Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:35:44

LOGOUT.hu

A topik a PayPal használatához kapcsolódó kérdésekkel foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7101) FehérHolló válasza Kerio (#7097) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ha a deviza váltásra vagy kíváncsi, szerintem legkevesebb félnaponta, de inkább 1-re tippelnék (és akkor az aznapi 8-kor érvényes GMT+1 árfolyamra gondolok).

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#7102) bajaki


bajaki
őstag

Sziasztok!

Paypal-t össze tudom hozni az OTP Junior-os kártyával?

Tudom, biztos sokan kérdezték már, de most sajnos nincs időm keresgélni.

Köszönöm!

(#7103) pumatom válasza bajaki (#7102) üzenetére


pumatom
aktív tag

Igen, nekem is az volt rajta.

Kell a 4x4 szám a kártya elejéről, és a hátulján lévő 3 szám, az aláírásod mellett, valamint a lejárat dátuma.

Profile->Add or Edit Credit Card

(#7104) pumatom


pumatom
aktív tag

Sziasztok!

Hogyan lehet összehozni a PayPal-t az eBay-jel? Szeretnék terméket feltenni, de a kifizetési opciónak nem írja ki, hogy Paypal.

Valahova bekell regisztrálni? :F

(#7105) bajaki válasza pumatom (#7103) üzenetére


bajaki
őstag

Igazából csak most szeretnék kártyát igényelni, de mindenképpen olyanra van szükségem ami működik Paypallal. Ezek szerint ez igen.

Ezek közöl itt már mindegy melyiket választom?

(#7106) pakriksz


pakriksz
őstag

Hát ez vicc. Mindenhol azt olvasom, hogy a personal és a premier account között az a különbség, hogy personalból hiányik pár feature... De akkor miért létezik personal account?
Tuti van valami költsége a premiernek, de nagyon próbálják elrejteni, valszeg ezért korlátozott az oda vissza váltás is, mert beugras a premierbe, hoppá plusz költség aztán bukta mert vissza már nem megy...

[ Szerkesztve ]

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#7107) HookR válasza HookR (#7091) üzenetére


HookR
addikt

Oh yeah... 2 napnak kellett eltelnie, de végre hibaüzenet helyett ki tudtam fizetni a kapott számlát.

Szóval még egyszer leírom, hátha valakinek elkerülte a figyelmét:
- A frissen regisztrált és így premier típusú accountom a top up menüpontban megadottak alapján töltöttem fel Unicredit bankfiókban személyesen készpénzt befizetve a megadott számlaszámra, tehát bankkártya/bankszámla megadása nélkül. Ez esetben nem számított, hogy a nevem magyar sorrendben két keresztnévvel szerepelt, míg az accountomat angol sorrendben írt, 2. keresztnév nélküli névvel regisztráltam. (Ettől függetlenül bankkártya/bankszámla regisztrációnál még lehet jelentősége, nem tudom.)
- Az általam kezdeményezett fizetés során tapasztalt hiba idővel magától megoldódott, ahogy azt más fórumokon is olvastam.

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#7108) FehérHolló válasza pakriksz (#7106) üzenetére


FehérHolló
veterán

Üldözési mániád van.
Amíg nincs megerősítve a 400 forintos módon a bankkártyád, addig personal, utána premier.

Skynet is real. It's called Google.

(#7109) pakriksz válasza FehérHolló (#7108) üzenetére


pakriksz
őstag

Nem így van. Verified vagyok bankkártyával, és ajánlgatja a premiert, mivel personal vagyok.

[link]
Nincs üldözési mániám, mert minden pénzintézet minden apróságért pénzt kér. Miért lenne ez kivétel?

[ Szerkesztve ]

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#7110) szabogabor10 válasza pakriksz (#7109) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nekem regisztráció óta Premier számlám van. Semmiféle plusz költség nincs. Nem is engedett választani Personal és Premier között, csak Premier és Business között.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#7111) pakriksz


pakriksz
őstag

na ezt jól elcsesztem. Akkor upgradeltem premierre, mire megjelent egy 600 ezer forintos éves fogadási limit... ami personalnál nem volt.

Szóval nem éri meg a premierre váltani!

[ Szerkesztve ]

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#7112) Flashcash válasza pakriksz (#7111) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Pontosan milyen hátrányod van ebből a limitből? Ennél nagyobb értékben akarsz éves szinten eladni?

