Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30751) Cybertrone válasza Qru (#30750) üzenetére


Cybertrone
veterán

Minden értéktelenedik a mai világban... ha megveszel egy 2 millás quadrot esetlegesen 500k-ért is vonogatva viszik el tőled fél év mulva, pedig azok értékállóbbak esetlegesen... új autórol meg nem is beszélve! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30752) Qru válasza Cybertrone (#30751) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ne is mondd... miután kiálltam a szalon udvaráról már vagy 300k-val ért kevesebbet a verdám. :D Ez van én ezen nem is keccsölök.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#30753) Cybertrone válasza Qru (#30752) üzenetére


Cybertrone
veterán

Ennyi... ehhez képest még mindíg pénzért lehet venni x58-at, és aki vált az olcsón mgussza relative... perse a fasza cuccok hozzá most is drágák, de középkategóriás lap, egy nem übertuning proci, 6 giga ram és ez olcson megvan! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30754) Qru válasza Cybertrone (#30753) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Így van és áltlagos használatra az is bőven elég. Nekem is csak azért van húzva a 920, mert alapon kevés a 480-hoz lévén hogy alacsony felbontáson gémelek.

#nincsbennetarcsi

(#30755) HSM válasza Qru (#30746) üzenetére


HSM
félisten

Szerintem pont ezért nem éri meg váltani, az avulás miatt. Az X58 már rég mélyen áron alul kapható használtan, nehezen fog lejjebb menni az ára, míg az SB most "aktuális" 1 év múlva sokkal többet fog veszteni az értékéből, mint egy X58 a mostani árából. Az egyetlen igazi érv az SB mellett szvsz a kedvező fogyasztás. Mindenki eldöntheti, mit ér meg neki mínusz ~35W fogyasztás.

(#30750) Qru: Ezért nem szabad feleslegesen az árlistákat böngészni, csak a kedved rontja el... Mert annak azért nehezen számszerűsíthető az értéke, hogy mit ért meg nekem a gépem az elmúlt 2,5 évben, mióta I7-em van.... Vicces, ha összeszámolom, talán 60K-t buktam rajta avulás címén? :U Szvsz ez nem olyan rossz, ha hozzáveszem, hogy 60K-ért villámgyors gépem van 2,5 éve... (Ok, itt nem számoltam a befektetett tőke alternatíva költségét meg hasonlókat, csak az avulást.) A VGA-mon se buktam sokat, 60Kért vettem 2 éve a 4890-et, 20K-t fizettem rá egy éve az 5850-re... :D (oké, azóta az 5850 is avult még 20K-t, de ahogy nézem a játék-felhozatalt, még legalább egy évig jó lesz, ha nem kettőig, a kis 920-al együtt... :DDD )

(#30752) Qru: És mégis újonann vetted meg, az a 300K annak az ára, hogy új, és a garancia arra, hogy előtted senki nem hajtotta és gányolta szét. Én is valószínüleg inkább egy egyszerűbb, de új motort fogok venni újonann, mint egy néhány éveset használtan egy komolyabb típusból... De nem kell olyan messzire menni, itt van pár hsz-el feljebb, HX1000, fél évesen, 10K spórolás, és a fele pakk hiányzik is, és ráadásul csinált a 10k spórolás többszörös kárt... Szerintem elég tanulságos az eset.
Én is inkább megvettem minden motyót a gépemhez újonann drágábban, de nincs gondom a más által szétgányolt cuccokra... Egyedül a VGA-m és a hangkarim volt használt, de azok nem olyan kényesek és max pár hónaposak voltak, de spóroltam velük vagy 50K-t...

[ Szerkesztve ]

(#30756) Qru válasza HSM (#30755) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Egyetértünk akkor. :K

Gépem nem megy sokat mire visszahozza/hozná fogyiban az SB az is rég elavult lenne.
A 480-al úgy kalkulálok még lealább 1 de inkább 2 évig kihúzom. Úgy is egyre kevesebbet gémelek akkor is többnyire nem a legújabb játékokkal.

