Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30801) pendre54 válasza ProdyG (#30796) üzenetére


pendre54
addikt

Az enyém, amit egy hozzászólással feljebb láthatsz, az nyitott, és mivel az asszony elég sűrün kapkodja le a fejemről, azt tudom mondani, hogy kb. 1 méterről alig hallatszik ki valami, tényleg fülelnem kell, hogy halljak valamit, pedig a szobában amúgy nincs egyéb háttérzaj, egy munkahelyen meg gondolom, hogy ennél csak nagyobb lehet.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#30802) krx21 válasza pendre54 (#30801) üzenetére


krx21
nagyúr

Klassz! :C Miről hajtod?

(#30803) pendre54 válasza krx21 (#30802) üzenetére


pendre54
addikt

Asus Xonar DGX, kössz, hogy emlékeztettél, majd beírom a profilomba.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#30804) krisz242


krisz242
tag

Sziasztok!
Biztos volt már erről szó, de én mostanában nem találtam láttam itt olyan info-t, ami segíthetne, ezért megkérdezem:
Szerintetek kb. mennyi idő kell a most vásárolt kis Shure 440-emnek, hogy be legyen járatva. Egyáltalán hallhatóan javul a hangminőség a kezdeti használat során?
Előre is köszi a választ!

(#30805) - = Zk = - válasza .DLL (#30782) üzenetére


- = Zk = -
félisten

bocs Főnök, de nekem nem kifejezetten gémer kell. nem tudom, ez feltünt-É?!
janem, akkor bocsesz.
az, hogy találtam egy GÉMER fülest, na bumm. az árát néztem, mikor görgettem. a specif aztán következett...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#30806) SsPL711 válasza - = Zk = - (#30805) üzenetére


SsPL711
őstag

Ezt Te írtad:
"Mikrofonos vagy mikrofon nélküli?
csak mikrofonos
"

A fenti specifikáció alapján vagy head-set vagy gémer fejesre lehet itt gondolni.
Itt kizárólag mikrofon nélküli, vezetékes, sztereó fejesekről és nem fülesekről "diskurálunk".
Kivétel talán ez alól, az AKG K551.

[ Szerkesztve ]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#30807) Dorien válasza - = Zk = - (#30805) üzenetére


Dorien
veterán

Szerintem vedd meg ezt, ennyiért jó vétel: Superlux HMD660
Ez lényegében egy HD660 + mikrofon. Árulja már egy ideje, fogalmam sincs miért nem vették meg eddig.

krisz242:
Néhány nap alatt bejáratódik normál használat mellett. Általában javul valamennyit mindegyik fejes hangja, de ez részben pszichológia is. :)

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 175.000Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#30808) .DLL válasza - = Zk = - (#30805) üzenetére


.DLL
veterán

A hozzászólásaidból nem derül ki egyértelműen. én kérek elnézést. :R Akkor amit írtam S.lux HMD660 vagy HMC600, esetleg külföldről HMC681 EVO.

(#30797) kammerer: Miért vártad oly rég óta? Amúgy az nem csoda, hogy egy Beyer DT770 lenyomja, majd' kétszer annyi is azára. Én azért kíváncsi lennék arra a konkrét példányra, mert az hogy dobohangú nekem elég furcsa.

(P.H.)

(#30809) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

köszönöm Urak, átnyálazom a tippeiteket :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#30810) Canonfan válasza .DLL (#30770) üzenetére


Canonfan
senior tag

Köszi szépen az infót! :)

(#30811) Canonfan


Canonfan
senior tag

Sziasztok!

Ma voltam Győrben a Hangszerdiszkontban, kipróbálni az Invotone HD2000-ret. :)

Nagyon készséges volt az eladó srác szó nélkül mondta hogy hallgassam meg, és mellé rakott egy Superlux 681-est is, (a sima verzió) így kb fél órát hallgatóztam ott mobilról.

