Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:35:44

LOGOUT.hu

A topik a PayPal használatához kapcsolódó kérdésekkel foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6801) jegenye77


jegenye77
addikt

Úgy néz ki megoldódott a problémám! :D
A helyzet az,hogy 30 euro-ért akartam vésárolni és 33,5 euro volt a bankszámlámon amiről a PayPal vonta volna le az összeget.De ugye vaalamiért ez nem sikerült.
Ma viszont megjött a fizetésem és mondom teszek egy próbát hátha most sikerül.
És sikerült is!
Lehet a bankszámlámon van valami limit ami alatt nem engedi a levonást a PayPal-nak?Valami ilyesmire tudok csak gondolni.
A lényeg,hogy müxik! :DD

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#6802) enginev3.0


enginev3.0
félisten

valaki tud nekem segíteni?
Átküldök pénzt paypalon, valakinek pedig nekem kéne átutalni lehetőleg erstebankba hogy ma nálam legyen, vagy is én küldök pp-ről pp-ra, valaki pedig ugyan annyi bankból bankba
Ma lenne szükségem a pénzre, de sajnos már nem érne ide pp-ről
39.76 USD lenne

Persze csak ha valakinek megfelelő :R

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#6803) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

A multkor szerettem volna visszautalni penzt a Paypal egyenlegemrol hitelkartyara de megakadt a dolog mert a Paypalnak nem tetszett a Mastercard Online igy a penz visszavezetesre kerult, mindezert levont a rendszer 1500 Ft-ot. Ezt nevezem arnak. :)

Kerdesem annyi lenne hogy ha penzforgalmira utalom (ami meg nincs beallitva) akkor is levonasra kerul?

A levonas majdnem annyi volt mint az osszeg amit vissza akartam utalni.

Let the Zone take me if I am.

(#6804) Flashcash válasza kutga (#6803) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

(#6805) kutga válasza Flashcash (#6804) üzenetére


kutga
nagyúr

Koszi, akkor ezt sajna beneztem. :(

Let the Zone take me if I am.

(#6806) enginev3.0


enginev3.0
félisten

erste bank-ba mennyi idő mire a paypal-ról kikért pénz megérkezik? és mennyit von le az erste?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#6807) Oliverda válasza enginev3.0 (#6806) üzenetére


Oliverda
félisten

2-3 munkanap. Elvileg semennyit nem szabadna, hogy levonjanak.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6808) Mardel


Mardel
őstag

Sziasztok!

Próbáltam a kártyámat hozzáadni a paypal fiókomhoz, unicredit banknál elől van ez a CSC szám és 4 jegyű, de úgy néz ki az utolsó 3 kell neki.

Viszont mikor hozzá akartam rendelni kiírta, hogy a bank letiltotta hívjam fel őket ezügyben.
Aztán rájöttem az lehetett a gond, hogy egyik fórumban olvastam hogy First namehez vezetéknevett kell beírni, mert így fogadja el a bank vagy mi.
Így csináltam nem volt jó.
Első fiókot töröltem a profil menüből, csináltam a másodikat és megcseréltem a first last name részt, úgysem jó, közben rájöttem hogy a második keresztnevem lehagytam, persze próbálgattam hozzáadni a kártyám azt írta hogy a bank letiltotta.
Töröltem a fiókot, csináloma harmadikat már teljes névvel, mindet megfelelő helyre,
kártyaszámot kitöltöm megadom a CSC számot, és ezt írja ki:

"We're sorry. That credit card is already linked to the maximum allowable number of PayPal accounts. Please link a different credit card."

De hogy lehet linkelve mikor a második kettőnél el sem fogadta és töröltem is azt a 2 fiókot?

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#6809) enginev3.0 válasza Mardel (#6808) üzenetére


enginev3.0
félisten

paypal tiltotta a kartyadat, tiltolistara tette, gondolom valami ilyesminek hívják, irnod kell nekik hogy miért rontottad el és bizonyítani hogy tied a kartya

egyébként nem CVV szám kell?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#6810) Cicero


Cicero
őstag

Valakinek van tapasztalata google checkouttal? Nincs ott lehetőség "top up"-ra - azaz átutalással tennék pénzt a fiókra, majd vásárolnám le. Nem akarom megadni a kártyámat nekik...

