Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) hugeboy válasza fogtunder (#796) üzenetére


hugeboy
tag

Köszi. Végül sikerült megoldanom (ki kellett venni a merevlemezt és újra kellett kezdeni a telepítést, utána minden műküdött).

Azt egyébként hogyan lehet megcsinálni, hogy a NAS-tól távol (tehát nem ugyanazon a hálozaton) a telefonommal azt meg tudjam csinálni, hogy letöltök egy torrentet, és azt elindítom úgy, hogy a NAS-ra töltődjön a fájl?

(#802) Pityu89 válasza fogtunder (#800) üzenetére


Pityu89
senior tag

(#803) Biga123 válasza hugeboy (#801) üzenetére


Biga123
addikt

NAS ra felrakod pl a transmissiont. Beállítod a dyndns-t megnyitod a megfelelő portokat vagy UPNP a routeren. Telefonra felraksz egy transmission remote progit (Gear Shift pl) és kész is ..
Nekem pl két beállítás van a GearShift ben egy külső (dyndns) és egy belső (lan-ip alapján).

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#804) [Newman] válasza Pityu89 (#799) üzenetére


[Newman]
tag

Én használom és így van, csak IP-s kamerával megy.

VCIX-DCV,VCIX-NV,vExpert,vExpert Pro,vExpert NSX,VMCA - newman.cloud

(#805) kalolaci válasza Biga123 (#803) üzenetére


kalolaci
senior tag

Így több file-t tudsz egyszerre seed-elni, mint a download managerrel? Amivel, "csak" 15-öt lehet?

[ Szerkesztve ]

(#806) Mr Bond 007 válasza kalolaci (#805) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Bármennyit.

(#807) kalolaci válasza Mr Bond 007 (#806) üzenetére


kalolaci
senior tag

Az nem lehet rossz, èn csak a gyàrit tudom hasznàlni.

(#808) kalolaci


kalolaci
senior tag

Boldog új évet, mindenkinek!

(#809) Mr Bond 007


Mr Bond 007
őstag

4.3 bétát próbálta már valaki? Ha felrakom és mégse jó akkor tudom hogy vissza lehet menni 4.2-re csak azt nem hogy a beállítások megmaradnak? (gondolom az adatok igen)

(#810) antistati válasza Mr Bond 007 (#809) üzenetére


antistati
tag

Én nem sietnék a 4.3-al, mert nekem erre még nincs kompatibilis Transmissionom, ezért az egyszerűbb QTransmissiont kellett felraknom a TS251-re...

"
I updated system version to 4.3.2.0026 Build 20161211 for my TS-453 pro
But it noticed this:
Transmission is incompatible with this FW version. Please update Transmission in App Center or download it from the official website.
There's no Transmission in App Center.I have all my torrents in this Transmission.
"

[ Szerkesztve ]

(#811) Mr Bond 007 válasza antistati (#810) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Erre van megoldás, csak vedd fel a qnapclub repót az app centerben! Ott többek közt fent van a transmission legújabb verziója, vagy a qnap fórumon is kint a 64 bites transmission qpkg.

(#812) Mr Bond 007 válasza Mr Bond 007 (#811) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Közben látom hogy felületesen olvastam a kommentedet. De akkor is csak részletkérdés mert van deluge is qts-re vagy bármi amit akarsz, csak docker alól kell mennie amíg nincs kész az új transmission.

(#813) asprey válasza ubid (#755) üzenetére


asprey
tag

Szia!
2X4gb Kingston!
Működik rendesen!

Most nézem egybe 8gb! bocs

[ Szerkesztve ]

(#814) rizso


rizso
addikt

Sziasztok!

Ma frissült a 212p (4.2.2 Build 20161214), és azóta nem érem el a nast a noip címemen keresztül :(

Mi lehet a baja?

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#815) blakey válasza rizso (#814) üzenetére


blakey
titán

Nézd át a beállításokat, nekem az a szoftver van fent, igaz nem 212p-n, de nincs gond a noip eléréssel.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#816) rizso válasza blakey (#815) üzenetére


rizso
addikt

Közben helyrejött magától, most már megint elérem :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#817) krobiboy


krobiboy
csendes tag

Sziasztok!

Kezdo vagyok meg a Nas beallitasokba illetve kezelesben ezert szeretnek segitseget kerni.

