Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52401) szabeska válasza buci868 (#52400) üzenetére


szabeska
addikt

Elvileg számla elég lg-hez.

F1

(#52402) Crus válasza buci868 (#52400) üzenetére


Crus
őstag

Euronics: A doboz külsejére volt ragasztva, egy műanyag védőtokban.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#52403) buci868 válasza Crus (#52402) üzenetére


buci868
csendes tag

ja én is ott kerestem elsőnek de nincs rajta ..se benne....

(#52404) Crus válasza buci868 (#52403) üzenetére


Crus
őstag

Pont a QLED-del jártam úgy, hogy távkapcsot még cseréltek csak a számlával, de minden máshoz már szigorúan kellett az eredeti Samsungos garlevél. De annyira, hogy még annak a másolatát se fogadták el. Ez azért volt ciki, mert a vásárláskor az Edigital se adott nekem ilyet! Szóval 1 évvel később könyöröghettem nekik, hogy küldjék már meg, mert nélküle szarban vagyok.

Te ne kövesd el ezt a hibát. Követeld. Most.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#52405) blakey válasza Crus (#52404) üzenetére


blakey
titán

Az a Samsung f@szsága, már egy éve gyakorlatilag egyik bolt sem tölti ki a garilevelet viszont a bolt által kiállított garilevél az ott figyel. Samsungról olvastam ilyet, a többi mrákánál elég a számla, szériaszám alapján tudják, hogy hol lett vásárolva.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#52406) Chaser válasza FLx (#52399) üzenetére


Chaser
titán

műanyag vs alu talp
nagyobb fényerő cx-nél
jobb hangzás cx-nél
jobb processzor
kb ennyi
részemről sem adnék ezért +100e ft-ot - 48cx-ért viszont kénytelen vagyok többet is kiadni ha azt veszem, már persze ha lesz egyáltalán -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#52407) GRaul válasza Chaser (#52406) üzenetére


GRaul
őstag

itt van :R
[link]

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#52408) Chaser válasza GRaul (#52407) üzenetére


Chaser
titán

és tényleg, mikor utoljára néztem még csak listában volt :R
már csak gart kell kitalálni hozzá, nem lehet náluk bővíteni oledekre - legalábbis egyiknél sem látom már -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#52409) FLx válasza Chaser (#52406) üzenetére


FLx
addikt

Koszi, kozben talaltam egy videot rola es max a fenyero lehetne erdekes, bar szinte mindig sotetitett szobaban neznem ugyis. Hangzas nem erdekes, van hazimozi melle, felskalazas se hat meg, PS5-el lenne ugyis 4k-ban hajtva meg Apple TV 4k. Elugrottam nezelodni es egyik uzletben volt kirakva bx, nem tunt rossznak.

[ Szerkesztve ]

(#52410) GalaHU válasza GRaul (#52389) üzenetére


GalaHU
őstag

Még 1440p-ben is megy a 120Hz...

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#52411) FLx válasza GRaul (#52407) üzenetére


FLx
addikt

Miert ilyen draga a 48-as? Ennyiert 55 is van.

(#52412) Chaser válasza FLx (#52409) üzenetére


Chaser
titán

nekem b8 volt anno, 720p-t is brutál jól skálázta, csak jó forrás kérdése, 1080-ról meg ne is beszéljünk
48-as nyilván azért drágább, mert nagyobb a ppi - kisebb területen van a 4k, kisebbek a ledek -
ez már inkább való "monitornak", meg ugye cx, gaming monitornak is promózzák
ha lenne ebből 32"@4k az se lenne olcsóbb, sőt, lehet még sokkal drágább is lenne:)

szerk:
nem is az árral van bajom, hanem a nyúlfarknyi garral, ilyen árkategóriában 2 év az semmi
anno a b8-at úgy vettem 350e-ért, hogy utalványban visszaadták az ár 20%-át, ott letojtam a két év gart
- és a vicc, végül az utlvány árát kp-ban visszakaptam, mert vettem rajta egy lg monitort, de annyira hitvány volt hogy nem vette be a gyomrom
mintha szívlapáttal telibe' verték volna a panelt, fekete helyett egy orbitális szürkés paca középen , ilyet még nem láttam monitoron
elállással visszament és kp-t adtak vissza mm-nél -

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#52413) Jakesz válasza Chaser (#52412) üzenetére


Jakesz
őstag

Attól miért lenne drágább a 48 colos, mert nagyobb a ppi? Ettől a tv-be nem szerelnek költségesebb alkatrészeket, hogy indokolt legyen a felár. Inkább csak arról van szó, hogy oled fronton újdonság ez a néret, és az újdonságok árát meg szokták kérni.