Jaja, pukimentes ülés rulz. :D

#nincsbennetarcsi

(#30757) Cybertrone válasza Qru (#30756) üzenetére


Cybertrone
veterán

Kéretik kerülni a cikizést :B :B :R Bár tény ami tény, tápot is csak boltbol vásárolunk ezután :K :)

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30758) Qru válasza Cybertrone (#30757) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem akartlak cikizni ha esetleg úgy érezted volna mégis akkor sry.
Amúgy egyre jobban hajlok én is a számtech-ben is a rendes boltos garos cuccokra. Nekem megér pár k-val többet hogy egy kitudja milyen előéletű táp szétégesse a fél konfigomat. Meg már az apró se a régi, sok a simlis. :(

#nincsbennetarcsi

(#30759) helkis válasza Cybertrone (#30751) üzenetére


helkis
addikt

2misis quadro-t akkor vesz valaki, ha van rendelése 10misis munkára, (és előre fizetnek 5misit :D) számlával, leírva, akkor adod el, mikor a könyvelő mondja :D, és max a GPU-tudásának megfelelő árat kapsz érte vaszeg..

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#30760) Cybertrone válasza Qru (#30758) üzenetére


Cybertrone
veterán

No problem... mindíg tanul az ember...

Helkis:
Csak mondtam valamit :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30761) Qru válasza Cybertrone (#30760) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Sajnos gyakran komoly áron. De ez van. :( Óvatosna kell lenni nem hiába...

#nincsbennetarcsi

(#30762) Cybertrone válasza Qru (#30761) üzenetére


Cybertrone
veterán

Az ár itt most az hogy laptop power van... Mostmár minden elment garanciába, csak várni kell! :B

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30763) Qru válasza Cybertrone (#30762) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Kitartás. De legalább újakat kapsz vissza. :)

#nincsbennetarcsi

(#30764) helkis válasza Cybertrone (#30760) üzenetére


helkis
addikt

jólvan, ne aggódj nem csak te szívsz.. ;]
OFF: ma reggel úgy belerúgtam az asztal lábába, alig bírtam bemenni melóba, még ott értem a szakikat, gondoltam segítek nekik berakni pár kanapét a kocsiba, de az egyik pasi úgy rábaszta az ujjamra az egyik kanapét, hogy eltört a középső ujjam utolsó perce! :W
később visszavittem egy notit egy ügyfelemnek, amit újra kellett rakni, pöpec lett (végre valami ma), de kb 1 órára rá hívott hogy a zöld mappáit nem tudja megnyitni. anyád.. az efs-el titkosított mappa, nem lehet visszafejteni.. még jó hogy szólt előre, hogy ilyenek is várhatók.. :(((
mázlim, hogy mindenkinél le-ghostolom az eredeti rendszert, így most +2x annyi melóval, kürt számla nélkül, lesz teljes a kör.. mostmár csak az ujjam fáj, de kiba....túl.. :(((

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#30765) Cybertrone válasza helkis (#30764) üzenetére


Cybertrone
veterán

:D úgy látom mindenkinek bejön az élet... ;] Úgy tudom hogy az új percet még gipszelni sem tudják :( Kitartás! Amúgy egész szerethető a laptop... faszán ágyba viszem a filmeket :D

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30766) MPowerPH válasza HSM (#30755) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nálam az SB pont fele annyit fogyaszt, mint azt az X58 tette. ;)

Don't Tread On Me

(#30767) Gaben01


Gaben01
őstag

Köszönöm a segítséget mindenkinek.Meghirdettem a cuccaim és ha a meghirdetett áron elmennek,akkor váltok Asrock Extreme4 + 2500K + 2x2GB 1600 kombóra.Max +10K szánok a váltásra,ha nem kivitelezhető akkor se dől össze a világ.