Van egy HS-251- es nas-em es olyan problemam van, hoy nagyon sok memoriat hasznal viszont a kicserelt memoriahoz alig nyul a rendszer. Nem lehet ezt valahogy beallitani, hogy inkabb onnan hasznaljon tobbet?
[kép]

(#818) blakey válasza krobiboy (#817) üzenetére


blakey
titán

Az 1GB mellé tettél egy másik memóriát? Mekkorát?

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#819) krobiboy válasza blakey (#818) üzenetére


krobiboy
csendes tag

Nem, nem tettem! Azt a redszer foglalta le!

(#820) fogtunder válasza krobiboy (#817) üzenetére


fogtunder
nagyúr

az a kicserélt memória google translate eredménye, valójában egy swap file-ról van szó.

vegyél bele egy 2-4GB-os LPDDR3 modult (az eredetit vedd ki, mert csak azonos modulokkal megy dual-channel módban) és öröm bódottág. nálam perpill torrent és 720p média lejátszás mellett 39% foglalt a 4GB-ból.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#821) blakey válasza krobiboy (#819) üzenetére


blakey
titán

Értem, akkor előttem leírták, hogy mi a teendő, nálam is egy 4GB-os RAM van az eredeti 1GB helyett.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#822) krobiboy válasza blakey (#821) üzenetére


krobiboy
csendes tag

Hs-251-es nasről beszéltek ti is???? Ez nem a Hs-251+ hanem a sima! Èn nem talàltam benne kicserélhető memoriát másik fórumon azt irták, hogy rá van forrasztva az alaplapra és így nem lehet kicserélni. Hány Mhz-es memoriát kezel?

[ Szerkesztve ]

(#823) fogtunder válasza krobiboy (#822) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Bocs, nekünk TS-251 van, a tiéd nem bővíthető sajnos, pedig a HDMI felülethez kellene a 2GB mindenképpen.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#824) krobiboy válasza fogtunder (#823) üzenetére


krobiboy
csendes tag

Igen kellene. Mondjuk a hd film lejatszassal nincs gond, de ha megy a tv-n plusz 1 laptopon akkor ne akarj elinditani meg 1 eszkozon filmet....

Koszonom azert a segitseget

(#825) rizso válasza rizso (#816) üzenetére


rizso
addikt

Korai volt elkiabálni, megint nem érem el. Nem értem mivel van gond, NAS látszólag ok, beállítások stimmelnek :F

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#826) fogtunder válasza krobiboy (#824) üzenetére


fogtunder
nagyúr

nekem 1GB RAM mellett simán restartolt a TS-251 egy 1080p film alatt, mert a kernel kifutott a memóriából és leállt.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#827) antistati


antistati
tag

Mivel a QTS 4.3 miatt nem megy a Transmission, amit mobilról is vezéreltem, megkérdezném, hogy van e olyan altetnatíva amit mobilról tudok vezérelni Torrent letöltésre?

Köfi

(#828) Klupido válasza antistati (#827) üzenetére


Klupido
tag

[link]

Itt leírtam a megoldást :)

(#829) rizso válasza rizso (#825) üzenetére


rizso
addikt

Telefonrol sem erem el, meg a qfile-on keresztul sem. Tegnap meg ez is mukodott, sot kollrgam telojan is kiprovaltuk, nem volt gond, tegnap este ota viszont behalt. Helyi halon latja a nast, megadom a bejelentkezsi adatokat, es hibat dob :(

Este hazaerek melobol, lehet nyomok routernek mindennek egy resetet.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#830) antistati válasza Klupido (#828) üzenetére


antistati
tag

Köszi Klupido!

Ez fenn is van, a kérdésem, hogy ez is megy mobil táv eléréssel?

Köfi,

(#831) kalolaci


kalolaci
senior tag

Okostévén lehet filmet nézni, wifin Qnap TS-212 nas-ról? Ha igen, milyen programot kell hozzá letölteni?

(#832) Klupido válasza antistati (#830) üzenetére


Klupido
tag

Igen megy!

(#833) Boki0022


Boki0022
csendes újonc

Üdv
TS-453A-ra milyen video lejátszót tudnék használni?
Az appcenterben nem találok olyat ami HDMI-n működne
FW 4.3.2

áhh, megtaláltam... túl hamar kérdeztem

[ Szerkesztve ]

(#834) Mr Bond 007 válasza Boki0022 (#833) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Jól megy a 4.3.2? Nekem is ugyanez a vas van.