(#6811) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Magyarra regisztrált paypalnál van-e valami esélye, hogy beállítsak eurot devizának?
Amit most látok, az a dolcsi és a forint.

Skynet is real. It's called Google.

(#6812) Oliverda válasza FehérHolló (#6811) üzenetére


Oliverda
félisten

Van. Profile->My money->PayPal balance->Currencies->Add currency

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6813) FehérHolló válasza Oliverda (#6812) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ööö, kicsit részletesebben légyszi! :)
Nagyon új vagyok, és nálam a profilban nincs olyan, hogy My money.

Szerk.: Köszönöm a segítséget! Közben megtaláltam kicsit más helyen. :K

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#6814) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Még egy hülye kérdés:
Meg lehet oldani valahogy, hogy az eurot egyik számlára, a forintot pedig másik számlára utalja "haza"? Anélkül persze, hogy on the fly cserélgetném a számlaszámot visszautaláskor (withdraw).

Skynet is real. It's called Google.

(#6815) Oliverda válasza FehérHolló (#6814) üzenetére


Oliverda
félisten

3.

Esetleg, ha valaki szeretne PayPal-ról USD-ben vásárolni a közeljövőben, az szóljon.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6816) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Megkaptam a pénzt

tényleg semmit nem vontak le!

Úgy látszik erste bank csak szerencsejáték dolgoknál von olyan sokat
szombaton kikértem, ma a kártyámon volt

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#6817) randras


randras
veterán

Bevett szokás, hogy néha limitálják a PayPal akkot adat megerősítés céljából?

Az kérik, változtassak jelszót, nézzem át a tranzakciókat, és jelezzek vissza!

Mi történhetett?

(#6818) Mardel válasza enginev3.0 (#6809) üzenetére


Mardel
őstag

Nem tiltotta le a kártyámat, egyszerűen nem fogadja el. :W :W

Unicredites Mastercard dombornyomott beíroma kártya számát ami elől van rajt, hátul egy fia CSC kód van, ez nekem elől van és 4 számjegyű, beírom mind a 4-et paypal kiírja, hogy hiányzika CSC szám mikor continue-ra megyek.
Töröltem a paypal fiókot és csináltam egy másikat, beírok mindent, most meg ezzel bombáz mikor a kártyámat szeretném társítani a fiókhoz:

"We were unable to process your credit card registration at this time. We apologize for the inconvenience. Please try again at a later date."

Valaki nemtud egy olyan leírást dobni ami 100%-ig működőképes?
Mert nemtudom elfogadtatni vele a kártyámat, és szinte biztos hogy nincs letiltva.
Amit előbb írtam a letiltás dolog ő azt írta, hogy talán az én bankom tiltotta le a kártyám ezért nem megy, nem a paypal. Viszont a kártya teljesen működőképes..

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#6819) Melack válasza Mardel (#6818) üzenetére


Melack
veterán

A CVC kód 3 jegyű. Az kell oda, ami a kis kockában van.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#6820) szeva000


szeva000
addikt

Hali!
Paypalnél a saját bankkártya limitem csak a mérvadó vásárlásnál?
Lenne egy kb 4-500k-s vásárlás angolból csak nem szeretném,ha aztán derülne ki,hogy nem tudom valamiért kifizetni.

(#6821) Melack válasza szeva000 (#6820) üzenetére


Melack
veterán

Igen, a saját kártyád limitjei a mérvadóak. Amelyiket csak tudod, azt emeltesd meg.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#6822) szeva000 válasza Melack (#6821) üzenetére


szeva000
addikt

Most felhívtam a bankot,hála égnek a 450k-ra való emelés is 300ft-ba került:D...

(#6823) Melack válasza szeva000 (#6822) üzenetére


Melack
veterán

OTP?

És ne csak annyira emeld, amennyi az ára. A valuta konverzió miatt érdemes vmennyi pluszt hagyni neki... Ne kerüljön ismét 300 Ftodba a dolog....

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#6824) szeva000 válasza Melack (#6823) üzenetére


szeva000
addikt

nem,raiffeisen.Azért többre emeltettem,mert ha minden rendben megy,akkor meglesz az obi 370-380k-ból bőven.450-re kértem a limitet.
Igazából itthon végleg elriasztottak ma a vásárlástól és ide akartak egy ilyen obit adni(sigma 50-500 OS) 530k-ért :Y
Kint 1000font
Persze ennek a történetnek előzménye is volt még...amúgy 390 lett volna nagy kedvezménnyel.....

