Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52551) hito válasza daneel_hu (#52549) üzenetére


hito
nagyúr

Köszi a kimerítő választ! Ez annyit tesz, hogy érzékenyebb pl. a beégésre?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#52552) daneel_hu válasza hito (#52551) üzenetére


daneel_hu
addikt

Sajnos igen.
Szerintem nem ér annyit a 3d, hogy emiatt 2016-os oledet vegyél használtan.
Ráadásul nincs Pana vagy Sony, vagy Philips abból az évből, a mozgásmegjelenítés is sokkal rosszabb mint egy mai LG-oleden.
Persze kikapcsolt interpolációval nem gáz. :)

Nekem volt E6V-m. Jó tévé volt, de egy mai oled nagyságrendekkel jobb.
(3d ide vagy oda)

(#52553) Abanga válasza jugeen (#52538) üzenetére


Abanga
csendes tag

Basszus nekem is ez a problémám. Nem lehet valahogy megkerülni? Ez a két távirányítós dolog baromi idegesitő

(#52554) hito válasza daneel_hu (#52552) üzenetére


hito
nagyúr

Ezt is mérlegelem, köszi! Egyébként az is ellene szól, ha az ember 3D szeretne, ott a VR. Viszont ha nem ez, akkor valószínűleg QLED lenne. A mai OLED TV-ként sokallom a 4-500eFt-os vételárat.Majdnem félárban van QLED. A különbség nem kicsi tudom, de az árkülönbség sem.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#52555) Peetey91


Peetey91
senior tag

Sziasztok! Van lehetőség a Windows képernyőt kilőni LG C9-re? iPhone-on és Macen Airplay-jel egyszerűen megy, Win alatt van hasonló megoldás? :B

(#52556) Strezi válasza hito (#52551) üzenetére


Strezi
őstag

Nekem sokadik (4?) éve ilyen tévém van. Semmi gondom beégéssel, igaz csak mozi tévének használom. Sok-sok sorozat, film ment csak rajta, minimális PC használattal.
Én nem cserélném el semmi mostanira, 3D és az ívelt kialakítás miatt sokkal egyedibb.

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#52557) kenuba01


kenuba01
tag

Sziasztok.
4 Oled tv közül kéne választanom a 65" méretből, ehhez kérem a tanácsokat.

- Sony Bravia KD-65AG9B
- LG OLED65GX
- Panasonic VIERA TX-65HZ2000
- Panasonic VIERA TX-65HZ1500

Az árkülönbségek nem érdekelnek csak a képminőség és a hang számít.
Csak kizárólag fullhd, 4k filmek, sorozatok, néha kevés tv adás megy majd rajta, sem játékra sem monitorként nem lesz használva.
Az lg a falra szerelhetősége miatt nagyon szimpatikus, a sony a képernyő rezegtetésével kiadott hang miatt kevésbé, bár nem tudom ennek mi az előnye ill. hátránya ha van.
Az Lg szerviz hozzá állása is meggyőző.
Köszönettel

[ Szerkesztve ]

(#52558) jugeen válasza kenuba01 (#52557) üzenetére


jugeen
addikt

HZ2000. Nem kérdés!

(#52559) torma1981


torma1981
veterán

Sziasztok.

Ma elvitték a régi tv-t és adták a csere utalványt. Be mentem vele a Telekomba mindjárt. Mondtam a srácnak miba szitu. Azt sem tudta mit kezdjen vele. Gondolom nem sok ilyet látott. Eltűnt jött kicsit később vissza. Mondta, hogy nem tud vissza adni penzt, majd ajánlatot teszenek az eredeti áron ők mit tudnak adni. Mondom ilyen nincs szeretném a pénzt. Mondta ír a központnak. Úgy hogy most itt tartok. Érdekes a hozzá állás a Telekom részéről. Tudok valamire hivatkozni, hogy a pénzt szeretném kérni? Amúgy nem félek, hogy nem adják vissza, mert érdekes is lenne. Nem vagyok köteles elfogyadni amit ajánlanak.

