Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-06-06 15:06:01

LOGOUT.hu

Kérlek, írd le a számítógéped alkatrészeit, a probléma előzményeit, a problémát és azt, hogy eddig mit próbáltál tenni, hogy könnyebben és hamarabb segíthessünk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) rob210


rob210
nagyúr

Megvan a hiba.
Elszált a lapomon az indító kondi.
MEgnyugodtam nem én vagyok a hülye.
Azért is mondtam, hogy DFI ennyitől nem halhat meg.

Renault power

(#1902) Norbo03 válasza rob210 (#1901) üzenetére


Norbo03
őstag

Az inditó kondi alatt mit értessz?

(#1903) rob210 válasza Norbo03 (#1902) üzenetére


rob210
nagyúr

Van egy kondi az alaplapon ahol elvész a feszültség.
Addig van onnantól nincs.
És ez a kondi felelős az indításért.
Mert ez töltődik fel bekapcsoláskor.

Renault power

(#1904) OswaLD


OswaLD
csendes tag

Sziasztok! SEGÍTSÉGRE VAN SZÜKSÉGEM! ... ha valakinek esetleg ilyen lapja van akkor kellene nekem a BIOS file-ja, mert sikerült szarul flashelni, és hát nem nagyon csinál semmit a gép.... Megnéztem a gyártó lapján, de ott csak 1db file van, na azzal NEM müxik! Még a kanadai Supportnak is írtam, már 3 hete keresik a file-t, szerintem pont az ország másik felében lehet... Küldjétek el a mail címemre, ha van nektek... thanx.

(#1905) joshua7 válasza OswaLD (#1904) üzenetére


joshua7
veterán

Nem ártana tudni, milyen lapról beszélsz?

Semper Fi

(#1906) neilszab


neilszab
őstag

Sziasztok, remélem jó helyre írok!

A szitu: van egy ősrégi gép (alaplap: ASUS P2L97, chipset: Intel 82440LX, proci: PII 300MHz) Ne kérdezzétek miért, ez van és kész :D
és egy tök új vinyó: Maxtor Diamondmax Plus 9 80Gb

Nos az a gond, hogy a kettő együtt nem megy. Frissítettem, a BIOS-t a leguccsó nem bétával, ami elvileg up to 32GB, de mégis a startnál csak 8 Gb-t ír ki. A Dos nem is hajlandó ennél nagyobbra formázni, meg particionálni. Ha meg a Maxtor MaxBlast-jával csinálom, akkor meg a Windows nem hajlandó rátelepülni és azt hiszi, hogy a meghajtó csak 40 Mb és az legújabb Fdisk sem érti a dolgot. :F Ha meg engedek a DOS-nak (vagy BIOS-nak, vagy minek) és úgy rakom rá a Windows-t, akkor a MaxBlast nem enged további particiókat létrehozni. A BIOS-ban a meghajtó méretét nem engedi változtatni és ha átrakom a MODE-ot NORMAL-ról LBA-ra, vagy LARGE-ra akkor kifagy. Természetesen a konfigurációból kindulva Win Me-ről és FAT32-ről van szó. Van egy 20Gb másik Maxtor vinyó nálam, azzal teljesen csodás minden...

Most megyek megpróbálom XP-vel feldarabolni a vinyót, hátha azt megeszi, de van vkinek vmi tippje...azon kívűl, hogy dobjam, ki a gépet a p:Ycsába

Köszi

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#1907) KrAt válasza neilszab (#1906) üzenetére


KrAt
veterán

Pont ezt akartam javasolni, hogy másik gépben oszd fel a vinyót :)

Amúgy nekem is lenne egy kérdésem: adott tesóm gépe, ami kapott ideiglenesen egy kis tápot. A géppel minden ok, de ha újraindítom, nem ismeri fel a vinyót. Akkor kikapcs, 5sec múlva vissza, és minden király.. Lehet ez a kis, noname táp miatt? Egyenlőre kölcsönvettem az övét, majd visszakapja, de nem lehet ebből nagyobb baj?

(#1908) alexnowan


alexnowan
aktív tag

Hi!

Na ez CSAK EXPERT fokozatú szakiknak.....

Előzmény.

Volt egy 939-es Gigabyte lapom, 3000+ majd 3500+ AMD procival. Integrált video volt rajta. 2*512 samsung RAM, samsung 200 GB HDD, gyári CPU hűtő, 1 db DVD író, 1 db CD ROM.