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#30768) HSM válasza MPowerPH (#30766) üzenetére


HSM
félisten

Nem sértődöm meg, ha leírod pontosan, milyen körülmények között, milyen hardwerekkel és pontosan milyen eredmények készültek, ja, és melyik proc milyen beállításokkal futott... :D
Amúgy kicsit osztottam, szoroztam, és az jött ki, hogy -50W napi 6 órában az ~500Ft-ot könnyítene havonta a villanyszámlámon, ami nem túl meggyőző... :D
Mostanában jópárszor elgondolkoztam, hogy jönnek a hírek az új CPU csodákról (bulldozer, s2011, meg ez az A-s APU) hogy érdemes-e váltanom s1155-re (vagy később valami másra), de valahogy mindig arra jutok, hogy nem... :D Pláne most, mielőtt jönnek ezek az új cumók. Mondjuk a Bulldozerre nagyon kíváncsi vagyok, meg az új SB-kre is, ha majd jönnek, mégis mit tudnak majd felmutatni. Mondjuk az új rendszereknél mindig ott van a veszély, mennyire sikerültek jól, meg mikor növik ki a gyerekbetegségeiket... Az X58 már teljesen kiforrott, jól működő, megbízható, bizonyított platform, ami egy elég erős érv számomra mellette, hiába csorog a nyálam a 7-8 pontos Cinebench R11.5 ábrákra, meg a kedvezőbb fogyasztásra... ;]

[ Szerkesztve ]

(#30769) radi8tor válasza Cybertrone (#30765) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Igen, azt csak sínbe lehet tenni.

⭐ Stella

(#30770) Cybertrone válasza HSM (#30768) üzenetére


Cybertrone
veterán

Micsoda teljesítmény az AMD-től hogy végre talán eléri teljesítményben az intelt azta... kb 3 év lemaradásban vannak :U Én nem sz*rom ösze magam a buldozertől mert kb max 10-15%-ot adok neki pluszba... ami szvsz elég gyér a lemaradást tekintve... aztán jönnek az új intel cuccok és visszaáll a rend! :K Hiába a fasza fogyasztású AMD cuccok, a teljesítmény gyér... És az userek nagy százalékát még mindíg a teljesítmény érdekli nem a fogyasztás vagy az hogy az AMD-ben már olyan apu van ami talán már eltud futtatni egy egyszerű gamet, meg elbír egy FullHD-s filmel... :D Mellesleg sokan szidják z intelt mert minden új procicsaládhoz Új foglalatot kreál... na most az AMD is ugyan azt csinálja... AM3-->AM3+ stb... ez szvsz ugyan az! No de mindenki azt vesz amit akar! Talán a 8 magos Bulldozer már befogja a Gulfot! :K Nagy előrelépés! :DDD ;]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30771) HSM válasza Cybertrone (#30770) üzenetére


HSM
félisten

Az az APU notebookban fog nagyot szólni... Mert ott bizony fogyasztás/teljesítményben szvsz eléggé jól lesz pozicionálva, végre lehet normális grafika olcsó, könnyű gépben is. ;)
Nekem tuti le lesz cserélve az Atom-os netbookom valami AMD-s APU-ra, a kérdés csak a mikor, mennyiért... ;]
Nekem amúgy nincs bajom a foglalatok néhány évenkánti cseréjével, számítani kell rá, és akkor nem ér meglepetés. Mondjuk az AMD azért szebben megoldotta a kompatibilitást AM2/AM2+ szinten anno, pláne az új X6-okkal. Pl. haveromnak ha kevés lesz az X3, simán tud olcsón duplázni sebességet. Akinek meg régi AM2 lapja volt, azok is tudtak Phenom2-re fejleszteni. Nem az van, mint I7-nél, hogy a legolcsóbb 6-magos is 150K... A többi foglalatba pedig egy generáció egy foglalat... Amúgy nem az az igazi kérdés, hogy utoléri-e a gulfot, hanem az, hogy mennyiért.... Hasonló árban/teljesítményben én tuti Bulldozert vennék herélt Intel helyett... (s1155/56) ;]

[ Szerkesztve ]

(#30772) OldJohnny66 válasza HSM (#30768) üzenetére


OldJohnny66
tag

A 7 pontot (esetleg még többet is) tudja az X58 is, szerintem :K

Bár a fogyasztás ott már nem annyira baráti!

