Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54001) anrab válasza alaves (#53999) üzenetére


anrab
addikt

Pont a lába miatt adtam 60 ezerrel többet a 65"855- ért.
:)

[ Szerkesztve ]

(#54002) sub71 válasza alaves (#53999) üzenetére


sub71
aktív tag

"Azt azért vedd figyelembe, hogy a Philips OLED érzékenyebb a tömörítési paraméterekre,"
Laikus vagyok, ez most mit jelent konkrétan? Akár kábeltévén, akár mkv vagy H264 filmet nézve zajosabb a kép, mint pl az Lg CX-en?

(#54003) Egon


Egon
nagyúr

Üdv!

Most jutottam el odáig, hogy a BF-kor vásárolt HZ980E-t használatba vegyem. Van valakinek ilyen tévéje a topicban? Konkrétan melyek azok a képjavító funkciók, amit érdemes kikapcsolni? Mennyi ideig (és milyen tartalommal) érdemes bejáratni a panelt? Bejáratós időszakban azért meg lehet nézni 1-1 nem fullképernyős (21:9-es) filmet?
A képprofilok közül nekem legjobban az Egyéni jön be: azon megfelelően világos és éles a kép (de ez lehet egyéni szocproblem is).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#54004) Pelican válasza Egon (#54003) üzenetére


Pelican
őstag

Szerintem élvezd a képminőséget, nem kell bejáratás, ha normál módon használod.

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#54005) Pro Koryak válasza Egon (#54003) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Nézd meg ezt, a menü szerintem ugyan az:
[link]

Használd nyugodtan, nem kell besz.rni, 4ó használat után lefut a panelkarbantartás, az rendbe rakja.
Fényerő/kontraszt ne legyen maxon sdr forrásnál, kb. ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#54006) alaves válasza sub71 (#54002) üzenetére


alaves
addikt

Vincent a 3.-tól a 4. percig beszél erről itt: [link]
Inkább azt mondanám, hogy van ahol a Philips-en, van ahol az LG-n jelenik meg valamilyen képi anomália, mert már túl tökéletesre akarják a képet vezérelni (mint mikor szétdurrantak a Samsung teló aksik, mert túl vékonyra és túl gyorsan-tölthetőségre, stb törekedtek).
Amúgy az ambilight is olyan mint az OLED, ha egyszer volt olyanod akkor már húzod a szád ha nincs... :)

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#54007) krx21 válasza alaves (#54006) üzenetére


krx21
nagyúr

“Amúgy az ambilight is olyan mint az OLED,”. :N
Pedig az Oled, pont háttérvilágítás nélkül a legjobb...

(#54008) alaves válasza krx21 (#54007) üzenetére


alaves
addikt

Ha nagyon jó a film és/vagy sok sötét jelentet tartalmaz, csak akkor kapcsolom ki. Minden más esetben csak dob az élményen. Az mondjuk igaz, hogy OLED-nél max. fele fénnyel menjen csak az ambi, ha megy.

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#54009) krx21 válasza alaves (#54008) üzenetére


krx21
nagyúr

Ha hangulatvilágítást használok, akkor arra egyéb helyeken elhelyezett led szallagokat használok. Ettől függetlenül azért kipróbálnék egy jó ambit... ;)

(#54010) alaves válasza krx21 (#54009) üzenetére


alaves
addikt

Oké, oké. B7-nél én sem hiányoltam, mert még soha nem volt ambis TV-m. OLED754-et sem azért vettem, hanem mert éppen az volt abban az időpillanatban a "legócsóbb".
Amúgy van aki nem tud nézni kijelzőt külső (kísérő vagy háttér) fény nélkül mert a szeme nem bírja. Janos is "kislámpázik" a TV mögött, ha jól rémlik.

