Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:01

LOGOUT.hu


Ez a topik a DAP (Digital Audio Player), vagy közismertebb néven MP3 lejátszókkal foglalkozik. A témához kapcsolódnak a FÜLhallgató topic és FEJhallgató topik is, amennyiben valamelyikre szükséged van ott kérhetsz segítséget a választásban. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12451) bazsi1000


bazsi1000
tag

Sziasztok

Mp3/mp4 lejátszót akarok venni.15-20ezerért. Ezeket nézegettem
sony nwz-e443
sony nwz-e353(ÚJ cucc igazából ua mint a felső csak nem tud hangot felvenni sehonnan)
Meizu M3
Philips Gogear Vibe

Ezekre gondoltam hátha valakinek van róluk véleménye.

Ja és holnap megyek meghallgatni a lejátszókat MM be.
Egyébként hol lehet még meghallgatni a játékosokat???

ilyenkor csak rádiót tudok rajtuk hallgatni vagy van rajta valami vagy esetleg fel tudnak nekem tenni zenéket ha éppen lenne nálam mondjuk pendrivon valami????

köszi sziasztok

(#12452) chubii válasza bazsi1000 (#12451) üzenetére


chubii
senior tag

Szia!
Én az M3-at vagy valamelyik sansát ajánlanám ( lsd. topic címe )
Hallgattam az E443-at , és nem olyan egetrengető a hangja.

Általában vannak zeneszámok a kirakott termékeken , szóval csak egy általad használt fej/fülhallgatótkell vinned,hogy kipróbálhasd a hangjukat.....

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#12453) adnoctum18 válasza bwoay (#12443) üzenetére


adnoctum18
senior tag

Itt a fórumon volt egy tag, optikus, neki elvileg van ha valaki beszervezi DAP találkozóra akkor megtudjuk.

Anno ráfutottam a vaterán egyre én is, nem volt meghirdetve, de az eladó ajánlgatta, hogy van neki egy olyanja is, végül valahogy elfelejtődött.

Grat az E3-hoz.:)

Wolfskin :
Van pár régi iriverem, meg egy Iaudio G3-mam is, ha érdekel, akkor PM.

[ Szerkesztve ]

---"I am not mad. I am interested in freedom. Good Luck, J. Morrison."---

(#12454) bwoay válasza adnoctum18 (#12453) üzenetére


bwoay
nagyúr

azt tudom, hogy valakinek van/volt, de referenciának ez nekem kevés :D
E3: hát köszi, majd jön valamikor, illetve én megyek Veszprémbe, ha minden igaz, és akkor talán sikerül személyesen lebonyolítani. viszont a cx55-öm ma jól beadta a kulcsot, és simán nem emlékszem, hogy meddig garis. ez egyrészt jó, mert rá leszek kényszerítve, hogy az Atriot használjam, az meg sokkal jobban szól, viszont ha cserélik is (mert tegyük fel, hogy benne van a 2 évben), akkor mit adnak helyette? kérjek egy IE8-at? :U

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#12455) adnoctum18 válasza bwoay (#12454) üzenetére


adnoctum18
senior tag

CX55: Nem kellene akkora készletnek lennie belőle, hogy később is tudjanak garanciában cserélni? Ha adnak IE8-at, ne utasítsd vissza.:D

E3: ez az a fém Meizu, amit itt sokan dícsértek, right? Tetszetős kis dög.

Totáloff: Nekem egy kis oldschool TPért kellene Nógrádba lemennem, de nincs sok kedvem hozzá, pedig már lassan ezekből is lenne egy gyűjteménnyi.

Ja és Monolith. Szép, szép, de én is letettem róla, ha igazán sznob akarnék lenni, akkor vennék egy BeoSoundot.:D

---"I am not mad. I am interested in freedom. Good Luck, J. Morrison."---

(#12456) bwoay válasza adnoctum18 (#12455) üzenetére


bwoay
nagyúr

vagy egy Trekstort ;) IE8-at nem is utasítanék, csak a különbség kifizetése haladná meg az anyagi kereteimet. épp most rendezgetem (értsd: tologatom) a feltornyosult befizetetlen csekkeimet, hát egész mulatságos dolgokat látok :D

milyen oldschool TP-ért mész te, hadd halljam! én jól lecsúsztam a T43-ról, amit Prom árult, brühhühühü, persze ez inkább szerencse.