Ezzel semmi gond nem volt amíg tápot nem cseréltem benne, a házhoz adott 400W-at cseréltem egy Chieftek 420W-osra. Illetve cseréltem volna, de azzal el sem indult a konfig.

Tünetek:

Power be, ventik pörögnek, monitor nem kapcsol be, HDD kezd valamit de gyorsan elhal.csipogás nincs.

Próbáltam RAM cserét, semmi eredmény. (a ramok más gépben hibátlanul mentek, de ez nem indult más rammal sem) csipogás akkor sincs ha a RAM-ok nincsenek benn.

Gondoltam az a gond hogy 20 pines a táp, vagy alapból hibás, nincs elég kakaó. Csere. Coolink 500W, ezzel se megy. Csere a haver régi Codegen 400W, ezzel ment!!!

Bővítettem a gépet MSI 6600GT, hűtő csere Zalman-ra. Megint be próbáltam az 500W-os tápot újra nem működött. Vissza a régi Codegen, minden o.k.

Olvastam hogy a lapom érzékeny a tápokra, nosza cseréltem alaplapot.

Most Abit K8N-SLI lap van, de ezzel ugyanúgy nem megy! Tünetek ugyanaz, csak most már a 400 Codegennel se indul.

Bepróbáltam egy tartalékos 2,1GB winyát, azzal se megy...
Gyakorlatilag a procin kívül mindent cseréltem már, de ez nem értem miért ment egy 400W-os táppal, egy 500W-ossal meg miért nem???

Lehet ilyen proci hiba? Dehát a Giga lappal sz@r táppal ment hónapokat.... :F

Figyelem! 1000 Ft-os bónuszt ajánlok fel az árlistámból a hiba okának megtalálójának!

:C

Egy hajónak a kikötőben a legbiztonságosabb. De a hajókat nem ezért építik.

(#1909) Attiskaaa válasza alexnowan (#1908) üzenetére


Attiskaaa
tag

Nem lehet, hogy a régi táp atx 1 es verzió és azzal megy,
a másik amikkel nem megy az meg atx 2?

(#1910) alexnowan válasza Attiskaaa (#1909) üzenetére


alexnowan
aktív tag

A zsír új lap egyikkel sem megy..... :U

Egy hajónak a kikötőben a legbiztonságosabb. De a hajókat nem ezért építik.

(#1911) Attiskaaa válasza alexnowan (#1910) üzenetére


Attiskaaa
tag

Akkor nálad valami misztikus térerő lehet... :) a tápokat prószáltad a haverodnál?

Szokott még ilyet csinálni földelési probléma is a házon belül. nekem volt egy asus lapom, ami csak úgy volt hajlandó elnidulni, hogy a házba rögzítő csavarok alá szigetelést tettem... máig nem tudom miért kellett, de csak így ment. Ha van kedved kivenni a alpot, megpróbálhatnád ''asztalon összeállított'' cuccként is..

[Szerkesztve]

(#1912) alexnowan válasza Attiskaaa (#1911) üzenetére


alexnowan
aktív tag

Az...

Realsys szervíz: 20--->24 tápcsti után beindult (anno a giga lap) de mire hazaértem már nem. (sötét erők tényleg!)

Helyi Ramiris-es szaki (az új lap) 3 táp és semmi.

:U

Egy hajónak a kikötőben a legbiztonságosabb. De a hajókat nem ezért építik.

(#1913) [HUN]Zolee


[HUN]Zolee
senior tag

Olvastam itt olyanról, hogy vannak tápok amik túl kis terhelésnél nem indulnak el. lehet ez a gond nálad is.

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#1914) alexnowan válasza Attiskaaa (#1911) üzenetére


alexnowan
aktív tag

Lehet hogy a kocsiban a rázkodástól valami csavar hol hozzáér hol meg nem?
Megnézem.... :R

1 ötlet tehát már van. többiek?

Egy hajónak a kikötőben a legbiztonságosabb. De a hajókat nem ezért építik.

(#1915) alexnowan válasza [HUN]Zolee (#1913) üzenetére


alexnowan
aktív tag

Azért az aláírásomban lévő konfig nem kicsi. szerintem.

Egy hajónak a kikötőben a legbiztonságosabb. De a hajókat nem ezért építik.

