Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39751) Mercutio_ válasza madgie (#39750) üzenetére


Mercutio_
félisten

WD -nek vannak alma kompatibilis külső vinyoi nem?
Bár ezt almás totyikban biztos jobban vágják.

Az ilyen szöveget annyira bírom [link]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#39752) spanyoll válasza Mercutio_ (#39751) üzenetére


spanyoll
addikt

Csak nem irigykedsz?

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#39753) madgie válasza Mercutio_ (#39751) üzenetére


madgie
titán

Nem kell almakompatibilis, sima USB 3.0 külső vinyó kell. Csak régebben volt valami "ne vegyél 2 teránál nagyobbat" balhé, nemtom, megoldódott-e, vagy érdemes még mindig két teránál maradni.

(#39754) t_a_m_a_s válasza L4mie (#39747) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Nekem sincs túl jó tapasztalatom az FM transzmitterrel... Inkább vegyé occsóé egy guriga CD-t, azt írd meg ami a kocsiba kell:)
Nekem is van a kocsiban vagy 30 CD, azzal elvagyok évek óta. De az igazi fasza megoldás még egy rendes BT-s kihangosító, aztán a telefonodon lévő zenéket BT-n direktbe tolod a kocsi hangrendszerére.

Holnap majd jól beletépünk...

(#39755) rbalint88 válasza t_a_m_a_s (#39754) üzenetére


rbalint88
addikt

rendes BT-s fejegység. kihangosítókkal sajnos nem nagyon lehet zenélni.

(#39756) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Ehrle kézi autómosóval kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Hogyan működik?

Nem régen nyitott egy itt a közelünkben a Huszti úton, gondoltam lemosnám a kocsit a hétvégén.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#39757) *Ropi* válasza Mercutio_ (#39749) üzenetére


*Ropi*
félisten

Engedelmeddel átlopom az eskifotósba. :C

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#39758) Mercutio_ válasza *Ropi* (#39757) üzenetére


Mercutio_
félisten

Én is loptam valahonnan :D

necro: Útba esik, bemész, megkérdezed.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#39759) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

7végén futam! :)

Holnap majd jól beletépünk...

(#39760) Real_Necro válasza Mercutio_ (#39758) üzenetére


Real_Necro
veterán

"necro: Útba esik, bemész, megkérdezed."

Önkiszolgáló... :U

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#39761) Mercutio_ válasza Real_Necro (#39760) üzenetére


Mercutio_
félisten

Akkor megnézed :DDD

MÁS: Ez a szikla, merre lehet?

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#39762) Real_Necro válasza Mercutio_ (#39761) üzenetére


Real_Necro
veterán

Hát lehet az lesz... bár elég dzsuvás a kocsi, meglátjuk még hol kezdek, lehet viszem szokásosan Rózsadombra. :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#39763) Byk01 válasza Mercutio_ (#39761) üzenetére


Byk01
senior tag

Milyen szikla? :D

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#39764) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Útvonalrögzítős androidos progihoz:

Dailyroads Voyager

Ezt használtam korábban, kollégám meg még mindig. Androidon meg futtathatod háttérben, miközben megy a navi is.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#39765) Mercutio_ válasza Real_Necro (#39764) üzenetére


Mercutio_
félisten

:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#39766) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Höhö

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#39767) Balinov


Balinov
félisten

Potkivanok a nagyerdemunek!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#39768) Mercutio_ válasza Balinov (#39767) üzenetére


Mercutio_
félisten

Szeva füles, készülsz már a jövő hétvégére?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#39769) Balinov válasza Mercutio_ (#39768) üzenetére


Balinov
félisten

Siman, bar a tojasrakas aranyér miatt iden elmarad :O :D

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#39770) Freddy76 válasza Balinov (#39769) üzenetére


Freddy76
addikt

Nem kellett volna annyit pityputyolni mindenféle ír pasival...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#39771) Balinov válasza Freddy76 (#39770) üzenetére


Balinov
félisten

nem vagyok en homér :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#39772) fi:zi'k válasza Mercutio_ (#39766) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Hehe

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#39773) Real_Necro válasza Balinov (#39769) üzenetére


Real_Necro
veterán

Pucér seggel a jégtáblára, aztán hajrá az arany ér! :P

Bepanthen vagy hasonlók? Sok rostos, fokhagymás tej nem segít?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#39774) crey válasza Balinov (#39771) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Még. ;]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#39775) Balinov válasza Real_Necro (#39773) üzenetére


Balinov
félisten

tabla nincs ,de nem rohogni, heten 3x kapartam reggel a jeget a kocsi szelvedojerol

van szteroidos kup, kenoccsel kombinalva, marha jo cucc, csak kell neki par nap mire a kezeles hat..halistnnek eljutottam abba az allapotba, mikor allo helyzetben nem kell fesziteni, hogy ne szisszenek fel.

szerk1:
Crey: vartam,hogy lecsapja valaki a magaslabat. Te meg Freddy volt a legjobb tippem, nem is csalodtam :))

Miujsag amugy? Lemaradtam valami orbitalis eszmefuttatasrol, trollkodasrol, bannhammerrol?

szek2: mar szinte boritekolhato, hogy Mercutio nyerte a trollbajnoksag mai fordulojat, :C

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#39776) Mercutio_ válasza Balinov (#39771) üzenetére


Mercutio_
félisten

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#39777) Real_Necro válasza Balinov (#39775) üzenetére


Real_Necro
veterán

Dianás cukor kúp helyett...? ;]

Történésekről részemről írtam neked, mondta Tündi hogy írt neki Vera. ;)

Ja, hamarosan (pár hónap múlva) jövök majd a "milyen babakocsit vegyek" kérdéssel. :D