(#835) Tomjack


Tomjack
tag

Sziasztok,

Kaptam egy TS-228 nast. Kérdésem az lenne hogy hogyan lehet telepíteni rá Magento webshopot?

Illetve még a ContainerStation-ben telepítek valami. Pl. php-1 elindul de nem tudom hogy lehet elérni mert az URL részben nem jelenik meg semmi.

Illetve több alkalmazásnál pl a kodi-server-1 error 500 hibát ír ki az elindítás után és leáll.

Bocs ha láma vagyok a témában.

(#836) fogtunder válasza Tomjack (#835) üzenetére


fogtunder
nagyúr

na, szerintem ezek olyan dolgok, amik ezen az Arm architektúrán nem fognak menni. az a furcsa, hogy egyáltalán eléred ezeket a funkciókat, elvileg x86-on kellene csak működniük.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#837) Tomjack válasza fogtunder (#836) üzenetére


Tomjack
tag

Pedig elérem telepíteni szinte mindent tudok, csak nem mennek.

(#838) Gsx-rr válasza kalolaci (#831) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Pl Plex.

(#839) fogtunder válasza Tomjack (#837) üzenetére


fogtunder
nagyúr

az nagyon érdekes. eleve, hogy a HybridDesk Stationt hogy bírod telepíteni, mikor nincs is HDMI kimenet rajta, a nélkül meg ugye nem megy és én úgy tudtam, hogy az csak az x86-os cuccokra van megírva eleve.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#840) Tomjack válasza fogtunder (#839) üzenetére


Tomjack
tag

App centerben bent volt a Container Station és telepítettem.
De akkor ezek szerint semmi nem fog menni, akkor nyugodtan törölhetem a ContainerStationt.

[ Szerkesztve ]

(#841) Boki0022 válasza Mr Bond 007 (#834) üzenetére


Boki0022
csendes újonc

az elején nagyon utáltam a vasat de a 4.3.2 megváltás lett hiába beta, nincs bajom vele

egy kínom azért mégis van, Surveillance station-on Hikvision IPcam-ok mennek, de a Foscam-omat nem látja sehogy sem (pedig böngészőből működik a kamera)

van mellette egy HP proliant gen8, most akarok arra is valami hasonló rendszert felrakni

(#842) kalolaci válasza Gsx-rr (#838) üzenetére


kalolaci
senior tag

Letöltöttem, de nekem bonyolult. Be kell regisztrálni, hogy működjön? A tv látja, de nem tudom hogy kell láthatóvá tenni, file-okat. Van esetleg, valami segítség hozzá valahol?

(#843) blakey válasza kalolaci (#842) üzenetére


blakey
titán

Ha nincs olyan eszközöd amire telepíthető a Plex akkor nincs sok értelme, töltsd le a Serviio-t vagy a Twonky-t és működni fog.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#844) Mr Bond 007 válasza Boki0022 (#841) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Na végül én is feltoltam és baromi gyors lett a nas! Transmission helyett docker-be megy a Deluge és tényleg ahol eddig szaggatott, most már meg se rezzen a cucc. Még a virtualization station-t kell megnéznem, ha ott is megy rendesen a windows, akkor nagyon elégedett leszek. :DD

(#845) blakey


blakey
titán

Lassan kedvet kapok megint "bétázni". :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#846) Gsx-rr válasza kalolaci (#842) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nas-ra is letoltotted?

(#847) kalolaci válasza blakey (#843) üzenetére


kalolaci
senior tag

Media Streaming add-on, úgy néz ki jó lesz. Valószínű a többi is megfelel, csak nem tudtam beállítani.

[ Szerkesztve ]

(#848) kalolaci válasza Gsx-rr (#846) üzenetére


kalolaci
senior tag

Igen, láttam a tv.-n is, csak nem tudtam beállítani. Media Streaming add-on, úgy néz ki jó lesz.

[ Szerkesztve ]

(#849) Tomjack válasza kalolaci (#848) üzenetére


Tomjack
tag

Valaki nem tud segíteni Magento webshop telepítésben nasra?

(#850) hugeboy válasza Biga123 (#803) üzenetére


hugeboy
tag

köszi, de iphone-ra nem találom az appot

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.