Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6351) mondomén válasza MarKoo (#6349) üzenetére


mondomén
őstag

Home + power egyszerre alma jelig. Vagy mar probaltad?

(#6352) erdoke válasza MarKoo (#6349) üzenetére


erdoke
titán

Néha egy repülő mód be-ki kell neki, hogy magához térjen. Ha ki-bekapcsolás után se működik, akkor a szolgáltatót kell megkérdezni.
Nagyon esetleg tiltva van arrafelé?

A legjobb aláírás a héten

(#6353) lacy86


lacy86
addikt

Telefonalas kozben ha elveszem a fulemtol akkor nem kellene automatikusan kihangosodnia?!
( Vagy valami beallitas kell?! :S )

(#6354) bobooo válasza lacy86 (#6353) üzenetére


bobooo
addikt

Tudtommal nincs ilyen beállítás és nem is kell, hogy automatikusan ki legyen hangosítva a hívás

(#6355) Noxy válasza lacy86 (#6353) üzenetére


Noxy
veterán

Akkor bekapcsol a képernyő, oszt ott lessz a hangszóró, amire rátapizol.
Ilyen 1xü.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#6356) lacy86 válasza Noxy (#6355) üzenetére


lacy86
addikt

Ezt eddig is tudtam!
Csak masnal munkodik akkor Nalam miert nem ( erre a hibara akartam rakerdezni )

(#6357) radi8tor válasza lacy86 (#6356) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Akkor kérdezd meg mit csinált vele. Lehet van egy app, ami ezt csinálja.

⭐ Stella

(#6358) tylerddd


tylerddd
veterán

iOS 8.0-cal mi a helyzet i5S-en?! Érdemes feltenni?! Nálam retinás minin sajnos elba**ta a wifit, hullámokban van netem ilyen módon. Restore-ral tettem fel egyébként, tehát elvileg egy újabb sem segítene.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#6359) VoidXs válasza tylerddd (#6358) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Nálam tökéletesen működik rajt minden. Néha a szalagos értesítések ott maradnak, és csak a home gomb tünteti el őket, de ennyi.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#6360) mondomén válasza tylerddd (#6358) üzenetére


mondomén
őstag

Nekem 5s-en betett a wifinek. Vissza is raktam a 7-est.

[ Szerkesztve ]

(#6361) kali válasza tylerddd (#6358) üzenetére


kali
legenda

nálam is okés, nincs wifi és hálózatos hiba, illetve jó az akkumulátoros üzemidő is.

[ Szerkesztve ]

(#6362) MarKoo válasza erdoke (#6352) üzenetére


MarKoo
őstag

Próbáltam, semmi nem használt. Felhívtam a szolgáltatót is, 4* aktiváltattam a Travel&Surf-ot - remélem ki is számlázzák... Magyarországra visszatérve se jött vissza a mobilnet. Soha nem volt ilyen problémám az iOS 8 előtt. :(
Kizárt a tiltás, teljesen tiszta telefon, saját néven vásároltam tiszta forrásból (T-Mobile). Többen jelezték felém, hogy nem vagyok elérhető és ezt is a frissítés óta hallgatom. :( Hard reset, aztán ha az sem oldja meg, akkor csere.

(#6363) kali


kali
legenda

8.0.2 :)

(#6364) djtom1981 válasza kali (#6363) üzenetére


djtom1981
tag

Jaja, szedem is,m elég gáz a 8-as.
Ahhoz képest milyen drága cuccok ezek, sok baj van velük. Nekem céges a teló, úgy kaptam, de egy forintot nem adnék érte magáncélra. Bocs,h így ekézem, de pár zöldrobotos gép után ez egy zárt, buta rendszer.
Minden imessage 3x-ra megy csak el? Képmegosztás csak a gyári email app-al és üzenettel, holott fel van téve a Yahoo és más mail appok is? Copy-paste van, az igaz, de ez vicc. Kézbesítési jelentés sms-hez NEM elérhető? Vicc. Akkuidő? Vicc. Csak 2G mód hiánya? Vicc. Bezzeg az LTE-t lehet kapcsolgatni. Képernyő még a HD-t sem üti meg 2013-ban 200 ezerért? Vicc. Nem hajlandó semmilyen módon kommunikálni más gyártó készülékeivel? Vicc. (Ja, nem, így könnyű "biztonságos" rendszert építeni.) Felveszem a hívást és utána még egy másodpercet csörög/rezeg? Vicc.
Azért van ám jó is: a kamera tetszik és a hangszóróknak is kellemes hangja van. Asszem ennyi.
Mindjárt kész a 8.0.2...

