Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39601) A Zéé válasza #40935168 (#39598) üzenetére


A Zéé
addikt

nem mindig olyan olcsó azért a fapados jegy sem. Plusz ugye az egyéb extra szolgáltatásokkal könnyen fel lehet tornászni a jegyárakat a hagyományos árszintjéig is. Csomagfeladás plusz pénz, extra lábhely plusz pénz, korai beszállás plusz pénz, elveszik a hátitáskád a check-in nél, mert hogy "túl nagy" kézipoggyásznak az szintén plusz pénz.
Plusz ugye világvége+2km reptéren rak le sokszor, aminek a díjai sokkal olcsóbbak mint a központi reptereké.

A karbantartás milyensége amúgy nem csak a fapadosoknál kérdéses, még az Emirates Airbusaival is elég sok gond van, pár hónapja járnak BP-re, de már nem egy, nem két gép fordult vissza vagy nem jött, vagy ragadt itt Ferihegyen műszaki hiba miatt.

Just a simple Lineman...

(#39602) aleister válasza A Zéé (#39601) üzenetére


aleister
veterán

Mondjuk az egyik legepicebb Emirates visszafordulás az volt, amikor valaki beszart a wc-be, és olyan bűz árasztotta el a fedélzetet, hogy a kapitány "egészségügyi vészhelyzet"-re hivatkozva visszafordította a gépet. :D

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#39603) Mercutio_ válasza Byk01 (#39600) üzenetére


Mercutio_
félisten

3-ér most mondjuk érdekelne engem is jegy londonyba ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#39604) Real_Necro válasza aleister (#39602) üzenetére


Real_Necro
veterán

EasyJet-en már utaztam úgy, hogy csak azért álltunk + 40 percig a reptéren, mert technikai probléma akadt, azaz nem tudták kiüríteni a wc tartályt, mert beragadt a szelep vagy mi. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#39605) t_a_m_a_s válasza #40935168 (#39598) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Qtya! Zene! :)

Holnap majd jól beletépünk...

(#39606) Mercutio_ válasza t_a_m_a_s (#39605) üzenetére


Mercutio_
félisten

t_a_m_a_s: Óra :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#39607) Byk01 válasza Mercutio_ (#39603) üzenetére


Byk01
senior tag

Keressé jó akcijót :P

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#39608) t_a_m_a_s válasza Mercutio_ (#39606) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

:DDD

Holnap majd jól beletépünk...

(#39609) Mercutio_ válasza Byk01 (#39607) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ákcijósbó tegnap egy érédéti ájphón öttöset akartak felkínálni a volt kossuth mozi előtt :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#39610) Byk01 válasza Mercutio_ (#39609) üzenetére


Byk01
senior tag

Az is háromezeré vót? :D

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#39611) Mercutio_ válasza Byk01 (#39610) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ártárgyalásig nem jutott a folyamat :N

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#39612) Byk01 válasza Mercutio_ (#39611) üzenetére


Byk01
senior tag

Úgy vagy vele, mint én, hogy akkor se kéne, ha utánad dobják? :P

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#39613) .: JuSzT :. válasza Mercutio_ (#39611) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

A napokban a fővám téren várakoztam. Hozzám is hasonló ajánlattal jött egy rétinigger, elsőre még mondtam neki hogy kösz nem, de 2 perccel később még mindig úgy gondolta, hogy én leszek a nap vevője.
Majd megkérdeztem tőle, hogy, szerinte az ép eszű ember vásárol-e utcán telefont egy c*****tól? Nem nagyon tudta ezt hova tenni, de utána békében árulgatta másnak a portékát.

[ Szerkesztve ]

(#39614) Real_Necro válasza Mercutio_ (#39606) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ma ilyen Casio-s nap van? :))

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#39615) .: JuSzT :. válasza Real_Necro (#39614) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

nálam gagyi kínai nap van, ismét :)

(#39616) t_a_m_a_s válasza Real_Necro (#39614) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Nem, ma is svájci nap van :)

Holnap majd jól beletépünk...

(#39617) rbalint88 válasza Mercutio_ (#39586) üzenetére


rbalint88
addikt

a lakás elég volna az evoque-ig, de a toyota visszavetette a helyzetet a focus és a range közé félútra :DDD

airbus: még az is lehet, hogy a drive/fly by wire adta be a kulcsot, de nagyon csúnyán. majd kielemzik a fekete dobozt és megtudjuk.

Juszt: ne legyél rásszisztá! biztos elvesztette a munkahelyét és gyorsan pénzhez kell jutnia! :P

[ Szerkesztve ]

(#39618) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Órab*zik!!!!négy!

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#39619) *Ropi*


*Ropi*
félisten

És visszatért...Szó szerinti fordítás ferdítés. :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#39620) j.bravo válasza t_a_m_a_s (#39616) üzenetére


j.bravo
addikt

Jól látom, a két mutató azt a feliratot takarja ki, hogy "MILC" ? ;]

Whatever.

(#39621) t_a_m_a_s válasza Mercutio_ (#39618) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Te kezdted wazze!

Holnap majd jól beletépünk...

(#39622) t_a_m_a_s válasza j.bravo (#39620) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Nem egészen.... ;] :DDD

Holnap majd jól beletépünk...

