Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52451) daneel_hu válasza blakey (#52442) üzenetére


daneel_hu
addikt

"Tudomásom szerint akkor van garancia a beégésre ha normál használat során keletkezik, azaz, nem napi 24 órában megy, átlag 4-6 óra normálisnak számíthat, minden kompenzációs ciklus végbemegy, ezt előtte megnézik. Tehát aki állandóan áramtalanítja a készülékét és úgy ég be, annál nem lesz semmilyen garancia a beégésre."

Nincsen napi használatra kitétel.
A kompenzációs ciklusokat megnézik... ott nincs-e abnormalitás.

(#52452) Fox Mulder válasza daneel_hu (#52451) üzenetére


Fox Mulder
aktív tag

Érdekes ez főleg az LG-nél mostanában a marketing főleg arról szól, hogy gamingre ajánlott de a topik összefoglaló is említi, hogy nem igazán ajánlott hosszabb játékra pedig konzolon van hogy simán kap 6-10 óra játékidőt. Persze nem minden nap, de ha pld egy héten ez többször előfordul ugyanazzal a játékkal, hát nem tudom.

(#52453) blakey válasza daneel_hu (#52451) üzenetére


blakey
titán

Elosztják a ciklusok számát illetve megnézik, a ki/bekapcsolások számát is. Az is számít, ha 2 hónap alatt 10 ki/be kapcsolás volt, mert akkor nincs az a szerviz amelyik beégés miatt cserélne. Úgy nincs leírva, hogy napi hány óra a normális, de a leírt megfogalmazás arra is utal, hogy mit vehetünk normális használatnak.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#52454) FollowTheORI válasza Fox Mulder (#52452) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Akkor sincs baj... elavult az összefoglaló. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#52455) boksz


boksz
senior tag

Nemtudom ki milyen led fényerővel használja a TV-t ( CX ) de nézegetve a fórumokat, youtube stb. külföldi odalakat játéknál a 100oled 100kontrasz mindenhol alap.
Ti hogy használjátok ?
Az Lg-nél ezt olvasatam:"30 év, ha a felhasználó OLED TV-nket napi 10 órán át nézi minimum"

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#52456) Chaser válasza boksz (#52455) üzenetére


Chaser
titán

kiégett volna a szemem, ha úgy használom a b8-at játékra:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#52457) FollowTheORI válasza boksz (#52455) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Az HDR lesz... ott az teljesen alap.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#52458) Madwe válasza boksz (#52455) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hdr 100, sdr nappal 30 este 0

(#52459) alaves válasza blakey (#52453) üzenetére


alaves
addikt

LG-nél területi szerviz függvénye. Nálam a beégés hibánál nem néztek szervizmenüt sem, ki sem jött a szervizes, fotó alapján megrendelték a panelt, utána csere.
Itt a fórumon írták régebben, hogy a Panasonic-nál megnézik a szerviz menüt és számolgatnak.

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#52460) h377


h377
tag

BX vs CX: [link]
Itt azért látszik a fényerő különbség, kérdés, ha nem egymás mellette van, akkor mi a helyzet. Illetve ami fontos szerintem, hogy ha falra szereled a BX-et, akkor a HDMI 2.1-es portok a TV hátulján vannak, ide valószínűleg nem lesz jó a hagyományos HDMI csatlakozó, csak a szögben állítható... Én nem akartam hangfalakat és a CX rendesen meg is lepett, hogy milyen jól szól, ahhoz képest, hogy a TV-ben vannak a hangszórók.

Illetve megosztanám még Veletek saját tapasztalataimat az OLED vs QLED témában:
Nekem két ablak van a nappaliban, egy szemben a TV-vel, egy pedig oldalt. Játékok esetén, főleg multiban be kell sötétíteni teljesen, mert akkor jönnek ki csak a részletek, azaz akkor látok jól mindent a képernyőn, mivel tükröződik a TV illetve a fényereje sem túl magas világos tartalmaknál. Sajnos ezt a mérések is alátámasztják. Világosban szobában és világos jeleneteknél nekem kevés a fényereje még OLED 100-on is.... Sokszor probléma, hogy be kell sötétíteni, mert a nappali, konyha és étkező egy légtér és az utóbbi kettő már elég sötét, szóval elég rosszul jön ki, hogy kint süt a nap, a nappali ablakokat sötétíteni kell, a konyha+étkezőben pedig szinte fel kell kapcsolni a villanyt....

