Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:29:23

LOGOUT.hu

nVidia GeForce GTX 970 / 980 (GM204)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41151) Bib válasza envagyok (#41149) üzenetére


Bib
őstag

Mondtam nem a vga-val van baj. Nálam megy minden maxon akadás nélkül. Már indítás után majdnem 10Gb-ot eszik a játék a cucc.

(#41152) Norbika88


Norbika88
senior tag

Elvileg ez a beállítás így jó?
Mert ha ezt auton hagyom, akkor tényleg kifut a ramból és akkor kezdődik.

[ Szerkesztve ]

(#41153) rup1u5 válasza Norbika88 (#41152) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Szerintem OK.
Nálam mindössze 2GB virtuális memória volt maximálisra beállítva. Ezért is futott pirosba a HWiNFO. Most módosítottam 16GB-ra a max-ot. Én nem a C-re tettem hanem egy másik partícióra ugyan azon az SSD-n. Sebesség szempontjából nem hinném, hogy ez számít csak a C-t egy kicsit alul méreteztem.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#41154) Norbika88 válasza rup1u5 (#41153) üzenetére


Norbika88
senior tag

Azért tettem a C re -mert nekem az az SSD. (samsung850pro)

[ Szerkesztve ]

(#41155) Cs1csó válasza Cs1csó (#41145) üzenetére


Cs1csó
félisten

"remélhetőleg 5-10 év és már csak NAS-okba kell majd HDD" (nem SSD)

(#41156) Bib válasza Norbika88 (#41152) üzenetére


Bib
őstag

Hú ez rengeteg :Y Hagyd auto-n a Windows megoldja. Inkább 16 Gb ram legyen vagy több.

(#41157) Norbika88 válasza Bib (#41156) üzenetére


Norbika88
senior tag

Mar mint? Van 16 giga ramom én ugy tudom hogy a maximális page file nak a duplajanak kell lenni, kezdetinek meg ott ahol a ram elfogy tehat 16 jelen esetben. Vagy?

(#41158) Bib válasza Norbika88 (#41157) üzenetére


Bib
őstag

Régen ez volt ,de igazából 1.5 x-se. Ma már vagy kikapcsolják, vagy ha valamely progi igényli akkor autó beállításon 1-2 Gb-ot fog kérni. Amennyit adsz ssd-ből az rengeteg hasznos terület, rendkívüli pocsékolás, pláne hogy a trimnek is kell hely. Ez az én véleményem.

(#41159) pengwin


pengwin
addikt

Nem hagyott nyugodni a tudat, hogy a GTX 970-em simán tartotta 1550MHz-es órajelet, azonban ennél magasabb tuning esetén elkezdett ugrálni az órajele 1535-1560 vagy 1545-1570MHz között, a beállított maximum órajeltől függően.
Mivel a GPU 1570MHz-es max. tuningnál se hibázott, így megpróbáltam egy TDP limit emelést, a gyári 170W-ról a maximálisan beállítható 187-re. Így már fixen tartja az 1570MHz-es órajelet a GPU, és még mindig 45°C alatt marad a hőmérséklete.

Mivel a memória tuning eddig is nagyon jó hatással volt a teljesítményre, ezért ott is próbálkoztam még kicsit...
Ugyan a VRAM a beállított 8200MHz GDDR5 órajel helyett 8198MHz-en ketyeg és e fölé nem hajlandó menni, ugyanakkor itt teljesen stabil játékok és benchmarkok alatt is.

Azt hiszem ez lesz ennek a kártyának a vége, de ezek így is nagyon jó eredmények. Úgy néz ki nyertem a szilícium-lottón. :))

Már csak csinálnom kell egy systemd service-t, hogy beállítsa a kártyát minden induláskor, mert se a TDP-limit emelést, se az órajel emelést nem jegyzi meg a kártya és a driver. Órajeleket jelenleg egy bash script állítja be bejelentkezéskor, ezt lehet békén is hagyom.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#41160) rup1u5 válasza pengwin (#41159) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Az tényleg szép eredmény! Én most 1525MHz-en vagyok de lehet hogy lejjebb kell vennem mert néha csinál furcsaságokat.
Hogyan emelted a TDP-t?
Én Afterburnerben toltam ki csutkára a Core Voltage meg a Power Limit csúszkákat.
HWiNFO maximális fogyasztásnak így 200W körül írt a kártyára bár gondolom ezek a szoftveres mérések nem lehetnek túl pontosak.