Kialakításra, strapabíróságra a Superlux sokkal meggyőzőbb volt (fejes, kábel, csatlakozók stb) de hangkarakterben az Invotone jött be jobban, érzetre az jobban passzol azokhoz a stílusokhoz amit hallgatok inkább (New Age, pop),így azt éreztem biztosabb választásnak.

Szóval most kíváncsi vagyok nagyon az Invotone HD 2000-re, este tesztelem majd. :)

Azt szeretném megkérdezni tőletek, hogy ez a típus mennyi bejáratási idő után éri el a végleges hangját?
(Úgy olvastam hogy az AKG 511-esnek pl nagyon kell a bejáratás)

A másik amit szeretnék kérdezni, hogy a (és előre bocs ha láma kérdés) a fejes használati utasításában (és már előre plusz pont amiért egyáltalán van :) ) az áll, hogy a neodymium mágnes miatt nem érintkezhet magas mágneses térrel a fejes, hogy ez mennyire erőset jelent, pl nekem a számítógépasztalom mellett van az egyik front hangfalam 2db 20cm-es mélysugárzóval hogy annak vihetem a közelébe, rárakhatom-e stb?

Bármilyen infót előre is köszi! :R :R

(#30812) utgyuru


utgyuru
aktív tag

Denon AH-D310R-ről mi a véleményetek?
Eddig Beyer DTX 710 volt a befutó, most találtam ezt, kb ugyanolyan árban.

(#30813) .DLL válasza Canonfan (#30811) üzenetére


.DLL
veterán

Gratu!

Nyilván merevlemez mellé ne tedd, hegesztőtrafóra ne tedd, indukciós főzőlapra ne tedd, stb :D Hangszórónál szerintem elég ha csak a membrán közepét elkerülöd, de nem hiszem, hogy "berántaná", ahhoz még így is messze van

(#30812) utgyuru: még nem hallottam, de a foszlós hártya-bevonatú fülpárnáért kapásból negatív pont jár, annak 1-2 év és annyi. (ha lefoszlik, akkor persze lesz belőle plüss párna (egy mosás után), de a hangja már nem lesz ugyan olyan, mivel úgy kevésbé szigetel)

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#30814) tal-garius válasza pendre54 (#30795) üzenetére


tal-garius
aktív tag

Kívánom hogy legalább még 80on is túl hallgassa a kedvenceit, grat a fejeshez :)

(#30815) #71562240 válasza .DLL (#30808) üzenetére


#71562240
törölt tag

Vártam, hogy valaki itt is kicsit lejjebb rántsa a föld felé a "fellegekből".
A róla itt-ott írottak alapján ugyanis régóta azt gyanítom-sejdítem, hogy e topikban kissé túlértékelt lehet - de csak gyanítom-sejdítem, mivel ugyebár még nem hallottam. Mindenesetre kezdettől kiemelten figyelem "szociálpszichológiailag" a karrierjét (persze majd meg is hallgatom), ugyanis nagyon-nagyon sokszor megéltem már a hifiben (ebben a topikban is), hogy egyes típusok üstökösként feltűnvén, a "Duna jegén megválasztván", "abszolút monarchaként" regnáltak, de mindig csak egy darabig, mert idővel persze mindig kiderült mindegyikről, hogy legfeljebb egy a jobbak közül - a hifiben sincsenek csodák.
No és bár természetesen hibás is lehet a konkrét példány, engem az egyéb olvasmányaim alapján legalábbis nem lepett meg, hogy volt, aki egy kis dobozhangúságot tapasztalt nála, miután hozzájutott egy-két viszonyítási alaphoz (megjegyzendő, hogy azért kezdettől fogva inkább a típus védelmében spekuláltam a kolléga kétségeivel szemben, most is inkább amiatt reagáltam, mert túl "divatosnak", túl "feltétel nélkülinek" érzem itt, és végre "kárörvendhetek", hogy nem mindenkinek tetszik annyira). Még nem tudom, hogy én milyennek hallanám, de alkottam erről hipotézist, - ami vagy beigazolódik, vagy nem. És a szinte automatizmussá vált ajánlása miatt egyszer-kétszer már felhívtam a tanácskérődzők figyelmét, hogy vannak az áráért (vagy nála olcsóbban is) olyan típusok, amelyeket jól ismerek, és talán indokolatlanul szorította őket teljesen háttérbe a "Pro80 és druszái" társaság, miközben szakemberek jobbnak tartják például a jóval olcsóbb CAL!-t vagy egyebeket. De saját véleményem persze csak akkor lesz, ha meg is hallgatom - ezért most offban írok.