(#52560) Celtis válasza hito (#52554) üzenetére


Celtis
veterán

Közel sem félárban van a QLED, de az olcsóbbak annyit is sem érnek. Ami értelmes OLED alternatíva -Q80T és felette- az már olyan árban is van.

(#52561) egomus válasza boksz (#52532) üzenetére


egomus
újonc

Hát amúgy meglehetősen látszanak a csíkok 5%-on. Legalább egyenletesen mindenhol... Ez gondolom majd kijön belőle, vagy legalább valamennyire. :D

(#52562) hito válasza Celtis (#52560) üzenetére


hito
nagyúr

Q80T 260eFt, LG 55BX3 405eFt (Telekomos árak). Ez azért elég nagy különbség.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#52563) Celtis válasza hito (#52562) üzenetére


Celtis
veterán

Az a te problémád, ha ragaszkodsz hozzá, hogy drágább helyen vedd meg. Én a piaci árakról beszéltem.

(#52564) jugeen válasza hito (#52562) üzenetére


jugeen
addikt

Euronics BX 350e, CX 400e.

(#52565) daneel_hu válasza torma1981 (#52559) üzenetére


daneel_hu
addikt

"Ma elvitték a régi tv-t és adták a csere utalványt. Be mentem vele a Telekomba mindjárt. Mondtam a srácnak miba szitu. Azt sem tudta mit kezdjen vele. Gondolom nem sok ilyet látott. Eltűnt jött kicsit később vissza. Mondta, hogy nem tud vissza adni penzt, majd ajánlatot teszenek az eredeti áron ők mit tudnak adni. Mondom ilyen nincs szeretném a pénzt. Mondta ír a központnak. Úgy hogy most itt tartok. Érdekes a hozzá állás a Telekom részéről. Tudok valamire hivatkozni, hogy a pénzt szeretném kérni? Amúgy nem félek, hogy nem adják vissza, mert érdekes is lenne. Nem vagyok köteles elfogyadni amit ajánlanak."

Ha fizettél érte, akkor vissza kell adják.
Szerződés előtti állapot visszaállítása a cél, törvény szerint. Ők elvitték a tévét, te visszakapod a pénzt.

(#52566) kolosszus87 válasza kenuba01 (#52557) üzenetére


kolosszus87
senior tag

Panasonic HZ2000, ezen agyalni sem kell! Jelenleg az OLED tv-k és úgy ámblok minden tv non-plus ultrája! A legjobb képminőségű, mozgásmegjelenítésű és színpontosságú oled. :K
Jah és a tv-be épített hangrendszer is itt a legjobb... Referencia tv-nek titulálják ahol csak tesztelik! :K

[ Szerkesztve ]

Panasonic TX-65LZ980E oled tv - Sony Playstation 5 - HyperX Cloud Alpha headset - Samsung HW-Q800C Soundbar - Dune HD Real Vision 4K media player

(#52567) KTTech válasza kenuba01 (#52557) üzenetére


KTTech
veterán

A HZ2000 egyértelműen a legjobb minden tekintetben, majd a Sony, aztán HZ1500 és az LG a sorrend. Szigorúan filmezési szempontok alapján.

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#52568) hito válasza Celtis (#52563) üzenetére


hito
nagyúr

Telekomos árakat néztem, ott szeretném megvenni.

jugeen: nem rossz ár. Nem döntöttem még el, lehet hogy az LG lesz.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#52569) alaves válasza kenuba01 (#52557) üzenetére


alaves
addikt

Nem akarok kotnyeleskedni, de a 65HZ2000 majdnem annyiba kerül mint a 77CX (ill. most a 77AG9 is). És hát ugye 12"...

