Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:29:23

LOGOUT.hu

nVidia GeForce GTX 970 / 980 (GM204)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17001) daveoff válasza rapidsquirel (#16999) üzenetére


daveoff
veterán

1080p, 1440p, 1600p-ben nem jelentkezik a hiba. Multimonitor, vagy 4k esetén lehet olyan memória igénye a játékoknak, hogy előfordulhat emiatt akadás. Kérdezem én, ki az a aki ilyen kártyát vesz 4k-ra?

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#17002) rapidsquirel válasza akoska07 (#17000) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Volt 980-am, legyen ennyi elég, hogy: "tudom mit beszélek" történet.. ;)

daveoff: és ha arra vesz két ilyet, akkor mi van? ;)

Asbee: mivel nem jelentkezett ez a hiba, onnan. ;)

miklosss2012: inkább hívj fel.. ;)

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#17003) Asbee válasza rapidsquirel (#17002) üzenetére


Asbee
veterán

Honnan tudnád ha 980-ad volt? :U

(#17004) MiklosSaS válasza rapidsquirel (#16999) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Igen, mindenki tudja...rohadjon meg azert az NV. Csak az a kerdes mennyit kell meg ezen lovagolni? Vagy kuldjon nektek NV testver nyalokakat, karpotlasul?

Komolyan, jo volna mar abba hagyni....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#17005) bombibmw válasza akoska07 (#16992) üzenetére


bombibmw
veterán

:R
Azt hittem,ez az off topic,azért írtam be kicsit nyersen az első hsz-t,amit nem kommenteltél. :D
Szóval,most,hogy tudod,a 970-ek csak 3,5GB-osak és nem 4GB-osak,mint ahogyan azt hirdetik még most is,így is fogsz Sli-t építeni belőlük?
Nem vennél szívesebben egy 980-at(vagy 290X-et,390X-et,vagy mit),főleg multimonitorra?
Ott azért nem mindegy a 0,5GB.
Nekem sem mindegy,mert terveztem egy 1440p-s moncsit(már nem).

(#17001) daveoff:
És mi lesz később?
Én most úgy vettem a kártyákat,hogy nem váltok 1-1,5 évig.

[ Szerkesztve ]

(#17006) MPowerPH válasza daveoff (#17001) üzenetére


MPowerPH
félisten

Aki nem akarja kifizetni az irrealis tobbletet a 980-ra, persze SLI-ben, tehat duplan. Ez ebben a felallasnal 130k korul van, ami vicc. Az igazsag az, hogy se multi monitorra, se 4k-ra nincsen alkalmas vga a piacon jelenleg. Mert az SLI tenyleg egyre kevesebb helyen alternativa, sajnos.

bombibmw: A GTX 970 -en 4Gb telepitett memoria van, amibol mind a 4-et hasznalja is. :U A specifikaciok teren nem ezen a reszen volt a ferdites, mar ki lett targyalva. ROP's -ok lettek tevesen feltuntetve, es az L2 cache. Az utcso 0.5Gb pedig ott van, hasznalhato is, csak sokkal alacsonyabb savszellel, mint az elso 3.5Gb.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#17007) Asbee válasza rapidsquirel (#17002) üzenetére


Asbee
veterán

Ja, tehát nem volt 970-ed, nem próbáltad fullHD-ban vagy felett de volt 980-ad amin nem jelentkezett egy olyan dolog, ami amúgy sem jelentkezne mert nem 970. Ezért beírtál egy hülyeséget. Értem. De legalább tudod mit beszélsz.

[ Szerkesztve ]

(#17008) rapidsquirel válasza Asbee (#17007) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Nem, nem érted. "Mert" nem akarod érteni.

daveoff: már miért érdemelné meg? Mire föl? Nem hiszem, hogy megérdemelné. ;)

akoska: tájékoztatlak, hogy wqhd-ig teljesen alkalmas. ;)

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#17009) daveoff válasza rapidsquirel (#17002) üzenetére


daveoff
veterán

Hát igen, aki 4k-ra vesz 970SLI-t, az megszívta.....
De aki ilyen konfigot rak össze, az meg is érdemli. :D

(#17005) bombibmw: Erre csak azt tudom mondani, hogy add el. Semmit nem vesztett az értékéből, ugyanúgy el lehet adni, mint a "botrány" előtt. Azért ez is tükrözi, hogy mennyire komoly ez a dolog....