Amit a végén írsz azt egyáltalán nem értem. :F
bash cript meg systemd service mi a bánatnak? Afterburner miért nem elég?

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#41161) pengwin válasza rup1u5 (#41160) üzenetére


pengwin
addikt

Én linuxot használok, itt kicsit máshogy megy a dolog. ;)
Se Rivatuner, se MSI Afterburner, se EVGA Precision csak, hogy említsek párat a linuxra nem elérhető népszerű gémör alkalmazások közül.

A TDP kitoláshoz én az nvidia-smi nevű parancssoros eszközt használtam, ez elérhető Windows-on is. Egyébként én akkor se szerettem az Afterburner-szerű szoftveres megoldásokat, amíg Windows-t használtam. Egyszerűen megbízhatóbbnak tartom a nem userspace-ben futó dolgokat erre a célra.
Mellesleg közben sikerült megoldanom systemd nélkül, csak két .sh file kellett hozzá.
Csak azért írom ezeket le, hátha erre téved egy hasonlóan elvetemült pingvines felhasználó.

Az nvidia-smi hasznos lehet Windows-on is, pl. valós fogyasztási adatokat lehet vele lekérdezni és logolni (a GPU-Z-hez hasonló .csv logfájlokat csinál, csak te választhatod ki a lejegyzendő értékeket).

Bónuszként a CPU-m is nagyon szépen muzsikál, kb. a léghűtéssel elérhető maximális órajelet hozza.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#41162) rup1u5 válasza pengwin (#41161) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Ja hogy Linux! Én azt a laptopomon használom. Desktop-on is használtam sokáig mint másodlagost de mostanában nincs időm vele bíbelődni. Milyen játék van Linuxra ami miatt ennyire végletekig kell húzni szerencsétlen 970-et? 4.1GHz a CPUtól szintén átlagon felüli teljesítmény szóval grat! Esetleg egy Cinebech R15 multi core pontszámot tudnál dobni? Csak a kíváncsiság kedvéért.....ja nem, mert Linux..... :(

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#41163) pengwin válasza rup1u5 (#41162) üzenetére


pengwin
addikt

Húzni nem kell, csak lehet... igazából élveztem a kisérletezgetést. :))
Meg ha már vettem egy kompaktvizes kártyát, akkor gondoltam kihasználom. Ennek aztán édesmindegy, hogy 22 vagy 26°C a GPU delta T-je. A pumpa se lett hangosabb az OC-től. Azt hiszem kijelenthető, hogy megérte a 220€-t a kártya, hiába előző generációs (most vettem júliusban, ez akkor kb. 67.000 HUF volt).

De egyébként a Cities:Skylines megeszi reggelire a GTX 970-et egy kicsit nagyobb városnál, és Total War: Warhammer-ben is sokat számít a tuning. Más játékaimnál inkább a CPU tuning hozott érezhető többletet.

Úgy tapasztalom minimum FPS-ben hozott igazán sokat a VGA OC, sokkal simábban futnak a játékok. Warhammer benchmarkjában pl:
gyári: 38 min./ 51 átlag/ 60 max FPS
tuningolva: 45 min./ 59 átlag/ 70 max FPS
Ez azért már nem mindegy, főleg, hogy a tuning mellett nem ugrik le játék közben a képfrissítés 10 vagy kevesebb FPS-re (gyári órajelen hajlamos volt több játék közben is megtenni). Gyanítom a memória-sávszélesség hiányzott neki "kicsit".

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#41164) rup1u5 válasza pengwin (#41163) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Jó áron vetted! :K
Én még bizony kipengettem a 270GBP-t az enyémért úgy két és fél éve. A következő váltáskor majd én is valami levedlett generációt fogok behúzni nyomott áron. Lehet hogy az 1000-es generációt inkább ki is hagyom.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#41165) Cruyf


Cruyf
csendes újonc

Sziasztok

Gigabyte geforce GTX 970 Windforce 3-hoz keresek új ventiket.
Tudnátok esetleg valami e-shopot ajánlani ahol ilyen pótalkatrészeket be lehet szerezni?
Előre is nagyon szépen köszönöm.