(#7113) FehérHolló válasza pakriksz (#7111) üzenetére


FehérHolló
veterán

Rohadt nagy hátrány, personalnál valami 28k ez a limit.

Skynet is real. It's called Google.

(#7114) Winner_hun válasza pakriksz (#7111) üzenetére


Winner_hun
félisten

Personalnál úgy tudom egy évben csak néhány alkalommal lehet pézt fogadni, költeni viszont korlátlanul, szóval az vásárlása van.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7115) pakriksz válasza Flashcash (#7112) üzenetére


pakriksz
őstag

Lehetséges. Personalnál nem volt odabiggyesztve a verified mellé hogy limit(csak akkor amikor még unverified volt). Premiernél lett.

[ Szerkesztve ]

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#7116) Flashcash válasza pakriksz (#7115) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

A limit megnövelhető a személyes és bankszámla adatok igazolásával.
A Personal regisztrációval ennél kisebb összeget fogadhattál volna.

[ Szerkesztve ]

(#7117) proof88


proof88
addikt

Hello,
hülye kérdés, de regisztrációnál a First Name-hez írtam a keresztnevem, Last Name-hez a családi nevemet, mert elvileg így kell, viszont most szeretném a bank accountomat hozzáadni, és zavar, hogy Ádám Szabó van névhez írva, pedig ugye a bankszámlám Szabó Ádámként van, így is jó lesz vajon?

(#7118) proof88 válasza proof88 (#7117) üzenetére


proof88
addikt

és fontos, hogy paypal accountról szeretnék majd pénzt withdrawolni a bankszámlámra, szóval ezért fontos nagyon, hogy jó-e a sorrend jelenleg Ádám Szabóként? Mert a régebbi hozzászólásoknál nem egyértelmű.

(#7119) bajaki


bajaki
őstag

Akkor a PayPal-hoz az a lényeg végülis, hogy Mastercard legyen a kártya? Számít, hogy dombornyomott-e?

(#7120) Winner_hun válasza bajaki (#7119) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem kell dombornyomott. A lényeg hogy lehessen neten használni.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7121) bajaki válasza Winner_hun (#7120) üzenetére


bajaki
őstag

Értem, köszönöm!

(#7123) flash-


flash-
veterán

sziasztok

érdekelne hogy itt mért van már napok óta a csomagom?

RECEIVED AT DESTINATION TRANSIT CENTRE
Jul-27-12, 00:00 AM, Budapest

hol lehet ez a hely?
és ezt a kódot amit kaptam(tracking igy kezdődik:RF095...)hova írhatom még be az ebayon keresztül ahol le tudom jobban követni a rendelést?
valami ems-t használ a fickó de én nem tudom az ems nél hova kell beírni

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#7124) Winner_hun válasza flash- (#7123) üzenetére


Winner_hun
félisten

Vámon van, itt nézd meg

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7125) flash- válasza Winner_hun (#7124) üzenetére


flash-
veterán

köszi király.
értem.
lehet hülye kérdés de ott mit csinálnak vele?
mert ez a cucc 2.500forint értékű.
ilyenkor kibontják megnézik mi van benne?vagy csak a papir alapján döntik el hogy mehet e hozzám vagy pedig nekem kell fizetni vámot?hogy működik ez?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#7126) Hintalow válasza flash- (#7125) üzenetére


Hintalow
senior tag

Szerintem ekkora összeg bőven a vámahatár alatt van, egyszerűen csak lassúak.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#7127) pakriksz


pakriksz
őstag

Mennyi idő alatt érkezik meg egy paypalról bankszámlára withdraw?
Én vasárnap hajlanban elindítottam, délután már completed-et írt, de még ma sem érkezdett meg a pénz a bankszámlámra.

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#7128) Winner_hun válasza pakriksz (#7127) üzenetére


Winner_hun
félisten

3-5 nap

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7129) Terrorista


Terrorista
senior tag

Sziasztok!

Vásároltam egy játékot július 29-én (pontosabban cd kulcsot) egy megbízhatónak tűnő webshopon keresztül. Természetesen paypallal fizettem, a levonás és utalás megtörtént (payment status: completed), azonban az oldal ügyfélszolgálatát nem lehet elérni.