A Meizut én személy szerint olyan sokat nem dícsértem, de az lesz az, a fémházas. Annak idején nem ájultam el tőle, de azért mindig is utáltam az iAudiot, hogy nem voltak képekes hasonló fémházba pakolni a flash lejátszóikat.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#12457) themebuilder válasza footy (#12446) üzenetére


themebuilder
senior tag

Lehet hozzá kapni képernyő-védőfóliákat, szilikontokokat, bőrtokokat külön. (ajánlom)

bwoay Valószínűleg szerintem CX 350 Style II-re cserélik majd ki, de akár rá is fizethetsz egy drágábbra. A garancia is újraindul onnantól.

[ Szerkesztve ]

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#12458) footy


footy
addikt

Az miért lehet hogy tegnap óta csak usb1-es eszköznek ismeri fel a laptop a lejátszót? (Fuze)

@themebuilder: aham, ebay-ről már néztem is egyet.

(#12459) bwoay válasza riam (#12449) üzenetére


bwoay
nagyúr

Megvan a lejatszo, hat annyira nem makulatlan, de konnyen lehet, hogy donor lesz :)

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#12460) riam válasza bwoay (#12459) üzenetére


riam
tag

Sanálom hogy nem makulátlan, ennyiért lehetett volna...
donor..?! melyik része...
Az E3 az U2 "koppintása" ha jól tudom...csak szebbre sikerült.. :U

[ Szerkesztve ]

(#12461) bwoay válasza riam (#12460) üzenetére


bwoay
nagyúr

hát tokban hordta a srác, és mikor a kezembe nyomta, még akkor is azt bizonygatta, hogy mindvégig tokban volt, így karcmentes, de hát akkor már láttam, hogy a kijelző is össze van karistolva, meg a joy körüli gyűrű is.

az iAudio U2 koppintása? azt erősen kétlem. vagy melyikre gondolsz?

donor úgy lesz, hogy tudok szerezni egy másikat, aminek az akksifedele sérült, de szerintem az összességében jobb állapontban van. mondjuk egy akksifedél meg nem kerül ennyibe :D

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#12462) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Létezik olyan mp3 lejátszó, ami microSD kártyát fogad, és kifejezetten jó a hangminősége?
Nem kell semmi extra fícsör, csak játsza le az mp3-akat.
Nem feltétel, de valami minimál kijelző nem ártana rá, és albumok / könyvtárak közti léptetés sem lenne hátrány. :U
Valami hiper olcsó cucc kellene a fentieket figyelembe véve. :)

Előre köszi a tanácsokat! :R

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#12463) riam válasza bwoay (#12461) üzenetére


riam
tag

Pedig ha jól emlékszem "kitűnő állapotú"nak hirdette..

"az iAudio U2 koppintása? azt erősen kétlem. vagy melyikre gondolsz?"

..régebben mintha olvastam volna a Meizu-ról, hogy már jól bevált típusokról koppint, úgy emlékszem, talán az M6-t is nevezték valahol Ipod koppintásnak... Nem tudom persze hogy mindennek van-e alapja, de tény, hogy amikor a húgom U2-je a kezembe került, egy pillanatig sem kellett gondolkoznom hogy mit hol találok meg a menüjében, nekem úgy tűnt hogy szinte minden ott van mint az E3-nál..
Talán ezért gondoltam erről a a két típusról (X3,E3), hogy az Iaudio-ról mintázták őket, legalábbis külsőre.. :F
Iaudo 5:[link] Meizu X3: [link]
Iaudio U2: [link] Meizu E3: [link]

