Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30651) Qru válasza mpierre (#30648) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Leginkább sehogy. ;] Vagy vízzel. TRUE-nél jobb léghűtést nem kapsz szóval egyelőre be kell érned ennyivel. Vagy HT off de akkor kvázi kiheréled a procit. Persze ha nem használ ki vmi 12 szálat akkor érdemes lehet esetleg...

#nincsbennetarcsi

(#30652) mpierre válasza Qru (#30651) üzenetére


mpierre
veterán

Ugyan már. Te is tudod, hogy majdnem egy kézen meg lehet számolni azon programokat, amik igénylik a 6+6 felállást. Még a sima 6 mag is lehetetlen feladat elé állítja a programozókat... :DDD

A vizezésen már én is gondolkodtam, de 1-2 hónap alatt se kaptam választ a vizes embertől. Így letettem róla.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#30653) Qru válasza mpierre (#30652) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem jó helyen kérdeztél akkor. :)

Tudom de mivel melóra is használod nem csak netezgetsz mint én... Leeht az adott progi hasznosít vmi a 6+ szálból. De akkor nyet, sz'al HT off és kész. Én is úgy tolom.

#nincsbennetarcsi

(#30654) mpierre válasza Qru (#30653) üzenetére


mpierre
veterán

Állítólag a lehető legjobb helyen kérdeztem rá... E-mail is jött, hogy küld ajánlatot, azóta küldi... :(((

Van olyan tervező program, ami 6GB ramból csak 4GB-t lát, ugyanez max 4 magot tud leterhelni, míg a hozzá tartozó HT-től nem hatódik meg. Noha a P4 érában még azt nyilatkozták, hogy a HT 15-20%-t gyorsít a folyamatokon.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#30655) Cybertrone válasza mpierre (#30646) üzenetére


Cybertrone
veterán

Jolvan az ugy alapon... az en cuccom csak kis balesett miatt van Laranal... A kis tulelo... ez a cucc 1.25v on meglepi a 4250-et 1.3al a 4.5ot... nem szar...

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30656) mpierre válasza Cybertrone (#30655) üzenetére


mpierre
veterán

Mi történt, hogy túlélővé vált...?

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#30657) Laraxior válasza mpierre (#30656) üzenetére


Laraxior
titán

a hx1000-es hazavágta a lapot meg a két VGA-t.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#30658) helkis válasza Laraxior (#30657) üzenetére


helkis
addikt

:Y aztakúrv@... részvétem.. :(

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#30659) mpierre válasza Laraxior (#30657) üzenetére


mpierre
veterán

Azt a .........................! Azt meg hogy? Mindenféle védelem van abban a tápban... :F

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#30660) Laraxior


Laraxior
titán

így történt az esemény... :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#30661) helkis válasza Laraxior (#30660) üzenetére


helkis
addikt

ezért nem veszek már ismeretlentől régóta semmit, max helyben személyes átvéttel próba után..
+inkább fizetek pár k-val többet megbízható embernek, de ne kelljen aggódnom..

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#30662) Laraxior válasza helkis (#30661) üzenetére


Laraxior
titán

csak 2k-t bukok rajta..tehát annyira nem vészes,mert visszafizeti az árát...majd ha lesz pénze :W adtam neki egy hónapot, a hozzáállása miatt. :B :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#30663) Cybertrone válasza helkis (#30661) üzenetére


Cybertrone
veterán

Enmeg nezhetem a tvt... Senkit nem okolok es nem lehet mondani hogy olcso volt... 45k volt boltban kicsivel 50k folott van... mindegy van gar...

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30664) jones965 válasza Cybertrone (#30663) üzenetére


jones965
Modder

Gyenge vigasz egy ilyen konfignál.
Akkor 1-2 hét pause részedről.