[ Szerkesztve ]

"Az Élet csak egy villanás két ,,semmi,, közt".

(#30773) HSM válasza OldJohnny66 (#30772) üzenetére


HSM
félisten

Persze, ez igaz, hozzá kellett volna tegyem, hogy elfogadható áron, tuning nélkül. :D Mert amennyire tudom, a legerősebb, épkézláb árú 1366-os, azaz a 960 is kifúj 5,5 pont körül, alapon. :D

(#30774) OldJohnny66 válasza HSM (#30773) üzenetére


OldJohnny66
tag

Ez így igaz.

Más: Egy régebbi 27"-os "megjegyzésemért " pedig elnézést kérek, ha sértett, ugyanis az a DX11-re irányult volna nem a monitor képátlójára, csak gyermeteg örömömben rosszul fejeztem ki magam! (Ez akkor volt amikor a GTX460 nálam volt egy kis tesztre, ha emlékszel! :R

"Az Élet csak egy villanás két ,,semmi,, közt".

(#30775) HSM válasza OldJohnny66 (#30774) üzenetére


HSM
félisten

Valami rémlik, de semmi sértőt nem mondtál, úgyhogy gond egy szál se. :R

(#30776) kpal válasza radi8tor (#30749) üzenetére


kpal
veterán

Helyes nem kell elsietni :K

#30756) Qru Én sokat mondok ha 1héten kb 10órát játszok azért nem veszek sosem új cuccot hogy ne nyelje a pénzt rá ér pár évente valami olcsó használ is.

[ Szerkesztve ]

(#30777) keIdor válasza Qru (#30758) üzenetére


keIdor
titán

"sok a simlis. :("

Bezony... ezért is van az, hogy van a PH!-n X ember, akiről tudom, hogy megbízható, attól veszek is használt cuccokat. De olyantól már nem, akiről semmit se tudok. A PH megbízhatóság se minden...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#30778) Qru válasza keIdor (#30777) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Én is max a régi motorosoktól veszek cuccot. :K

#nincsbennetarcsi

(#30779) Cybertrone


Cybertrone
veterán

Most Gompcomp hirdeti a lapját... kis fentartással írtam neki... kompreszorral, s talán nitroval is tesztel... Ki tuja mit kapott a lap, de rákérdeztem mindenre, majd kiderül!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30780) Qru válasza Cybertrone (#30779) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ha garis akkor annyira nem érdekes. Meg nem 7/24-ben ment nitróval gondolom... :D

#nincsbennetarcsi

(#30781) mpierre válasza Qru (#30780) üzenetére


mpierre
veterán

Na az lenne még szép... A kerti nitro tartályt rákötni a gépre. :DDD

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#30782) Cybertrone válasza Qru (#30780) üzenetére


Cybertrone
veterán

Most kicsit hanyagolnám a gariztatást... szeretnék egy olyan cuccot amit beteszek és megy :)
Ha elbótoljuk, akkor lesz gépem végre, bepattintok egy kis low end vga-t és kényelmesen filmezek, és netezek! majd jönnek az ikrek haza :DDD

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30783) Qru válasza Cybertrone (#30782) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Akkor ne egy "széthajtott" lapot vegyél hanem vmi Asrock-ot. Olcsó és jó.

#nincsbennetarcsi

(#30784) Cybertrone válasza Qru (#30783) üzenetére


Cybertrone
veterán

:U Asrockot gulf alá...

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30785) jones965 válasza Cybertrone (#30779) üzenetére


jones965
Modder

Ő csak kompresszorral hűti, ráadásul csak tesztelni szokott a cuccaival, hétköznap nem azt használja.
jelenleg a gulf procija szált el, azért hirdeti gondolom a lapot.

(#30786) Qru válasza Cybertrone (#30784) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

:U Filmnézésre Gulf-ot...