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#54011) krx21 válasza alaves (#54010) üzenetére


krx21
nagyúr

Hosszú távon érdemes megfelelő háttérvilágítás csinálni, hogy kimélje a szemet. Bár az AMBI pont nem azt csinálja... :DDD

(#54012) Beni2360 válasza alaves (#54010) üzenetére


Beni2360
félisten

1959.Jan. óta van TV-k és (DUNA 505) mindig égett mögötte egy gyenge lámpa. Főleg a régi TV-k nél kellett de most is ég.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#54013) Pelican válasza alaves (#54006) üzenetére


Pelican
őstag

"Amúgy az ambilight is olyan mint az OLED, ha egyszer volt olyanod akkor már húzod a szád ha nincs... :)"

Nekem nem jött be, mikor Philipsem volt, akkor sem használtam, mert zavart, hogy a világos jeleneteknél televilágítja a szobát, így gyorsan kikapcsoltam és soha nem is használtam többet. Szerintem anélkül sokkal jobb a mozi élmény. Van egy konstans módja, amikor nem követi a képernyő tartalmat, de azt bármilyen kislámpával, leddel, bármilyen fényforrással meg lehet oldani, ha igényli valaki.

[ Szerkesztve ]

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#54014) Laca1212


Laca1212
őstag

B9-en azt vettem észre, hogy a képen jelölt menük egyik napról a másikra nem tűnnek el automatikusan. Csak ha nyomok egy vissza gombot. Előtte eltűntek rövid idő után maguktól. Szoftververzió: 05.00.10

Más is tapasztalta ezt?

(#54015) norbertoth


norbertoth
senior tag

Olyan furcsa, nézek egy filmet pl Netflixen 4k minőségben és amikor mozognak az arcok pl sötétebb jeleneteknél mintha elmosódna,, vagy húzná magával a képet, ez normális vagy csak beállítás kérdése, esetleg ez az oled sajatossága a képfrissítés miatt? Dolby Vision üzemmódban van a film lejátszásakor. Tipp?

[ Szerkesztve ]

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#54016) alaves válasza norbertoth (#54015) üzenetére


alaves
addikt

Image retention lehet. Próbáld kisebb OLED fényen. DV és HDR esetleg 60-on. SDR 20-40-en.

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#54017) alaves válasza Pelican (#54013) üzenetére


alaves
addikt

Van köztes megoldás is bőven. Nálam pl. természetes:5-ösön. A vízilabda válogatott meccseinél pedig a magyar zászló színei statikusan :)

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#54018) norbertoth


norbertoth
senior tag

Köszönöm!

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#54019) Airness23


Airness23
csendes tag

Sziasztok!
addig nézegettem a Qled és nanocell meg Sony tv-ket, hogy inkább az Oled-nél kötök ki. 😀
harom modell között vacillálok:
LG bx
Panasonic VIERA TX-55HZ980E
Sony A8
Árban is így mennek fel. Konzolom nincs, nem is igen lesz, tv és film nézésre fogjuk használni kb 270-290 távról.
Szívem szerint a Sony-t venném, de az LG nem kevéssel olcsóbb. Szinkezelesben, felskálázásban van közöttük különbség? Megéri azt a plusz pénzt a Sony és a Pana?

(#54020) wrathchild


wrathchild
tag

Üdv! Holnap érkezik az első OLED TV-m, Sony A8.
Tud valaki javasolni egy bevált részletes beállítást, vagy ahhoz linket?
A jelenleg leváltás alatt álló FHD LCD-m esetén 5 éve ez nagy segítség volt.
Illetve van bármilyen javaslat/tanács, mire kell figyelni a kezdetekkor, milyen "örökérvényű" beállítások vannak, amikhez nyúljak, vagy ne nyúljak (OLED fény pl)?... stb.
(Főleg FHD filmek külső HHD-ről, később UHD-k, TV, Netflix, PS4, HboGO, alapvetően sötétített szoba, ritkán nappali fény)
KÖSZÖNÖM!

[ Szerkesztve ]

(#54021) cujo69 válasza Airness23 (#54019) üzenetére


cujo69
tag

Nekem HZ980 van,és a mozgáskezelése korántsem tökéletes,ha most vennék,én a A8 venném...

(#54022) alaves válasza Airness23 (#54019) üzenetére


alaves
addikt

Mozgásmegjelenítés miatt A8, de nézd meg MM-ben, hogy látsz-e különbséget.

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#54023) alaves válasza wrathchild (#54020) üzenetére


alaves
addikt

A8 beállítások: [link]
Mozgásjavítás ízlés szerint.

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#54024) Taurimod96


Taurimod96
újonc

Sziasztok, LG belaő lejátszójával, lehet valahogy hangsávot cserélgetni? Vagy valami program vagy trükköt tudtok nekem mondani? 8 sávot lát csak, es a 11. Lenne a magyar, ihihi -.-“.

