Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-07 14:37:55

LOGOUT.hu

Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motorkódot/ teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7851) VR6-Fan


VR6-Fan
veterán

[link]
ültetés vagy pogácsa kell, vagy megint új felni :F

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#7852) m3tr0 válasza VR6-Fan (#7851) üzenetére


m3tr0
senior tag

sztem a magassággal nincs baj.
inkább a felni szélessége furcsa...olyan mintha keskeny lenne...simán lehetne sztem szélesebb :D

amúgy ez is elég jól néz ki :C :R

(#7853) VR6-Fan válasza m3tr0 (#7852) üzenetére


VR6-Fan
veterán

hát még 2-2 cm-t elviselne elől hátul, az biztos! csak kérdés megéri e....

hát jah eddig 15X7col volt (maga a felni nem tetszett..) most meg 15X6col, szemből baromi undorító. viszont egy pozítivuma van, nem ér bele sehol.

nem baj majd kap 2-2,25-ös pogácsákat és akkor pont annyira lesz kint hogy a rendőr ne ugathasson érte :U

köszi, de csak sajnos képről (nagyon) közelről már annyira nem, e egyenlőre még azt a 150-155le-t akarom picit feljebb tornászni, vagy a súlyt lejjebb :)

DeadMeat:anyag kérdése és hogy hogyan ér rá az esztergás ismerős.

de egyenlőre még ez erős fejtörés, mert nem tudom hogy viselnék a 2cm-t a csapágyak. szerinted?

[ Szerkesztve ]

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#7854) DeadMeat válasza VR6-Fan (#7851) üzenetére


DeadMeat
veterán

Pogi.Ha sikerül jót szerválnod (könnyű és erős) kontaktot adhatnál :)
Amugy jól áll neki. :K

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#7855) DeadMeat válasza VR6-Fan (#7853) üzenetére


DeadMeat
veterán

Attól függ mibűl van.Ha nehéz,akkor kinyírja,meg ha nagyon mdosul iatta az Et szám,az sem tesz neki jót.De szvsz 2 cm még nem túl nagy "erőkar" én is annyit tervezek...

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#7856) rootkiller válasza tibi666 (#7850) üzenetére


rootkiller
őstag

Ki mondta, hogy dagonyázni?? A szar magyar utakra, továbbá ha az ember síelni megy, és hóba kell menni a hegyekben, szerintem nagyon fasza ha inkább Allroad és nem nem sima. Anyámnak is Altea Freetrack van, és sokszor jól jön, hogy magas, igazi magyar utakra való kocsi. Én mindenképpen erősen megfontolnám az Allroadot, és úgy gondolom, hogy a hátsókerekes kacatok felejtősek síelni menni, azzal sokkal könnyebben elakadsz a hóban, mint quattroval.

Artengo TR 990 Pro

(#7857) rootkiller válasza rootkiller (#7856) üzenetére


rootkiller
őstag

Akarom mondani nem sima A6.

(időkorlát)

Artengo TR 990 Pro

(#7858) VR6-Fan válasza rootkiller (#7856) üzenetére


VR6-Fan
veterán

igen A6 futómű a magyar utakra, légy észnél ember, szerint a sok lengő karos futóművet mennyi idő alatt nyírják ki a magyar "útak"?

a magyar utakra lada niva/uaz/gaz kell :U

DeadMeat:most beszéltem ET-khez meg felnikhez jobban értő emberrel, 1-1,5 lesz a jó, az tényleg nem hangzik annyira durvának.

12-13-14 soproni tali (most időben szóltam :B ) addigra össze kell rakni a kocsit, főleg a zenét :)

gamerkiller:részemről jöhet, esetleg ha kint lesz a busa motoros trabi (asszem fehér) arról egy kis extra is jól jönne :B

[ Szerkesztve ]

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#7859) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Na, hétvégén TrabanT találkozó van.. Képek kellenek?:D Biztos lesz majd egy pár VW motoros jószág.. :K :K

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#7860) rootkiller válasza VR6-Fan (#7858) üzenetére


rootkiller
őstag

Foggalmam sincs. De az Allroad magasságának tény, hogy sok előnye van.