Ami meg a garanciát illeti, januártól már 3 év gari jár minden 250 ezer forint feletti eszközre, az már jobban hangzik.

(#52414) Chaser válasza Jakesz (#52413) üzenetére


Chaser
titán

pont azért, mert nagyobb a ppi, ami sokaknak számít, nekem is
65""-nál kisebb a ppi, de a méret jóval nagyobb, azért drágább ( :
esélyesen gyártani is drágább, mivel kevesebbet gyártanak belőle mint az 55-ösből
tudom hogy januártól több lesz, az idei vásárláson nem segít:)
illetve "tárgyaltuk" itt, az nyilván nem gyári gar lesz, hanem majd a boltok adják
emiatt akár alapból drágább is lehet a tv, és ha a bolt fogja adni akkor úgy határozzák meg ahogy akarják - és ahogy az adott rendelkezés engedi -, tehát koránt sem biztos hogy pl azért panelt cserélnek mert lát rajta a tulaj valamit - most kb ezért cserélnek lg-nél -
az hangzott jól, mikor lehetett alzán garkiterjesztést oledre, lehet rájöttek hogy nem éri meg nekik

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#52415) blakey válasza Chaser (#52414) üzenetére


blakey
titán

Nem a ppi miatt drágább, hanem azért, mert olyan méretben készült ami eddig nem volt és nagyon újnak számít, később rendeződnek az árak. Nyilván a kereslet is meghatározza az árát és ahogy te is úgy más is kifizeti a plusz pénzt, pedig nem ér annyit és ugyanúgy játékra van mint a többi. :) A marketingesek ezt meglovagolták.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#52416) FollowTheORI válasza FLx (#52411) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

A HDTVtest Vincent szerint azért mert a 77 coloshoz szánt hordozóüvegből vágják (maradékából) és gyártják a 48 colost... és ebből relative jóval kevesebb készül, így a kinálat is kevesebb és így az ár is nagyobb.
Akkor lehet majd olcsóbb, ha a nagyobb üvegetáblákat használó gyárak elkészülnek, amiknél gazdaságosan lesz vágható ez is meg a többi nagyobb méret is.

Erről csinált is videót... hát én nem tudom ezt felmérni mennyire igaz, de lehet benne ráció.

Szóval a rövid válasz az hogy nem gyártanak belőle annyira sokat, hogy túlkínálat legyen ami leviszi az árakat. :)
A kapacitás túlnyomó része 55 és 65 colos méretre megy, ami nyilván a legnépszerűbb amúgyis. És így az árak is ott a legkedvezőbbek.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#52417) Zebu


Zebu
addikt

na ma sem kapcsolta be a hdmi-cec-en keresztül az erősítőt a c9pla. Nem értem mi történt. egyre gyakoribb. Lehet a legújabb LG softwaree rontott el valamit, vagy nem tudom. semmilyen beállítás nem változott :(

(#52418) Chaser válasza blakey (#52415) üzenetére


Chaser
titán

a "nem ér annyit" az szubjektív
valakinek a nagyobb méret ér annyit, valakinek a nagyobb ppi:)
használhatod minkettőt monitornak, de:
55"@4k 80 ppi
48"@4k majdnem 92 ppi - ez hozza a 24"@1080p/32"@1440p kombót kb -
80ppi már nagyon pixeles közelről
ha lenne 32"@4k lazán adhatnák félmilláért' azt is - 137 ppi -, aki dolgozik vele még a 48" is igen nagy tud lenni és kevés a 92 ppi- arról nem beszélve, egy sz@ros 27"@4k 144hz lcd mennyibe kerül, 55bx ára -

FollowTheORI
ez is benne lehet, de a fentebbi is
de lényegtelen, annyi az ára amennyi
én csak a garral nem vagyok kibékülve, illetve hogy csak alzán van, ott nincs garbővítés - nimand helyről meg nem is vennék, max mm, euronics, ilyesmi -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#52419) Faresz29


Faresz29
aktív tag

Sziasztok!