Van egy Q80T-m is, de nagyon messze van a CX-től, nyilván árban is...
Kép- és hangminőségben messze elmarad a CX-től, sőt fényerőben sem tud sokkal többet normál tartalmaknál, csak tényleg a nagyon világos jelenetek esetén. Burn-in ide, max fényerő oda, akkor is az OLED a nyerő nekem. Főleg, hogy a VA panel a Samsungban 120Hz-en olyan overshoot-tal kapcsolgatja a pixeleket, hogy elviselhetetlen, de még sajnos 60Hz-en is. A nagy kontrasztú textúrák rendesen villognak vagy csíkot húznak. Nagyon gáz... Nem beszélve a VA panel természetéből adódó motion blur-ről. OLED után ez nagyon észrevehető, addig fel sem tűnt.

QLED-en is jók a feketék, de játék módban képminőségben, tényleg úgy van, ahogy írják/mondják az OLED a legjobb. Nincsenek kifakult színek, jó az input lag, a pixel válaszidő pedig a legjobb.... Szóval itt az OLED esetén a tükröződés + a gyengébb fényerő együttesen ronthat a helyzeten. De a Q80T is kb. ugyanúgy tükröződik, mint az LG. Gondolom ebben sokkal jobb a Q90T, ahogyan írják.

Összességében a Samsungnak is "jó a képe", de az is állítgatja a fényerőt, csak az nem a világos, hanem a sötét tartalmaknál (FALD)... Q90T-re még kíváncsi lennék, Kolléga írta is fentebb, hogy neki az van, mert annak durva fényereje van, de most kezdek rájönni, hogy az OLED kimagasló pixel válaszideje, kontrasztja és színei kompenzálják a "gyenge" fényerőt...

"Röviden" ennyi.... :D

CX-re felment amúgy a 03.11.30-as FW, korábban írtátok, hogy visszavonták... Én akkor lecsaptam rá. :D Lehet nem jól tettem :D

Bár úgy látom már itt is fent van: [link]

(#52461) Jegesmaci81


Jegesmaci81
aktív tag

Sziasztok a 3 nagy márka belépő modelljei közül melyiket érdemes megvenni?
LG OLED55BX3LB
Sony KD55AF8BAEP
Panasonic TX-55HZ980E
Főként filmek, gyerekeknek mese és heti 3-5 óra Xbox amire használnánk. Főként a megbízhatóság és a képminőség érdekel. A hangminőség nem érdekel mert van 5.1, és az okos funkciók sem mert van egy Apple TV és egy XBOX ami rá lesz kötve.

(#52462) rothfb válasza alaves (#52392) üzenetére


rothfb
veterán

Szerencsére eddig nem tudtam meg, higyan kezelnék...

(#52463) wulfi


wulfi
tag

Hali!

Ma végre megjött a bx-em. Euronicsből rendelve házhozszállítással, MPL hozta, rendes volt a fickó, mikor mondtam neki h előbb kibontom ha sértetlen meg fizetem is, mondta, hogy csak nyugodtan persze.. még segített is bontani.
Graijegy a dobozon volt fóliában..kitöltve nincs, számlát elektronikus úton kaptam.

SDR-tartalomnál szakértői világos oled fény 30, kontrasztra mi az ajánlott?
HDR-nél szakértői sötét oled fény 45 ( ez is már határeset..kivilágítja a képem) ide mi az ajánlott kontraszt?
PS4 -re játékmódba raktam ott oledfényt 50-re állítottam oda kellett nekem annyi, szintén a kontrasztnak itt mi a megfelelő?