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#17010) akoska07 válasza rapidsquirel (#17002) üzenetére


akoska07
nagyúr

A 780Ti SLI-d sajnos az utóbbi időben megírt játékokra teljesen alkalmatlan,ahogy 1440 felett az 1db GTX 980 is.

#17001 daveoff : Kérdezem én, ki az a aki ilyen kártyát vesz 4k-ra?
Ez pontosan így van. :K

#17004 miklosss2012 : +1

#17005 bombibmw : Légyszives olvasd el hány GB-os a GTX 970. :)
szerk:
Nem is kell váltanod,mert elég erős,kérd meg szépen a játékok készítőit,hogy írják meg rendesen SLI-re is.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#17011) bombibmw válasza MPowerPH (#17006) üzenetére


bombibmw
veterán

Tehát,ha egy játékban a kártya eléri a 3,5GB-ot,akkor belassul amiatt,hogy az utolsó 0,5GB kisebb sávszélen üzemel.
Nem így van?

(#17010) akoska07:
Az enyémek dobozára 3,5GB van írva. :D
Az Sli jól skálázódik majdnem mindenhol,nincs ezzel gond.

(#17012) akoska07:
Nem néztem,mert nem érdekel,ha folyamatos a játék.
Most a dolgot elvi kérdésből közelítettem meg.
Egy kicsit elkanyarodtunk,de mindegy,én már zárom ezt részemről.
Az én "fájdalmam" az Nvidia álláspontja,nem a kártya.
Nekem még mindig tökéletes a kártya,csak az nem,hogy nem azt kaptam,amit hittem.

[ Szerkesztve ]

(#17012) akoska07 válasza bombibmw (#17011) üzenetére


akoska07
nagyúr

Melyik játékban lassult le a kártyád azóta mióta megvetted ?

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#17013) MPowerPH válasza bombibmw (#17011) üzenetére


MPowerPH
félisten

Mar megkerdeztek elottem, en is kivancsi lennek ra. :)

Don't Tread On Me

(#17014) Cole86 válasza daveoff (#17009) üzenetére


Cole86
senior tag

Gyerekek AMD POWA... :DD !! kövezzetek meg!!! :DDD

Amúgy 980ast bepattintottam a gépbe, 1555/1950en alapfeszen visz mindent mint az isten nyila.... Brutális egy cucc, más kérdés ,h kissé túlárazottnak találom ,de megéri az árát annak,aki maximalista és magasabb felbontást kedvel mint a full hd.

A témához kapcsolódóan csak annyit ,hogy ezt az Nvidia szépen beszopta, de leginkább a jónépet cumiztatta meg, ami nem szép dolog, lássuk be!

Persze irreális visszavenni minden karit ,de simán lehetett volna egy kemény elnézését mellett mondjuk 1 ingyenes game minden 970es tulajnak, valami jó AAA cím pl.. fájdalomdíj gyanánt vagy valami... de ez a b@sszátok meg 4gbos a kártya és nem terhel minket felelősség, meg hogy nem értettek szót a marketingesek az Nvnél és a technikai részleg, ez valami szánalmas magyarázat! :N :W

Ettől függetlenül aki csalódott az AMD driveres és softveres (régebben) problémai kapcsán, annak ilyen áron nincs jobb alternatívája az nvidiákból ,mint a 970-esek... ez is tény! :U

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#17015) daveoff válasza bombibmw (#17011) üzenetére


daveoff
veterán

FHD-n el sem éred a 3,5GB-ot, amit a program kiír, azt ne nézd......

(#17008) rapidsquirel: Azért, mert még a 970SLI is kevés 4K-ra!!!!
GTX 970 SLI Performance - 4K, 2560x1440 & 1080p. featuring 2 Nvidia GM204 Asus Strix GTX970's Persze kompromisszumokkal még akár jó is lehet.
Ja, és amikor ez a teszt készült még nem lassultak be a 970-ek 3,5GB VRAM használat felett 4k-n sem..... :U

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#17016) rapidsquirel válasza Cole86 (#17014) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Ezért senki nem kövez meg, mert igazad van. :K

daveoff: 4k-ra két GTX980 is kevés, wqhd járt a fejemben. A csaj hangja eléggé idegesítő ;) :DDD

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#17017) akoska07 válasza Cole86 (#17014) üzenetére


akoska07
nagyúr

OKé én dobom az elsőt. :DDD
De szivacsból :)

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#17018) bombibmw válasza Cole86 (#17014) üzenetére


bombibmw
veterán

Cole,ezt itt tényleg ne! :DDD

(#17015) daveoff:
Lehet,sorry,ha esetleg hülyeségeket írok!
Engem csak ez a leszaromság idegesít az egészben az Nvidia-tól.
Először driverrel akarták orvosolni,aztán kompenzációt pedzegettek,most meg elbeszéltek egymás mellet a dolgozók,vagy mi és nem lesz az egészből semmi.
Abbahagyom már tényleg és játszok a kártyákkal,mint ezidáig is. :)

[ Szerkesztve ]

(#17019) akoska07 válasza bombibmw (#17011) üzenetére


akoska07
nagyúr

De most komolyan...
Elvi kérdés... ?