ASUS fx505dt-al087; iPad Air 2; Xiaomi Mi A3

(#6365) Ufff válasza djtom1981 (#6364) üzenetére


Ufff
senior tag

Lehet, hogy nem tudod használni?
Használtam minden rendszert (kivéve BB), de ez a legjobb az összes közül!
Az email appokon belül ott van a csatolás gombocska, nyomd meg! Csoda fog történni!
Az iMessage nekem megy. Ha esetleg az ellenoldali partner nem online épp, akkor nem fogja megkapni, max SMS-ként, ha beállítottad.
Kézbesítési jelentés 2014-ben? Mellesleg nem nehéz azt a pár karaktert bepötyögni, és akkor van jelentés!
Telefonba HD kijelzőt rakni, na az a vicc! Minek is kell az bele? Komolyan kérdezem!
A csörgési hibát javították a 8.0.2-ben.
Aztán meg hogy nem kommunikál más készülékekkel? Lehet, hogy jobb is, ha nem tud kommunikálni a vírusos robotos csodákkal...
Ennyit szerettem volna hozzáfűzni. :R

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#6366) kali válasza djtom1981 (#6364) üzenetére


kali
legenda

amiket írtál, azokat hozzáértés hiányában nem tudod használni, ez van...
az imessage jól működik, az akkumulátoros üzemidőt szeretném betudni minden androidos, wp...stb csúcstelefonénak, de kevés tud ennyit, pláne kijelzős használatban.
az sms elejére - vagy *a# és már kapsz is értesítést.
lehet szidni, de inkább érteni kellene hozzá.
jó lett a 8.0.2!

[ Szerkesztve ]

(#6367) djtom1981 válasza Ufff (#6365) üzenetére


djtom1981
tag

Hát igen, nem vagyunk egyformák és ez így is van rendjén.
A csatolás problémát a Fotókból indulva értettem. Nem listázza ki a fent lévő appokat, csak a gyáriakat. Ahhoz túl régóta megvan, h az általad felvázolt dolog legyen a probléma. Tudom,h az appokból már lehet csatolni, csakhát akinek a munkájához tartozik, h fényképeket küldjön emailben naponta több alkalommal - nem a gyári appal - az jogosan nem fog örülni ennek a csavarnak a történetben, amikor a fényképezés-galéria-küldés combo felejtős, így én sem. Szerencsétlen lesajnált robot több éve tudja. Annak is van rengeteg hibája, csak nem ilyen jellegűek.
iMessage még úgy sem akarja,ha egy wifin vagyunk a partnerrel és várjuk a csodát. Amit az előbb nem írtam: csak (a telefonnal készített) fényképpel csatolt üzeneteknél jelentkezik, de ez lenne benne a lényeg, nem?
Szerencsére nem minden embernek van Apple-je, így igenis fontos dolog (lenne) a jelentés, főleg,h ingyenes, mindenhol elérhető és hasznos (lenne!), kvázi egy forintjába nem kerül(ne) senkinek a feature. Ehhez karaktereket bepötyögni, kicsit kínos. Olyan ez, mint az FM rádió: ne kérdezd,h miért, de nincs. Biztos,h nem az árba nem fért bele.
HD, nem HD: ez is olyan dolog, mint az 520d BMW. Nagyon jól megy, jó kocsi, de valaki egyszer odaadja az 535 dénesét egy körre... a Full HD az, amiről Te beszélsz, az felesleges 8"-ig.
A kommunikációs képességek a legfontosabbak egy okostelefonnál, ezzel nem áll jól az Alma.

Igen, a csörgés rendbe jött, fönt van a 8.0.2, eddig jó.

Nem szeretnék senkivel, így Veled sem vitázni, negatív érzéseket kelteni a készülék iránt, én örülnék a legjobban, ha ez egy kompromisszumok nélküli telefon lenne. Köszönöm. :)

[ Szerkesztve ]

ASUS fx505dt-al087; iPad Air 2; Xiaomi Mi A3

(#6368) Tom Sawyer


Tom Sawyer
csendes tag

megjavult a csöngés nekem is, most minden ok. Viszont az időkép tegnap frissült, de még mind folyamatosan tekeri a gps-t, szóval még mindig tiltani kell.