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#52570) Chaser válasza blakey (#52530) üzenetére


Chaser
titán

pont ez az, és ez valahol azért szomorú:)
cserébe "szó nélkül" cserélnek pnelt, de ahogy nézem sonyhoz válogatott panelek mennek eleve, lg-be meg ami marad, lehet ezért is a legolcsóbbak oledben, nem csak amiatt hogy ők a gyártók
mondjuk engem addig nem zavar, amíg tényleg cserélik a panelt
sonynál, pansonicnál ez hogy van?
várom itt a 48cx-et nagy erővel, de sonynak most is van 48-as olede értelmes helyeken, oszt' még picivel olcóbb is mint az lg megoldása
viszont b8-nál tetszett az egész rendszer, abban nem tudom a többi gyártó milyen
az nem tetszett, hogy sehogy nem tudtam megoldani nagyobb bitrátás 4k filmeket, se lanon, se wifin nem mentek ahogy kell, csak usb-ről

szerk:
+37e lenne +3év elvileg sony gar, az nem is rossz
sony központi márkabolt - ez hivatalos sony forgalmazó? ák-n alig van értékelésük
sony szervize milyen tv-k terén? amit nagy általánosságban láttam a pocsék a legjobb jelző
van egy sony fényképezőm, azért néztem utána
persze a kérdés bárkinek szól, aki tudja a választ/válaszokat :R

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#52571) McNamara


McNamara
Ármester

Netflix mellé előfizettem HBO GO-ra is. Ha minden igaz itt nincs 4K, HDR tartalom. Kérdésem az lenne, hogy milyen beállításokkal érdemes nézni? Jelenleg Rtingses beállításon nézem. Illetve, hogy tudok képbeállítást menteni csak erre az appra? LG B9-em van.

(#52572) syIex válasza hito (#52568) üzenetére


syIex
veterán

Ma cseréltem le az LG B9-et egy Samsung Q82T-re.
Nyilván van bőven Pro és Kontra is a két TV-nél!
LG előnyei szerintem:
Tökéletes fekete
Dolby Atmos
Dolby Vision
Szélesebb látószögből nézheted
Full magic remote egérként használható

Samsung előnyei:
Jóval nagyobb fényerő
Több fájlformátum támogatás
Smart Things app nagyon hasznos
Egyszerűbb távirányító, letisztultabb kezelés.

Egy darabig szerintem maradni fog a Samsung az új PS-hez szerintem jobb, de amikor a CX-hez hozzá tudok jutni jobb áron akkor le fogom cserélni! :K
Nagyon megfogott az OLED és az általa nyújtott fekete... :B

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#52573) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Sziasztok!

Ha egy forrásból (pl. játékkonzol) átmegy a TV-be (LG OLED55CX) a hang HDMI-n, majd én abból optikai kábellel áthozom egy DAC-on át hangfalakra, lehet annak szerintetek/esetleg tapasztalataitok alapján bármilyen észrevehető, negatív hatása? Elvileg működne USB-n közvetlenül a DAC a PS5-tel, viszont így kevésbé lenne macerás, amikor fejhallgatót akarok használni, illetve konzolt sem kellene kapcsolni, ha pl. csak a Netflixet akarom benyomni.

(#52574) kornel1000 válasza egomus (#52531) üzenetére


kornel1000
tag

Hosszú, problémamentes órákat hozzá. Rögtön kezdheted egy firmware frissítéssel, tegnapi napon jött ki rá:
https://www.sony.hu/electronics/support/televisions-projectors-oled-tvs-android-/kd-65a8/downloads
Kalibrált beállítás, nekem ez nagyon bejött:
https://www.flatpanelshd.com/review.php?subaction=showfull&id=1591852869
Próbáld ki, nálam a fényerő van levévé 40-re, mert bántotta a szemem max-on.

(#52575) hito válasza syIex (#52572) üzenetére


hito
nagyúr

Nagyon megfogott az OLED és az általa nyújtott fekete...