Most kapja a teljes képernyős 4k videókat, aztán nyomom a pixelfrissítést, ezt párszor majd lefuttatom. Ezek a beégés elleni védelmek alapból be vannak kapcsolva, vagy külön be kell állítani, menüben még nem találtam meg. :F
Amúgy nagyon bejön, Cx-et láttam élőben, de őszintén szólva, ha nincs egymás mellett nem mondom meg kép alapján, hogy a nappaliban a bx van.
Rendszerre valóban gyorsabb volt a cx, de a bx sem vészes max, 1-2 sec-cel kell többet várnom azt sem minden esetben, android után nekem ez is gyors.

(#52464) h377


h377
tag

Fóliával és anélkül: [link] itt látszik, hogy mennyit ront a fólia a tükröződésmentesítésen. :D é

(#52465) wulfi válasza h377 (#52464) üzenetére


wulfi
tag

ez kb. olyan, hogy kotonnal vagy anélkül... mindenki tudja melyik a jobb... :D

(#52466) balazs8907


balazs8907
tag

Sziasztok! Nem rég vásároltam egy bx3 oledet. Most csatlakoztattam hozzá egy konzolt. Egyszerűen nem tudom game modba rakni. Nincs is a választható képmódok között. Gyakorlatilag sehol nem tudom aktiválni. Segítsen valakiiii😊

(#52467) h377 válasza balazs8907 (#52466) üzenetére


h377
tag

Milyen konzol? Az Instant Game Response be van kapcsolva azon a HDMI bemeneten, amelyikre kötötted?

(#52468) balazs8907 válasza h377 (#52467) üzenetére


balazs8907
tag

Ps4 pro. Igen, de ha be van, ha nincs, nincs jelentősége. A kép üzenmod között semmilyen körülmények között nem szerepel a játék mód. Már agyvérzést kapok. :W
Ugye van ott az élénk,eredeti,eco stb stb. De játék mód nincs akármit kapcsolok.

[ Szerkesztve ]

(#52469) h377 válasza balazs8907 (#52468) üzenetére


h377
tag

Az HDMI port címkéje mire van állítva?

(#52470) balazs8907 válasza h377 (#52469) üzenetére


balazs8907
tag

Pc, de volt konzolon is. Semmi.

(#52471) h377 válasza balazs8907 (#52470) üzenetére


h377
tag

Azért fura, mert ennek amúgy nem is kellene forrás függőnek lenni, amúgy... SDR és HDR-ben is van Game mode profil... TV Reset?

(#52472) Crus válasza h377 (#52464) üzenetére


Crus
őstag

Nem is értem... a gyári fólia azért van rajta, hogy a helyére tevésekor ne az OLED panel legyen agyontapogatva. Ugye nem létezik olyan ember a Földön, aki nem veszi le? Kérlek mondjátok, hogy nem! I want 2 believe!

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#52473) wallace 234 válasza daneel_hu (#52451) üzenetére


wallace 234
őstag

"Nincsen napi használatra kitétel.
A kompenzációs ciklusokat megnézik... ott nincs-e abnormalitás." Lg vel beszéltem ill le is írták, hogy nem foglalkoznak a ciklusokkal, cserélik a panelt ha gond van! Nem tudom ki mondta ezt neked, vagy honnan ez az információ.

(#52474) daneel_hu válasza wallace 234 (#52473) üzenetére


daneel_hu
addikt

Nekem megnézték. :) Az információ első kézből van.
És már mások is írták, hogy megnézték nekik.
Az más kérdés, hogy ettől eltekintve lehet, hogy cserélnek akármi is van.

Az első kérdése volt beégésnél a szervízesnek a helyszínen (itt), hogy áramtalanítom-e a készüléket avagy csak standby-on van...