(#6369) duc válasza Ufff (#6365) üzenetére


duc
aktív tag

Legalabb vidam a napod ennyi viccel :D

[ Szerkesztve ]

üdvöske, redmondi óriás, tetszetős, rendre, légkavaró, akár, megoldás, kicsike, ipar.

(#6370) Macccy válasza djtom1981 (#6364) üzenetére


Macccy
senior tag

Én azt látom egyesek semmiből se tanulnak ... :Y
Gond van a 8.0 -val, gázos volt a 8.0.1 és MÁR töltöd lefelé a 8.0.2 -t? De nem csak te, lefogadom aki már megreggelizett és elolvasta, hogy kint van ráugrott. Miért? :N A telefonok update-elgetése már pótcselekvés? Csak fura ezt látni na ...

Más: ez az sms jelentés ez miért jó? komolyan érdekelne engem is, nem láttam sose értelmét, hátha te meg tudod mondani

[ Szerkesztve ]

(#6371) kali válasza Macccy (#6370) üzenetére


kali
legenda

én az elsők között húztam fel a 8.0.2 firmware verziót - ráadásul restore útján és mentés visszaállítása nélkül, inkább újra belaktam manuálisan -, még az éjszaka, és nálam most tényleg pótcselekvés volt; hazaértem a buliból (morrison's 2), néhány whisky-kóla bennem - nagyon ritkán iszom alkoholt, de most ennek volt a napja -, egyedül voltam - asszony távol, cégestől workshopon -, így két lehetőségem volt; becsengetek a szomszéd csajhoz, vagy felhúzom a telefonra a friss firmware verziót - picivel előtte jelzett a telefon, hogy elérhető -, és inkább utóbbi mellett döntöttem... :DDD
egy problémám volt csak a 8.0 verzióval, amit korábban is írtam, hogy safari alól nem engedett képet feltölteni netes tárra, pedig ezt ugye ios 6 óta tudta, szerencsére orvosolták a hibát a 8.0.2 alatt, szóval már megérte. :)

szoktam használni az sms értesítést, nem nagy teher beírni a szöveg elejére a *a# kódot - a másik két szolgáltatónál még ennyit sem kell, elég egy mínuszjel - jel -, így legalább tudom, hogy mikor kézbesítődik, meg ha netán valaki arra hivatkozna, hogy nem kapta meg, akkor mutatom neki, hogy pedig bizony kézbesítve lett.

(#6372) djtom1981 válasza Macccy (#6370) üzenetére


djtom1981
tag

8.0 tényleg rossz, a 8.0.1-ről azt mondták, meg se próbáljam, nem is tettem, a 8.0.2-vel meg szerencsét próbáltam, jobb, de pl. a hívásfelvétel-csúszás csak jobb, de nem jó.
Ezek a hivatalos frissítések, miért ne pakolgassam? Elvileg "csak jobb lesz" tőle :)

Az sms kézbesítési jelentést az ember megszokta 15 év alatt, ha fontos(abb) dologról volt szó, igenis jó volt tudni,h az illető megkapta-e az üzenetet, vagy sem. Mert bizony néha van,h sem. Ezért is fájó pont számomra,h kihagyták, a korábban említett okokról már nem is beszélve. Persze lehet karakterezni, akkor működik.

[ Szerkesztve ]

ASUS fx505dt-al087; iPad Air 2; Xiaomi Mi A3

(#6373) kali válasza djtom1981 (#6372) üzenetére


kali
legenda

5s-en a 8.0.1 is jó, az új 6-os típusoknak tett be.