Nekem is vannak elveim amiket eléggé be is tartok.

Viszont nálad még mindig GTX 970-ek vannak. ;)
Nem vitted őket vissza a boltba

Tudod miért ?
Mert ott a helyük,mert továbbra is elég erősek,továbbra is elég gyorsak.
Nem is lehetnének jobb helyen. ;)

Hidd el jó befektetés volt.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#17020) regener


regener
veterán

Szegénykét eltemettétek válasz nélkül:

(#16980) Pc-man34

(#17021) akoska07 válasza Pc-man34 (#16980) üzenetére


akoska07
nagyúr

Miklós barátomnak Palit GTX 980 van és eléggé jól bírja.
Hűvös,tuningos... mi kell még.
Nekem nincs tapasztalatom 980-al,de Miki nem szokott a levegőbe beszélni.
Egy próbát megérhet.

#17020 regener : "Solved" :)

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#17022) TTomax válasza Pc-man34 (#16980) üzenetére


TTomax
nagyúr

Vedd meg nyugodtan a Palitot,nekem ugyan MSI van de az a Palit se tud kevesebbet...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#17023) mcwolf79


mcwolf79
veterán

37 új hsz tegnap óta. Na mondom mi érdekes történt :F
Mikor látom hogy megint csak a VRAM köpködés megy, inkább skip all :W

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#17024) hjanoo válasza Pc-man34 (#16980) üzenetére


hjanoo
csendes tag

Szerintem is vedd meg nyugodtan a Palitot, én eddig nem csalódtam benne. Halk, nem nagyon melegszik, 2év gar, az egyik legolcsóbb. Mi kell még? :)

[ Szerkesztve ]

(#17025) h1mpi


h1mpi
nagyúr

1 HSZ erejéig érintve ezt a témát:

Szerintem jogos mind a két oldal válasza-ellen válasza. 4Gb-os a vga ez tagadhatatlan, de az utolsó 500 Mb elérése korlátokba ütközik. Én a visszavásárlást kicsit túlzónak tartom, de egy számlaérték 10-20%-os kompenzációt vagy 1-2 friss Steam vagy Uplay játékot korrektnek tartanék. Az biztos, hogy sok olyan vásárlót bukott az nV, akit most ez csalódásként ért, mert az eljárás a nagy SORRY-val az bicska nyitogató. Sajnos a mai világban ezt egyre több gyártó teszi meg/teheti meg gátlások nélkül, mert olyan ügyvéd sereg van mögöttük, hogy esélytelen vagy, mert a bíróság is korrupt, mint minden más a világon... :U

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#17026) Erdei88 válasza h1mpi (#17025) üzenetére


Erdei88
veterán

+1

Szerencsére eddig még nem találkoztam a jelenséggel, remélem nem is fogok FullHDn. GTA V ami meg problémás lehet.

(#17027) ÁdiBá válasza h1mpi (#17025) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Így van....
Ilyen gyártók ellen sajnos nem tudsz labdába rúgni.
Olyan hatalmas pénzek mozognak náluk, hogy te mire felbérelnél egy ügyvédet, jogászt, a pici pénzedből, ők kinevetnek mert megvesznek mindent kilóra.
Egy embert nem fognak hagyni nyerni a világban, hogy másik kártyát kapjon a helyébe abban biztos vagyok.