(#54025) Borisz76 válasza Taurimod96 (#54024) üzenetére


Borisz76
veterán

PC-n MkvToolNix-el vedd ki a felesleges hangsávokat.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#54026) likeaRAINBOW válasza FollowTheORI (#53995) üzenetére


likeaRAINBOW
senior tag

köszi, úgy döntöttem, áttolom januárra a vásárlást, ha jól tudom, akkor már 3 év garival kell adniuk az ezen kategóriájú TV-ket.

(#54027) FearFmRadio


FearFmRadio
csendes tag

Sziasztok :)
nos vettem végül rövidebb 2.1 hdmi kábelt ... de sajnos ott se engedi a 4k120hz-et :(
1440p és 1080p be simán megy a 120hz ... de 4k ba nem :(
Legujabb szoftver mindenböl ,,,
video alapján csináltam mindent ,,, akkor se müködik :( ( nincs jel )
most akkor vagy a videos bácsi vert át :D bár kétlem :D vagy az én C9-emen nincs rendesen beállítva valami :(

_A7M3_

(#54028) Fisha válasza FollowTheORI (#53984) üzenetére


Fisha
őstag

Köszi szépen.
Megsasoltam vele az infót és ez valóban HLG.
Ilyen csúnyán kockás a főcím nálam (a csíkok nem érdekesek, azok csak a fényképen lettek)
Pedig ez egy 18.7 Mbites stream.

Esetleg megnézi más, hogy más TV-k hogy birkóznak meg ezzel? His dark materials s01 főcím.
Nálam ez egy B9-esen ilyen, akár a TV-ről akár külső CE lejátszóról játszom le.

[ Szerkesztve ]

(#54029) szabeska válasza FearFmRadio (#54027) üzenetére


szabeska
addikt

- Áramtalaníts mindent 10 percre és indítsd újra az egész rendszert.
- Másik HDMI bemenet (vga és tv egyaránt).
- Nvidia driver DDU-val uninstall, majd legfrissebbre reinstall.
- TV többszöri újraindítása.
- Nvidia driverben görgess lejjebb a PC felbontásokhoz, ott válassz 4k120hz-et, de gondolom ez megvolt.
- TV-n HDMI Ultra HD Deep Colour legyen bekapcsolva.

Nálam az első perctől (javított tv szoftver) vajsimán megy minden ezzel a kábellel, 3080-al, C9-el.

[ Szerkesztve ]

F1

(#54030) ateszm válasza Fisha (#54028) üzenetére


ateszm
senior tag

Ez melyik verzió pontosan? Enyémben nincs is főcím,valamint bal felső sarokban BBC logó virít. :Y

Szerk:His.Dark.Materials.2019.S01.2160p.WEBRip.x265.10bit.HDR.HLG.DTS-HD.MA.5.1-BL

[ Szerkesztve ]

(#54031) Airness23 válasza alaves (#54022) üzenetére


Airness23
csendes tag

Köszönöm! Ez bármilyen forrásból származó tartalom esetén igaz, ugye? Nem csak USB-ről lejátszott film esetén, hanem ha a lejátszó egy HDMI-n csatlakoztatott MAC miniről megy a műsor, igaz?
A RTINGS az LG-t értékeli jobbra, ezen teljesen meglepődtem:
https://www.rtings.com/tv/tools/compare/sony-a8h-vs-lg-bx/12801/13773

(#54032) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

Az LG OLED-ek tudnak olyan, hogy ha pl bekapcsolom a rájuk kötött pc-t akkor automatikusan bekapcsol a tv is és rááll a bemenetre ahonnan jött a jel? (kvázi mint egy monitor)

Köszi

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#54033) szabeska válasza adamssss (#54032) üzenetére


szabeska
addikt

Ehhez folyamatosan bekapcsolva kéne tartani a tv-t, ami nem javasolt az automatikus karbantartás miatt, meg amúgy sem, fekete háttérrel/képernyővédővel sem. De ha bekapcsolod a pc-t, elég csak megnyomni a tv bekapcsoló gombját, és ha legutóbb a pc bemenete volt kiválasztva rajta, automatikusan átvált a pc képe a tv-re, legalábbis nálam. Persze ez is hektikusan működik, előfordul hogy nekem kell a monitorról átváltanom a tv-re manuálisan, attól függ, milyen napja van a windowsnak :D Egyébként az általad említett művelethez CEC kellene, de a vga ugye nem képes erre.