[ Szerkesztve ]

(#6825) Melack válasza szeva000 (#6824) üzenetére


Melack
veterán

Nah, az is szép. Hozzájuk sem megyek....

Hmm, akkor azt hiszem nagyon is jól jártál. Én most a DMC-FZ8ashoz nézek pár dolgot, már ráfér.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#6826) szeva000 válasza Melack (#6825) üzenetére


szeva000
addikt

Nem olyan rossz bank azért:)...Ha rémlik valami a PPO-s pénzlehúzós botrányból....nah ők visszaadták,míg az OTP elküldte az ügyfeleket a p*csába

A többi obim is kint vettem,de megpróbáltam egyszer itthon...a 390-et kifizettem volna...de ez a magyar kereskedelem...Majd más gazdaságát gyarapítom akkor...bizta jó ez így.

[ Szerkesztve ]

(#6827) Mardel válasza Melack (#6819) üzenetére


Mardel
őstag

Az CSC kód és a kártya hátoldalán kéne lennie a névcsík felső jobb sarkában, de nekem ott nincs semmi.

Az American Express kártyákon elől van és 4 számjegyű.
Nah most a kártyámon van elől 4 számjegyű kód ami megegyezik a kártya első 4 számjegyével is.

Csináltam egy másik paypal fiókot és mikor lehetett választani hogy utaloka kártyára vagy linkelema fiókhoz, a linkelést választottam.

Megadtam a kártyaszámot a CSC kódot, de cska az utolsó 3 számmal volt jó neki, és azt írta ki, hogy:

Ez a kártya már elérte a linkelés maximális számát a paypal accountokhoz. Kérem linkeljen egy másik kártyát.

Nah most supportra meg nemtudok írni, mert választani kell egy témakört és egy altémát is, kiválasztom Bank Account/Credit Card témát és a Credit Card - Link and Confirm altémát.

Leírom nekik angolul mi lenne a problémám, de ahhoz hogy elküldhessem be kell írnom a kártyám utolsó 4 számát.

Beírom, aztán nem küldi el és kiírja hogy érvénye sutolsó 4 számot írjak be...

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#6828) randras válasza randras (#6817) üzenetére


randras
veterán

Helló!

Komoly gondom van!

Nem tudok a PayPal akkommal fizetni (régóta használom), limitáltak valami miatt.

Belépve jelszót kell váltanom! Jelszó váltás után a jelszavam nem módosul, a limitálás nem tűnik el, semmit sem tudok csinálni! Mi ez, és hogy tudom rendbe rakni?

:R

Most javult meg... Nem tudom mitől, de már jó! Kellett egy kis átfutási idő a jelszó váltásnak meg a biztonsági kérdések átírásának!

[ Szerkesztve ]

(#6829) chungee


chungee
addikt

Sziasztok!

Lejárt a dombornyomott karim. Kaptam újat. Azt ha beregelem PP-re, akkor megint le fognak vonni 400 HUF-ot:F Szal ahány kari csere annyiszor 400 HUF:F

(#6830) jegenye77 válasza chungee (#6829) üzenetére


jegenye77
addikt

Nem tudom,de mennyi időre adnak egy karit neked?Kb 6 évre?/ 6 évente 400HUF :F juj :Y nagyon bizarr!

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#6831) nepszter1


nepszter1
addikt

Re-enable your card with PayPal
You have reached the limit of attempts allowed to confirm your card. If you'd still like to use this disabled card with PayPal, we need you to send us some documents.

Please upload the following documents:
A valid photo ID (front/back copy)
A recent card statement showing the last four digits of the card, your billing address and your full name as registered on your PayPal account
The documents uploaded should be in English or translated into English and certified by a government agency. We'll contact you within 7-10 business days to complete the procedure. If you have any problem uploading the file, please contact our Customer Support for help.

Milyen fotókat kér?

(#6832) chungee válasza jegenye77 (#6830) üzenetére


chungee
addikt

3

(#6833) jegenye77 válasza chungee (#6832) üzenetére


jegenye77
addikt

Akkor 3 évente!