(#1916) Attiskaaa válasza alexnowan (#1914) üzenetére


Attiskaaa
tag

Nekem egy másik gépem csinálja, a régi szobámban tök jól ment az integrált ide vezérlője, aztán tesóm használta két évig, működött. majd újrahúztam a ringyózt rajta, és láss csodát, a bios bootkor lefagyott.... bios csere semmi, ugyanúgy fagyi. csak és kizárólag úgy hajlandó menni, hogy az ide vezérlő le van tiltva, csak az alaplapi mehet, ami persze lassabb....

Vader nagyúr elhozta a sötét oldalt..... :D :D

(#1917) alexnowan válasza Attiskaaa (#1916) üzenetére


alexnowan
aktív tag

Nade te eljutsz a boot-ig....
Nekem még a moncsi se villan be :(

Egy hajónak a kikötőben a legbiztonságosabb. De a hajókat nem ezért építik.

(#1918) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Hali anno már irtam ezügyben de nem kaptam érdemleges választ.
A gond ez lenne:

nekem lenne 1olyan bajom hogy van 1 acorp 694-ta alaplapom.
Ha összerekom (csak lap+proci+vga) (winyó cd ilyesmi no) akkor nem indul el.
Szal a procchütö és a táphütő is csak épphogy megmoccan és annyi.
A lapon kivül minden jó mert üzemelnek másik gépben.
Koplett gépházzal 1üt kaptam amire azt mondták ahonnan hoztam hogy túlfeszt kapot és semmi se jó benne. De a ram és a vinyó, fdd is jó volt benne. csak a táp volt szar mert elszált a bizti és 1 kondi.
Szóval az alaplap kap áramot ugyhogy más problem lehet. Vagy van olyan hogy tulfeszt kapott de utánna még áramot kap.
Annyi segitség lenne még hogy mikor áramra dugom akkor pirosan világit 1 led és ha beakarom kapcsolni akkor a ''rándulás'' után kigyullad 1 sárga led ami mellé S1 van irva és az villog. Utánnanéztem de manuálba semmi sincs róla se az acorp honlapján. Mi lehet szerintetek a problema?

A legjobb az lenne ha akadna olyan köztetek akinek volt már dolga ilyen lappal és komolyabban tudja hogy mit is jelenthet rajta a az az S1 led.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#1919) kefete válasza Shkiz0 (#1918) üzenetére


kefete
tag

Én az Acorpokban nem bízok. :(
366 Cerkám alatt volt egy Acorp lap, amivel Win 95 feletti oprendszer estén MINDEN Direct 3D-s játék kifagyott elindítás után pár perccel. win 95-ttel jó volt minden 98, 2000-rel meg fagyott. :P

-= Répahegesztő kisiparos =-

(#1920) rob210 válasza Shkiz0 (#1918) üzenetére


rob210
nagyúr

EZ vagy villámcsapott vagy túlfeszes a lap.
Sajna javíthatatlan, nekem ugyan így szált el a lapom igaz tuning közben.
ELdurrant benne egy kondenzátor.
Ha nagy guru vagy ki kéne mérned műszeresen, hogy meddig van áram a lapban.
No meg ha ráindítasz akkor hol vész el.
Lehet hogy csak egy kondi amit esetleg ki tudsz te is forrasztani de szerintem nagyobb bibi lehet.
Valahol minden esetre zárlatod van az tuti hogy ez a baj.

Renault power

(#1921) alexnowan válasza Attiskaaa (#1911) üzenetére


alexnowan
aktív tag

No,

Megpróbáltam ''házon kívül'' beindítani de ígysem indult....

További ötlet?

:F

Egy hajónak a kikötőben a legbiztonságosabb. De a hajókat nem ezért építik.

(#1922) Rive válasza Shkiz0 (#1918) üzenetére


Rive
veterán

Tipp: az laplap valamely önvédelmi áramkörének bekapcsolását jelzi. Ez vagy a proci, vagy az AGP saját tápjának túlfeszültségét vagy túláramát jelentheti.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#1923) alexnowan válasza Rive (#1922) üzenetére


alexnowan
aktív tag

Tény hogy a proci -alapbeállítások mellett- mintha magasabb feszen ment volna mint a gyári alap....De én mérési szórásnak tudtam be.
létezik ilyen procihiba?