(#41166) rup1u5 válasza Cruyf (#41165) üzenetére


rup1u5
nagyúr

ebay

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#41167) mihione


mihione
őstag

Codos temahoz szolva nalam baromira akadt a jatek 8gb rammal,lejjebb vettem a beallitasokat highra ugy mar csak neha akadt be,gyanakodtam h elfogy a ram mert folyamatosan 7-8 giga volt hasznalatban,beruhaztam egy 2x8 gigas furyra mostmar vajsiman szalad :)
Nalatok milyen beallitassal megy?Mert vram hasznalat is 4 giga korul mozog jelenleg,elbirja a 970 az ultra beallitasokat?:D

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#41168) mihione válasza mihione (#41167) üzenetére


mihione
őstag

Kiorobaltam,ugyanugy stabil 60 fps :C

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#41169) Cs1csó válasza mihione (#41168) üzenetére


Cs1csó
félisten

Memóriaigényes játék, ennyi.

(#41170) pengwin válasza mihione (#41168) üzenetére


pengwin
addikt

Elvileg az új CoD megtölt 10+GB memóriát, többségében olyan dolgokkal amik éppen nem kellenek neki. Így próbálják elkerülni azt, hogy a háttértárról kelljen betöltenie dolgokat.
Nálad úgy néz ki ez visszaütött, mert azok a dolgok nem fértek a RAM-ba, amik éppen kellettek volna a program futásához.

Üdv, pengwin

(#41171) mihione válasza pengwin (#41170) üzenetére


mihione
őstag

Igen,eleg hulyen lett megirva,bar ott van h ajanlott specbe 12gb ram.Csak pislogtam a D-dayen mert ugy akadt mintha diavetites lenne :DD.A ram upgrade mar regota ert,szerencsere sikerult faszat talalnom ami passzol is a gephez.

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#41172) pengwin válasza mihione (#41171) üzenetére


pengwin
addikt

Bizony, sikerült.
Te raktad össze a gépet?
Nagyon szép, igényes munka! :R

Üdv, pengwin

(#41173) mihione válasza pengwin (#41172) üzenetére


mihione
őstag

Koszonom,igyekeztem nem tul csicsa de pofas masinat osszehozni.Meg egy ket tervem van vele amit idovel remelem meg is tudok majd valositani :D
Igen,mindent en csinaltam rajta :)
Kabelharisnyazastol a gpu es egyeb alkatreszek festeseig,a teljes osszeszerelesen at.

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#41174) Toomy


Toomy
senior tag

Sziasztok!
Adott egy 3 ventis Giga GTX 980 aminek a 3. ventilátora csak maximumon hajlandó forogni. A másik kettő reagál a szabályozásra, de a harmadik már boot -olásnál, windows alatt és 3d alatt is maximumon forog. Gondolom csak az a 3. ventilátor van betojva ugye?

(#41175) laychi válasza Toomy (#41174) üzenetére


laychi
veterán

Ha külön csatik vannak a 3 ventiknek,akkor esetleg próbáld meg 2 venti csatiját felcserélni,ha máshová kötve rendesen megy,akkor a ventillátor vezérlőjével lesz gond,nem a ventivel.

(#41176) Toomy válasza laychi (#41175) üzenetére


Toomy
senior tag

A három venti egybe van kötve és úgy rádugva egy 4pin -es csatival a nyákra. Ezért gondolom, hogy maga a venti lehet a rossz.

(#41177) hepi62


hepi62
csendes tag

Sziasztok!

Tervezem egy hasznalt gtx 970 vasarlasat. Az altalam 2 kinezett tipus az MSI GeForce GTX 970 GAMING 4G es az ASUS STRIX-GTX970-DC2OC-4GD5. Van valami ami miatt ezek valamelyike nem ajanlott?