(#12464) themebuilder válasza Bici (#12462) üzenetére


themebuilder
senior tag

Igen létezik és ki is van írva Mp3 lejátszók.. melyiket? (ajánlott: SanDisk Fuze és Clip+)

A legolcsóbb ajánlott jó minőségű hangzású lejátszók ezek:
SanDisk Sansa Fuze
SanDisk Sansa Fuze+
SanDisk Sansa Clip+

Esetleg még:
SanDisk Sansa Clip
Samsung-ból is van pár jó fajta

[ Szerkesztve ]

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#12465) Bici válasza themebuilder (#12464) üzenetére


Bici
félisten

Ezek drágábbak, mint gondoltam... :B
Körülnézek még, hátha jobban jövök ki, ha jó mp3 lejátszójú telefont veszek, mintha külön telefont és mp3 lejátszót.
Köszi szépen az infót! :R

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#12466) ChrissTa válasza riam (#12430) üzenetére


ChrissTa
tag

En is ezt talaltam, ami legkozelebb all a leirtakhoz. Mindent tud, ami nekem kell, csak ez is erinto kijelzos. Igaz ennek legalabb vannak rendes gombjai is. :)

Valahogy nekem ezek a tapis dolgok nem jonnek be. A notebook-om tapi padjatol is fraszt kapok. Szerencsere ahhoz legalabb tudok egeret csatlakoztatni.

Amugy nem lenne rossz otlet, ha az ilyen tapis kijelzoju cuccokhoz lehetne kapni egy kis taviranyitot, amin a fobb gombok, mint a hangero, valtas szamok kozott, stb. rajta lennenek. Vagy letezik ilyen valahol?

Lehet, hogy ez hulye kerdes lesz: Lehet a tapis kijelzokre vedofoliat rakni? Erzekelik az ujjaimat a folian keresztul is?

[ Szerkesztve ]

(#12467) adnoctum18 válasza bwoay (#12456) üzenetére


adnoctum18
senior tag

Trekstor Vibezek 50-60 EUR-ért vannak a német ebayen, csak macerás kezelni állítólag azt a clickwheel szerűséget.

Egy régi 760-as TPt néztem ki, mert otthon van egy másik, és kettőből szeretnék egy jót összedobni, de Pestnél messzebb nem vagyok hajlandó érte menni.

Láttam azt a T43-mat, szép példány volt valóban.

Jön a fűtésszezon, itt se jut TPre egy ideig.:)

---"I am not mad. I am interested in freedom. Good Luck, J. Morrison."---

(#12468) themebuilder válasza Bici (#12465) üzenetére


themebuilder
senior tag

Az teljességgel kizárt, hogy jobban jönnél ki. A jó hangminőségről le is mondhatsz akkor.

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#12469) Bici válasza themebuilder (#12468) üzenetére


Bici
félisten

A Nokia XpressMusic telefonokról az a hír járja, hogy egálban vannak a jobbfajta zenelejátszókkal.
Még nem tudom, hogy döntök. :F

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#12470) themebuilder válasza Bici (#12469) üzenetére


themebuilder
senior tag

Gondolom nem 10-20eFt-ba kerül.

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#12471) Bici válasza themebuilder (#12470) üzenetére


Bici
félisten

Persze, de egyébként is kell vennem telefont, és ha a számomra megfelelő és a megfeleő+zenére is jó között max 15 a különbség, akkor megéri.
De még nem döntöttem. Én is a zenelejátszó felé hajlok, mert azt nem kell cserélnem, ha telefont cserélek, és nem lesz követelmény a következő telefon vásárlásakor a jó zenei rész...

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#12472) themebuilder válasza Bici (#12471) üzenetére


themebuilder
senior tag

SanDisk Sansa Clip+ 2GB 10eFt-ból bőven kikerül, az a telefon alulról se súrolja ezt a hangminőséget szerintem.