55" C8-at váltottam 65" CX-re!
A nézési távolság maradt ugyanaz, kb 2m!
Konzol, 4K filmek, Sorozatok Netflix /90% 4K tartalom/
Remélem ez nem lesz túl közeli...
65" TV-hez ki milyen közel ül?

(#52420) jugeen válasza Faresz29 (#52419) üzenetére


jugeen
addikt

2,6m

(#52421) Pro Koryak válasza Faresz29 (#52419) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Ha kényelmes a szemednek, nem kapkodod a fejed + szemed jobbra-balra, fel-le, akkor ok. Neked kell érezned. ;)

(#52422) syIex


syIex
veterán

Sziasztok!
A napokban vettem egy LG OLED55B9PLA TV-t használtan, bár újszerűen viszont most a médiában le van akciózva elég jól az LG OLED55BX3LB közel ugyan annyira. Az lenne a kérdésem, hogy megéri a cserét vagy teljesen felesleges lenne? :B

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#52423) Madwe válasza Faresz29 (#52419) üzenetére


Madwe
nagyúr

55” c6ról váltottam 65” cxre, 2m nézem. Nekem tökéletes :)

(#52424) Celtis válasza syIex (#52422) üzenetére


Celtis
veterán

Ha a régiért kapsz annyit, amennyiért megveheted az újabb szériás, bontatlan új, garanciális készüléket, akkor mi a kérdés? Legfeljebb az, hogy ki veszi meg tőled a régi használtat, ha ugyanannyiért újat is kap.

(#52425) syIex válasza Celtis (#52424) üzenetére


syIex
veterán

30-40 a difi a régi és az új között.
Annyit megér-e az a kérdés! :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#52426) blakey válasza syIex (#52425) üzenetére


blakey
titán

Ha ez így van akkor drágán vetted a B9-et. A garancia sem mindegy.
Nem biztos, hogy megér annyit, főleg, hogy ha hibáktól mentes a B9. BX-en nincs DTS, ha ez pl. fontos. Nem tudhatod, hogy mennyire jó vagy rossz a panel az adott példányon.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#52427) mtibee2


mtibee2
tag

Sziasztok!

55"-os TV-ket nézegettem, és két versenyző maradt: egy BX, és egy CX. Az LG weboldala szerint csak annyi a különbség, hogy a CX-ben újabb, α9-es proci van. Van más különbség is ezen kívül a két termék között, ami miatt érdemes lenne kifizetni a ~100.000 Ft többletet?

(#52428) Segal válasza mtibee2 (#52427) üzenetére


Segal
veterán

Azért ennél több a különbség és ezt leginkább neked kell eldönteni hogy megéri e.
Én CX-et vettem :K
Viszont mivel ezt a témát gyakorlatilag hetente kivesézzük itt olvass vissza egy kicsit.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#52429) blakey válasza Chaser (#52418) üzenetére


blakey
titán

a "nem ér annyit" az szubjektív
Azért írtam, hogy nem feltétlenül a ppi miatt drágább, pont azok miatt akik ennyiért is megveszik, mert…
De nem tud többet TV-ként, amíg vannak akik megveszik ennyiért és hasonlóan viszonyulnak hozzá mint te is akkor az ára ilyen indokok miatt nem fog csökkenni, a marketingesek sem hülyék, ezt nagyon komolyan kihasználják és amivel te is próbálsz érvelni mellette úgy pontosan ugyanezzel fognak ők is, csak, hogy éreztessék, hogy miért jobb választás. :)
Monitornak nekem a 32"-os a max amit esetleg még el tudok viselni.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#52430) Chaser válasza blakey (#52429) üzenetére