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#6834) FehérHolló válasza chungee (#6829) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nekem mintha visszaadták volna 4 napon belül azt a 400-at. (Beírtam a kódot, felkerült a paypal számlámra, aztán onnét visszautaltam.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#6835) Winner_hun válasza chungee (#6829) üzenetére


Winner_hun
félisten

Én hozzáadtam az új kártyát és semmi nem vont le, megerősíteni se kellett. Csak a lejárati dátum meg a 3 jegyű biztonsági kód változott meg. Amúgy a 400 Ft-os levonás se vész el mert a PP egyenlegen jóváírják...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6836) chungee


chungee
addikt

Atya gatya. 1000 HUF volt a számlán, most 369 HUF lett. :Y Infláció:F :DD
400 HUF-> 631 HUF

(#6837) Winner_hun válasza chungee (#6836) üzenetére


Winner_hun
félisten

1 dollár + 400 Ft

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6838) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Egy kis segítséget szeretnék kérni accounttal kapcsolatban. Regisztráltam 1 accountot, épp írtam volna be a bankártya adatokat erre a böngészőm kilépett.

Namost újra beléptem paypal.com/hu-n. Majd profile Add Credit or Debit Card

Itt van a nevem majd lent card type. Ittkell megadnom akkor a bankártya adatokat? Levonja a 400ft-ot. Majd ezekután kapok 1 kódot amit megkell adni itt a profile-ba valahol és így lesz véglegesen aktiválva a fiókom hogy vásárolhatok is vele?

Illetve PayPal-om még nemvolt.Ezmiatt akarom csak megkérdezni hogyha társítok a fent leírtak alapján a bankártyám a fiókomhoz akkor kell külön a paypal számlámra utalnom pénzt, vagy pedig hogyha társítva van akkor vásárláskor az adott külföldi Webshop a PayPal-on keresztül vonja le a pénzt a kártyámról? Szóval utalnom elvileg nemkell semmitse a paypal számlámról?

köszönöm előre is a segíséget :R

iPhone 13 Pro Max

(#6839) Mardel válasza jozsi252 (#6838) üzenetére


Mardel
őstag

Elvileg nem kell semmit sem utalnod, ha sikeresen csatoltad a kártyád a paypal fiókodhoz.

Persze ha tudod csatolni mert elég katyvasz a paypal rendszere, és az én problémámra is elég hülye választ kaptam. (Töröljem a cookiekat és próbáljam meg másik böngészőből, persze a problémámon ez sem segített. Valószínűleg ők sem tudják mi a hiba oka.)
Előző válaszuk az volt hogy hívjam fel őket telefonon (persze iylen csip csup dologért mindjárt több ezres telefonszámlát csinálok) nemtudom milyen időben, és ők kiderítik, hogy a kártyám milyen fiókhoz kapcsoltam. Rögtön írtam is nekik, hogy ez nem volt egy fiókhoz kapcsolva se, mert állandóan random hibaüziket adott a continue-nál tehát a 400 FT levonásig sem jutottam el és akkor erre jött a cookies válasz.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#6840) randras


randras
veterán

Jól gondolom, hogy paypal.feedback@echosurvey.com címről érkező e-mail nem a PayPal-tól jön?

Received: from BP01.arbemail.com (bp01.arbemail.com. [66.179.251.198]) by mx.google.com with ESMTP id dn2si6989986igb.36.2012.06.30.15.13.11; Sat, 30 Jun 2012 15:13:12 -0700 (PDT)

Adatot nem is akarnak lenyúlni benne tőlem, ezért nem is értem, miért lenne jó ha rákattintanék a linkjükre... :U

[ Szerkesztve ]

(#6841) Winner_hun válasza randras (#6840) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6842) randras válasza Winner_hun (#6841) üzenetére


randras
veterán

:R Elküldtem nekik, kíváncsian várom a fejleményeket!

Amúgy a legutóbbi kínai webshopos rendelésem óta sorban kapok e-maileket hasonló webshopoktól, ahol 60$-os Gucci órákat meg 10$-os Beats fülhallgatókat árulnak, szóval a kis kínaiak jól szétküldhették a címem! :(

(#6843) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Azlenne a kérdésem hogy most adtam hozzá paypal fiókomhoz a bankártyám. OTP-s vagyok. Van rá lehetőség szerintetek hogy 1-2 órán belül megtudjam a 4 jegyű érvényesítő kódot? OTP-be beléptem látom a zárolást viszont ott nemlátok a zárolásnál semmilyen kódot. Ezt külön fogom megkapni amikor el lesz könyvelve a levont összeg?

iPhone 13 Pro Max

(#6844) tupacamaru válasza jozsi252 (#6843) üzenetére


tupacamaru
veterán

Leghamarabb holnap ha felhívod őket, egyébként két három nap alatt jelenik meg a Direkt-ben. Szerintem.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#6845) jozsi252 válasza tupacamaru (#6844) üzenetére


jozsi252
veterán

Azt gondoltam hogy a zárolás hogy megjelenik a direktbe akkor abba benneis lesz a 4 jegyű kód. De akkor ezekszerint nem..