Ez az, ami mindent visz sajnos nálam is :B

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#52576) syIex válasza hito (#52575) üzenetére


syIex
veterán

Akkor inkább ruházz be rá, ne fájdítsd a szíved. :DDD
Én is szeretnék majd kifogni egy CX-et, de egyenlőre ez is bőven megfelel! :K

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#52577) egomus válasza kornel1000 (#52574) üzenetére


egomus
újonc

Köszi! :)
Lenne rögtön 2 kérdésem is. :D
A frissítés meg van. A modell névnél 4k ur3-mat ír, miért?
A másik: 4k hdr filmet se a kodi, se semmi nem tud full screenre tenni (alul,felül fekete csík van) és a képi beállítások pedig nem elérhetőek (nem mind persze, csak képarány, meg ilyesmik). Eddig más filmen nem próbáltam, de egy alap lg tv pl ki tudja tenni full screenre, vagy legalábbis függőleges nagyitassal nagyon kicsivé tudja tenni a fekete részt. :/

(#52578) szasza576


szasza576
csendes tag

Lemértem a sebességet az "Internet speeed 2" appal. (Ez gyorsabb, mint böngészőből a speedtest.net)
Vezetékkel stabilan 70-75 Mbps
WiFi (5GHz, 5 méterre a routertől) 35 és 135 Mbps között változó. Többnyire 90 Mbps volt az átalag.

Telekomos 300Mbps koaxon mérve. PC hozza a 300-at.
Gyakorlatban helyi hálóról Plexen a 70 Mbps bitrátájú filmet zökkenőmentesen játszotta vezetéken.

(#52579) egomus


egomus
újonc

Többiekhez is még 1 kérdésem lenne. Ehhez a Sony A8 Oledhez érdemes külön boxot venni a corelec rendszerrel felvértezve? Lesz látható különbség, vagy csak az elméleten való lovaglás a kandenciahelyes lejatszas?

(#52580) sakal83 válasza torma1981 (#52559) üzenetére


sakal83
addikt

A te nevedre szol a szamla? Sajnos velem is ezt jatszottak. 3x mentem be a pénzért mind a 3x epp most szallitottak el volt a szoveg ugy hogy ok mondtak mikor menjek. Jo nagy balhet csaotam mire 1 hetre ra kitalaltak hogy nem kaphatom vissza a penzt es postaztak egy c9et.. Az volt az egyetlen oledjuk akkor es amint lement a szamla aram ala a c9 ara abban a pillanatban mar csak tvt adtak. Vmi olyanra hivatkoztak hogy mivel szolgaltatas kereteben vett volt ezert nem jar vissza a penz. Halkan megjegyeztem hogy epp 1 evvel vagyunk tul a huseg lejarata utan... De hagytam oket a francba... Azota kerulom a telekomot... Sajnos ha szolgaltatas kereten belul volt vasarolva az nem tiszta hekyzet sajnos

Javaslom hogy kuldess veluk egy kb pariban levo oledet es felejtsd el oket örökre

[ Szerkesztve ]

(#52581) szasza576 válasza szasza576 (#51878) üzenetére


szasza576
csendes tag

Nah túl vagyok az első és remélhetőleg utolsó cserén. A menetrend:
18 szerda: felhívtam az MediaMarktot és kértem egy típusazonos cserét. Megegyeztünk, hogy hétvégén még marad a TV és hétfőtől vihetik.
19 csütörtök: hívott a szállítmányozó, hétfőn jönnek.
23 hétfő: elvitték a TV-t.
24 kedd: sztornózták a számlát
25 szerda: hív a szállítmányozó, hogy hoznák az új TV-t. Péntek a legkorábbi időpont, megegyeztünk.
26 csütörtök: megjön az új számla. Ugyanaz minden, csak a dátumok frissültek. Fun: a teljesítési dátum megelőzi a számlakiállítást, hiszen beírták az eredeti fizetést :) Nem kell aggódni a gari és a 14/60 nap a kiállítástól indul.
27 péntek: megjött a cserekészülék. Zsír új bontatlan.

A visszaküldött vörös tintinges volt, 2020-11 gyártású (kb. pár napja jött ki a lengyel gyárból).
A csere 2020-10 gyártású. Még korai bármit mondani, de nem látok tintinget, kevesebb az induló vertical banding is, mint az előzőn, viszont látok néhány nagyon halvány vízszintes sávot fehér képnél. Tartalomnál ezek nem láthatóak és érzékelhetőek, úh. jó esélye van, hogy sokáig marad nálunk. Apropó egy 65CX-ről beszélünk.