(#6374) erdoke válasza djtom1981 (#6367) üzenetére


erdoke
titán

A munkához elvileg tartozik egy biztonságos céges profil Exchange szerver beállításokkal. Ez nálam nem is enged más levelező programot használni a céges levelekhez, csak a gyárit. Az már más kérdés, hogy másik OS-t sem támogat már a cég, tehát a többi max. levélnehezéknek jó?
Milyen kommunikáció hiányzik? Fel tudom hívni, küldhetek SMS-t, emailt, stb. Mivel az összes kollégámnak max. 2 éves iPhone-ja van, tökéletesen megy az iMessage, a FaceTime és az AirDrop is. Éppen ezért s családban is iPhone-t használunk, és eddig akár Androidról, akár WP-ról váltott a közeli rokon, egy percig sem bánta.
iOS 8 alatt lehet importálni más alkalmazásból, úgyhogy a fejlesztőn múlik, mit tudsz behívni.
Az SMS jelentés miért fontos? Ha tényleg sürgős valami, akkor fel kell hívni, nem azt lesni, hogy elolvasta-e az üzenetet. :F Ez alapvető IT-szociális probléma, józan ész kérdése.

Üzemidő, látszik mi ette, és az Audible használat nagy része is aktív kijelzős volt.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#6375) cyberkind


cyberkind
félisten

8.02.-t nyugodtan fellehet rakni?

Paranormal Cocktivity

(#6376) erdoke válasza cyberkind (#6375) üzenetére


erdoke
titán

Nem vettem észre semmi furcsát. Aztán lehet, hogy az akksinak megint kell pár töltés, mire teljesen beáll.

A legjobb aláírás a héten

(#6377) kali válasza cyberkind (#6375) üzenetére


kali
legenda

éjszaka óta nem tapasztaltam hibát.

(#6378) metju


metju
tag

Oké, megjött a 8.0.2, mindenki boldog.
Sok mindent rendbe rakott, azonban egy dolgot csúnyán elrontott nekem, amit sajnos kifelejtett az Apple közölni. Elérkezett ez is; nem tudom tölteni a telómat nem gyári töltővel. Egyáltalán nem ír ki rá semmit, szimplán nem tölti. Nagyon nagyon nagyon szomorú. Gyártsanak akkor 3 méteres gyári kábelt! :W :W :W

(#6379) erdoke válasza metju (#6378) üzenetére


erdoke
titán

Sőt, 15 méterest kérünk 20e-ért! Az 500 forintos 230-as hosszabbítót pedig még nem találták fel...

A legjobb aláírás a héten

(#6380) metju válasza erdoke (#6379) üzenetére


metju
tag

Az ágyam végében van egy konnektor, aminek (es a 3 meteres kabel) a segítségével tökéletesen tudtam a telefont ágyból tölteni es használni. Szerintem természetes, hogy nem fogok egy hosszabbítót az ágyamba vezetni úgymond. Es ez egy kényelmi kerdes, amiről persze le lehet mondani, de vicc hogy ezt is megcsinálja az apple.

(#6381) CharlieDrop válasza erdoke (#6379) üzenetére


CharlieDrop
veterán

618Ft-ért vettem tegnap ikeába 5 méteres kábelt :D MBP-hez

@(#6380) metju:

Ő, USB hosszabbító kábel? :D

[ Szerkesztve ]

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#6382) erdoke válasza metju (#6380) üzenetére


erdoke
titán

Veszel egy asztali USB töltő állomást, hozzá tetszőleges hosszússágú hálózati kábelt, és használod a gyári Lightning kábellel. Az egész beruházás kijön egy gyári töltő árából.
Szerk: akár oda is fogathatod az ágytámlához a kis dobozkát. 20 fontért van 40 W-os változat is, de a 25-ös bőven elég egy iPad, 2 telefon és 2 BT füles egyidejű töltéséhez.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#6383) tylerddd


tylerddd
veterán

Ma délután megjött az 5S-em, egy GSM boltból kellett megrendelnem, mert se az Apple se más egyéb komolyabb hálózat (MM, edigital) nem tudott szállítani 32GB-os verziót space gray színben. Lerendeltem a telefont, erre fél óra múlva jön a hívás, h még sincs, de ha 15k-t rádobok, akkor egy 64-es kiszerelést tudnak küldeni. Így megvettem azt, maradéktalan a boldogság: pazar teló, hatalmas tárkapacitás, gyári garancia. A 4S-t is imádtam egyből, de ez talán még jobban tetszik :C

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#6384) nandow válasza tylerddd (#6383) üzenetére


nandow
aktív tag

Meg szabad kérdezni, hogy hol és mennyiért vetted?