Illetve zárolásnál az időszak miért úgyvan hogy 2012.06.27-2012.07.11 ?

iPhone 13 Pro Max

(#6846) tupacamaru válasza jozsi252 (#6845) üzenetére


tupacamaru
veterán

Nekem két-három nap volt, nemrég csináltam meg én is mert változtak a Webkártyám adatai. Lehet hogy most változott ez is, mert most már ha másik bankba utalsz akkor elvileg négy órán belül át kell hogy érjen. Gondolom ha nyitvatartási idő alatt utalsz.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#6847) jozsi252 válasza tupacamaru (#6846) üzenetére


jozsi252
veterán

Akkor ha kapok sms-t a levételről akkor lesz elvileg ugye elkönyvelve aztán talán akkor már megjelenik a key.

Amúgy 2 féle mód van paypalos fizetésre?

1; Hogy a bankártyám hozzárendelem a paypal accomhoz, így a paypalon nemlesz nekem pénz, hanem ahol vásárolok a paypalon keresztül vonja le a pénzt a bankártyámról?

2; Illetve hogy nemrendelek hozzá bankártyát, hanem utalok paypal számlámra bankból vagy direktből egy adott szlaszámra, és úgy lesz az accomon pénz?

iPhone 13 Pro Max

(#6848) tupacamaru válasza jozsi252 (#6847) üzenetére


tupacamaru
veterán

Asszem mindkét verzó működik.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#6849) adster


adster
tag

Sziasztok!

Nemrégiben regisztráltam a PayPal-ra, szóval még nagyon új vagyok benne, olvasgattam is visszafelé sokat, de ennyi infó között azért nehéz eligazodni, úgyhogy előre is elnézést, valószínű, hogy ezek valahol le vannak azért írva.

Szóval hallottam ezekről a Mastercard, Visa, Maestro kártyatípusokkal kapcsolatos problémákról, illetve arról, hogy a PayPal-on keresztül történő fizetés Maestro (OTP-s) bankkártya esetén nem biztosított. Ez valóban így van, vagy csak régen volt így? Illetve igaz ez akkor is, ha a saját, OTP-s számlámról szeretnék átutalni pénzt a PayPal számlára, így, Top Up módszerrel töltve fel az egyenlegemet?

Amennyiben esetleg mégis működne ilyen módon a dolog (tehát különféle Netkártya, meg ilyesmik használata nélkül - amiben szintén nem vagyok otthon -, egy egyszerű átutalás segítségével a bankszámlámról), a másik kérdésem a valutaváltással kapcsolatos. Olvastam ezt a módszert amit korábban itt leírtatok, a beállítások között, amikor is a bank árfolyamát és nem a PayPal által alkalmazottat használja a rendszer fizetésnél. Ott, annál a menüpontnál jelen pillanatban nem tudok semmilyen változtatást eszközölni (talán mert nincs pénz az egyenlegen), viszont gondolom ez a módszer Top Up esetén nem működik. Tehát ha pénzt küldök a PayPal számlára és az azon az egyenlegen szereplő (Forint) összeget szeretném felhasználni egy webshopos fizetésnél, akkor mindenképpen a PayPal árfolyamán történik majd a vásárlás, ugye?

Előre is köszönöm!

http://beerrabid.blogspot.hu/ https://www.ratebeer.com/user/138566/

(#6850) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Múlt hétfőn kezdeményeztem egy visszautalást (withdraw) a polgári számlámra. Pénteken a paypal felületen kiírta, hogy completed, a számlán azonban ma sem jelent meg az összeg.
Ilyenkor mi van?
Azt hiszem, már eleget vártam ahhoz az 1-2 (munka)naphoz képest, amit paypal írt az átfutási időre.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.