Chaser
titán

nem próbálok érvelni, ezek tények
hogy nekik mennyibe kerül a gyártása az más kérdés, lehet amiatt sem tudnák olcsóbban adni - ha akarnák sem -
anno számítottam is rá hogy húúúú de olcsó nem lesz, mikor sokan úgy örültek hogy kisebb oled=alacsonyabb ár, ez nem úgy működik
most 32"@1440p monitorom van, innen tudom mennyire pocsék a 80 ppi, mert ez közel 92, de ezen is látom a pixeleket simán desktopon
én nem szó szerint monitornak használnám, de annak is, illetve forzát én közelről tolom, 55-össel 1-1,2m volt
ha már odaülök akkor legyen uras' ( :
de ezzel a 48-ossal ha natív 1440p-n használom, akkor pont a mostani 32" jön ki - mellette pedig fekete holtrész - , és úgy mondjuk esetenként már egy fps-t is le lehet vele tolni közelről
ilyen előnyei vannak a 48"-nak - és mondjuk azt lazán elviszem egyedül is lakáson belül bárhova, 55-öst már nem ( : -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#52431) blakey válasza Chaser (#52430) üzenetére


blakey
titán

Nekem jelenleg 21,5"-os 4K monitorom van, így tudom, hogy milyen a jó ppi. :D De szükségem is van rá.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#52432) Crus válasza mtibee2 (#52427) üzenetére


Crus
őstag

Hát nem csak annyi, hanem fényerőben is jobb a CX, ergo ha HDR tartalmakat nézel, meg ha nem egy sötétebb helyiségbe teszed, akkor nincs is miről beszélni, hogy melyiket érdemes megvenni.

Viszont ha valaki ilyen n+1 kábeltv szolgáltatás mellé veszi, meg néha bekapcsolja a konzolját oda perfekt a BX.

Nekem PC monitornak + gamingre (HDR is) + filmekre kellett (HDR is, de alacsonyabb felbontás is). Viszont SOHA nem nézek tv csatornákat rajta, így nem volt kérdés a CX.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#52433) Chaser válasza blakey (#52431) üzenetére


Chaser
titán

búúúúbazzzzz :d
na annál nem értem a 4k-t, de 27"-nál sem
a notebook 14" fhd, 150 körüli ppi-vel, w7 alatt hiába állítom a dpi-t, legtöb sw ui-ja meg se nyekken, nagyítóval kell nézni kb ( : w10-nél nem tudom mi a helyzet, de ez w7-te használhatatlan

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#52434) blakey válasza Chaser (#52433) üzenetére


blakey
titán

Nem is kell érteni, én sem értem a 48"-t monitornak. :D
Nekem munkaeszköz a gép, szóval ott minden apró pixel számít. a munkámhoz ez kell.
Nem windowst használok.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#52435) Chaser válasza blakey (#52434) üzenetére


Chaser
titán

"Nem windowst használok." sok mindent megmagyaráz ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#52436) Strezi válasza Faresz29 (#52419) üzenetére


Strezi
őstag

2-3 méter között van a távolság kanapé, fotel felállásban.
Viszont én szeretek mozizni, akkor betolom a fotelt addig, hogy ülve eléri a sarkam képernyő szélt, 1.2 - 1.5 méter között. Nekem ez a táv adja a mozi érzést.

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#52437) syIex válasza blakey (#52426) üzenetére


syIex
veterán

Hat azon van majd 5 év garancia plusz törés biztosítás azért volt drágább. Az új meg sima garanciával lenne annyi. Viszont mivel ez egy nagyon jó modell a B9-ből így inkább marad. :KKoszi.

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#52438) Celtis válasza syIex (#52437) üzenetére


Celtis
veterán

A lassan csöpögtetett információk alapján valóban jobb ha maradsz ennél.

(#52439) mtibee2 válasza Crus (#52432) üzenetére


mtibee2
tag

Köszönöm a válaszod, én is monitornak veszem, játszom, filmezek, meg YouTube-ozok rajta. Eddig egy B7-esem volt, azzal is elégedett voltam, csak beégett, ezért kaptam csereutalványt. Ahhoz képest szerinted jó a BX is?

(#52440) Fox Mulder válasza mtibee2 (#52439) üzenetére


Fox Mulder
aktív tag

Beégett és kaptál csereutalványt? Ezek szerint a beégésre van garancia?

(#52441) mtibee2 válasza Fox Mulder (#52440) üzenetére


mtibee2
tag

A Media Marktnál vettük Garancia Plusz Silver garanciakiterjesztéssel, 1 hónapig kotlott rajta a szerviz, aztán kinyögték, hogy gazdaságtalan lenne a javítása, ezért kaptam csereutalványt. De tudatlanságom okán először az LG-t hívtam, és ők is megcsinálták volna garanciában, itthon a hálószobámban. (Br. 330.000 Ft értékben.) Szóval úgy tűnik, hogy van.