Másfelől fiúk, márciusban jön a GM200, majd dobáljuk a GTX980 as kártyákat olcsón PH-ra és akinek elég ez, majd megveszi! ;]

ÁdiBá

(#17028) h1mpi válasza ÁdiBá (#17027) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Így van már lassan 3 hónapos lesz :DDD

(#17030) KAMELOT: én a kereskedelemben dolgozom immár 15. éve. Rengeteg reklamációt kezeltem már és félre rendelt milliós tételnél is volt, hogy egy 10 000 Ft-os tartozék oldotta meg a problémát. Az ügyfél örömmel távozott és utána még vagy 2x cserélt autót és 3 ismerősét küldte, hogy milyen korrekt a cég. Embere válogatja, de van akinél elég az, hogy valamit kap, bármit, lehet a Wunder Baum is elég lett volna ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#17030) KAMELOT válasza h1mpi (#17025) üzenetére


KAMELOT
titán

Legalább 1-2 játékot ingyen adhattak volna kompenzálásként.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#17031) wjbhbdux válasza h1mpi (#17025) üzenetére


wjbhbdux
veterán

"de egy számlaérték 10-20%-os kompenzációt vagy 1-2 friss Steam vagy Uplay játékot korrektnek tartanék"

hagyjuk már ezt.. mennyi a 2GB és a 4GB kártyák között a különbség? 10000 ft? akkor egy 2500-al lehúztak, de a legtöbben eleve kaptak már egy ~10k értékű kupont mellé. és adjanak neked vissza 10* annyit? szálljatok már le a földre, nem a világvége az a kis ram, és nem az teszi ki a kártya árának nagy részét.

[ Szerkesztve ]

/s

(#17032) bombibmw válasza h1mpi (#17025) üzenetére


bombibmw
veterán

Ennyi.
Most írhatnám,hogy csalódtam az Nvidia-ban,meg hasonlók,de ezért nem fogok átmenni AMD-re,mert az nem alternatíva.
Kár,hogy nincs több konkurens,meg igazi versenyhelyzet,ahol igazán meg tudják mutatni,hogy a felhasználó az első és nem a profit.
E helyett pont az ellenkezője történik.
Mi vagyunk az elsők,mi zsebeltük be a legtöbb zsetont,a többi nem számít,hazudhatunk/eltitkolhatunk bármit,mert majd adunk rá valami kétes magyarázatot és el lesz felejtve.
Utolsó mondatként pedig erről a témaként csak annyit,hogy a 970 jó kártya,az Nvidia meg...

(#17031) wjbhbdux:
Itt nem a 0,5GB-ról van szó.
Ha ezt az elején tudja mindenki,akkor most nem érezné senki átverve magát.
Lehet,hogy bolhából elefánt effektus,de azért valami kompenzációt igenis kéne kapnunk a nagy semmi helyett.

[ Szerkesztve ]

(#17033) Werkly


Werkly
őstag

Veheted a Palitot! Megy prímán! Saját tapasztalat!

(#17034) h1mpi válasza wjbhbdux (#17031) üzenetére


h1mpi
nagyúr

hagyjuk már ezt.. mennyi a 2GB és a 4GB kártyák között a különbség? 10000 ft? akkor egy 2500-al lehúztak

Ezt, hogy sikerül kiszámolni? Te nem voltál túl jó matekból, még gyakorolj egy kicsit.... :U Ha egy egész dolog egy olyan része nem megfelelő, amit nem lehet cserélni vagy bővíteni, akkor nem lehet összegszerűen a kárt kifejezni. Van itt olyan, akinek multimonitor vagy magas felbontás miatt igen is kell a vége a memóriának is és van itt sok olyan, mint én is, aki FHD-ban használja, akinek még nem....

A másik meg, hogy volt már ilyen korábban is cpu, alaplap és egyéb más frontos is. Minden esetben térített a gyártó utólagosan a számla és a S/N visszaküldése esetén... de mindegy skippeljük ezt a témát, mert csak flame lesz a vége és moderáció.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#17035) rappit4 válasza wjbhbdux (#17031) üzenetére


rappit4
őstag

Nem érted, hogy nem erről van szó? Itt most nem az a baj, hogy egy gyenge karit adtak ki, hanem a hozzáállásuk, meg az, hogy egy ilyen manővert büntetlenül megúsznak. Egy normális cégnél egy játék a minimum, a fenébe is még az Ubifos is adott kompenzálásképp a Unity-vel rendelkezőknek egy kiegészítőt a kellemetlenségek miatt.

(#17036) Lauda válasza ÁdiBá (#17027) üzenetére


Lauda
félisten

Marciusban jon uj nvidia kartya? Hisz a 970/980 is talan fel eves. :F

(#17037) ÁdiBá válasza Lauda (#17036) üzenetére


ÁdiBá
addikt

A GM204 nem felső kategóriás erőforrás az nvidia cégnél, és nem beszélve arról, hogy az új érkező AMD grafikus kártyák ellen kevés lesz.
Így lényegében az AMD és az Nvidia egy időben fogja lehozni a két új szériát egymás ellen.