:U

Egy hajónak a kikötőben a legbiztonságosabb. De a hajókat nem ezért építik.

(#1924) Rive válasza alexnowan (#1923) üzenetére


Rive
veterán

Az ilyen általában nem a proci hibája.

Ui.: amúgy egy másik hibához szóltam hozzá... Amit Te hoztál fel, ahhoz így távolról tippem sincs :(

[Szerkesztve]

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#1925) alexnowan válasza Rive (#1924) üzenetére


alexnowan
aktív tag

Tényleg....ezt elnéztem.

Ha nem proci az jó....de akkor mi a @

Egy hajónak a kikötőben a legbiztonságosabb. De a hajókat nem ezért építik.

(#1926) alexnowan válasza alexnowan (#1908) üzenetére


alexnowan
aktív tag

Hi!

Létezik olyan hogy kicsit túlhúztam a zalmit a CPU-n és néha hozzáér a procimaghoz és ezért nem indul?! Ehhez abszolút nem értek..... :F

Egy hajónak a kikötőben a legbiztonságosabb. De a hajókat nem ezért építik.

(#1927) eastsider


eastsider
nagyúr

hayyy

kapcsolom be a gépet, elindul moncsi no signal
hirtelen kikapcsol, bekapcsolnám, ventik elindulnának, de el se indulnak csak akarnak LED ég a lapon, jó fasza kari kiszed, betesz, semmi...
tápcsati leszed a kariról elindul, csak ugye így nincs kép
na ez mi lehet?

(#1928) Rive válasza eastsider (#1927) üzenetére


Rive
veterán

Így első hallásra eldurrantottad a ''jó fasza kari'' :U valamelyik belső tápegységét. Próbáld ki a gépet másik videokártyával, és csekkoltasd le a konfig/tápegység viszonyt a vonatkozó szaktopikban.

[Szerkesztve]

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#1929) eastsider válasza Rive (#1928) üzenetére


eastsider
nagyúr

de ez mitől lehet?
gari van még etgyébként bőőven mindenre kivéve egy ramra :D

Rive : ez melyik topik?? eddig 6800-topikba beszéltünk h mi lehet

[Szerkesztve]

(#1930) Rive


Rive
veterán

[link] vagy [link]

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#1931) eastsider válasza Rive (#1930) üzenetére


eastsider
nagyúr

köszi

(#1932) Osi222


Osi222
tag

Hellosztok!

Segítségeteket kérem, én már nem tudom a probléma okát...
Szóval adott egy Gigabyte GA-8ST800 lapka (478-as socket). Átépítés következett be nála, és a 2.6-os P4-es proci helyett egy 1.7-es cerkát kapott. A gond csak ott kezdődőtt, hogy hiába kapcsolt be, se kép, se hang nem volt, csak a ventik pörögtek fel. MInden le lett elenőrízve, és másra kicserélve(ram, vidkártya) de semmi sem segített neki. A táppal nem volt gond, másik alaplappal simán ment. Aztán vmi csodával határos módon többszöri cmos reset után sikerült végre életet lehelni a gépbe. Bekapcsolt, sikerült a biosban mindent rendesen beállítani és a boldog tulaj vitte is haza. Aztán jött a sokk: otthon, mire be akarta üzemelni, újra előjött a se kép se hang szindróma!
Mi lehet a probléma???

A segítségekért előre is köszi!

-osi22-

(#1933) Norbo03 válasza Osi222 (#1932) üzenetére


Norbo03
őstag

Nem lehet h egyszerüen a hálózati feszültséggel van a gond? Sajnos másra nem tok gondolni!

[Szerkesztve]

(#1934) Osi222 válasza Norbo03 (#1933) üzenetére


Osi222
tag

Nem hinném, mert másik lapnál semmi gond nincs. Csak és kizárólag itt... ÉS már ment is, aztán megint nem...

Osi22

(#1935) Norbo03 válasza Osi222 (#1934) üzenetére


Norbo03
őstag

Esetleg még az jutott eszembe h lehet a Bios chip egy kicsit kivan mozdulva! Találkoztam már ilyennel a ph-n h kivolt mozdulva és se kép hang nem volt! Sztem esetleg még ezzel belehet próbálkozni h egy kicsit megpróbáljátok beljebb nyomorgatni a Bios Chip-et! Jah és elem nincs lemerülve?