[ Szerkesztve ]

F1

(#54034) Fisha válasza ateszm (#54030) üzenetére


Fisha
őstag

Igen, ez ugyanaz lesz. Van főcím, csak nem az elején, kicsit tekerni kell. Nálam is van logó, csak pont nem látszik a képen.

(#54035) FollowTheORI válasza Fisha (#54028) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Valószínű ez tömörítési/"rip" hiba... szerintem ne foglalkozz vele. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#54036) FollowTheORI válasza Taurimod96 (#54024) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Persze hogy lehet váltani, de csak azokat játsza le amit felismer.

Például lejátszás közben a középső gombot megnyomod a távon, feljön a play/pause stb menü, ott elmész a ... -ra, jobb szélén, és ott találod a felirat és audio sáv váltó menüpontokat.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#54037) kolosszus87 válasza Airness23 (#54031) üzenetére


kolosszus87
senior tag

Rtings teszteket érdemes fenntartásokkal kezelni, sokszor felületes, copy paste tesztjeik vannak. Na, meg ne a végpontszámból indulj ki, ha megnézed a részpontszámokat a Sony nyer szinte minden felhasználási módban a játékot kivéve, ott az LG a jobb a hdmi 2.1-nek és az ezzel járó feature-öknek köszönhetően és a végső pontozásnál a játék funkciók miatt kapott egy tizeddel jobb pontot. Azt sem szabad elfelejteni, hogy kevés független, objektív teszt oldal, elég sokszor kilóg a lóláb és nyomják egy-egy gyártó modelljét némi jutalék fejében. Szvsz sok teszt videót és cikket nézek, olvasok különféle tv-kről. Nekem a legalaposabbnak, legmegbízhatóbbnak a HDTV testes Vincent Teoh tűnik, az ő véleményében még nem csalódtam, nagyon érti a szakmáját. Ő pedig a Panasonic HZ2000-et tartja az idei legjobb oled tv-nek és ezzel együtt az idei legjobb tv-nek teljesen megérdemelten és második lett a Sony A8, LG CX harmadik vagy negyedik lett, BX meg a kanyarban sincs...

[ Szerkesztve ]

Panasonic TX-65LZ980E oled tv - Sony Playstation 5 - HyperX Cloud Alpha headset - Samsung HW-Q800C Soundbar - Dune HD Real Vision 4K media player

(#54038) demeterf2 válasza FearFmRadio (#54027) üzenetére


demeterf2
tag

Szia!

Csak a tv legyen bedugva a vga-ba amikor elindítod a számítógépet, így tuti az lesz az elsődleges monitor. Talán úgy jó lesz.

Androidos YouTube csatornám (hírek, alkalmazás/játék tesztek) : https://www.youtube.com/channel/UC9FSGvvHgx7kVx9rAqXitGQ

(#54039) ateszm válasza Fisha (#54034) üzenetére


ateszm
senior tag

Megnéztem,nekem is olyan. De jobban megnézve az akár szándékos is lehet mert a következő képkockán már azokkal teljesen ugyanolyan kis kockaépítmények jönnek (szerintem). Amúgy a képminőség és látvány nagyon szép nekem,elégedett vagyok azzal amit látok. (55GZ1500E)

[ Szerkesztve ]

(#54040) Nand708


Nand708
csendes tag

Sziasztok,
Az LG 55B9 TV-nk a legutóbbi SW frissítés óta nem játssza le a külső vinyóról az MKV file-okat. Pontosabban, amikor ki kell választani, hogy kép-videó, zene, vagy felvétel -t akarok megnézni, ott csak a kép-videó- val van baj, kifeketedik a képernyő, mintha nem bírná megnyitni a tartalmat.
Mi lehet a megoldás?
Köszi, előre is.