[ Szerkesztve ]

(#52442) blakey válasza Fox Mulder (#52440) üzenetére


blakey
titán

Tudomásom szerint akkor van garancia a beégésre ha normál használat során keletkezik, azaz, nem napi 24 órában megy, átlag 4-6 óra normálisnak számíthat, minden kompenzációs ciklus végbemegy, ezt előtte megnézik. Tehát aki állandóan áramtalanítja a készülékét és úgy ég be, annál nem lesz semmilyen garancia a beégésre.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#52443) NYPD


NYPD
aktív tag

Van itt olyan kolléga aki látott egymás mellett cx-et és bx-et? Ez a fényerő kérdés meg hdr, mennyire szembetűnő? Én egy 55-ös ips led Sony x750-ről váltanék, de a keretből csak bx jönne ki jelenleg. Ha nem olyan egetrengető a különbség a kettő között, akkor nekem elég a bx. Pc-re lenne kötve úgy is, játék, film, stb innen menne úgy is. Tv adás nagy ritkán. A lakás viszonylag sötét (értsd: nem kap közvetlen napfényt a tv), és a mostani beállítások szerint a sonyn 32 a fényerő.

[ Szerkesztve ]

(#52444) blakey válasza NYPD (#52443) üzenetére


blakey
titán

Számodra a BX is "eget rengető" lesz, nyugodtan megveheted, nem vészes a különbség, csak akkor érdekes a dolog ha CX-et szeretnél de a BX-en is elgondolkodsz, mert persze, hogy jobb a CX.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#52445) NYPD válasza blakey (#52444) üzenetére


NYPD
aktív tag

Köszönöm, hasonló elképzelésem volt nekem is. Még nem tudom hogy alakul, lehet, csak januárban tudom megvenni, de ha valami csoda folytán lemenne a cx 350 környékére, akkor nyilván az lesz a befutó.

(#52446) Crus válasza mtibee2 (#52439) üzenetére


Crus
őstag

A proci a felskálázás miatt elég jó dolog... nekem itt a Switch képe úgy néz ki a Sony W8 FHD, Q70 QLED 4k, OLED B7(!) után, hogy beszarás! Szóval, nekem már csak ezért is CX kellett. Tudtam, hogy jobb lesz, de, hogy ennyivel azt nem gondoltam volna.

A BX egy mocsokjó' választás, ha most nincs "kedved" 100k difit kifizetni, de holnap szerintem lesz 400k körül megint CX és akkor gondolkodás nélkül azt venném a helyedben.
És igen, HDR-nél a 2 tv-n u.a. lejátszva egyértelműen látszik a CX előnye.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#52447) Crus válasza NYPD (#52443) üzenetére


Crus
őstag

Szvsz, ha nem egy bazi világos nappaliban vagy, tökéletes választás a CX. Aki meg nagyon igénykedni akar, - mint a Crus is -, az meg vegye a CX-et és ne morogjon :DDD

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#52448) Crus válasza Chaser (#52365) üzenetére


Crus
őstag

Bocs, erre nem válaszoltam még.

Egyrészt de. PC-n IGP-vel tipikus probléma HDMI-n a 4k 30 Hz. Vibrál mint a fene. 60 Hz-en már sokkal jobb, 120 Hz-on meg fúváó. :-)

Nyilván neked is igazad van, csak a vibrálás igen is függhet a képfrissítési frekitől is, ha az alacsony.

Nekem ami nem fejfájást, de alvászavart és száraz szemet okozott az a QLED fényereje és a cirka 2x annyi quakefény', mint ami most az OLED-ből jön.

Ez az OLED kb. most olyan érzés nekem, mint egy szemkrém. Őrület.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#52449) FLx válasza NYPD (#52445) üzenetére


FLx
addikt

Szerintem 400-ig lemehet meg iden vagy jovo ev elejen a CX, en addig varok szerintem. Az uj procival tuti jobb a felskalazas es a fenyero sem jon rosszul. Meg a 4db 2.1-es HDMI port se hatrany, mert kitudja, nem 2 evre akarom venni. :)

[ Szerkesztve ]

(#52450) Chaser válasza Crus (#52448) üzenetére


Chaser
titán

a flicker nem jelforrás függvénye, ha valami flickeres az mindig az - ha meg valami flicker mentes kijelzőn flickert okoz az már egy más történet -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.