Kaptam egy mailt tőlük, hogy mostanában sok "unauthorized" befizetést kaptak paypalon keresztül és emiatt szeretnének megerősítést kapni tőlem, hogy valóban én vagyok e a vásárló. Volt is egy nem fogadott hívásom (ismeretlen számról.) valamint ugye jött a fentebb említett mail.

Írtam választ nekik vissza, hogy igen én vásároltam és a paypalos tranzakcióról kapott mailt is csatoltam (nem tudom jó ötlet volt-e?), de azóta sincs semmi hír felőlük. Mailekre nem válaszolnak és hívásom sem volt.

A weboldalukon látszik a buy orderem, de nem lehet felvenni velük a kapcsolatot és nem küldik a kulcsot sem.

Szóval most nem tudom mitévő legyek. A dispute funkciót még nem használtam a paypalon és azt sem tudom, hogy meddig és mikortól lehet használni egyáltalán. Várjak még 1-2 napot vagy próbáljam meg most elindítani a dispute folyamatot?

Nem egy nagy összegről van szó, de akkor is...

[ Szerkesztve ]

(#7130) pakriksz válasza Winner_hun (#7128) üzenetére


pakriksz
őstag

aha, köszi akkor még van időm :)

Amúgy nem tudom ki karatézott már a paypal üfsz-el, de ez valami katasztrófa, ilyen gagyi üfsz-t még nem láttam.

Egy kérdésre minden levélváltáskor más válaszol. Jól érezhető hogy egyáltalán nem érdekli a problémád, nyomja a rizsáját, kitérő válaszokat ad esetleg terel.
Most pl látok a paypal fórumon is egy tipikus paypalos választ. A kolléga megkérdezi mi a különbség a personal és a premier account között, mert azt látta már ezer helyen hogy miben nincs különbség, de hogy miben van azt nem.
Erre a paypalos egy tipikus problémát nagy ívben kikerülő válaszban benyögi, hogy igaza van, tényleg van egy kis különbség, de lehet personal és premier accod is. De le nem írná hogy mi az a különbség.
És emailben is ugyan ez megy, mindenre válaszolnak, csak a kérdésre nem.

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#7131) flash- válasza pakriksz (#7130) üzenetére


flash-
veterán

nálam úgy működik a paypalos dolog,hogy ha kiválasztok valamit ebayról,kosárba rakom,stb akkor átirányít a paypalra,ahol már csak jóvá kell hagynom az utalást és már megy is a bankszámlaszámomról a pénz.
ugye elvileg azt mondják hogy a paypalra csak annyi megy mint ami a vételár és hogy ezért biztonságos.
nade mér?a paypal is tudna többet levonni nem?
nem látom át hogy mért biztonságos...

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#7132) Dicker


Dicker
őstag

Sziasztok!

Regisztráltam a paypalra. Megadtam a bankkártya adatokat a profile - add bank accountnál.
Ezután utaltam a paypalra Top Up-al teszteléskén 5.000 Ft-ot. Mikorra várható a megérkezése? Mindent a leírtak szerint csináltam elvileg. Közleménybe az a bizonyos szám beírva.

(#7133) Melack válasza Dicker (#7132) üzenetére


Melack
veterán

Elviekben holnap, vagy a rákövetkező napon látszódni fog. A GIRO miatt gyorsan ott van, a többi már a bankon illetve a rendszeren múlik.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#7134) Dicker válasza Melack (#7133) üzenetére


Dicker
őstag

Értem. Köszi!
Még egy kérdés, hogy: Az Unverified a státusznál nem gond? Nincs dombornyomott kártyám. Azt pedig csak azzal tudom verified-re varázsolni ugye?

(#7135) Melack válasza Dicker (#7134) üzenetére


Melack
veterán

Nem. Egyszerűen menj be a profildoba és, add hozzá a kártyádat - ha van rajta hátul CVC kód, jó is lesz.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#7136) Dicker válasza Melack (#7135) üzenetére


Dicker
őstag

Akkor ilyen esetben milyen kártyatípust válasszak? Hiszen egyik se stimmel.
CVC van rajt, de egyik típus sem stimmel, mivel Maestro.

[ Szerkesztve ]

(#7137) FehérHolló válasza Dicker (#7136) üzenetére


FehérHolló
veterán

Akkor először szerezz a bankodtól egy rendes kártyát.