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#39778) Mercutio_ válasza Real_Necro (#39777) üzenetére


Mercutio_
félisten

Csak ha használtad a keresőt, és - többek között - Freddy valamint a többi érintett részletes leírását átolvasva se tudtál dönteni.
Ha kérdés merül fel benned az olvasottakkal kapcsolatban, azt elsősorban privátben tedd fel, mert vélhetően csak számodra jelent majd új információt a válasz!4... ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#39779) Balinov válasza Mercutio_ (#39778) üzenetére


Balinov
félisten

ejj, ejj, bevetted a degecivagyok tablettat :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#39780) Balinov válasza Real_Necro (#39777) üzenetére


Balinov
félisten

:) egyszer tuti kiprobalom, ha addig elek is...zyrtec+rovid mar ugyis megvolt...Lattam a PM-et, mutattam is Veranak, csak meg ossze kell szednem a gondolataimat,hogy erdemben valaszoljak. Addigis egy nagy-nagy gratula! Csajok suttyomban uzenetvaltasarol most hallok viszont eloszor :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#39781) Real_Necro válasza Balinov (#39779) üzenetére


Real_Necro
veterán

Dehogy vette, nála ez már tartós elváltozás... ;]

Merci:

Azóta már kijöttek az újabb kütyük, elavultak a régiek... :P

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#39782) Mercutio_ válasza Real_Necro (#39781) üzenetére


Mercutio_
félisten

Droidos, vagy almás babakocsit akartok? ;]

Balinov: Nincs itt semmi látnivaló tabletta, csak ismerem necro sárbanfetrengési hajlandóságát :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#39783) Real_Necro válasza Mercutio_ (#39782) üzenetére


Real_Necro
veterán

Neeem rontjuk el már olyan korán a gyereket. :N

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#39784) Mercutio_ válasza Real_Necro (#39783) üzenetére


Mercutio_
félisten

Akkor ablakos lesz, éééérteeeem!

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#39785) L4mie válasza Real_Necro (#39783) üzenetére


L4mie
veterán

Hatalmas Gratu :C

Troll:
és azt már eldöntötted, hogy fiu legyen vagy lány?
Neve? :)
D5100 vagy D90? :D :D

Troll Off.
Tényleg gratu, lassan nem fotós lesz a topic, hanem apu kláb, de ezzel így tök jó :)

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#39786) fi:zi'k válasza Mercutio_ (#39782) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Mindegy csak zseblámpa legyen rajta és ne kelljen érte turkálni. ;]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#39787) Byk01


Byk01
senior tag

Urak!

Volt alkalmam beszélgetni az egyik környékbeli kapitányság közlekedésrendész vezetőjével, és rákérdeztem a jobbról elmegyek a rendőr mellett dologra. Ő azt mondta, hogy ha nem lépem át a megengedett sebességet, és maradok is a külső sávban, akkor el lehet menni, nem jobbról előzés.
Tartozik hozzájuk autópálya szakasz, így valamennyire releváns a véleménye.

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#39788) fi:zi'k válasza Byk01 (#39787) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Akkor már csak egy név, rang és elérhetőség kellene, hogy lehessen használni hivatkozási alapnak.
Mert ha én azt mondom a rendőrnek, hogy "Pedig Byk01 írta PH-n, hogy egy random (értsd nem tudom ki) rendőr azt mondta, hogy márpedig én ott elmehetek", akkor egyrészt nem tudja feldolgozni az infót, másrészt kiröhög. :)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#39789) Real_Necro válasza L4mie (#39785) üzenetére


Real_Necro
veterán

Köszi :R

Egyébként nem új infó. Már pár hete hirdettem az igét. :)

Jövő héten megyünk 16 hetes ultrahang vizsgálatra, aztán majd kiderül mennyire lesz szégyenlős.

Olyan neveket már tudunk, amik biztosan nem lesznek. :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#39790) gab.m válasza Real_Necro (#39789) üzenetére


gab.m
senior tag

Napsugár, Rodrigez kizárva? :D

-- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

(#39791) Studi válasza Byk01 (#39787) üzenetére


Studi
addikt

Én is így gondolom. Bár ez a forgalom alapvetően lakott területen létezik, ahol ugye nem tilos a folyamatos belső sávban haladás. (persze ott sem korkorlátlanul, fel nem tarthatsz senkit, aki szabályos sebességgel közlekedik.)
De ilyenkor nem árt, ha van nálad is fedélzeti kamera. :D

(#39792) Mercutio_ válasza Real_Necro (#39789) üzenetére


Mercutio_
félisten

Toyota Furkooo? ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#39793) *Ropi* válasza Mercutio_ (#39784) üzenetére


*Ropi*
félisten

Az inkább ne legyen (az autóból kiindulva)... :D

- Önt súlyos baleset érte. Kívánja, hogy a légzsák felfújódjon?

;] :DDD

(#39789) Real_Necro: Mások a 16. hetes vizsgálatra szoktak menni, nálatok 16 héten át tart a vizsgálat? ;] ;) :))

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#39798) Real_Necro válasza *Ropi* (#39793) üzenetére


Real_Necro
veterán

:N

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#39799) Byk01 válasza fi:zi'k (#39788) üzenetére


Byk01
senior tag

Az érdi kapitányság közlekedésrendészeti osztályának a vezetője.
De szerintem már a budaörsi rendőr is kiröhög, ha ezt mondod neki, ha olyanja van. Az érdi talán elgondolkodik az infón.

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#39800) zool1 válasza gab.m (#39790) üzenetére


zool1
őstag

A lányomat Napsugárnak hívják! Esetleg valami gond lenne vele...?! :(((

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.