Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30770) .DLL válasza KicsiDawe (#30765) üzenetére


.DLL
veterán

Max 10K és nagyon zárt hmm... Superlux HD662B; néha a HD660 is kifogható 10k-ért; Maxell HP6000, esetleg Takstar HD2000, de ez nem annyira szigetel, persze zárt, meg puha a párnája, és általában jó is hogy nem annyira cuppanós, lehet hogy koliba is elmegy.

(#30766) Canonfan: Az anyaga szerintem a jobb fajtából van, a Takstár fényes, az Invotóne matt felületű. Ennyiért igényesnek mondható a kialakítása, tartóvillák, amik el is tudnak fordulni, puha párnák. A méret állító nekem maxon épphogy jó, de mivel nem fém a pánt ezért hajlítgatni nem érdemes, nem marad úgy.
Egyes daraboknál nyikorgás előjöhet az elforduló ízületnél. De ilyen megy egyéb "műanyag zajok" sajnos drágább fejeseknél is vannak, pl. meglepődtem, hogy a minap kipróbált Sony Mdr V55 mennyire műanyagos, és mindenféle hangot ad ha igazítom a fejemen : \

(#30767) csilisz: személy szerint nyitott párti vagyok, főleg otthon, ahol ez nem probléma, de a jó mély itt ritka, bár van rá 1-2 példa: Beyerdynamic DT990, Philips Fidelio X1, HifiMan HE-400, stb csakhogy ezek nagyon messze vannak a 20 ezres kategóriától. =(
Most így nem is tudok okosat mondani XB 500-hoz képest bármiben kevés a mély (kivéve az ilyen fajtákat).

(#30768) Predator2: lásd felső bekezdés, ő is zajos környezetbe keres fejest. ;)

(#30769) Baxo89: Maxell Retro DJ :K és külső mikrofon, pl. vezetékre csíptethetős ;) (teszkóban Rocking Residence néven is felbukkan néha 4e-ért) és nem véletlenül van benne az ajánlóban is.

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.