(#30816) jippa


jippa
aktív tag

végre!

kívül-belül alkohollal megtakarítva, lefényképezve

mai fejlesztés: az ortho drivert be kell tekerni egyetlen vékony réteg gézbe, úgy kell visszailleszteni -> így nem tud szösz belekerülni

(#30817) momo2828 válasza utgyuru (#30812) üzenetére


momo2828
tag

Nekem volt pár évig AH D310-em (gondolom csak a mikrofonban különbözik az R végű). Árához képest szerintem szép hangja van, mélyeket kicsit kiemeli, persze nem annyira mint egy AH-D1100. Viszont nekem nem volt kényelmes hosszútávon. Eléggé szorít és nem fért bele teljesen a fülem :D , így nem volt az igazi. Részletesebb véleményt nem tudnék mondani, mert összehasonlítási alapom nincs túl sok.

Fülpárnának nekem semmi baja nem volt, sehol nem kezdett foszlani.

[ Szerkesztve ]

(#30818) #16820480 válasza ProdyG (#30796) üzenetére


#16820480
törölt tag

Attól függ mennyire zajos az iroda és mennyire vagy szeparálva a többiektől, de szerintem nyitottat nem igazán jó irodába, mert azért ki fog hallatszani valamennyire. Esetleg egy K550/551 vagy K545 helyette?

(#30819) ProdyG válasza #16820480 (#30818) üzenetére


ProdyG
senior tag

ha már veszek, akkor a "legjobbat" veszem, K551-est hallgattam már (az irodában van egy srácnak), de a mélyet hiányoltam belőle nagyon. persze e tekintetben lehet a Q701 se lesz jobb, de teszek egy próbát.

(#30820) #71562240 válasza ProdyG (#30819) üzenetére


#71562240
törölt tag

"E tekintetben" biztos, hogy rosszabb lesz, ugyanis a K551-nek éppen annyi, lineáris és pontos mélye van, amennyi kell, a Q701 ellenben valóban mélyhiányos.
Lehet hogy nem jól helyezted fel a K551-et (mert akkor valóban elszökik a mélye), de lehet hogy csak máshoz vagy szokva.

(#30821) #16820480 válasza ProdyG (#30819) üzenetére


#16820480
törölt tag

Akkor még megpróbálhatod a K545-öt, szeptember végi fülestalálkozó, ha addig tudsz várni :) Amúgy a Q701 baja az lesz, hogy egy komoly erősítőt kell alátenni, ami nem biztos, hogy annyira beillik az irodai környezetbe :)

(#30822) ProdyG válasza #16820480 (#30821) üzenetére


ProdyG
senior tag

bkercso-féle erősítőm van, csak az irodában használom, szerintem nem lesz gáz :) de majd kiderül.
Denon-hoz vagyok amúgy szokva, amiben sok a mély, viszont nem sok a magas. Szóval megnézem azért még egyszer a K551-est hétfőn.

(mióta megvannak itthon a Monitor Audio Gold hangfalak, azóta hiányolom a Denon fejesből a magasat :) )

[ Szerkesztve ]

(#30823) Ear001 válasza .DLL (#30808) üzenetére


Ear001
addikt

Nem ő találta, nem az ő tippje, eddig is fikázta burkoltan, bár sose hallotta, most jobban meri majd fikázni. Egy tudálékos troll tápot kapott, ennyi.