(#39623) Mercutio_ válasza t_a_m_a_s (#39621) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az Troll úr a pokolban is Troll Úr :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#39624) aleister válasza Mercutio_ (#39623) üzenetére


aleister
veterán

Ne is mondd!
Megpróbál a nikonosban is úrkodni. :W

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#39625) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Tud nekem valaki ajánlani megfelelő boltot, ahol akár szombati nyitvatartással, akár óccsó házhozszállítással tudok venni 4 lityó Castrol 10W-40-et? Ja és nem valami otthon felhigított átcímkézett hamisítány legyen.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#39626) matyi012345 válasza aleister (#39624) üzenetére


matyi012345
őstag

Rá kell hagyni, kár leállni vitázni. Anno azért vett d7k-t mert félt hogy mással kinéznék a többiek, most meg ajánlgatja mindenkinek. Egy D70 lenne a kezébe se csinálna jobbat valószínűleg.

(#39627) fi:zi'k válasza Real_Necro (#39625) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Én innen vettem tavaly, vagy ott van az olajshop.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#39628) Real_Necro válasza fi:zi'k (#39627) üzenetére


Real_Necro
veterán

Olajshop-ot néztem én is, vagy ZSU-t.
Akkor lehet rendelés lesz belőle. Olyan boltot nem találtam közelemben, ami pl szombaton nyitva lenne...

Tecsóban meg nem akarok olajat venni...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#39629) fi:zi'k válasza Real_Necro (#39628) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Miért nem veszel Totalt? Nálam mintha :U kevésbé csipegetné, mint a Castrolt.

Más:
Az emberi hülyeség. :D

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#39630) Real_Necro válasza fi:zi'k (#39629) üzenetére


Real_Necro
veterán

8 éve Castrol megy bele, nekem tökéletesen megfelelt. :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#39631) fi:zi'k válasza Real_Necro (#39630) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ez 15 évig ette a Castrolt, mégsem panaszkodik. :))
Csak megemlítettem. :R

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#39633) rbalint88 válasza Real_Necro (#39630) üzenetére


rbalint88
addikt

filter center. vettünk már castrolt, totalt, gm-et, mind rendben volt és olcsó. van házhozszállítás is 1480-ért.

(#39634) Studi válasza Real_Necro (#39625) üzenetére


Studi
addikt

Mátyás király úton ott a Bárdi, szombaton is nyitva délelőtt tuti. Ne légy lusta elgurulni odáig. Az áruk is korrekt, szűrőt is kapsz hozzá. Én ott szoktam venni.

[ Szerkesztve ]

(#39635) Real_Necro válasza Studi (#39634) üzenetére


Real_Necro
veterán

2617Ft 1 liter Castrol? Az kissé húzós.

Régen egyébként nem más nevén futott az üzlet? Voltam már arra egy autós boltban, de nem biztos hogy ebben.

Szerk.:
Köszi az infókat mindenkinek, csemegézek belőlük. Lehet Bárdihoz azért benézek szombaton. :R

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#39636) spanyoll


spanyoll
addikt

A trémobil megköszönte, hogy #param1 éve hűséges vagyok hozzájuk. Ezzel az információval mégis mit kéne kezdenem? Mi a tosz ez a param1?

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#39637) rbalint88 válasza Real_Necro (#39635) üzenetére


rbalint88
addikt

nekem a filtercenterben 5700 volt a 4liter total. castrol is meglett volna 7 körül, de minek. ja és ez dízelbe való, szóval drágább.

(#39640) Mercutio_ válasza spanyoll (#39636) üzenetére


Mercutio_
félisten

Gondolom egy naponta kiküldött tömeges SMS amiben elírtak egy változót így az adatbázisból nem az elofizu éveidet emelte be, hanem magát a változó nevét ami azt összerendelné az adatbázis egy mezőjével.

A hülyeség burjánzik [link] és kémeim jelentették, hogy Debrecen oda@sz [link]

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#39642) Real_Necro válasza Mercutio_ (#39640) üzenetére


Real_Necro
veterán

OMG :Y :W

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#39643) TayRol


TayRol
veterán

Kérnék vissza mindenkit a rendes kerékvágásba, a következő személyeskedésekért pihenő jár!

(#39644) #40935168 válasza Mercutio_ (#39640) üzenetére


#40935168
törölt tag

Sok szerencsétlen.. hoax-nak állítja be az Erste, aztán ki tudja, mi lesz ebből. Láttunk már karón varjút, a mai hazudozó világban meg nem lepődnék meg rajta, ha valós hír lenne. Én mondjuk már jó ideje nem tartok pénzt a bankban - leginkább pénzt sem tartok :D

(#39645) Real_Necro válasza #40935168 (#39644) üzenetére


Real_Necro
veterán

Elkészült számodra az arany talpazat? :DDD ;] Párnába/kéménybe sincs jó helyen... egyébként Erste nem hinném, hogy becsődölne. ;)

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#39646) #40935168 válasza Real_Necro (#39645) üzenetére


#40935168
törölt tag

Az enyém anyámnál van kőőőcsönbe :D (az meg ingatlanban, amit árul épp), de ha visszajött, megy a NASDAQ-ra. ;]

(#39647) Mercutio_ válasza #40935168 (#39644) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha kicsit is érdekelne a bankok működése és kevesebb gyíklényes összeesküvés elméletes posztot olvasnál.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#39648) atok666 válasza Real_Necro (#39630) üzenetére


atok666
őstag

Azert oda kell figyelni, hogy tenyleg azt kapod-e amiert fizetsz.

Atok

(#39649) fi:zi'k válasza Mercutio_ (#39640) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Amúgy, jó vagy, pont ez linkeltem az előbb. :D

---
Ki randalírozott már?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#39650) Real_Necro válasza atok666 (#39648) üzenetére


Real_Necro
veterán

Zsu, Olajshop után olvasva elvileg megbízhatóak. Zsunál fel van tüntetve hogy hologramos.
Most út közben voltunk és kiderült kevés az Astrában az olaj így Obiban kellett vennem 1 lityót. Na az remélem nem volt hamis mert qrvadrága volt.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.