(#1936) eastsider válasza eastsider (#1927) üzenetére


eastsider
nagyúr

nah másik VGA-val szakít (GeForce 2 powaa')

(#1937) Osi222 válasza Norbo03 (#1935) üzenetére


Osi222
tag

Nem sajnos, a bios chipje a helyén van. Az elemtől meg függetlenül minden gép be tud kapcsolni (legalábbis az eddigi összes, amivel foglalkoztam) tehát ez is kizárt..
Úgyhogy még mindig nem tudom mi lehet a baja...

-osi22-

(#1938) Fla$hly


Fla$hly
aktív tag

hy!

Remélem nem baj hogy ide írom de, az baj ha az alaplap játék alatt 45-49c°-os?

Eddig nem volt ilyen meleg, vagy legalábbis nem vettem észre, csak ma, mert ma megfigyeltem picit a gépet, ugyanis olyat csinál hogy, zenét hallgatok, megáll 15 másodperc-re, videót nézek, megint megáll 15mp-re, játszok, beakadozgat néha szintén 10mp-re. Sztetek ez mitől lehet? Én a winyóra gondoltam először, de aztán kitudja..

Aláírás

(#1939) Norbo03 válasza Fla$hly (#1938) üzenetére


Norbo03
őstag

Hát lehet h vlmelyik alkatrésznek a tulmelegedése miatt vannak ilyen gondok. Esetleg szedd le az összes drivert és rakd fel őket újra vagy rakd fel a legújabbakat! Ha a feladatkezelőbe belépsz akkor ott a teljesítmény fülön van egy olyan h Nézet/kernel idők ilyenkor mutatni fogja pirossal a kernel alapú programok(driverek) használatát és ha tul sok a piros akkor driver gond van! Egyenlőre ennyi jutott eszembe! Jah és nézd meg h nincse IRQ ütközés!

(#1940) Fla$hly válasza Norbo03 (#1939) üzenetére


Fla$hly
aktív tag

jólvan, megvan a probléma, vagyis utolért, MEGHALT a winyó :(
Forog meg minden, csak a gép nem látja, lehet hogy csak az elektronika halt meg

Aláírás

(#1941) Shkiz0 válasza Rive (#1922) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

aha értem. És ha eljuttatnám hozzád vetnél rá 1 pillantást mert még megérné megcsináltatnom mert ingyé volt és lenne is mit beleraknom?

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#1942) Norbo03 válasza Fla$hly (#1940) üzenetére


Norbo03
őstag

Hát ha meghalt az elektronika az nem jó! De mindjárt belinkelek egy topikot ahool kérhetsz esetleg segítséget elektronika ügyben! Itt a [link] Liksoft a vinyóban nagy guru!

[Szerkesztve]

(#1943) Gabi[mf] válasza Osi222 (#1932) üzenetére


Gabi[mf]
tag

csá, én arra tudok gondolni, hogy az az 1.7-es cerka, williematte magos, ami 1.75V-on megy ha jól emléxem, és ezt a feszt a lap nem támogatja, vagyis olyan procikat nem lehet belerakni.......tipikus hiba volt régen mikor vettek egy új lapot és jó volt és mégsem ment....

jeeeeee

(#1944) Osi222 válasza Gabi[mf] (#1943) üzenetére


Osi222
tag

Aha!

Ez lesz szerintem is a gond:)
Most néztem a neten, hogy milyen prockókat támogat és csak annyi van feltüntetve hogy P4 Celeron 1.7G. Ez nem tom pontosan mit takar, viszont ami a kezemben volt egy 1.7-es Willamette, és tényleg 1.75-ös a magfeszültsége.
Tehát valószinüleg itt a pityputy...
Azért az fura, hogy egyszer sikerült beüzemelni, de már akkor is érdekes volt, hogy 15x100-as szorzóval ment alapból!

Köszi a segítségedet!!!