A Maestro kártya az USA-i csekkes fizetés alternatívája, de szerény véleményem szerint te nem ott élsz.

Skynet is real. It's called Google.

(#7138) pakriksz válasza pakriksz (#7130) üzenetére


pakriksz
őstag

na megérkezett a della ma reggel. Érdekes hogy úgy néz ki a bankszámlámra vagy éjszaka vagy kora reggel érkezett meg, pedig akkor nem szoktak annyira dolgozni ezeken :)

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#7139) szeva000


szeva000
addikt

Hali!
A paypal által küldött 4jegyű kód nélkül tudok vásárolni?
(most az a nagy bajom,hogy a kártyám blokkolták,mert egy qrva otp-s automata benyelte...csináltam egy másik kártyával egy új paypal reget,kártya megadva.Addig stimm is,de a 4jegyű kód nincs meg,mert anyám direkntetes jelszavát meg nem tudjuk és így nem is tudom megnézni az 1$-ról a fizetést,amiben gondolom ott van a kód.
sms értesítés meg is jött az 1$-ról,de abban nem látok kódot.

(#7140) Carline


Carline
őstag

Volt egy vásárlásom a Paypalon keresztül. Anyumnak a Farmerama profiljához kellett valami és 07.11-én 641HUF -ért lett vásárolva. Most 08.01-én meg ezt küldték:
Aug 1, 2012 Scheduled Payment To

Scheduled Payment To PayPal 02P26734S6646763D -641 HUF Aug 1, 2012 Transfer From
Credit Card Completed
Details Transfer From Credit Card 88W582007R6327359 641 HUF

Az ütemezett utalásthol kell kikapcsolni? Nem találom a paypalon.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#7141) Dicker


Dicker
őstag

Sziasztok!
Tegnaptól már nem vagyok ebayszűz!
Két dolgot rendeltem egyszerre. Az egyiket már fel is adták a rendelés után 1-2 órával. 8-dika után várható. A másikat viszont még nem. Azzal mit lehet tenni, ha esetleg nem is kerülne feladásra egy bizonyos időn belül? Hogy lehet visszaigényelni az árát, ha nem küldenék?

(#7142) szeva000 válasza Dicker (#7141) üzenetére


szeva000
addikt

azzal még várj...van aki nem jelöli be a feladást és egyszer csal ott van a kezedben:)

(#7143) Dicker válasza szeva000 (#7142) üzenetére


Dicker
őstag

Vártam volna amúgy is még a hét elejéig. De már megérkezett az email is a feladásról.
Ez a pénz visszaigénylés működne, ha mondjuk valaki nem adná fel? Ha igen, hogyan lehet kivitelezni? Jobb, ha tudom, akkor is, ha nincs rá szükségem most.
A magyarra fordított paypal pedig csak nekem tűnik túlságosan hiányosnak az angolhoz képest? Nagyon zavaró tud lenni néha.

(#7144) venge


venge
tag

Sziasztok!
Olyan problémával küzdök, hogy lejárt az OTP-s webkártyám. Korábban igényeltem már új kártyát, 2014. januárig jó, mégsem engedi használni, azt írja, hogy le van tiltva, adjak meg új kártyát! Ha mégis ezt szeretném használni, akkor küldjem el a személyi igazolványom, stb. másolatát! Ennél egyszerűbbnek látom, ha holnap bemegyek az OTP-be és igénylek újat!
Járt már így valaki? Esetleg tudtok gyorsabb megoldást?

(#7145) FehérHolló válasza venge (#7144) üzenetére


FehérHolló
veterán

Netkártyát is aktiválni kell vagy telefonon, vagy neten, vagy néhány banknál az ATM-ben.

Skynet is real. It's called Google.

(#7146) venge válasza FehérHolló (#7145) üzenetére


venge
tag

Nagyon szépen köszönöm a segítséged, úgy néz ki, sikerült!

(#7147) FehérHolló válasza venge (#7146) üzenetére


FehérHolló
veterán

Hát ha ezen múlott, akkor nincs mit. :D

Skynet is real. It's called Google.