(#30824) .DLL válasza #71562240 (#30820) üzenetére


.DLL
veterán

A K/Q701 védelmében el kell mondanom, hogy nem mélyhiányos, föld alól is előjövő mélye van, ami ugyan nem intenzív, nem ütős, de hallható, ha jól ki van szolgálva. A zárt öccsei csak egy kicsit tolják intenzívebben, de ugyan az a világos karakter (sőt K701-hez képest karcosabb is picit a teteje (de ez önmagában nem zavaró)).

(#30815) kammerer: Ahogy gyűlik a tapasztalatom, nálam is árnyaltabb már a kép, nem mindenre ezt tolom be, de ennyiért akkor sincs sok vetélytársa, figyelembevéve a kialakítást, kényelmét, szigetelését, anyagokat is, és a további tapasztalatok ellenére sem tudom dobozhangúnak nevezni, az arányai olyanok amilyenek, de pl. felbontásban, térben továbbra is nagyon jónak tartom a kategóriájában.

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#30825) Ati1979 válasza #71562240 (#30820) üzenetére


Ati1979
veterán

Nem mélyhiányos. Csak nem megfelelő forrásról az.

(#30826) .DLL válasza jippa (#30816) üzenetére


.DLL
veterán

Gratula!

Ez a fotó nagyon megfogott, magával ragadó így a fejhallgató. Komoly darab :R

(P.H.)

(#30827) Penty


Penty
tag

Sziasztok!
Mivel itt a PH-n kaptam már jó ötleteket más egyéb topikokban, más egyéb dolgokkal kapcsolatban, ezért gondolom ebben a topikban is van egy-két "szaki", aki tud érdemben segíteni.

Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
Otthon.
Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Zenehallgatás, filmezés. Elsősorban rock orientált vagyok, de Beethoventől a Pink Floyd-on át a népzenei beütéses Holdvioláig mindent meghallgatok, ami tetszik. Talán a rap, techno, disco és a mai divatzenék azok, amiket nem hallgatok.
Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
Lehetőleg maradnék 30000 alatt, de nem probléma kissé felette sem.
Vezetékes vagy vezeték nélküli?
Vezetékes, gondolom. (Lehetőleg cserélhető vezetékkel.)
Circumaural vagy supraaural?
Mindegy. (Jelenleg supraaural van.)
Zárt vagy nyitott?
Mindegy. (Jelenleg zárt van.)
Mikrofonos vagy mikrofon nélküli?
Nélküli.
Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az ami zavar?
Semleges, vagy enyhe V-hangzás, kellemes, de nem túlzó mélyekkel, széles térrel. A túl sok magast nem szeretem.
Mire figyeljünk oda, honnan vásároljunk?
?
Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
Dell Latitude E5530-as laptop, integrált hangkártya. Debian Linux oprendszer.
Audio device: Intel Corporation 7 Series/C210 Series Chipset Family High Definition Audio Controller (rev 04)

Jelenleg egy leharcolt állapotú, olcsó, legalább 10 éves Phillips SBC HP140-es fejesem van. A kábele már egy házilag cserélt/gányolt kábel, a füllel érintkező vékony bőr meg már levált róla, így az alatta lévő szivacs érintkezik a fülemmel. A 3.5-ös csatlakozó is egyre rosszabb már.
Ebből adódóan jó lenne, ha az új fejes kábele cserélhető lenne, a füllel érintkező anyag meg kissé strapabíróbb. Valami megbízható, jó fejes kellene, ami kiszolgál legalább újabb 10 évig.
Segítségeteket előre is köszönöm!

(#30828) krisz242 válasza Dorien (#30807) üzenetére


krisz242
tag

Köszi a választ Dorien!

(#30829) Mazka05


Mazka05
őstag

Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni, mivel fejhallgató vásárlása előtt állok. Ezen a téren semmilyen tapasztalatom nincsen.. 20 körül szánék rá. újonnan, vagy használtan garival innen Ph-ról. Leginkább itthon szeretném meditáláshoz használni, csak zenére. Leginkább telefonról, inkább hajlok a vezetékes fejhallgató felé, mivel nem kell tölteni, és elvileg jobb a minőség.