-osi22-

[Szerkesztve]

(#1945) FireFoxer


FireFoxer
tag

Hi all!
Lenne egy iszonyú nagy gondom! Mégpedig :
Giannitól rendeltem 3 alkatrész még múlthéten ; egy ASUS A8N-SLI alaplapot 2db 512/400 as Kingston ramot, és egy WD160 SATA-s vinyót. A gépet nemtudtam csak ezen a hétfőn kipróbálni mivel vga híján voltam. Tehát mikor összeraktam és feltelepítettem a gépet rögtön észrevettem hogy a vinyóval valami nem kóser , nagyon hangos(kb olyan mintha belülről szikrázva mozogna az írófej) és a hőmérséklete se volt kevesebb 62 foknál!
Kikérdeztem pár véleményt és arra jutottunk Giannival együtt hogy visszaküldöm és küld egy másikat. Próbáltam máig is működtetni valahogy a vinyót de a végén már azt csinálta a gép hogy hirtelen előjött egy nagy kék háttér tele szöveggel melyben valami olyasmi állt hogy nézzem meg hogy jól van e összedugva a vinyó meg a bios beállításait is nézzem meg meg iylesmi... OK innestől fogva vinyó ki. Betettem egy másik vinyót ,mégpedig öcsém 40gb os maxtorát hogy legalább megnézzem biztos e a vinyóval van e a gond. Hát itt bele kellett kezdeni egy win telepítésbe de ez sem ment ám sokáig mert kiírt egy rakás olyan fájlt ami nem volt olvasható, ok megpróbáltam még 3db win xp cd (SP1,SP2 eset egyaránt) de mindig hiányzott valami és legtöbször ugyan az! Mondom akkor itt már nemcsak a vinyóval van gond hanem lehet hogy alaplap :( , cmos-t clear-oztam a lapon biost ujra beállítottam és ugyan ezek a hibák jöttek elő. Gondoltam újra összerakom öcsémék gépét hogy ezeket a hibákat megkérdezzem mire utalnak itt PH!-n de hogy az ujratelepítés gyorsabb legyen beleraktam a 2db 512 es memóriámat és lám ezzel is előjött az a hiba hogy nemtalál 1-2 fájlt a cd-ről. Nemhiszem hogy a CD-k valamelykének is hibája lenne mert 2 különböző havertól kértem őket!

Tehát részletesen leírtam mindent remélem a hibát felismeri valamelykőtök és elmondja hogy mi a fne van a gépemmel ! :O
Az alaplap vagy a memória hibás ? Mert a vinyó tuti ! :F

bakfitty...

(#1946) Kommy


Kommy
veterán

Nekem az lenne a gondom, hogy bekapcsolom a gépet, pörögnek a ventik de kép viszont nincsen. De van amikor elindul és akkor semmi gond nincs. Ha tudtok valami ötletet megköszönném. A gép amúgy egy Asus A8N sli deluxe lap egy asus 7600GT egy 512MB veritech ram egy 60GB-os maxtor Pata, egy 80GB-os Samsung sata2és a táp egy fsp 350W-os táp(fsp350-60thn-p) és egy sony dvd író.

[Szerkesztve]

(#1947) S_E_R_I


S_E_R_I
aktív tag

Lenne egy elég egyszerűnek tünő kérdésem, de lehet mégsem az. Az uncsim internetezett szokás szerint. Egyszer átszalad hozzám, hogy nem jó a nete. Lemegyek minden megnézem, állandóan a lap nem jeleníthető meg, gondoltam lehet egy vírus vágta haza a gépét ugyhogy nem tud netezni. De ez nekem utánna egy kicsit valótlanná vált. Gondoltam, lehet a hálókártya ment tönkre, de a Router villog, hogy kapcsolódva van. Ragtam fel neki, virusírtót, semmi. Nyomtam neki egy Scandisket, semmi :((( . Nem értem mi lehet, megkösszönném, ha valaki adna egy, problémamegoldó hozzászolást, erre a számomra igen furcsa esetre.

Előre is kössz. :R

[Szerkesztve]

(#1948) FireFoxer válasza Kommy (#1946) üzenetére


FireFoxer
tag

szerintem a táp kevés ami nagyon valószínű !!! :R



pls az enyémre választ! (#1945) :O

bakfitty...

(#1949) FireFoxer válasza S_E_R_I (#1947) üzenetére


FireFoxer
tag

esetleg a hálózati beállításokat nézd meg!
automatikus ip ilyesmi....
Jah meg a legegyszerűbbeket :driver, kihúzod -beteszed ... :)

bakfitty...

(#1950) (Bundás) válasza FireFoxer (#1948) üzenetére


(Bundás)
addikt

Egy 350W-os FSP tápnak elegendőnek kell lennie, ahhoz a géphez, szóval avval biztos nincs gond!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.