(#52475) wallace 234 válasza wulfi (#52463) üzenetére


wallace 234
őstag

Oled panel beállításokba vannak, ezek a beállítások, de be vannak kapcsolva. Igazából csak használd azt a tvt felesleges, járatni amúgy is minden 4. Óra után le fut a pixel frissítés. Miután le kapcsoltad a tvt! Sdr be lehet 36 on is az oled fény, hdr nél 100 on legyen akkor jó!

(#52476) wallace 234 válasza daneel_hu (#52474) üzenetére


wallace 234
őstag

Érdekes mert a hivatalos forgalmazó, ezt nem kéri, nekem meg van írásba, ha netán a szerelő ezzel jönne meg mutatom neki!
De persze más kérdés a szerelőnek, mit mondanak mit tegyen.

[ Szerkesztve ]

(#52477) balazs8907 válasza h377 (#52471) üzenetére


balazs8907
tag

Sikerült megoldani. Tv reset volt. Az világított rá arra, hogy ha bt hangszóró és a belső is megy a térhangzás miatt, akkor tiltja mindenhol a game mode-ot. Köszi a segítséget. Okosabbak lettünk!😊

(#52478) h377 válasza balazs8907 (#52477) üzenetére


h377
tag

Nincs mit ;)

(#52479) Chaser válasza Jegesmaci81 (#52461) üzenetére


Chaser
titán

az a megbízható amelyikre minél több gar van, alapból mindre kettő, és nem árt venni egyikre sem
ár/értékben sztem 55bx a legjobb - 350e-ért vagy az alatt -, venni kell rá plusz gart, mm-nél van is ilyen biztosítás, és úgy tűnik működik

h377
következőnél majd leveszem ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#52480) EasyLife


EasyLife
aktív tag

(#52481) Chaser válasza EasyLife (#52480) üzenetére


Chaser
titán

mindkettőhöz 65cx linket raktál, de :R
valaki tudja náluk van-e érdemi garbővítés mint mm-nél?
lehet ráfanyalodom az 55-ösre megint, ennyiért már nem sokkal van bx fölött
bár úgy látom neten nem rendelhető, akkor viszont kihagyom

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#52482) xerobyte válasza Chaser (#52481) üzenetére


xerobyte
aktív tag

Nekem PS5-re most volt (be is tudtam tenni a kosárba).

Egyébként nálam az euronics most nagyot esett, a PS5-nél is így volt, meg itt írta valaki, hogy nála is az MPL vitte az OLED TV-t...ha nekem ideállítani a posta futárja egy 77"es millás oled tv-vel, akkor biztos összepislantanám magam az ijedtségtől...már a ps 200K-+posta kombóra is éreztem a nihilt...a piccsért nem lehet kifizetni a normális futárokat...?

[ Szerkesztve ]

(#52483) FLx válasza xerobyte (#52482) üzenetére


FLx
addikt

Az MPL azert nem normal postas szint, nem szokott az rosszabb lenni mint a GLS vagy a DPD. Nekem eddig a UPS volt a leghasznalhatobb, ott sose volt semmi gond, a tobbieknel azert vannak erdekes dolgok.

Amugy szerintem azert a futarok is tudjak, hogy a TV-nel nem erdemes szarozni, mert azt tutira viheti rogton vissza ha egy karcolas is van a dobozon.

[ Szerkesztve ]

(#52484) snowball


snowball
tag

Kiégek ezeken a Black Friday akciókon. Kedden az Euronics-ban a 65BX 579e volt. Szerdára felment az ára varázsütésre 749e-re. Ma a Black Friday keretein belül hatalmas akcióval pont ugyan annyiért lehet kapni mint 2 nappal ezelőttig. Nem értem, hogy, hogy a pic*ába nem bünteti halálra ezeket a fogyasztóvédelem? Viszont ha a mai árakat nézzük akkor az Euronics-es 65CX most jó vétel 610e-ért. A 65BX most legolcsóbban is 779e mindenhol.

