítja el a készüléket.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#6597) Noxy válasza iTomi81 (#6594) üzenetére


Noxy
veterán

Akkor menj be egy üzletbe, és nézd meg, ha annyira fontos.
Ha meg sz..l működne, akkor csak erről olvasnál.

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#6598) iTomi81


iTomi81
tag

Nem, köszi ezért nem megyek be egy boltba. Én megbízom az itteni véleményekben, tanácsokban. Már csak egy utolsó aprócska kérdésem volna. Találtam egy linket ahol részletesen leírják hogyan lehet saját csengőhangot csinálni mp3-ból és beállítani iphone-on. Volna e ilyen (kezdőknek mint én) leírás képek feltöltésére illetve videok letöltésére telefonról itunes-al? Mert ilyet nem találtam sehol :(

(#6599) metju válasza iTomi81 (#6598) üzenetére


metju
tag

Amikor az AppStoreból letöltesz ehez vonatkozó applikaciot, akkor ott minden le van írva, sokszor képekkel illusztrálva

(#6600) talamasca


talamasca
senior tag

Járt már úgy valaki, hogy a telefon töltőcsatlakozója kezdett meghibásodni?
Először azt hittem, hogy a kábel kezd megtörni, de miután a héten akartam tartaléknak venni pluszba kábelt, kettőt is bontottak nekem és helyben kipróbálva sem mindig érintkezett...

Garancia erre - gondolom - él, ugye? Nem volt leejtve mostanában, kábelre kötve meg nem próbáltam lasszózni vele.

“Black as midnight on a moonless night.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.