Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:35:44

LOGOUT.hu

A topik a PayPal használatához kapcsolódó kérdésekkel foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6951) szeva000 válasza jozsi252 (#6950) üzenetére


szeva000
addikt

ááá,ez a köcsög bankok szemét húzása.Nekem is néha 3-4-5napig ülneg rajta a konverzió miatt.Ha lefele megy az árfolyam jobban jársz,ha fel,akkor meg bukta:)

(#6952) Oliverda válasza szeva000 (#6951) üzenetére


Oliverda
félisten

Ez kivételesen pont nem "köcsögség", hanem egyrészről biztonsági okai vannak. Valamint ahogy írtad, még lehet, hogy jobban is jársz a végén.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6953) Fecogame


Fecogame
veterán

Megszűnik a refferal program :(

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#6954) Oliverda válasza Fecogame (#6953) üzenetére


Oliverda
félisten

Ez pontosan mi volt?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6955) Fecogame válasza Oliverda (#6954) üzenetére


Fecogame
veterán

Ha az alád regisztráló elért 42ezer Ft pénzmozgást, akkor kaptál azt hiszem 270Ft-ot.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#6956) Mardel válasza Fecogame (#6955) üzenetére


Mardel
őstag

Ez nem nagy érvágás az átlag embernek, azoknak egy picit igen akik kirakták blogra, stb jól látogatott oldalra, hogy regisztrálj paypal-ra ingyen, és így megszedték egy kicsit magukat.

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#6957) Kal-El válasza kecz (#6949) üzenetére


Kal-El
senior tag

Ez tuti nem lehet gond, az előző kártyámnál se volt ATM használat.

(#6958) Fecogame válasza Mardel (#6956) üzenetére


Fecogame
veterán

"megszedték"...

Áhh... Alám is volt vagy 200 regisztráló, mégsem kaptam egyiktől sem semennyi refferált pénzt. :(

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#6959) po1son


po1son
addikt

Úgy nem lehet pénzt küldeni paypalon ismerősnek, hogy csak a hozzárendelt bankszámlán van pénz? :W

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#6960) tupacamaru válasza po1son (#6959) üzenetére


tupacamaru
veterán

Szerintem lehet.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#6961) po1son válasza tupacamaru (#6960) üzenetére


po1son
addikt

Én is úgy emlékeztem, de most egy magán személynek küldenék pénzt, de kevesebb van paypalon, mint amennyit küldenék és egyszerűen nem engedi elküldeni...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#6962) tupacamaru válasza po1son (#6961) üzenetére


tupacamaru
veterán

Szerintem akkor ott valami más gond van. Én is küldtem már magánnak pénzt, pedig a PP számlámon még soha nem volt összeg, csak a hozzárendelt számlán.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#6963) po1son válasza tupacamaru (#6962) üzenetére


po1son
addikt

Igazad van. Most gondolkodtam és múltkor pont úgy küldtem vkinek pénzt, hogy nem is volt pénz a számlámon. Nem értem mi lehet a probléma. Semmit nem változtattam azóta.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#6964) po1son


po1son
addikt

Előre is elnézést a dupláért.
Kiderült mi a gond. 14 dollárt küldenék egy magánszemélynek paypalon.
9.5 dollárom van paypalon és a bankszámlán meg 9 dollárnak megfelelő összeg. Én azt hittem lehet pénzt küldeni úgy, hogy paypalról levonja a 9.5 dollárt és a maradékot a bankszámlámról, de kiderült ilyen nem lehetséges csak vásárlásnál...

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#6965) Oliverda válasza po1son (#6964) üzenetére


Oliverda
félisten

Ez elég érdekes, mert ez nálam simán működött.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6966) Winner_hun válasza po1son (#6959) üzenetére


Winner_hun
félisten

Kártya nincs hozzáadva? Csak számlaszámot is hozzá lehet adni?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6967) po1son válasza Oliverda (#6965) üzenetére


po1son
addikt

Ha 9.5 dollárnál kevesebb utalási összeget írok be amountba, akkor a következő lépésnél Payment Method-nál azt írja, hogy a paypal balancet terheli meg. Viszont, ha 9.5nél többet írok be, akkor csak a bankszámlámat terheli meg a Payment Methodnál.

#6966: A kártya hozzá van adva. Már vásároltam és küldtem is pénzt róla gond nélkül.

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#6968) Kal-El


Kal-El
senior tag

Az lehetséges, hogy most már nem fogad el a PayPal, csak HUF alapú bankkártyát a magyaroknál?

Mert valamiért nem engedi hozzáadni az USD alapú VISA kártyám.

(#6969) szeva000 válasza Kal-El (#6968) üzenetére


szeva000
addikt

ezt nem hinném....

(#6970) Kal-El válasza szeva000 (#6969) üzenetére


Kal-El
senior tag

Rossz hozzászólás.
Közben eszembe jutott valami. Elnézést!

[ Szerkesztve ]

(#6971) sonar válasza sonar (#6935) üzenetére


sonar
addikt

Ennyit a beajánlós dologról...
Ma jött a levél. Pont mikor be tudnék ajánlani vkit :(
PayPal

Dear XY,

The Merchant Referral Bonus Programme will be discontinued on 15 September 2012. We would like to thank you for your participation.