(#41178) Cs1csó válasza hepi62 (#41177) üzenetére


Cs1csó
félisten

Az MSI ajánlottabb de érdemes lenne működés közben meghallgatni őket, akár egy tesztet is futtatni rajtuk és a hátralévő garit összehasonlítani pontosan.

(#41179) pengwin válasza hepi62 (#41177) üzenetére


pengwin
addikt

Mennyi garancia van rájuk és hova szól?
Mennyiért jutnál hozzájuk?
Ha nincs rájuk hosszabb garancia akkor csak egy GTX 1060 3GB-nél jóval olcsóbban érik meg.

Üdv, pengwin

(#41180) hepi62 válasza pengwin (#41179) üzenetére


hepi62
csendes tag

Nincs mar rajuk garancia. Angliaban elek es az itteni piacon keresek elsosorban. A garancias 1060 kb 10 ezer forinttal dragabb itt es joval kevesebbet is hirdetnek belole. Mennyire fontos a garancia ezeknel a kartyaknal? Gyakran hibasodnak?

(#41181) Cs1csó válasza hepi62 (#41180) üzenetére


Cs1csó
félisten

Amelyikre több a garancia azt érdemesebb lehet választani, azt is jó esetleg megtudni mikor vették "mikor vették ki a dobozból" persze hogy mennyire volt használva azt ebből nem tudod meg ezért írtam, hogy hallgasd meg mennyire kehesek a ventilátorok.

Érdemesebb lenne akkor a 1060-ast választani - gondolom a 3GB-ost árulják -
- frissebb architektúra ebből - adott teljesítményen kevesebbet fogyaszt, jobb memória kezelés, jobban tudhatja a dx 12-őt stb.
- a megjelenéséből adódóan még kell rajta lenni garanciának.

A meghibásodás lutri nem ez a lényeg, hanem ha bekövetkezik akkor legyen valami a kezedben jelen esetben ha 1060-ast veszel még lesz garanciád.

(#41179) pengwin megírta a lényeget ha jelentősen olcsóbb ott angliában 10ezer forint órabérre levetítve sem tétel úgyhogy nem vitás 1060-as jobb.

Azér kínálnak belőle kevesebbet mert még relatíve új kártya sok gari van rá sokan akik megtehetik várnak az eladással addig amíg nem marad már csak fél év vagy egy év garancia ekkor még elég jó az ára és tud venni jobbat valamennyi pénzt hozzátéve.

[ Szerkesztve ]

(#41182) MésziGab


MésziGab
tag

Sziasztok
GIGABYTE GeForce GTX 970 WINDFORCE 3X Gaming OC 4GB kártyák mennyire bírják a húzást?
Tud valaki stabil húzási értékekkel(MSI Afternburn) szolgálni?

(#41183) mihione válasza MésziGab (#41182) üzenetére


mihione
őstag

Amennyira a benne levo chip kepes.Ugy tudom a gigak talan jobban huzhatoak mint az asus vagy msi,de altalaban 1500 korul mennek a 970-ek barmilyet veszel,kiveve ha pont egy antituningos peldanyt fogsz ki :D

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#41184) Bib válasza MésziGab (#41182) üzenetére


Bib
őstag

A zsigabák jól bírják a húzást, csak nem sokáig :)

(#41185) csikosdapro


csikosdapro
tag

Sziasztok!
adott egy gép ->
msi z370 sli plus
i5-8600k
g.skill 3200mhz ddr4
asus 970gtx strix oc
elindítok egy játékot és mikor betölt, hallok egy windows pop up hangot, a monitor azt írja, hogy nem kap jelet, de hallom a játék hangját... az mitől lehet? elvileg fenn van a legújabb driver és 2 game-nél is ugyanazt csinálta, mafia iii és a wolfenstein colossus-nál, igaz a graf-ot feltettem...
hogy deríthetem ki gyorsan, hogy minél van problem

[ Szerkesztve ]

(#41186) laychi válasza csikosdapro (#41185) üzenetére


laychi
veterán

tegyél vissza régebbi drivert,hátha jó lesz, esetleg ddu-val szedd le és csinálj tiszta telepítést.