Akkor hozom a gaz-t, van egy a cégnél. :DDD Csak a jockeynek még össze kell buherálnia fékjét. :DDD

Artengo TR 990 Pro

(#7861) rootkiller válasza VR6-Fan (#7858) üzenetére


rootkiller
őstag

Amúgy meg az Allroad magasságára gondoltam, nem a futóműre, de úgy gondolom, hogy egy "terepre" tervezett futómű többet bír ezeken a nyomvályús szar magyar utakon, mint a német Autobahn-ra tervezett. És a ballonosabb gumi se hátrány, nem károsodik a drága nagy méretű alufelni.

Artengo TR 990 Pro

(#7862) rootkiller válasza VR6-Fan (#7858) üzenetére


rootkiller
őstag

Akkor 1 hó múlva talizunk Sopronban. Remélem lesz céges stand, akk van ingyéé beugró. :DDD tavaly is kinn volt G5 GTi, 2 Octavia RS, Leon FR meg egy Tiguan. Meg főztünk bográcsban. :DDD

[ Szerkesztve ]

Artengo TR 990 Pro

(#7863) VR6-Fan válasza rootkiller (#7861) üzenetére


VR6-Fan
veterán

annyibna különbözik az allroad-é hogy nem sima "gólya lábak" vannak hanem légrúgó helyettük. :U

aprópó lesz valami érdekes a standon, mire föl szedtek beugrót külön :F ?

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#7864) rootkiller válasza VR6-Fan (#7863) üzenetére


rootkiller
őstag

Mi nem szedünk beugrót, hanem az egészre megyek én be ingyéé. :DDD

Artengo TR 990 Pro

(#7865) tomcsi23 válasza rootkiller (#7864) üzenetére


tomcsi23
veterán

Ejha, én meg lehet hogy ki sem megyek ingyé. :D

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#7866) VR6-Fan válasza rootkiller (#7864) üzenetére


VR6-Fan
veterán

valószínűleg én is meg a kocsim is, a biztosításom miatt :U

tomcsi23:pedig jöhetnél, asszony pajtás dumáld meg :)

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#7867) tomcsi23 válasza VR6-Fan (#7866) üzenetére


tomcsi23
veterán

Ez jövő hét? Parádfürdőn leszünk. :B

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#7868) VR6-Fan válasza tomcsi23 (#7867) üzenetére


VR6-Fan
veterán

jun. 12-13-14

elvileg.

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#7869) rootkiller válasza VR6-Fan (#7868) üzenetére


rootkiller
őstag

Azaz.

Artengo TR 990 Pro

(#7870) adalbert1 válasza VR6-Fan (#7829) üzenetére


adalbert1
veterán

Szerintem nem a mostani, hanem a következő hétvégén akkor megpróbálok pár képet lőni róla, sajnos most nagyon sok egyéb elintézni valóm van (kb. reggeltől estig csak ügyeket intézek).

Passz, ezt majd megkérdezem tőle, én elég láma vagyok az ilyenhez...

(#7871) VR6-Fan válasza adalbert1 (#7870) üzenetére


VR6-Fan
veterán

oks, köszönöm szépen.