(#52485) gyegyo


gyegyo
csendes újonc

Sziasztok!
Végül a választásom az LGoled55CXLA-ra esett.
Szeretnék véleményt kérni, hogy mit lehet tenni a beégés ellen? Milyen legyen a tévézési szokásom? Mennyi ideig lehet nézni egyszerre?
Köszi előre is a választ!

(#52486) syIex


syIex
veterán

Sziasztok!
Külön LG OLED topikot nem találok így ide írok, remelem nem járok rossz helyen.
Szóval a napokban sikerült beszerez én egy LG B9 Oled TV-t és egyszerűen fantasztikus minden téren. Gyönyörű a kép és a hangzás is fenomenális.
Olyan “gondom” vagy kérdésem lenne, hogy a tv szolgáltató a Telekom és ugye STB van rá kötve. A távirányító felismerte és viszi is teljes mértékben viszont a Guide-ra kattintva az alap tv csatornákat akarja behozni ami ugye nincs is beállítva egyáltalán. Erre van valami megoldás, hogy azt is tudjam kezelni vele vagy arra marad a box távirányító?
Valamint van egy Apple TV-m is viszont amikor az alkalmazására kattintok a tévén belül akkor nem kapcsolja be és nem vált át arra a HDMI-re, hanem felhozza, mint alkalmazás. Ezt esetleg meglehet oldani valahogy vagy ez felejtős?
Előre is köszi a válaszokat, ha tudtok segíteni. :R

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#52487) NYPD válasza syIex (#52486) üzenetére


NYPD
aktív tag

Dobd el a boxot, és kérj helyette CI kártyát, és minden menni fog a tv távjával. Alma tv-ben nincs tippem, nem ismerem, de ahogy láttam van itt több kolléga aki használja, ők okosabbakkor lesznek.

[ Szerkesztve ]

(#52488) Pelican válasza gyegyo (#52485) üzenetére


Pelican
őstag

Ha nem a CNN van rajta egész nap vagy egy win desktop vagy egyéb statikus tartalom, akkor különösebben nem kell aggódnod a beégés miatt. Használd, élvezd, mikor kikapcsolod, a tévé majd teszi a dolgát.

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#52489) boksz válasza gyegyo (#52485) üzenetére


boksz
senior tag

Milyen beégés ?
Mint fentebb írtam:
Üzemidű: 100.000 óra. Ez annyi mint 30 év, ha a felhasználó OLED TV-nket napi 10 órán át nézi. A beégést is így számold...

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#52490) NYPD válasza Pelican (#52488) üzenetére


NYPD
aktív tag

Win tálca nekem is elég sokat látszana rajta, gondolom a beégés lehetőségét pl a tálca auto elrejtés vagy egy képernyőkímélő csökkentheti, igaz?

(#52491) abridabri válasza boksz (#52489) üzenetére


abridabri
veterán

Mar 1-2 ezer ora utan is beegnek az OLED ek :
[link]
Foleg ,ha mondjuk minden filmet /sorozatot feliratosan nezel ,mert akkor azok fix helyen vannak :U

NYPD
Talcat elrejted ,de az ikonokat hogy ? Meg a bongeszo keresomenu /menu /bezaras stb gombokat ?

[ Szerkesztve ]

(#52492) ImACeltic válasza abridabri (#52491) üzenetére


ImACeltic
őstag

Fehér felirat betud égni?

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#52493) abridabri válasza ImACeltic (#52492) üzenetére


abridabri
veterán

[6:47] nel latszodik a felirat helye.
Nekem pl ezert esett ki az OLED TV ,rengeteg filmet /sorozatot nezek ,es nem szinkronosan hanem felirattal

[ Szerkesztve ]