(#54041) Pro Koryak válasza Airness23 (#54031) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Kb. ahogy itt #54037 kolosszus87 írja.
Rtings Panákat nem is tesztel, mivel Amerikában már évek óta nem forgalmazzák a márka tévéit/termékeit.
Mozgásban idei Panák elvileg nagyon jók, kivéve HZ980, egy "lebutított" belépő oled lett belőle. Megirigyelték az LG féle B szériát... :U

(#54042) Fisha válasza ateszm (#54039) üzenetére


Fisha
őstag

Köszi, hogy megnézted. Én is gondoltam rá, hogy szándékos, de a youtube-on fent lévő főcímen nincs ez a kocka, illetve ami a nagyobb baj, hogy normál jeleneteknél is előjön, csak azért linkeltem ezt, mert ezt a legkönnyebb megtalálni.
Teljesen igazad van, fantasztikus látványvilágú sorozat. Talán a legjobb minőség amit eddig láttam, hallottam. DTS HD-MA hang, jó térkevereléssel, nagyon szépen bevilágítva és fényelve minden jelenet. Nomeg az első HLG, amit én láttam. Pont ezek miatt foglalkoztat (bánt) ez a kockásodás, mert minden más annyira 100%-os lenne.

(#54043) Strezi válasza adamssss (#54032) üzenetére


Strezi
őstag

Xbox Series X-szel működik ki-bekapcs konzolra. PC-n van valami limit, mert a vidókártyák nem küldenek CEC parancsokat, vagy valami hasonló...

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#54044) AL válasza Egon (#54003) üzenetére


AL
addikt

Szia. Nekem az elődje ( GZ950 ) van, képbeállításoknál csak a fényerőből vettem le és szintén az egyéni módot használom. Ha nem találod élethűnek a képet egyenként állítgassad a beállításokat és meglesz a Neked tetsző. A GZ gyári beállításai olyan tökéletesek, hogy a fényerőn kívül máshoz nem kell nyúlni ( ilyen tévém még nem volt ), remélhetőleg a HZ is ilyen jól sikerült. Jó szórakozást ! Üdv.

(#54045) norbertoth


norbertoth
senior tag

Másnak is szokott lenni olyan hogy pl yt videó nézése közben be-be reccen a videó? Ez miért lehet, valami képjavító miatt? TruMotion sima-ra van állítva. Természetes opciónál is csinálja, de nem is minden videónál. Leeht gyenge neki a 3. Gen. a7? Csak nem :U

[ Szerkesztve ]

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#54046) daneel_hu válasza Fisha (#54042) üzenetére


daneel_hu
addikt

Megnéztem, valószínűleg szándékos vagy maga a kódolás szar azon a részen.
Bármi lehet.
65E8-ason is kockás kicsit, de ha nem szóltok észre sem veszem. :D
Egy ilyen látványvilágú sorozatnál tudod ki fogja nézni, hogy az adott jelenet tökéletes-e a tévén... ezek sosem érdekelnek, élvezni kell a tartalmat azt' kész. :)

(#54047) Fisha válasza daneel_hu (#54046) üzenetére


Fisha
őstag

Köszi, hogy megnézted.
Hát ez egy tech fórum, itt bit/pixelb@szunk. A filmesztéta fórumon nem hoznám fel. :)

(#54048) Attila2019


Attila2019
tag

Üdv. Szeretnék venni egy oled tvt a közel jövőben.
A kiszemelt lg 55cx9la.
Miket figyeljek meg a tvn a 2 hetes próba idő alatt ami a hibás tvre/oled kijelzőre jellemző?

Illetve érdemes plus garanciát venni hozzá a media marktban ?

(#54049) Taurimod96 válasza Borisz76 (#54025) üzenetére


Taurimod96
újonc

Köszönöm a segítséget, sikerült leszedni a felesleges hangsávokat, közben le jött dolby Vision-os formátumban is, amit egyáltalán nem értek, mit esznek benne?. Zavaróan fényesebb mint a HDR változat, sokkal színesebb, mint egy samsung TV, és sokkal kevesebb lehetőség van bele nyúlni a beállításokba, mert pl egy (színskála-széles) és pont. Valaki tud Dolby Vision-ra megfelelő beállítást ajánlani? Már arra is gondoltam h a fényerőt leveszem 50 re, de attol tartok h elbaszom a kontraszrot, mer HDR esetén is 100 on van, a színek meg eehh

(#54050) blakey válasza Taurimod96 (#54049) üzenetére


blakey
titán

Valószínűleg rosszul van beállítva a DV profilja, nem színesebb, nem világosabb, nem látványosan jobb a HDR10-nél hanem egyszerűen jobb. Jobb a dinamikatartomány.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.