(#30665) Laraxior válasza jones965 (#30664) üzenetére


Laraxior
titán

laptop lesz vasárnaptól neki,addig meg Galaxy S power :DDD
egy hete vitték el a BloodRAGE lapomat...2 hónapig porosodott a polcon :DDD :W

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#30666) Cybertrone válasza jones965 (#30664) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nem is vigasztal, de nemsokmindent tudok tenni... Eddigi legjobb lapomat vesztettem el... ilyet vissza nemfogok mar kapni sajnos ez biztos... elhoztam gyorsba borsitol a giga extremet vga meg van itthol egy kis 8500as...filmezni netezni jo lesz boven... es majd erkeznek a gtx ek ha erkeznek mert gigaim voltak amik asus biossal haltak meg... babszem van a seggemben es rem szerencsem lesz. Ha egyik sem garozodik jon egy 480 es puszi... Rem LARA megkapja a tap arat mer ha nem felugrunk beszelore a fovarosba, es lesz sli-revalo egybol... Am kezdem megszokni a 4"t... legalabb van.
Addig is ekezetet tolem nem lattok nincs a teloban.

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30667) Laraxior válasza Cybertrone (#30666) üzenetére


Laraxior
titán

;] :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#30668) jones965 válasza Cybertrone (#30666) üzenetére


jones965
Modder

Az egészben számomra az lenne a legdühítőbb, hogy meg sem lehetett nézni a rendszernek a teljesítő képességét. :(((

(#30669) Laraxior válasza jones965 (#30668) üzenetére


Laraxior
titán

és még mi vagyunk a hibásak a NAGYOKOS szerint... :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#30670) Cybertrone válasza jones965 (#30668) üzenetére


Cybertrone
veterán

4. vagyok a ket gpu nal... bekorlatolt sokszor a melegedo tap... de sajna mintahogy leirta lehet az sli visszakapvan a kukaban vagy a polcon vegzi halottan ha nincs gar...

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30671) Laraxior


Laraxior
titán

Thermalright True Black mennyire tudja megfogni mondjuk két 12es ventivel a 920ast?
mondjuk nyáron... :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#30672) mpierre válasza Laraxior (#30671) üzenetére


mpierre
veterán

Kettővel alig pár fokot nyersz... Jó volna tudni a vid-jét a procinak, de 4,0GHz kifér, afölött csak szerencsével. Ha van klíma, akkor simán a 4,2GHz is meglesz. :DDD

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#30673) Cybertrone válasza Laraxior (#30669) üzenetére


Cybertrone
veterán

Persze uresen mikor bekapcsoltuk nyilvan a semmi is olyan nagy energiat vett ki a kondikbol hogy a hazban a rele leoldott... hulyesegeket en is tudok mondani... csak most nincs kedvem... persze lehet mi voltunk a bolondok mikor gondoltuk hogy elbirja a konfigot... no comment ami megtortent azon nemlehet valtoztatni! Am a true fasza cucc szereti a nagy legszalitasu ventiket es boven elvan jol szellozo hazban egy huzott 920 al is...

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30674) cut


cut
aktív tag

Sziasztok!

Eldöntendő kérdés i7 960 vagy Sandy 2600 ?
Ki melyiket ajánlja?

válaszokat előre köszi.... :R

134 piros pötty :)

(#30675) MPowerPH válasza cut (#30674) üzenetére


MPowerPH
félisten

Pénz függő. X58 már jó áron összerakható, Sandy azért kicsit drágább, főleg rendes alaplappal. 960-at egyébként sem vennék, nem valami nagy durranások. Egy jóféle 920-as tönkreveri a legtöbbet.
Ha van több pénzed, akkor SB...

Don't Tread On Me

(#30676) cut válasza MPowerPH (#30675) üzenetére


cut
aktív tag

Azért a 96o ba is van jóféle biztos...

134 piros pötty :)

(#30677) MPowerPH válasza cut (#30676) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nem éri meg kiadni rá annyi plusz pénzt, nem tud többet. Ritka a jóféle. Némelyik örül, ha tud 4GHz-t.

Don't Tread On Me

(#30678) Cybertrone válasza cut (#30676) üzenetére


Cybertrone
veterán

Ha a tuning szempont akkor 920... a tobbi nem eri meg es nem is megy ugy.