(#52494) ImACeltic válasza abridabri (#52493) üzenetére


ImACeltic
őstag

Hmmm.... 2 éves a B8-am, játékokban állandóan van felirat és már egyre többször filmnél és sorozatnál is, de még semmi baja a panelemnek. Ha mégis beégne, remélem hasznát veszem az anno 5 éves garinak amit a Telekomon keresztül kaptam.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#52495) alaves válasza abridabri (#52491) üzenetére


alaves
addikt

Az OLED tesztalany egy C7. A 2016-2017-es modellek érzékenyek a beégésre, nekem is beégett 1-2 ezer üzemóra után (B7).
2018-tól az OLED kijelző megnövelt méretű (65-103%) vörös alpixel-ei már bírják. Nagyon extrém terhelésnél kifakulhat, de kicsi az esély rá.
Azért javaslom időnként: OLED DOH / OLED OFFRS Count = értéket megnézni. Ha 4-nél jóval nagyobb, akkor sűríteni a kézi pixelfrissítés futtatását.
Javaslom:
-napi 4-6 üzemóra: kézi pixelfrissítő 1500-2000 üzemóránként (aut. futtatja az fw)
-napi 8-10 üzemóra: kézi pixelfrissítő havonta
-napi 12+ üzemóra: kézi pixelfrissítő hetente
Ezen túlmenően SDR referencia 100-120 nit használatát javaslom. (HDR ízlés szerint).
(Én futtatom hetente a kézi pixelfrissítőt, mert nálam nagyon sokszor nem tud lefutni a 4 órás kompenzáció, valamint sok nálam a statikus elem is.
4131 OLED DOH/ 442 JB OFFRS COUNT= 9,34)

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#52496) Dreamie válasza alaves (#52495) üzenetére


Dreamie
őstag

Sziasztok !

Édesapámnak is vettünk egy 65-ös CX-et. Vastagok a falak és a wifi jel gyenge, ezért behúztunk neki egy internetkábelt. A számítógépen 600mbit/s mérterm, a tv-n 30 mbit/s letöltési sebességet mértem. Azért történt mindez, mert az hbo go nem igazán akar nála elindulni... vagyis valamikor elindul valamikor nem. mintha nem tudná betölteni. Az hbo go előfizu az enyém, tehát két készüléken megy, de úgy tudom annyin mehet összesen. Mi lehet a probléma? Internetet néztem, az szépen betölt neki. Miért lehet ekkora sebességkülönbség?
Köszönöm!

#52487NYPD : Ez a CI kártya pontosan mit takar? Szolgáltatótól kell kérni? Engem is érdekelne. Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#52497) ImACeltic válasza alaves (#52495) üzenetére


ImACeltic
őstag

Hogyhogy nem tud nálad lefutni a 4 órás kompenzáció?

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#52498) Celtis válasza Dreamie (#52496) üzenetére


Celtis
veterán

A TV LAN portja eleve csak 100mbit/s-es, tehát az elvi mérhető maximum is olyan 90mbps lenne. Persze ehhez képest a 30 mbps is kevés, de online streaminghez még az is elég.
A hol elindul hol nem, az nem annyira sebesség, mint inkább valamilyen egyéb hálózati problémára utal. Nála PC-n működik jól az HBO?
A kábel is lehet a ludas. Próbáld meg a TV helyett egy notebookra dugni a beépíett kábelt, hogy azon milyen a sebesség.

(#52499) Dreamie válasza Celtis (#52498) üzenetére


Dreamie
őstag

Köszi! Erre gondoltam én is! Viszek laptopot és egy másik kábelt, amivel lemérem. Ha úgy is ennyi akkor hálózati probléma. Wifi jelet hogy tudok erősíteni? Arra van valami ötlet? Wifije milyen adatátvitelre képes ?

[ Szerkesztve ]

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#52500) NYPD válasza abridabri (#52491) üzenetére


NYPD
aktív tag

Annyi ideig nem áll egy helyben se a böngésző se egyéb nálam, általában váltogatva van ide oda alkalmazások között, + videó csak teljes képernyőn, játék is amik mennének ilyen GTA, RDR stb stílusúak, de az se orrba szájba, szóval reményeim szerint jó leszek. Sztem nem rosszabb, mintha folyamatosan TV adás menne rajta, ahol a logók szerintem tovább lennének egy helyben mintha bohóckodok PC-n.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.