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#7872) attrax


attrax
aktív tag

Na gartulálok a google fordítóknak.
[link]
Télen a hit a kezdő meg a spárgasípok...há persze :C

[ Szerkesztve ]

Unterschreiben

(#7873) tomcsi23 válasza attrax (#7872) üzenetére


tomcsi23
veterán

Van még egy-két jó mondat. :D

VR6-Fan, ja, az más, rákérdezek. :)

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#7874) tibi666 válasza rootkiller (#7856) üzenetére


tibi666
senior tag

hátsókerekes kacat... ez vicces.
mikor síelni mentünk tavaly, akkor az én hátsókerekes, traktor mercedesemmel mentünk.
az elsőkerekes autókat nem győztem kerülgetni, mikor ők pakolták fel a hóláncot, az én kacatom simán felmászott. picit tolta a fenekét jobbra-balra, de felértünk lazán. és végig uralható volt az autó. ennyit erről. :)

amúgy úgy néz ki, hogy mercedes lesz belőle. találtunk egy szép w210 290td-t. ha élőben is jó, akkor megveszi. pedig hátsókerekes kacat. és a barátom több mint 2 millió km-t vezetett már le életében. mégis a hátsókerekes kacatokra esküszik, ellentétben veled, akinek még jogosítványa sincs. :)

szóval, ha esetleg mégis a6 lesz, ami csak akkor lehet, ha nem találunk épképzláb mercit, vagy bmw-t, akkor sem lesz allroad. megnéztük együtt őket és szerinte kifejezetten visszataszítóak ezek a műanyag elemek rajta.

[ Szerkesztve ]

(#7875) rob210 válasza VR6-Fan (#7853) üzenetére


rob210
nagyúr

Szvsz nekem a favoriton volt szélesítés.
Ha jót akarsz nem teszel rá.
Vagy a csapágyakat 6-7 hónaponként ki kell majd cserélned.
1cm es szélesítés is gyilkol.
Főleg a kanyaroknál teszi magát nagyon oda a csapágyaknál.
A kormányozhatóság is módosul és a gumikat is jobban eszi.
Szerintem vágasd meg az ívet és akkor tehetsz bele szélesebb felnit.
:R

Renault power

(#7876) rob210 válasza tibi666 (#7874) üzenetére


rob210
nagyúr

Azért azt nekem ne akard beadni, hogy hóban te elmentél olyan helyen a hátsókerekes autóddal ahol az elsőkerekes elakadt.
Ez még viccnek is rossz.
Annyi előnye van csak a mercinek, hogy dög nehéz, de ha az elkezdi tolni a seggét akkor ott meg is lehet ásni neki a halógödröt.
Sok bmw-t láttam én már vészvillógóval az út szélén.
Amikor az elsőkerekes kicsi szekér vígan fűtötte az utasteret és kacsintott neki egyet.
:C

Renault power

(#7877) tibi666 válasza rob210 (#7876) üzenetére


tibi666
senior tag

nem kell elhinned, nekem attól nem lesz jobb, vagy rosszabb, hogy mit gondolsz az autómról. nem feltétlenül akadtak el, hanem tették fel a hóláncot. azt, hogy az elsőkerekes biztonságosabb, meg uralhatóbb, a gyártók sugallják az embereknek, hogy letolják a torkukon a költségcsökkentési célból készített hajtást. tökig pakolva, 4 emberrel, sok súllyal a hátsó tengelyen, hátsót riszálva, de felmentünk. az elsőkerekesek hóláncoztak. ez van. :)

(#7878) VR6-Fan válasza rob210 (#7875) üzenetére


VR6-Fan
veterán

pont az hogy a felni nem elég széles, a bodé már ki van peremezve 8 colig jó ET-vel eljesen jó vagyok ;] .

tibi666:talán volt eszük és nem akartak a csúszos szerpentineken keresztben felmenni vagy csak nem olyan bátrak mint Te :U

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#7879) tomcsi23 válasza VR6-Fan (#7878) üzenetére


tomcsi23
veterán

Vagy csak valami fos gumi volt rajtuk. :B

Amúgy megvan a hátsó meg az első külön előnye is, felesleges emiatt vitát indítani.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#7880) rob210 válasza tomcsi23 (#7879) üzenetére


rob210
nagyúr

Ez oké is én tudom minek mi az előnye illetve hátránya.
Azt is tudom miért jó a 4 kerék hajtás.
De a valótlan állításokat nem szeretem.
Az, hogy havas uton valaki jobban elboldogul egy hátsókerekes autóval, mint egy elsőkerekessel, az egy f.szság.
Senkit nem megbántani akarok távol álljon tőlem, de olvasson el bárki egy két tesztet.
:R