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#6972) kungzi


kungzi
veterán

sziasztok

ebayről szeretnék ma rendelni

azt meglehet nézni valahol, hogy hogyan váltja a pay pal a dollárt? ilyet szeretnék rendelni.

(#6973) Mardel válasza kungzi (#6972) üzenetére


Mardel
őstag

Profile ->My money->Currencies

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#6974) kungzi válasza Mardel (#6973) üzenetére


kungzi
veterán

köszi :R

(#6975) Kal-El


Kal-El
senior tag

Ha kártyát adunk hozzá a számlánkhoz, mit kell keresni az igazoláshoz?
Mert megnéztem neten a számlámat és csak ezeket találom:

Tranzakciós partner: PAYPAL 3531436900 4333110089097064,AZON 007397578435

Közlemény: TRAN IDEJE 20120716 133044
TRAN ÖSSZEG 1,00 USD

Vagy ezt neten nem mutatják, hanem csak a havi bankszámlakivonaton látszódik?

(#6976) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah valaki segítsen nekem!
Adott egy American Express kártya amit szeretnénk "összekötni" PayPal-al.
Ahhoz hogy ez sikerüljön elvileg kell egy 400ft-s utalás, igen ám de ehhez kéne valami "egyedülálló 4 számjegyű kód", amit elvileg netbankon keresztül meg lehetne takintani, DE ehhez a kártyához nincs Netbank rendelve így elvileg csak a havi számlakivonaton lesz rajta!

Kérdésem hogy ettől még a Paypal aktív-e illetve tud-e pénzt fogadni vagy most hogy is állunk egyáltalán?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6977) Melack válasza Sirandrish (#6976) üzenetére


Melack
veterán

AmEXen a kártya első oldalán a 15 számjegy végén látsz egy 4 jegyű kódot, alatta vagy felette. Az kell neked.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#6978) Sirandrish válasza Melack (#6977) üzenetére


Sirandrish
legenda

Elvileg az valami Postal kód és nem az kell vagy mi...egy sráccal beszélek közbe ő próbálja...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6979) Kal-El válasza Melack (#6977) üzenetére


Kal-El
senior tag

Te azt se tudod miről beszél.
Én is azt a kódot keresem, amit ő. Csak nekem van netes hozzáférésem a bankszámlámhoz, viszont nem tudom mit kell nézni.

(#6980) Melack válasza Kal-El (#6979) üzenetére


Melack
veterán

Tudom miről beszél, csak megkeveredtem. Nekem 2 éve kellett utoljára regelnem kártyát, azóta csak 1x vettem ki más okból a rendszerből.

Sirandrish: bocs, tényleg a kivonaton (online/offline) kell lennie. Elviekben a PP*xxxx formátumban adja meg a PayPal a kódot.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#6981) Sirandrish válasza Melack (#6980) üzenetére


Sirandrish
legenda

És amíg ez nincs kész addig tud fogadni pénzt a Paypal vagy arra is alkalmatlan?
Mert ugye a kivonat majd csak következő hónap közepén jön..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6982) Melack válasza Sirandrish (#6981) üzenetére


Melack
veterán

A Top Up az már most is működik. Egyszerű banki utalás, 1-3 munkanap között már fent is van az összeg. Ahhoz nem kell a bankkártya.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#6983) Sirandrish válasza Melack (#6982) üzenetére


Sirandrish
legenda

De arról tovább utalni vagy levenni csak ezzel a kóddal lehet akkor ha jól értem..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6984) Melack válasza Sirandrish (#6983) üzenetére


Melack
veterán

Nem. Az a kód csak arra kell, hogy a rendszer tudja, nem egy 3. fél (értsd: loptt) kártya adatait tetted be, hanem a sajátod. A PayPalod már használható.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#6985) Sirandrish válasza Melack (#6984) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát de akkor nem értem..rá tud menni lóvé..le is tudom venni csak kell egy ilyen vacak ?
Ráadásul ha Ma megy rá pénz...holnapután megjön..azt le is tudom venni holott a nagy " ellenőrzést" csak 2és fél hét múlva tudom megcsinálni?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6986) Mardel válasza Sirandrish (#6983) üzenetére


Mardel
őstag

Én most utaltam paypalra 5 euronyi Ft-ot, majd vissza bankkártyára, szintén Forintban.
Amit te szeretnél az az hogy a bankkártyádat összekapcsolod a paypal fiókoddal és úgy is tudsz paypalon keresztűl fizetni hogy a paypal számládon 0 Ft-van.
Fizetésnél a paypal a kívánt összeget a bankkártyádról emeli le egyből.
Ez olyan mintha eleve a bankkártyáddal fizettél volna, csak paypal közbeiktatásával, hogy ez mennyire biztonságosabb, vagy nem biztonságosabb azt már te döntöd el.
Van aki nem szeretné kiadni a bankkártya adatitai van aki nem foglalkozik vele, van aki csak megbízható forrásból vásárol.