Erre az időpontra véleményem szerint azért van esély mert a GTA5 is nem véletlenül márciusban érkezik.

Kártyákhoz komoly marketingfogás lenne hogy mellé az új érkező Rockstar alkotást reklámoznák be.
Vegyél egy új GTX/RADEON-t ha maximum akarsz játszani GTA5 öt.
:B

(#17038) daveoff Ezzel azért nem értek egyet mert a GTX980 szinte azonnal érkezett, és kapni lehetett a boltokban.
Egyik héten még nem is tudtad hogy lesz valami új, erre a 980 megjelent.

GM200 ról bőven többet lehet már most tudni mint anno a régi GM204-ról megjelenés előtt.

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#17038) daveoff válasza ÁdiBá (#17037) üzenetére


daveoff
veterán

Szerintem márciusban még nem jön, arról már lenne konkrét infó. NV nem szokott olyan szinten titkolózni, mint AMD.....

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#17039) ÁdiBá válasza daveoff (#17038) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Kell ennél több bizonyíték?! :U

ÁdiBá

(#17040) HSM válasza h1mpi (#17025) üzenetére


HSM
félisten

A fő gond itt szvsz, hogy még egy sorry sincs. Továbbmegyek, továbbra is 256bit, 4gb és 224GB/s a hivatalos specifikáció, mindenféle kisbetűs rész nélkül... Tehát aki most vesz, és nem olvas alaposabban utána, az ugyanúgy "félre lesz vezetődve", mint aki korábban. Na, ehhez kell azért arc...

(#17041) yodamester10 válasza ÁdiBá (#17039) üzenetére


yodamester10
őstag

Igen ez a quadro lesz meg a GTX Titan kettő 12 giga memóriával meg kb 380 ezres árcédulával :U

[ Szerkesztve ]

(#17042) Anubris válasza yodamester10 (#17041) üzenetére


Anubris
őstag

Szerintem is így lesz és ha igen akkor nem igazán éri megvásárolni, mert pár hónapra rá majd úgyis érkezik a hasonló teljesítménnyel, legfeljebb kevesebb vrammal rendelkező "olcsóbbított" Ti.

(#17043) Lauda válasza ÁdiBá (#17037) üzenetére


Lauda
félisten

Koszi szepen!

Csak azert erdeklodtem, mert kinez nekem is egy uj vga. Nem reg erdeklodtem, hogy 1680-ban okoz-e gondot a 970 memoria problemaja es nemleges valaszt kaptam, szoval nekem megfelelne az a kartya, a teljesitmenye meg szerintem boven eleg lesz abban a felbontasban. Viszont ha jon uj kartya, lehet erdemes kicsit varni, talan meg olcsobbak lesznek a 970-ek, mint most.

(#17044) rappit4 válasza Lauda (#17043) üzenetére


rappit4
őstag

Én is 1680-ban használom a gtx970-et és nem sok játék akasztotta még meg. Kiváncsi leszek majd a gta v-re

(#17045) Lauda válasza rappit4 (#17044) üzenetére


Lauda
félisten

Van amelyik megakassza? :Y

(#17046) Asbee


Asbee
veterán

Már hogy akasztaná meg. Azért oda ne jussunk már, hogy 1680-ba is kérdéses a kártya... Oda egy 680 is elég.

(#17047) Cooley18 válasza ÁdiBá (#17037) üzenetére


Cooley18
aktív tag

Viszont ha az eddig ismert adatok igazak, akkora a 380X nem lesz sokkal erősebb a 980-nál, cserébe jóval nagyobb fogyasztással. A GM200-as GeFo meg közel másfélszer erősebb lehet, szóval megint nem lesz konkurencia a legfelsőbb körökben, megint el fognak szállni az árakkal... Viszont a 980-nak lemehet az ára, és még jó vétel is lehet majd a végén. :C Mondjuk én személy szerint annak örülnék, ha mobil fronton villantana valamit az AMD, de az esélytelen. :(

[ Szerkesztve ]

(#17048) rappit4 válasza Lauda (#17045) üzenetére


rappit4
őstag

A kártyát nem, csak a procimat legfeljebb. (fx-8320)

(#17049) torma1981 válasza Cooley18 (#17047) üzenetére


torma1981
veterán

És azt lehet tudni mikor jön az uj szeria Amd?

(#17050) blu79 válasza torma1981 (#17049) üzenetére


blu79
addikt

- az amd-s topikban biztos kapsz rá választ

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.