Hogy érted azt,hogy feltetted?Grafikai beállítás,pl high/ ultra, vagy képernyő felbontás DSR-rel(ami nagyobb,mint a monitorodé)?

ui. majd gyere coffee topikba oszd meg velünk mit tud a procid :) üdv a klubban

[ Szerkesztve ]

(#41187) csikosdapro válasza laychi (#41186) üzenetére


csikosdapro
tag

Szia!

Amúgy bios-t vagy bármit frissítettél a lapon? csak látom, ugyanaz a configod majdnem :]

(#41188) STC Speed


STC Speed
őstag

Sziasztok!

Lenne egy pár kérdésem, szerintem nem bonyolult, valaki megtudná nekem válaszolni?

Ezt a videokártyát szeretném kicsit tuningolni, a lényeg, hogy biztonságosan:
ASUS Black GTX 970 DC2OC 4GB

1.Mi az a hőfok ami fölé ne engedjem?
2.Van gyári tuning program, mint pl amd drivernél?experiencebe nem találtam.
3.MSI afterburnerbe ha meghúzom a kártyát,az a beállítás megmarad, vagy mindig elkell indítanom a burnert?
4.mi az az órajel ami még teljesen biztonságos?

Köszönöm! :R

(#41189) Bib válasza STC Speed (#41188) üzenetére


Bib
őstag

Hali!

1.A hőfok minél lejjebb van annál jobb.Ezeket úgy tervezik hogy 91-105C-ot is bírják, de szerintem érdemes 80 alatt maradni.( Itt fontos a VRM hőfok! is)
2.Van az asusnak gyári programja,de annál jobb az msi afterburner.
3. Ha beállítod apply Windows startupra akkor betöltődik a profil amit akár 5 programhalyre be tudsz állítani.
4. Az órajel biztonságos csak a feszültség nem, de azt úgysem tudod állítani. Ha túlhúzod kifagy, újraindul ,szétesik a kép. Ha megy szépen 1500/4000Mhz mehet neki. De először csak egy dolgot tuningolj, Gpu majd memó.

(#41190) STC Speed válasza Bib (#41189) üzenetére


STC Speed
őstag

Így már minden ok! Köszönöm! :R

(#41191) Bib válasza STC Speed (#41190) üzenetére


Bib
őstag

:B Szivesen,sok sikert!

(#41192) pati2337


pati2337
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudom, hogy ez videokártya, vagy monitor probléma, de kezdem először itt. A jelenség a következő:

Görgetek lefele, és a böngészőben görgetésnél vízszintesen hol itt, hol ott egy csíkban megbicsaklik a kép. Ugyan ez a jelenség időnként videóknál is. Valaki tapasztalt már hasonlót? Mi lehet a bibi? Vagy ez teljesen normális? Játék közben még nem tűnt fel ez a jelenség.

A segítségeteket előre is köszönöm!

(#41193) Cs1csó


Cs1csó
félisten

(#41189) Bib A VRM hőfokot melyik INGYENES program tudja monitorozni, mert én AIDA64-ben látom csak de az fizetős.

(#41190) STC Speed

A VRM-re érdemes jobban figyelni ez többet bír mint a "dióda" de de jóval magasabb értéket tud elérni, azért 100 alatt érdemes azt is tartani.

(#41192) pati2337

Tapasztaltam már ilyet, de inkább gyenge hardveren. Milyen oprendszered van? Melyik böngésző produkálja ezt és melyik build-je a legfrissebb van fent? Videókátya drivert esetleg egy DDU takarítással újratenni akár a böngészőt is, próbálj ki más böngészőt jelenleg 2 böngészőnek van értelme: a google chrome-nak és firefox quantumnak a többi vagy a chrome klónja vagy MS termék amit nem eröltetnék. Chrome esetén próbáld ki kikapcsolt hardveres gyorsítással is.

(Megjegyzem ez konfig jó, de egy SSD (120 GB körüli kb. 16ezer) sokat dobna rajta.)

(#41194) pengwin válasza pati2337 (#41192) üzenetére


pengwin
addikt

Asztali felhazsnáláshoz nem lehet driverben bekapcsolni a V-Sync-et?
Szerintem az megoldaná a problémádat, mert én ugyanezt játékok alatt tapasztaltam, bekapcsolt V-Sync-kel már nem jelentkezik.