(#52582) Jegesmaci81


Jegesmaci81
aktív tag

Sziasztok! A tegnapi sok sok fórumozás után a KD-55A8BAEP sony oledre esett a választás. Black friday akcióban 450ezer forintért. Sajnálatomra hazahozva azt tapasztaltam kb 1 óra tévézés után hogy bizony a jobb oldalon egy függőleges inaktív sötét csík van benne. Utólag gondolkodva felmerült bennem hogy nem én vagyok az első tulajdonosa ennek a példánynak. Kicsomagoláskor semmi nem védte a panelt míg a leírásban egyértelműen van előtte valami ami védi. A talpakat csak fel kellett pattintani míg a leírás szerint össze is kell csavarozni. (Nekem össze volt) Akinek van sony oledje az meg tudná mondani hogy tényleg védtelen a panel a csomagolásban? Tényleg össze van rakva a talp? Én holnap reggel visszaviszem bár még nem tudom hogy szedem ki a talpat.

(#52583) Chaser válasza syIex (#52572) üzenetére


Chaser
titán

ezt a logikát én valahogy nem értem ( : ha a c9 nem volt jó a ps-hez cx se lesz az, ha a cx jó lesz, c9 is az volt

szerk:
Jegesmaci81
hol vetted?

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#52584) Jegesmaci81 válasza Chaser (#52583) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Media markt de személyes vásárlás volt mert mef akartam nézni élőbe a pana 980-val együtt.

(#52585) kolosszus87 válasza Chaser (#52583) üzenetére


kolosszus87
senior tag

B9 volt neki, nem C9...ettől fügetlenül nekem sem világos. Elvileg azért kellett mennie a B9-nek mert kevesellte a fényerőt és világosabb környezetben használja a tv-t. CX-nek nagyobb a fényereje mint a B szériának, de tesztekből kiindulva az is tükröződik és nem az igazi egy világos nappaliba, szóval azzal se lesz majd előbb sokkal.

Panasonic TX-65LZ980E oled tv - Sony Playstation 5 - HyperX Cloud Alpha headset - Samsung HW-Q800C Soundbar - Dune HD Real Vision 4K media player

(#52586) egomus válasza egomus (#52577) üzenetére


egomus
újonc

ja és pl a fényerőt sem tudom levenni maxról film kozben.

(#52587) Chaser válasza Jegesmaci81 (#52584) üzenetére


Chaser
titán

huh, személyesen vetted és nem nézted meg? ez nekem kínai

kolosszus87
ha b9 volt, akkor c9 is jó, akkor cx is, és akkor b9 is, így se értem ( :
nyáron azért nálunk is tud világos lenni, 3. emelet, reggeltől du-ig 3-ig közvetlen napfény jön, akkor se volt kevés a b8 fénye felhúzott redőnyök mellett
igazából nem tudom elképzelni hol kevés a fény
tükröződés az viszont volt nagyobb fénynél - mondjuk mivel nem vettem le a fóliát, lehet az is besegített :d -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#52588) alaves válasza syIex (#52572) üzenetére


alaves
addikt

Háát... egy B9-et lecserélni egy Q82T-re. A B9 egy osztállyal fentebb focizik, a képminősége annyival jobb, hogy nem is lehet összehasonlítani. Szerény véleményem szerint jobban járnál, ha árnyékolnád kicsit a nappalit és visszatérnél az OLED-hez.

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#52589) Jegesmaci81 válasza Chaser (#52587) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Hogy nézed meg tartalom nélkül egy tömött áruházban? Megnéztük hogy nem sérült a panel és ennyi. Itthon is kb fél óra után kezdtem nézegetni hogy mi az a vékony csík. Most még azt mondom sima ügy. Tisztán látszik hogy hibás a panel. Az hogy gyanús hogy nem én csomagoltam ki először nem is olyan fontos jelen esetben. Holnap visszaviszem, remélem lesz cseredarab és ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#52590) Celtis válasza egomus (#52579) üzenetére


Celtis
veterán

A belső alkalmazással is kadencia helyes érthető el. Lásd rtings javasolt beállítások. Kodit is tudsz telepíteni, így nem sokat ad hozzá egy külső lejátszó .