Válaszaitokat előre is köszönöm!

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#30830) Termi16


Termi16
őstag

Sziasztok!

Én is beállnék a tanácsot kérők sorába.

Előre le szeretném szögezni, hogy még nincs letisztult elgondolásom, hogy pontosan mit szeretnék, szóval egy kis türelmet kérek, szeretném több ember véleményét is látni a dolgokról. :)

Az is problémás, hogy csak otthon használnám zenehallgatásra, esetleg néha filmezésre, vagy vinném magammal telefon (lumia 1520) mellé. Ettől függetlenül a méret nem akadály.

Itt említeném meg, hogy van egy Denon 2311-es erősítőm és egy JBL ES 5.1-es szettem, szóval valami hasonló minőséget/stílust szeretnék.

A legfontosabb kérdésem az lenne, hogy tényleg annyival rosszabbak-e a vezeték nélküli fejhallgatók?
Hajlandó vagyok többet fizetni egy ilyenért, hogy az áránál gyengébb kategóriájú hangot kapjak, ha egyébként minden másban teljesen jól működik. Ez azt jelenti, hogy nagyjából 25-30000ft-ot szánnék egy valóban jó fejhallgatóra, de ha végülis vezeték nélküli lesz, akkor 50000ft körülig is elmennék, ha nagyon muszáj. A lényeg, hogy az elsődleges ötlet az volt, hogy az esti órákban a húde hangos zenehallgatás helyett, ami nyilván másokat zavar, tudjam használni a fejhallgatót, hasonló minőségben.

És akkor jöjjenek az 1 .hsz-ban feltett kérdésekre a válaszok:

Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
Ami biztos, hogy otthon, főleg este, amikor a házimozi már nem opció. Esetleg tömegközelkedési eszközön is, ezt írtam feljebb is, hogy még nem tiszta.
Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Zenehallgatás, ez a legfontosabb, a filmezés másodlagos, mivel arra ott a házimozi.
Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
Ahogy írtam is, 30000 körül szánnék rá első körben, de ha találnék megfelelő vezeték nélkülit, akkor el tudnék menni kb 50000-ig.
Vezetékes vagy vezeték nélküli?
Első körben jó lenne vezeték nélküli, de ha meg tudtok győzni....:)
Circumaural vagy supraaural?
A fülön támaszkodó párnákat annyira nem bírom, úgyhogy valószínűleg a circum lenne a nyerő.
Zárt vagy nyitott?
Ez megint attól is függ, hogy csak otthon vagy bkv-n is használom-e. Ha csak otthon, akkor teljesen mindegy.
Mikrofonos vagy mikrofon nélküli?
Nélküli.
Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az ami zavar?
Kemény, telt mélyeket szeretem, elsősorban ilyen zenéket hallgatok. De azért néha előfordul egy kis igényesbb dolog is, szóval azért ne csak puffogni tudjon :DD
Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
Erősítőbe (denon2311) vagy PC-be dugnám (a fülest :C ).

Még annyit hozzátennék, hogy esetleg használt dolog is játszhat.

Szerk.: Azt elfelejtettem, hogy van egy AKG Q350-es fülhallgatóm is, szóval ezért sem létfontosságú, hogy a telefon mellé is a most vásárolandó fejhallgatót használjam.

Köszönöm előre is! :)

[ Szerkesztve ]

Telefonszámomat megtalálod az adataimnál!

(#30831) tal-garius válasza Termi16 (#30830) üzenetére


tal-garius
aktív tag

Nem éri meg a vezeték nélküli fejhallgató. Inkább hosszabbító, vagy DAP-ról hallgass zenét egy vezetékessel. Később meg fogod hálálni a tanácsot.