(#7148) atleticofan


atleticofan
tag

Szép Estét !
Egyik ismerősőm még régebben regisztrált paypal-ra de akkor letiltották a kártyáját mert 3x probálta használni és hibát dobott neki. Most szeretné használni-e ebayhez. Elküldte az adatokat. Személyi,bankkártya. Ez volt egy hete. Írt nekik egy e-mailt hogy hogy ál az ügy és ezt az e-mailt kapta. Ebben az e-mailben nincs semmi lényeges vagyis én nem találtam semmi lényegeset. A négyjegyű kódót már nem tudja vissza nézni mert több mint háromhónapja volt és netbankban csak eddig lehet vissza nézni.
Email tartalma Dear ,....!
Thanks for your email. To help you as quickly as possible, here is some information we feel will suit your needs.
A. Where do I find the code to confirm my card?
B. Why couldn’t I complete my payment?
If these do not help you, please reply to this email with as much information as possible and we will do our best to get back to you as soon as we can.
Yours Sincerely,
PayPal
A. Where do I find the code to confirm my card?
You will find your 4-digit code on your card statement 2-3 working days after linking your card on your PayPal account. Your 4-digit PayPal code will show on your card statement next to a small PayPal charge.
Your card statement is a document provided by your credit card company, which shows a summary of your card payments for a set period of time. Some credit card companies send this monthly by post while others provide an online version. If you do not have online access to your statement, you can wait for your card company to send it by mail.
Please be advised that if you requested the PayPal code more than once you must use the last code to verify your account. Every time you request a new code the old code is deactivated for security reasons.
If the code you are trying to enter to confirm your card is identified as an old code, this means that you are not using the newest one.
Your code will look like this on your statement:
PayPal*1234 CODE or PP*1234 CODE
When you know your PayPal code, you can confirm your card:
Go to the PayPal website and log in to your account.
Click 'Confirm my debit or credit card' in the 'Notifications' box.
Enter your PayPal code.
Click 'Submit'.
Note:
The charge amount is refunded to your PayPal balance or your card, depending on your country, once the PayPal code is entered and your card is confirmed. This refund may take up to 24 hours to be reflected in your PayPal balance but will take longer if it is sent to your card.
Please do not call your credit card company to get your PayPal code before receiving your monthly statement in the mail
Please be aware that if you are using a prepaid card, you should ensure it offers the statement service. Otherwise you will need to contact your card issuer’s Customer Service to retrieve the 4 digit PayPal codeYou can get the code quickly if you have online access to your debit or credit card statement. Keep in mind that it takes a few business days for the charge to appear.
If you do not have online access to your card statement, please wait to receive your statement in the mail. Your 4-digit PayPal code is printed next to the word "PayPal" in the item description section of your statement.
Please note that for security reasons we cannot provide you with the PayPal code by email or by phone.
B. Why couldn’t I complete my payment?
We regret the difficulty you have experienced when attempting to make a payment with your card. Often when you receive an error message saying your payment could not be complete it is because your card issuer has denied the payment.
The only information that we receive is that your card provider has declined the use of this card with PayPal.
Here are some common reasons why a card issuer would decline a payment:
There could be a limit on your credit card that has been exceeded.
It's possible that the card issuer could be temporarily unavailable to answer the authorisation request we sent.
Your credit card company could be blocking this transaction for security reasons as it doesn't fit your regular spending patterns.
I'd encourage you to contact your credit card issuer and speak to someone who deals with online transactions to find out why this payment was denied. The general customer service at your bank may not be able to provide specific information on why a transaction was denied. You will need to contact the department in charge of online payments to obtain this information.
You may be able to complete this payment after you have spoken to your card issuer and resolved the issue. Alternatively you can add another credit card to your PayPal account.
Köszönöm hogy elolvastad és az esetleges ötleteket is

[ Szerkesztve ]

(#7149) zolee3000


zolee3000
tag

Üdv,
Valahol azt olvastam, hogy a regisztrációs űrlapon a név mezők "fordítottan" kell kitölteni. Helyesen ugye úgy lenne, hogy a First name-hez a keresztnevet, a Last name-hez pedig a vezetéknevet adjuk meg. Csakhogy ilyenkor én a PayPal számára mondjuk Péter Kiss vagyok, a bankszámlám viszont Kiss Péter néven van. Ez valóban gondot jelenthet?

(#7150) szeva000 válasza zolee3000 (#7149) üzenetére


szeva000
addikt

kizárt...Tegnapelőtt csináltam a másik kártyához egy reget és én is így adtam meg.Semmi gond nem volt,nomeg így is kell kitölteni ahogyan írtad

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.