Ha ebayezni szeretnél akkor mindenképp előnyös, mert ha át akarnak vágni vagy nem küldte az árut és te már utaltad a pénzt akkor paypalon 45 napod van hogy szólj nekik hogy akadt egy kis gond, ők ránéznek a delikvens fiókjára és visszautalják a pénzed ha úgy ítélik meg.

Meg paypalnál ha bankkártyát kapcsolsz hozzá, akkor nem lesz olyan kicsi a havi kivehető pénz limited mintha nem kapcsolnád össze, de ez attól is függ hogy mennyire használod a paypalt.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#6987) Melack válasza Sirandrish (#6985) üzenetére


Melack
veterán

Yepp. Az ellenőrzés mint írtam a kártyáról szól.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#6988) Sirandrish válasza Mardel (#6986) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kezdem érteni..köszike szépen! :R

Melack Neked is köszi :R

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6989) Fecogame


Fecogame
veterán

Valaki tudna nekem utalni 1$-t PayPal-on? :B Az egyik vásárlásomhoz pont ennyi hiányzik, és az utalás csak 2-3 nap múlva lesz rajta. A héten visszaküldöm :)

:R

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#6990) Fecogame válasza Fecogame (#6989) üzenetére


Fecogame
veterán

Köszönöm, azóta megoldódott :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#6991) geriandi81


geriandi81
újonc

Sziasztok!

Teljesen kezdő vagyok a PayPal dologban!
Utalnának pénzt egy munkáért és kérik az alábbi adatot: "Your Account" Ide mit kell beírnom ahhoz, hogy a PayPal számlámra érkezzen?
Előre is köszi a segítséget!

(#6992) Winner_hun válasza geriandi81 (#6991) üzenetére


Winner_hun
félisten

A PayPal-es e-mail címedet.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6993) geriandi81 válasza Winner_hun (#6992) üzenetére


geriandi81
újonc

Köszönöm szépen a segítséget!

(#6994) FehérHolló válasza Sirandrish (#6976) üzenetére


FehérHolló
veterán

Telefonos ügyfélszolgálat is meg tudja mondani a levonás kezdeményezésétől számított 2-4 nap múlva.
Mint írták, ez csak limit emeléshez szükséges.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#6995) fattony


fattony
újonc

Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem.
A paypal számlámra érkezett pénz amit szeretnék kivenni de most olvastam,hogy betűre pontosan ugyan azt a nevet kell megadnom ami a bankszámlámon szerepel
ami ez.: Kovács Péter Márton.Én annyit adtam meg,hogy Peter Kovacs.
Azt szeretném kérdezni,hogy mire változtattassam meg: Péter Márton Kovácsra vagy
Márton Péter Kovácsra.

Előre is köszi a segítséget.

(#6996) Fecogame válasza fattony (#6995) üzenetére


Fecogame
veterán

Arra változtasd, amilyen néven a bankszámla is van.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#6997) a178


a178
tag

Sziasztok!

A múlt héten átvertek, elég rendesen. A sztori: találtam egy srácot, Oroszhonban, aki (elvileg) orosz áron tudott venni a Steamről játékokat, amelyet előzőleg Paypalen kifizettem. A fizetés meg is történt (Personal-Gift), de semmit sem kaptam a pénzemért... Addig jutottam, hogy nem tudom visszavonni az utalást a Paypalről, mert Giftként küldtem az illetőnek. Lehetséges valamilyen úton-módon mégis tenni valamit, vagy ez már veszett ügy?

(#6998) ryan94


ryan94
újonc

Hello.
Számít az ,hogy hogyan töltöm ki a regisztrációt. Konkrétan a névre gondolok a first name , last name részre. Illetve az utca az legyen-e street vagy lényegtelen? Azért kérdezem meg mivel ha hozzá akarom adni a bankkártyám a profilomhoz akkor ezt írja ki: "This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.". A számlám július 5-én nyitottam lehet az a baj hogy még korai. Pénz van rajta illetve a többi részt helyesen töltöttem ki. Valószínű hogy a nevemmel van a baj gondolom nem egyezik a kártyáéval meg mert fordítva írtam be. Szerintetek?

(#6999) Phvhun válasza ryan94 (#6998) üzenetére


Phvhun
őstag

A first name az a keresztneved ( pl Józsi vagy Csabi )
Magyarul írj mindent, nem street, hanem utca.
Az nem számit hogy túl új a kártya, viszont vannak ilyan kártyák amik nem köthetőek össze paypallal. ( pl otp junior, épp ezzel szívok most én is )

a178: ezt ugye nem gondolod komolyan? majd paypal utána fog érdeklődni annál az orosz csákónál, hogy tényleg át-e vert téged, és akkor küldje mán' vissza neked a pénzedet? Bebuktad sajnos.

(#7000) ryan94 válasza Phvhun (#6999) üzenetére


ryan94
újonc

Nekem is olyan van. Pedig elmúltam 18 tehát ez se lehet kizáró ok. És ha mondjuk bemegyek a bankba és rákérdezek akkor tudom engedélyezni vagy ezzel a juniorral egyántalán nem lehet?

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.