(#6385) kali válasza tylerddd (#6383) üzenetére


kali
legenda

gratula, használd egészséggel, és a nagy tárat ne nyomd tele hamar! :)

(#6386) tylerddd válasza nandow (#6384) üzenetére


tylerddd
veterán

Küldtem pü-t!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#6387) radi8tor válasza tylerddd (#6386) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nincs abból semmi gond, ha elmondod melyik GSM bolt megbízható. :K

⭐ Stella

(#6388) tylerddd válasza radi8tor (#6387) üzenetére


tylerddd
veterán

A gsmvonal-tól rendeltem, ez a régi gsmline. Kicsit azért tartottam, h nehogy valami bevett, 0 perces teló legyen és többször hangsúlyoztam rendelésnél, h nekem bontatlan, gyártói garisat küldjenek.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#6389) Sholom


Sholom
tag

Mit csinaljak ha a 8.0.2 ota nem talal halozatot? Csak keres
Egyfolytaban.

(#6390) kali válasza Sholom (#6389) üzenetére


kali
legenda

más telefon felcsatlakozik adott helyen arra a szolgáltatós hálózatra?
- próbáld ki másik sim kártyával is
- hálózati beállítások visszaállítása
- itunes alatt restore/visszaállítás

(#6391) Sholom válasza kali (#6390) üzenetére


Sholom
tag

Halozati beallitas visszaallitasa segitett. Koszi

(#6392) kali válasza Sholom (#6391) üzenetére


kali
legenda

okés, akkor csak egyszerűbb volt a probléma.
nincs mit!

(#6393) tferi47


tferi47
csendes tag

Így talán elfogadható :C .
Nem sikerült a kép feltöltés 2,nap 7.óra készenlét és 6,óra 15,perc használat.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S-S2-S3-S4...................5S i6

(#6394) tylerddd válasza kali (#6385) üzenetére


tylerddd
veterán

Köszi! Elég sok appom van/volt a telefonon, de nem vagyok az a típus, h mindent leszedek, ha már van tárhely. Sőt. Az új készülékre nem tettem vissza mentést, manuálisan telepítettem mindent újra és így lehetőség volt a mérlegelésre, h mit használtam és mit kevésbé a 4S-en a két év alatt.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#6395) kali válasza tylerddd (#6394) üzenetére


kali
legenda

nem is azért írtam, csak dícséretes a 64gb verzió, ott aztán nincs igazán kompromisszum azoknak sem, akik szeretnek sok dolgot felpakolni a telefonra.
nekem még a 32gb is felesleges lenne, bár volt már olyan telefonom, de abból az volt az alap verzió.

(#6396) tylerddd


tylerddd
veterán

Nem tudom, h ismeritek-e a márkát, de nekem nagyon beváltak i4S-en a MediaDevil fóliák. 5S hátuljára feltettem egy ilyet, ez is remek cucc. 3 darabból áll, kettő fényes fólia megy az üveg (?) részekre és egy matt a fém területre. Ha buborékmentesen felteszed, egyszerűen észrevehetetlen és a matt fóliának sincs úgymond fólia tapintása, tökre olyan, mintha a fémet taperolnád. Amazonról érdemes rendelni, szerintem az ára is okés, ca. 3200 a két szettes pakk. Levélben küldik, nincs szállítási díj. Legutóbb kevesebb, mint egy hét alatt itt volt. Ajánlom mindenkinek!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#6397) cyberkind válasza tylerddd (#6396) üzenetére


cyberkind
félisten

Mennyire véd a sérülésektől?

Paranormal Cocktivity

(#6398) tylerddd válasza cyberkind (#6397) üzenetére


tylerddd
veterán

Ez majd elválik a használat során, de fólia lévén karcok ellen jó, komolyabb sérülés ellen vélhetően nem. Nekem csak ilyen volt 4S-en és tökéletesen védte, karcmentesen tartotta a készüléket.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#6399) spawn21 válasza cyberkind (#6397) üzenetére


spawn21
veterán

Az a baj, hogy a telefn élei nagyon sérülékenyek. Nekem be van nyomödva több helyen. Nagyon zavar.

iPhone 13p

(#6400) cyberkind válasza spawn21 (#6399) üzenetére


cyberkind
félisten

Akkor maradok a toknál.

Paranormal Cocktivity

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.