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30679) keIdor válasza Laraxior (#30662) üzenetére


keIdor
titán

A szokásos... majd ha lesz pénze. LOL.
Érdekes ha én eladok valamit mindig várok az első visszajelzésig. Ha oké (mindig az) utána lehet költekezni.
Ez úgy látom keveseknek megy. :W

Részvét.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#30680) Laraxior válasza keIdor (#30679) üzenetére


Laraxior
titán

Én is korrekt vagyok mindenkivel... de velem nem sikerül az lenni.
Fel fogom jelenteni..45k-ért pedig már szépen be lehet rendezkedni az őrsön ;]
persze ha nem érkezik meg a pénzem.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#30681) subaruwrc válasza keIdor (#30679) üzenetére


subaruwrc
félisten

neked még nyilván nem fordult elő sosem hogy megszorultál mondjuk hónap végén.
kicsit furcsállom ezt a hozzáállást tőled ..
valóban, te vársz az első visszajelzésig, az nem lehet opció hogy mondjuk csak a baleset után érkezett visszajelzés, és most az eladó lejáratásával próbáljuk bizonygatni a saját igazunkat? pár kábel hiányától nem lesz működésképtelen egy táp, a HX 1000 a felépítéséből adódóan, sokszor leveri az automatát, ha nincs rákötve semmi akkoris. ezek mellett figyelni kell hogy kötöd be, mivel 2db 500w os bél dolgozik benne ugyebár.a 980x+x58deszka + 580 sli pedig ennél jóval többet ránt be az indításnál is. az senkinek nem fordult meg a fejében idáig, hogy hogy mondjuk 1 ágra lett rákötve az egész rendszer, neadjisten valami el is lett rontva, azért történt az ami ?

[ Szerkesztve ]

(#30682) Laraxior válasza subaruwrc (#30681) üzenetére


Laraxior
titán

Egy ágra volt kötve igen.
Miért? Mert az eladó elfelejtette mellékelni a 4db 12V-os csatiból 3 darabot. (utána beszéltem azzal az emberrel akitől vásárolta a tápot. Eléggé link az emberem,mint kidrült,ugyanis nem először kért kábelt a táphoz... ki tudja melyik való ehhez,melyik nem...)
Bár akkor is kellene olyan védelemnek lenni a tápban,hogy nem vágja a tönkre az alaplapot,két VGAval egyetemben,hanem lekapcsol,mint a 850Wos Corsair. Sok volt neki..újraindult.
Anno az 1010W-os FSP-nél is variálni kellett az ágakat,de az ugyanazt csinálta mint a 850es,restart. HX1000ből hiányzott ez a funkció :(
Láttuk,hogy hiányzik 3 kábel,de nem hiszem el hogy ezek ellenére ennek kellett volna történnie :(

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#30683) subaruwrc válasza Laraxior (#30682) üzenetére


subaruwrc
félisten

alapból amúgy úgy van bekábelezve a táp, hogy a cpu/mainbord csatlakozó 12v1-re, a 2db pcie 8 pin meg 12v2-re.

(#30684) Laraxior válasza subaruwrc (#30683) üzenetére


Laraxior
titán

így volt bekötve:

[link]

Ami a tápon van fix csatik,azok természetesen mind felhasználtuk. (CPU,lap,és a 6 és 8 pines csati)
direkt figyeltünk arra hogy a 12V1-re legyen kötve az az egy darab kék,hátha segít leosztani a terhelést :W

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#30685) subaruwrc válasza Laraxior (#30684) üzenetére


subaruwrc
félisten

a fekete hogy volt gtx 580 ba kötve ? / peripherial / sata /

(#30686) Laraxior válasza subaruwrc (#30685) üzenetére


Laraxior
titán

a kék az a 8asba, a fekete a 6osba. ez egy kártya.
a másik kártya pedig teljesen a fix kábelről (6+8)
De hát az olyan mindegy..mindkét VGA ugyanannyit szív :K
már ha ez volt a kérdés :DDD

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#30687) Laraxior


Laraxior
titán

jól látom hogy nincs is olyan kábel ami a táp baloldalába kötve a másik vége PCI-E 6-os lenne? :Y Tessék..itt is van a megoldás..belebasztak egy olyan kábelt ami nem is belevaló... :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#30688) helkis válasza Laraxior (#30687) üzenetére


helkis
addikt

na ez ellen tuti nincs védelem a tápban.. :( :W

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#30689) subaruwrc válasza Laraxior (#30687) üzenetére


subaruwrc
félisten

csak egyik felén kék kábelt lehet vgaba dugni.