(#30832) tal-garius válasza Penty (#30827) üzenetére


tal-garius
aktív tag

#30829) Mazka05
Nektek meg Takstar pro 80 vagy ha még van AKG K551

(#30833) DBAtti


DBAtti
aktív tag

Sziasztok!

Rég jártam erre :)
Úgy alakult a munkám, hogy ingázom MÁV + BKK kombóval, ráadásul sikerült szereznem egy iAudio X5L-t itt PH-n ( eléggé bejön, csak lehúzza az övemet is :R :DDD, úgy megküldi a 231PRO-t, hogy az valami elképsztő), és most ahogy nézelődtem például Focal Spirit one-t lehet kapni valamivel 40k alatt.

A kérdés: mit tudnátok ajánlani, ennyiért megéri-e, leginkább hol lehetne kipróbálni Budapesten, stb.
Az SRH 840-ről és a Beyer T70-ről, B&W P5-ről, Denon AH-A100-ról tudom, hogy szeretem, de előállt a furcsa szitu, hogy a Focal olcsóbb mindegyiknél. A Sennheiser sokat emlegetett modelljei (HD25, és Amperior) nem jön be túlzottan kényelemben.

Említésre méltó modellek nevét várnám, ha van még.
Keret nincs, csak felmérés/ költői kérdés. Ha valami nagyon tetszik, előbb-utóbb megveszem. :U

Üdvözlettel:
Attila

[ Szerkesztve ]

"A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong..."

(#30834) #71562240 válasza Ear001 (#30823) üzenetére


#71562240
törölt tag

Szerintem szerencsésebb lenne, ha néha inkább a hozzád intézett kérdéseimre válaszolnál, nem azokra, amelyeket mások intéznek hozzám - utóbbiakat meg tudom én is válaszolni, korrektül.

.DLL és Ati Korrektebb lett volna, ha úgy mondom, hogy enyhén mélyhiányos a Q701, de enyhe mélyhiányt a frekvenciamenet-mérései is mutatnak, nem csak a tapasztalataim - ellentétben a kolléga által lemélyhiányosozott K551-gyel, amely nagyon szépen lineáris hallva is, mérve is. Azzal gondolom ti is egyetértetek, hogy a kolléga hiába fog több mélyhangért fordulni a Q701-hez a K551 helyett, sőt. Mert bármilyen erősítéssel a K551 mélye lesz egy kicsit több, egy kicsit mélyebb. A mennyiség értékelésébe egy kicsit bezavar, hogy a Q701-nek van egy kis felsőmélykiemelése, ami a K551-nek nincs, ám a Q enyhén lekonyul 50-60Hz alatt, ellenben a K az alsómélyeken is lineáris, kirívóan jól sikerült frekvenciamenete van.

[ Szerkesztve ]

(#30835) dinkaocsi


dinkaocsi
csendes tag

Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
Otthon
Milyen célra szeretnéd elsősorban ?
Játék,Filmnézés
Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
Én olyan 14-ezer Forintra gondoltam
Vezetékes vagy vezeték nélküli?
Teljesen mindegy
Circumaural vagy supraaural?
Circumaural
Zárt vagy nyitott ?
Zárt
Mikrofonos vagy mikrofon nélküli?
Mindegy,lényeg hogy jól szóljón :)
Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az ami zavar?
Háááát erre nem igazán tudok mit mondani :N Nincs nagyon viszonyitási alapóm szóval csak télleg szóljón tisztán és legyen kényelmes :K
Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
Egy rövid ideig integráltal,de mihamarabb cserélném egy CREATIVE Sound Blaster Recon3D-re.

"Gamer pc" max.80 ezerig :)

(#30836) tal-garius válasza dinkaocsi (#30835) üzenetére


tal-garius
aktív tag

Nézd meg esetleg a Takstar HD2000-t.