Csatlakoznék az előttem szólóhoz: szerezz be egy SSD-t, ha majd teheted. Sokat fog dobni a sebességen.

Egyébként szerintem rossz topikban kérdeztél.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#41195) Bib válasza Cs1csó (#41193) üzenetére


Bib
őstag

Vagy levadászol egy virágbolti aidát , vagy a Hwinfo64

(#41196) pati2337 válasza Cs1csó (#41193) üzenetére


pati2337
csendes tag

Az op rendszerem Win 7 64 Bit. Firefoxot használok 56.0.2 (64 bites) verzió. Megmondom őszintén, hogy azóta van ez a "csíkolódás" mióta belement a 980Ti, és Asus PB278Q Monitor, és 2560*1440 felbontáson megy DisplayPorton keresztül. Előtte nem tűnt fel ilyen jelenség. Azóta már volt böngésző frissítés, videókártya driver frissítés is, de a jelenség ugyan úgy fent áll. Ezt a vsync beállítást meg nem találtam az Nvidia vezérlőpultban. Gondolkodom egy SSD-n, de kérdés, hogy a 3 Winyó mellett elbírja-e még az alaplap, meg a táp.

(#41197) Cs1csó válasza pati2337 (#41196) üzenetére


Cs1csó
félisten

750W-os Gold minősítésű táp, ennek el kell bírnia. Pontosan mik a géped paraméterei mert a névjegyednél gtx 770 van írva.
Érdemes lenne egy win 10-et feldobni, jóval modernebb oprendszer lehet megoldódna a gond, nem tudom neked mennyire macerás újrarakni a gépet de ha nem világvége élmény akkor érdemes lenne egy próbát tenni.

Alapvetően nincs bajom a win 7-el, de egy bitang erős játékra is használt gépre inkább win 10 való.

[ Szerkesztve ]

(#41198) pati2337 válasza Cs1csó (#41197) üzenetére


pati2337
csendes tag

Asus Crosshair V Formula-Z, Amd FX9590, Corsair H110 Hűtő, Corsair vengeance 4*8 Gb 2400, EVGA GTX 980Ti Classified 8 Gb, Creative Soundblaster ZXr, Corsair Carbide 500R, WD 2TB, Seagate 2 TB, Hitachi 1 TB. Corsair RM 750 80 Plus Gold, Asus PB278Q Monitor

Ez a gép. Tavaly volt utoljára újra rakva, de akkor kérdeztem a szervizben a srácot, és azt mondta, hogy stabilabb a win7, mint a 10. A másik produkció az utóbbi időben, hogy befagy a gép. Youtubeozás közben beakad a zene, és lefagy. Nem rendszeresen, de hetente-2 hetente produkálja.

(#41199) pengwin válasza pati2337 (#41196) üzenetére


pengwin
addikt

Remélem még ilyen a GUI:
NVidia Control Panel > 3D Settings > Global fül > Vertical Sync (alul van)?
Felül ne a Standard, hanem az Advanced nézet legyen kiválasztva.

Legyen mindig bekapcsolva, mert akkor nem fogja elárasztani a monitorodat a GPU a következő kiszámolt frame-mel. Mert szerintem az a problémád, hogy "túl magas az FPS-ed" asztali felhasználás során. Gyakorlatilag a monitor nem tud lépést tartani a GPU-ddal, amit lehet, hogy a böngésző felpörget.

Win10-re váltás szerintem kétélű dolog, mert ugyan modernebb, aktívan fejlesztik hozzá a drivereket és a frissítéseket, de a kismillió automatizált hülyesége nagyon idegesítő tud lenni.
A Win7 meg ugyan nem él önálló életet, de nem is lesz már rá nagyon frissítés. Ha nem csak játszol a gépen hanem bankolsz, vásárolsz is, akkor megfontolandó a váltás.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#41200) Bib válasza pengwin (#41199) üzenetére


Bib
őstag

A 3d settings a 3d alkalmazásokra van hatással, az asztalra nem . Arra ott van az asztali beállítások.Ha csak a böngészőben van hiba, próbálja meg kolléga másik böngészővel pl Explorer.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.