#nincsbennetarcsi

(#30787) Cybertrone válasza Qru (#30786) üzenetére


Cybertrone
veterán

Addig míg a vga-k garban vannak, max konvertálgathatok... értelemszerűen több évre rendezkedtem be hardverilag, és nem terveztem semminek sem a cseréjét... Ha csak filmet néznék arra vennék egy ITX-et atommal és csókolom... :K Mellesleg semmi bajom nincsen az Asrock cuccaival, nagyon szép eredményeket értek el az x58-as lapjaikkal!!! Semmi lenézés nem akart lenni a HSZ-ben, ha úgy tünt elnézést érte! :R
Megbeszéltem telón a dolgokat Gompcomp kollégával kézséges, és normális hozzáállású emberke... kicsit hasonszőrű mint én mert neki most pusztult el a procija! Óbaintett a load line használatától 1.4v fölött mert valószinüleg kapott egy tüskét a procija... a lap hibátlan, így az üzletet le fogjuk bonyolítani! :C

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30788) HSM válasza Cybertrone (#30787) üzenetére


HSM
félisten

Furcsa a hozzáállásod... Több évre tervezel, meg csak "beteszed és megy"... Ez általában nem kompatibilis a használt cuccokkal... :N
Atommal nem járnál jól filmnézésre, a 480-as youtube vidi már néha-néha kifog rajta... ;]
Persze, szó se róla, nem lebeszélni akarlak Gombcomp lapjáról, ő tényleg normális arc, csak furcsállom... :)

(#30789) Qru válasza Cybertrone (#30787) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jah hogy átmenetlieg... így már más tészta. :K

#nincsbennetarcsi

(#30790) Cybertrone válasza HSM (#30788) üzenetére


Cybertrone
veterán

A beteszem és megy alatt azt értem hogy neadjisten ne kurja el a fél rendszert... hanem csinálja azt amire kitalálták...
Mellesleg ha nem akar az ember ellőni 80-90k-t egy alaplapra akkor érdemes szétnézni aprón mi lelehető fel! Ha az arc normális, a cucc megbecsült akkor meg kell venni... persze a táppal melléfogtunk, de ugye senki nem lát jövőbe! :K
Mellesleg annyira nincs mit furcsállni rajta ő régi motoros, nem hiszem hogy azért adja el mert szar...

Qru:
Átmenetileg... most egy fél rendszerrel sokat nem tud csinálni az emberke... hiába a bika proci, fasza lap ha nincs vga... :R

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30791) Qru válasza Cybertrone (#30790) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Na majd ha Z68-ad lesz nem lesz ilyen godod. ;]

#nincsbennetarcsi

(#30792) Cybertrone válasza Qru (#30791) üzenetére


Cybertrone
veterán

Egyszer majd biztos jelenleg úgy állunk hogy fennáll a gond! Mellesleg egy prociba épített vga szerű valami szerintem sosem veszi fel majd a versenyt egy normális videókarival! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30793) HSM válasza Cybertrone (#30790) üzenetére


HSM
félisten

Az biztos, hogy nem azért adja el, mert szar, írtam is, hogy normális arc. Ahhoz, hogy egy hardwer azt csinálja, amire kitalálták, ahhoz be kell tartani a specifikációit. Márpedig kétlem, hogy a R3E kompresszoros hűtésre lenne specifikálva... :U Ha jól emlékszem, +5 től +40 fokig szabad használni... ;] Innentől kezdve meg saját felelősségre megy a móka, ami azt jelenti, hogy bizony rá lehet fázni.
Ha az embernek nincs 80-90K-ja lapra, akkor miért nem néz egy, a pénztárcájának megfelelő típust? Teljesen korrekt lapokat kapni 50-60K körül újonann is... Asus Sabertooth X58 45K körül? Továbbra is bestbuy-nak tartom X58-ban... :P

[ Szerkesztve ]

(#30794) Cybertrone válasza HSM (#30793) üzenetére


Cybertrone
veterán

LN2 módban légy oj jó és nézd meg mennyi a tűréshatára a lapnak... mert hát van rajta az is, és ha az alatt sáll el is van gari! :P
Mellesleg nem a lapot hűtötte kompresszorral hanem a procit :K

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30795) MPowerPH válasza HSM (#30793) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ez hülyeség... A kompi a procira megy, nem az X58 van vele hűtve. Ha az ember úgy csinálja, ahogy azt illik egy kompis hűtésnél, akkor nincs semmiféle probléma.
Írd le kérlek a kompis hűtés miben is befolyásolja az alaplap további jövőjét. Mit árthat neki...stb...