[ Szerkesztve ]

(#30837) dinkaocsi válasza tal-garius (#30836) üzenetére


dinkaocsi
csendes tag

Köszönöm a gyors választ! Ez a füles elégé megtetszett,és jóval az alatt az ár alatt van amit mondtam. :))

"Gamer pc" max.80 ezerig :)

(#30838) Mazka05 válasza tal-garius (#30832) üzenetére


Mazka05
őstag

Szia!

Köszönöm a választ, ár szerint Takstar pro 80 venném, viszont nagyon tetszik az AKG K551 csak annyit már nem szánék rá. Lehet, hogy 20 körül bestbuy kategória ez a Takstar, ahogy utána olvastam.

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#30839) ricska1


ricska1
csendes tag

hello !
véleményeket kérnék szeretnék venni fejhallgatót 40 alatt .
Beats solo hd-t néztem 37ért :)
a lényeg h desinges legyen és szóljon :)

" Van nálunk minden , van nálunk pénz "

(#30840) PuMbA válasza ricska1 (#30839) üzenetére


PuMbA
titán

Mit jelent az, hogy szóljon? :) Csúnyán is szólhat?

[ Szerkesztve ]

(#30841) Ati1979 válasza #71562240 (#30834) üzenetére


Ati1979
veterán

''Azzal gondolom ti is egyetértetek, hogy a kolléga hiába fog több mélyhangért fordulni a Q701-hez a K551 helyett, sőt. Mert bármilyen erősítéssel a K551 mélye lesz egy kicsit több, egy kicsit mélyebb.''

Igen ezzel teljesen egyetértek. A q701 egy lényegesen komolyabb fejes, viszont megfelelő forrás hiányában értelmetlenség megvenni.

(#30842) ricska1 válasza PuMbA (#30840) üzenetére


ricska1
csendes tag

hát hogy ennyi pénzért szép legyen a hangja :)

" Van nálunk minden , van nálunk pénz "

(#30843) PuMbA válasza ricska1 (#30842) üzenetére


PuMbA
titán

És miről használnád a fejest? :)

(#30844) ricska1 válasza PuMbA (#30843) üzenetére


ricska1
csendes tag

Iphone 5s vagy ipad air :)

" Van nálunk minden , van nálunk pénz "

(#30845) PuMbA válasza ricska1 (#30844) üzenetére


PuMbA
titán

AKG K550 vagy 551. Mondjuk, hogy az Apple eszközök meghajtják-e azt nem tudom, mert nem hallgattam még, majd a kollegák megmondják, de szerintem, ha 44 Ohmnál jót tesz az erősítő, akkor még 32-nél is :) Lehet az is, hogy egy olcsóbb könnyebben hajtható fejessel jobban járnál, mert nem adna annyival többet egy drágább ilyen eszközökkel, ezt eldöntheted, ha például elmész hallgatózni :)

[ Szerkesztve ]

(#30846) ricska1 válasza PuMbA (#30845) üzenetére


ricska1
csendes tag

hát igen :) akg-m volt de nem nagyon tetszett a desinge :)

" Van nálunk minden , van nálunk pénz "

(#30847) Bodz válasza utgyuru (#30812) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Inkább a DTX 710. Az a Denon nem sok vizet zavar.

(#30848) tal-garius válasza ricska1 (#30839) üzenetére


tal-garius
aktív tag

A Beats jó, a Beats szép, a Beats különleges... max a hamisított kínai 3ezerért...

(#30849) Zenger


Zenger
tag

Hello!

Fejes vásárlás előtt allok és megszeretném kérdezni hogy ti mit ajánlatok? A keret rá kb 10k zenwhalgatásra és tényleg alapszitű játékra kéne. Eddig az ozone rage st-t és még a Thermaltake SHK002ECGR TT eSports.
Minden választ előre is köszönök :R

(#30850) Silent77 válasza Zenger (#30849) üzenetére


Silent77
veterán

Rossz topikba vagy.
Gamer fejeseknél kéne megkérdezni.
De ha mégsem az kéne, akkor Takstar (invotone) hd2000,
Superlux HD681 evo

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.