Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-06-06 15:06:01

LOGOUT.hu

Kérlek, írd le a számítógéped alkatrészeit, a probléma előzményeit, a problémát és azt, hogy eddig mit próbáltál tenni, hogy könnyebben és hamarabb segíthessünk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29251) Asanto


Asanto
tag

Sziasztok!

Kérlek adjatok tippeket, mi lehet a probléma az egyik számítógépünkkel.
Config: Asrock P5B-DE, 4x1GB Kingmax 800 mhz DDR2, gigabyte HD4850 512 mb, Kingston V300 120 GB SSD, Chieftec CTG-450-80P.

A legelső előzmény az volt hogy kimerevedett a windows, csak power gombbal sikerült kikapcsolni.
Ezután csak odáig jutott, hogy gondolkozott hogy betöltse az op. rendszert az ssd-ről (semmi boot failure, semmi kiírás). Beraktam a saját gépemből az ssd-met, azzal is ugyanez volt, pedig másik sata slottal is próbálkoztam mindkettőnél.

Elkezdtem kiszedni a ramokat először párban. Volt hogy be se kapcsolt már a monitor, de volt hogy már eljutott odáig hogy kiválaszthattam, normál módon, csökkentettben, vagy javított módban induljon. Kezdtem reménykedni, hátha ram lesz, vagy ramslot. Először normál módban próbáltam de azonnal újraindult. A javított módnál elkezdett tölteni és megfagyott (windows képig itt se jutottam). Azóta az elvileg jó rampárosításnál se kapcsol már be a képernyő.

Én alaplapra tippelnék, abból sajna nincs tartalék tesztre.

Ti mire gondoltok? Mi lehet még?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.