Renault power

(#7881) fekeandras


fekeandras
őstag

Haldex ;]

(#7882) tomcsi23 válasza rob210 (#7880) üzenetére


tomcsi23
veterán

persze, én sem azért írtam. :)
Csak az is egy szokás, hogy a sok csíra nyárival megy a hóba. :))

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#7883) gamerkiller válasza tomcsi23 (#7882) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Vagy a sok "csírának" nincs pénze téli gumira.. Erre még nem gondoltál? A skodán is egész télen nyári volt, mert én csíra csóró vagyok..

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#7884) tibi666 válasza gamerkiller (#7883) üzenetére


tibi666
senior tag

nem muszáj ám autózni, ha 4 gumira nincsen pénzed.
ha télen egy nyárigumis belém jönne, letépném a fejét.

(#7885) gamerkiller válasza tibi666 (#7884) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Van ám olyan helyzet, hogy muszáj autózni.. Mert aki autóval jár dolgozni azt mit tesz?

Mellesleg semmi baj nincs a jó nyári gumikkal télen.. Nem kell állatul közlekedni!

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#7886) rootkiller válasza rob210 (#7876) üzenetére


rootkiller
őstag

Öregapámék is mesélték, hogy volt olyan, hogy elsőkerekes trabanttal hegynek mentek erdei uton, a merci meg állt az út szélén.
Azt hogy volt meg hogy nem, azt már nem tudom, de az öreg nagyon esküszik a trabant kombira.

Artengo TR 990 Pro

(#7887) rootkiller


rootkiller
őstag

Amúgy szerintem a hátsókerekes fanok itt eltévedtek...
Amúgy Allroaddal nyugodt szívvel mennék hegynek, mert alattam van a torsen meg magas a bódé, de egy hátsókerekessel már nyugtalan lennék. Múltkorában amúgy kipróbáltuk mit tud a freetrack, és mély sárban emelkedőnek simán felment, ahol egy FWD vagy RWD pörgött volna, pedig "csak" haldex. Jó tudni, hogy télen hóban is számíthatsz az összkerékmeghajtású autódra.
tibi666: Amúgy meg ha ennyire hátsó-fanok vagytok, minek nézegettek Audit?

[ Szerkesztve ]

Artengo TR 990 Pro

(#7888) rootkiller válasza gamerkiller (#7885) üzenetére


rootkiller
őstag

Az olyan vegyen 4évszakos abroncsot.

Artengo TR 990 Pro

(#7889) tibi666 válasza gamerkiller (#7885) üzenetére


tibi666
senior tag

nincs a fenét.
ha annyit nem bírsz összeszedni, hogy saját és mások anyagi, valami testi épségéért vegyél négy téligumit, ráadásul a fábiára virsli kerék kell, akkor talán el kell gondolkoznod, hogy valamit rosszul csinálsz.

rootkiller: audiból is csak quattrot néztünk. bmw-ből csak 530d-ket találtunk, de azt a motort annyira nem dícsérik, mercedesből sem nagyon láttunk jókat, úgyhogy picit bővítettünk. de most találtunk egy szép mercit, valószínűleg az lesz a befutó. a kétütemű trabant amúgy jó terepjáró, ez halál komoly.

én nem félek a hátsókerekes autóban télen. ismerem a képességeit, megbízok benne és simán elmegyek télen síelni vele. zárjuk ezt le szerintem, a vw-sek között hiába terjesztem a hátsókerékhajtás előnyeit.