Már nem azért a két fillérélt, de az egész banda azt osztotta anno, mikor nitro alá került a 980X-em, hogy nagy hiba volt. Kaptam a különböző nagyokos megjegyzéseket: "ezt a procit már nem lehet eladni a nitrozás miatt", "Ez nem erre lett kitalálva", "az már nem lesz 100%-os proci", "a nitro tönkreteszi", "rejtett hibái lesznek, azt majd csodálkozol ha kapod a kékhalálokat" stb... Sóval volt itt sok okos dolog. Erre fel amióta eladtam, és belőttem a kívánság szerinti, most már 4.8GHz-re, azóta úgy üzemel. És még nem volt kékhalál, játék, videóvágás, render -re van használva. Előtte persze LinX-el belőttem, hogy stabil legyen.
Most akkor hogy is van ez kedves fórumtársak? Én megmondom: Ha valami ésszel, és hozzáértéssel van csinálva, az ésszerű határok között, akkor nem lehet semmiféle probléma.
Elegem van már a sok károgó varjúból. :((

Cybertrone: LN2 mode lókaki, nem használatos. A Cold Bug csökkentésére szolgálna, de valahogy ezt nem sikerült elérni.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#30796) Cybertrone válasza MPowerPH (#30795) üzenetére


Cybertrone
veterán

Telon beszéltem az arcal... elmondott az mindent... többet kapott nála a proci mint a lap! :K
És azért nem most kezdte a kompizást sem! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#30798) HSM válasza Cybertrone (#30794) üzenetére


HSM
félisten

Azért azt megnézem, hogyha LN2 alatt széthullik a cucc mert túlterhelted, vagy valamit véletlen rövidre zárt a kicsapódó víz, akkor hogy garizod le... Max ha szerencséd van és nem veszik észre.

(#30795) BMW001: Ha úgy gondolod, hogy a kicsapódó vízpára, + a szélsőséges hőmérsékleti és terhelési viszonyok se a procinak, se a lapnak nem árhtatnak, hát hajrá. Ellenben amit leírsz, az egy hatalmas logikai hiba... :U Azért, mert a Te egyetlen esetedben, az általad elérhető (egyébként eléggé megkérdőjelezhető hitelességű) ellenőrzési módszerekkel jónak bizonyul, nem azt jelenti, hogy ez törvényszerű, hogy másnál is így lesz.
Jól megmondtad a frankót, csak sajnos nincs igazad. Egyedül a specifikációk betartása a biztos módja annak, hogy 100%-osan stabil, megbízható, problémamentes géped lehessen. Minél jobban eltérsz a specifikációtól, annál nagyobb kockázatot vállalsz.

(#30796) Cybertrone: Tudom jól, a srác maximálisan profi, komoly számteches múlttal. ;) Ettől függetlenül nem vennék ilyen extrém körülmények közt használt lapot megbízható, hosszútávra tervezett gépbe se tőle, se mástól. :N

[ Szerkesztve ]

(#30799) radi8tor válasza MPowerPH (#30795) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Pl ott lehet baja az alaplapnak, ha túl sok áramot vesz fel a CPU a megemelt Vcore miatt.
Socket elolvad, vagy a CPU tápcsatlakozó olvad el.
Csak fényképen láttam ilyet, ezért gondolom hogy az extrém tuningnak lehet ilyen mellékhatása az alaplapra.

⭐ Stella

(#30800) Cybertrone válasza radi8tor (#30799) üzenetére


Cybertrone
veterán

2db 8-as tápcsati van rajta... ergo a foglalat erre van hitelesítve! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.