(#30690) Laraxior válasza subaruwrc (#30689) üzenetére


Laraxior
titán

:K
+ ami van ugye fix.
fasza :W Tehát akkor nem is kellett volna tudni beüzemelni a tápot,mert nincsen annyi PCI-E csati :Y (fix + 1 kék kábel )
két fülest azért megérdemelne az eladó :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#30691) keIdor válasza subaruwrc (#30681) üzenetére


keIdor
titán

Ha megszorulok, akkor is lutri, hogy mikor jutok pénzhez, hiszen sose tudhatod napra és órára pontosan, hogy mikor viszik el az árudat... ha meg eladtam az a pár óra várás már nem oszt, nem szoroz...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#30692) Cybertrone válasza Laraxior (#30690) üzenetére


Cybertrone
veterán

Ket fulest? Legjobb tudasunk szerint uzemeltuk be a cuccot... senki nem gondolta hogy van nem odavalo kabel az amugy is szegenyes pakkban... Jovohet elejen szabadnapos leszek, nehogy felugorjak pestre par haverral es kb 300k ertekben hozzunk vissza cuccot! Engem nem hat meg a gyetek a dumajaval lenullazta azt amiert kemenyen dolgoztam honapokon keresztul mert kocsog es konnyelmuen csomagol es pont azt haggya ki ami kell es azt teszi be ami nem kell!

Mellesleg amit a vgak-ba dugtam mindre pci-e volt irva... gondolom koze nem volt a kabelnek a cucchoz...

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30693) radi8tor válasza Cybertrone (#30692) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Használati utasítás volt mellékelve? Esetleg netről letöltöttétek? Jól meg lehet szívni ezekell a moduláris tápokkal. :( A nem modulárisról sokkal könnyebb le csípni a felesleges kábeleket ;]

⭐ Stella

(#30694) Cybertrone válasza radi8tor (#30693) üzenetére


Cybertrone
veterán

Se user manual se semmi... Na nem baj jon meg kutyara kamion!!!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30695) Laraxior válasza radi8tor (#30693) üzenetére


Laraxior
titán

kis füzet sem volt mellé :( :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#30696) Cybertrone


Cybertrone
veterán

Nem baj sracok egyszer mar felepitettem, osszejon megint...
Hamvabol tamad a fonix, es ami megvan nem vesz el csak atalakul! Szamomra most mar tapkerdesben is csak bolt fog szoba jonni...
Ahogy egy kozismert film vegen a gep is mondta:
"MEG VISSZATEREK". XD

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30697) subaruwrc válasza Cybertrone (#30692) üzenetére


subaruwrc
félisten

nem akarok vitatkozni de szerintem user errorra semmilyen tápban nincs védelem. mindenféle user manual nélkül is látszik hogy melyik kábel hova való. fel is van tűntetve a tápon, hogy pcie vagy pedig peripherial / sata kábellel van dolgod. nem hiszem hogy az eladónak ehhez sok köze lenne, amiért bűnhődnie kéne. főleg nem ilyen stílusban hogy majd te felugrasz pár haverral és kiraboljátok. kicsit gondolkozzunk már ..

(#30698) Cybertrone válasza subaruwrc (#30697) üzenetére


Cybertrone
veterán

Jo majd gondolkozok rajta... Legkozelebb en is majd ha eladok egy modularis cuccot a gyari tartozekok helyet lejmolok hozza valamit... jo az a parasztnak stilusban...
Szerintem a tema lehet off majd lesz valami!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30699) Laraxior válasza subaruwrc (#30697) üzenetére


Laraxior
titán

szerintem annyira egyértelmű hogy hogyan lehet bekötni,nincs is ezen vitatkoznivaló :K
Egy kék kábelt felhasználta,mivel nem talált mást,hát felhasználta azt is amelyiknek mind a két vége 6pines volt,az egyik végére PCI-E felirattal...ki gondolná hogy az nem ehhez a táphoz tartozik? :Y egyáltalán hogy került bele a dobozba?
hát úgy hogy az eladó kétszerháromszor volt az azelőtti emberkétől tápkábelt kunyerálni...mert ő link és elhagyja. :W
Mindegy,megállapodtam vele hogy visszaadja a pénzem, a többi nem az én dolgom. :N

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#30700) Cybertrone válasza Laraxior (#30699) üzenetére


Cybertrone
veterán

Diohelyban ennyi...

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.