(#7890) fekeandras válasza rootkiller (#7887) üzenetére


fekeandras
őstag

+ 2db diffizár (allroad)

(#7891) gamerkiller válasza rootkiller (#7888) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Ami nem jó se télen, se nyáron.. Tapasztalat..

Tibi: Igen furcsa a gondolkodási módód! Szerinted hány ember volt az idén télen aki nyári gumival közlekedett? És miért is kell a Fábiára virsli gumi? Te valami öltönyös audis üzletember lehetsz csak....

:W :W

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#7892) fekeandras válasza gamerkiller (#7891) üzenetére


fekeandras
őstag

Mercis... :))

De téligumi kérdést tekintve igaza van.

(#7893) tibi666 válasza gamerkiller (#7891) üzenetére


tibi666
senior tag

engem nem érdekel, míg csak a fának mész, de ha nekem jössz télen nyárival, vagy nyáron télivel, azt nem fogod megköszönni. de most halál komolyan, vesz valaki mondjuk 1-2 millióért egy autót és sajnálja azt a 100 ezer forintot 4 gumira. ok ezek nem csúcs téligumik, meg csak kis méretben vannak ennyiért, de könyörgöm gondolkozzunk már.

amúgy eltaláltad. csak mercis. :)

[ Szerkesztve ]

(#7894) rootkiller válasza tibi666 (#7893) üzenetére


rootkiller
őstag

Viszont az avatarod inkább egy lazulós-piálgatós egyetemistára hasonlít. :DDD

Amúgy szerintem a mercik marharondák, de nem nyitok vitát. Meg a BMW-k is, meg az Audik is, én kocka (régi) SEATos vagyok, rám egy 97es Ibiza GTi vár, hogy legyen jogsim.

Artengo TR 990 Pro

(#7895) fekeandras


fekeandras
őstag

1 garnitúra 14es új Nokian téli gumi (4+1db) kb 105ezer forint.Egy kisebb koccanás is többe van annál.De ez csak az anyagi része.Én félnék a szeretteimet mellém ültetni havas, taknyos úton -15°c ban egy nyári gumis kocsiban.Lehet ésszel menni azzal is ez tény, de egy fossá keményedett nyárigumival hóban menjen már fel valaki a naphegyre vagy valahová ahol kemény meredek dombot kell megmászni, még az AWD + nyárigumi párosítás sem biztos, hogy elég lenne a feljutáshoz. :K

[ Szerkesztve ]

(#7896) tibi666 válasza rootkiller (#7894) üzenetére


tibi666
senior tag

lélekben még az vagyok, vagy legalábbis az szeretnék lenni. a külső ízlés kérdése. :)

(#7897) tomcsi23 válasza gamerkiller (#7883) üzenetére


tomcsi23
veterán

Voltam én is ilyen csíra, 4 fasza nyárival mentem latyakos úton, egyszer csak nyugis 80-as tempónál, ötödikben elindult a sebességmérő felfelé. Kis kanyar is jött, alig bírtam megfogni a kocsit. Na akkor kicsit befostam, szerencsére volt hely (új nullás), így csak az ijedtség lett. azóta télen téli, nyáron nyári.
písz. :R

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#7898) Als válasza tomcsi23 (#7841) üzenetére


Als
tag

Gyárilag xenonnnal szerelt autókhoz árulok alkatrész olyanoknak, akinek tönkrement a trafója vagy a vezérlőelektronikája, esetleg izzója.
Ilyen esetben villog az izzó, megváltozik a szine vagy egyátalán nem világít.

(#7899) VR6-Fan válasza tibi666 (#7889) üzenetére


VR6-Fan
veterán

most akkor én is menjek a marci topikba terjeszteni a 4X4 előnyeit ;] ?

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#7900) gamerkiller válasza tomcsi23 (#7897) üzenetére


gamerkiller
senior tag

És úgy gondolod ha téli van fent akkor nem lett volna ez?

Én nem vitatkozom, mindenkinek van saját, szabadon elmondható véleménye..

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.