(#52591) Chaser válasza Jegesmaci81 (#52589) üzenetére


Chaser
titán

nem tudom hogy nyílik, de azt mondod nem volt a kijelzőn fólia, de a talp a panelre volt szerelve
nyilván nem veszed észre ha defekt van a kijelzőn, de a többit meg igen
nekem azért fontos lenne ha nem újat akarnak eladni új árban - és elmondásod alapján ezt már visszavitték -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#52592) Jegesmaci81


Jegesmaci81
aktív tag

A talp nem volt a kijelzőn csak össze volt szerelve! Nekem csak felpattintani kellett a kijelzőre. A dobozba talppal bele sem fér. A fólia pedig ha szépen van feltéve alig ha veszed észre illetve nem kezded el keresgélni. Ennyi bizalma azért szerintem lehet egy ekkora üzletlánccal szemben. Most sem feltétlen mondom hogy szándékosan sózták rám csak utólag gondolkodva jött egy ilyen gyanú. Ha tökéletes a panel, fel sem tűnne hogy nem volt lefóliázva csak becsomagolva.

(#52593) Chaser válasza Jegesmaci81 (#52592) üzenetére


Chaser
titán

ahan, így értem
fóliát sztem nem kell keresni, jelölik egy színes darabbal ahol le tudod húzni
nagy üzletlánc az biztos, az is biztos amit visszavittem tavaly monitort, azóta se láttam fenn "felbontottként", meg semmit nem látok náluk ilyen státusszal, ahogy az üzletek 99%-ánál sem
gondolom nem feketel yuk nyeli el a visszavitt termékeket ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#52594) egomus válasza Celtis (#52590) üzenetére


egomus
újonc

áháá, köszi! :)

(#52595) torma1981 válasza sakal83 (#52580) üzenetére


torma1981
veterán

Nem szolgáltatás keresztül lett véve. 3 éve volt. Nem vagyok köteles elfogadni amit ajánlanak. Főleg, hogy drágán adják. Biztos, hogy nem hagyom magam.

(#52596) Jegesmaci81


Jegesmaci81
aktív tag

Sziasztok! Egy gyors kérdésem lenne. Igaz hogy a Panasonic sem veszi meg a DTS hangformátumot? (HZ980 oled) Létezik, hogy nem engedi át az erősítőnek HDMI-n keresztül? Ma vissza viszem a Sony KD55A8-at és ha nincs belőle raktáron másik, opció lehetne a Pana 980 de csak akkor ha van DTS.

(#52597) ΞΔGLΞ válasza Jegesmaci81 (#52596) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Kell venni egy, pl shield pro-t és letojni a tévé gyártók fillérbaszó licenc politikáját.
DTS-t, a manapság készült típusokhoz már egyik gyártó sem fizeti ki.

[ Szerkesztve ]

(#52598) Jegesmaci81 válasza ΞΔGLΞ (#52597) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Hiába ha nem küldi le a TV-n keresztül az erősítőnek. Az én erősítőm nem tudja felküldeni a HDR formátumot a TV-nek mert nem mai darab. (Denon x1300h) A TV pedig nem tudja leküldeni a DTS-t! Szóval patthelyzet. Van egy Apple TV-m amit továbbra is használni szeretnék. A pana esetén hova a fenébe dugjam??? :W

Amúgy érdemes elfogadni a Sony 55A8 helyett a Pana 980-at csere esetén?

(#52599) sakal83 válasza torma1981 (#52595) üzenetére


sakal83
addikt

Jol teszed. Csak keszulj fel hogy hosszú is lehet. Es a Telekom rgy rendkivul inkorrekt ceg sajnos es borzalmas burokratikus.

(#52600) sakal83 válasza Jegesmaci81 (#52598) üzenetére


sakal83
addikt

Nem. Adjak vissza a penzt es vegyel egyet. 400k alatt kapsz most CXet es Hz980at is tobb helyen.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.