Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Digitális fényképezés  »  Nikon DSLR topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:31

LOGOUT.hu

Ez a topic a Nikon DSLR-ekkel kapcsolatos kérdésekkel foglalkozik. Ha új látogató vagy egy dolgot kell betartanod:
Olvasd el az első hsz-t! :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48004) Geller72


Geller72
veterán

:R
Azt hittem, van itt olyan, aki használ ilyen olcsó megoldást és pontos típust tud mondani, ami szerinte olcsó és jó a feladathoz.
Sajnos a 40+ ezres közgyűrűsor sem jöhet szóba, egy abszolút olcsó megoldás érdekelne, webshop címmel.

"Az 1.8d-n van blendegyűrű, vegyél ahhoz egy occó kínai sima manual közgyűrűsort meg egy már említett fordító gyűrűt. Szerintem a 2-vel együtt meg vagy 2000-ből". - Na, ez tetszik, ilyen érdekelne, akinek van tapasztalata valami konkrét márkával, kínai webshopos linkkel akár. :D.

Fix állványról fotóznék termékeket, azaz tárgyakat, amik túl kicsik ahhoz, hogy bármelyik obival elég közelről le tudjam fényképezni. Jelen pillanatban nagyjából a fél méter a minimumon, ami túl sok, ha kis tárgyról van szó.
Sajnos egy minőségi sliding plate is majdnem annyiba kerülne, mint egy belépő obi, így ha az közül kellene választanom, akkor inkább egy obit újítanék be, de azok is nekem ehhez a projecthez túl drágák.
De közben azt hiszem, Alin találtam nekem való megoldást. ;)
Köszi, még egyszer. :)
:R

Útvonal

Fórumok  »  Digitális fényképezés  »  Nikon DSLR topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.