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#12473) bwoay válasza Bici (#12469) üzenetére


bwoay
nagyúr

errefelé inkább az a hír járja, hogy kritikán aluli a hangminőségük.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#12474) Bici válasza bwoay (#12473) üzenetére


Bici
félisten

Hát, én mindent elhiszek, csak sok az ellentmondás, és sajna kipróbálni meg nincs alkalmam... :U
Általában a telefonokra érted ezt, vagy csak a nokia XpressMusic sorozatról?
A sansa felé hajlok, de már nagyon érdekel, hogy létezik-e egyáltalán ennek megfelelő hangminőségű telefon.
Köszi!

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#12475) bwoay válasza Bici (#12474) üzenetére


bwoay
nagyúr

én eddig leginkább csak rosszakat hallottam (konkréten) a Nokiák hangjáról, de sosem volt alkalmam erről meggyőződni. különben megfelelő hangminőségű telefon létezik, a kérdés az, hogy neked megfelel-e a hangja :D

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#12476) kovsol válasza Bici (#12474) üzenetére


kovsol
titán

öcsém 5310 telefonját tudom összehasonlítani az én SE Walkman mobilommal és a Sandisck clipel (még nem a plusz) és az nokia végez az utolsó helyen és egyértelműen jobb a clip mind a két telefonnál és a "tesztet" ugyan azzal a fülessel végeztem, de haveromnak egy érintő képernyős nokiája van és annak is csapni való volt a mélye, szóval nem azzal van a gond, hogy az 5310 nem a felső kategóriából van, mert az én SE telefonom is jobb nála ami szintén közép kat csak

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#12477) Dottore válasza Bici (#12469) üzenetére


Dottore
addikt

Az "az a hír járja" nem tény. Olyan hír is járja, hogy az ufokok már rég a spájzban vannak. A "jobbfajta" meg megint egy nagyszerű kifejezés azok körében akiknél az a hír járja.

Szóval nem, nincs egálban. Konkrétan a Clip Plusszal sem nincs.

[ Szerkesztve ]

(#12478) gabranek


gabranek
aktív tag

nem tudjátok véletlenül, hogy az alábbi 2 lejátszó közül melyiket szállítják asszimetrikus fülhallgatóval? (ha mindkettőt, akkor melyiket érdemesebb megvenni?...kizárólag zenehallgatásra)

iRiver E150
Sony NWZ-B152FB

田中れいな

(#12479) Bici válasza themebuilder (#12472) üzenetére


Bici
félisten

SanDisk Sansa Clip+-t hol lehet 10 alatt kapni?
Nézek argep.hu-n, de csak egy helyen van 10 alatt, az is tévedésből.
Használtra gondoltál?

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#12480) vili13 válasza Bici (#12479) üzenetére


vili13
őstag

(#12481) footy válasza Bici (#12474) üzenetére


footy
addikt

Nekem nem is olyan régen volt 5800-ám, de a hang és összeszerelési minőség meg sem közelíti a sansa-t.

(#12482) peeti03


peeti03
csendes tag

Sziasztok!
Mostanában szeretnék venni egy normális, jó mp3 lejátszót. Utánaolvasgattam itt is meg más oldalakon is én a clip+t szeretném megvenni. Kérdésem az h ebben a csomagban található füles jó lenne hozzá, vagy rontana a hangzásán?[link] (Mindenképpen ilyen bedughatósat szeretnék, mert amikkel eddig találkoztam azokon sokkal jobb volt a mély.) :R

[ Szerkesztve ]

Adott esetben őőő nyílván...

(#12483) footy válasza peeti03 (#12482) üzenetére


footy
addikt

Ha 4e forint körül szánsz rá, akkor szerintem egy Sennheiser XM-560-nal jobban jársz. Én innen vettem ezüstöt, most úgy látom csak vörösben van.

(#12484) Bici válasza vili13 (#12480) üzenetére


Bici
félisten

Kössz! :)

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#12485) vili13 válasza peeti03 (#12482) üzenetére


vili13
őstag

Az a Philips SHE8500 füles semmiképp nem egy csúcskategória, kb. a Sennheiser CX300 szintjén lehet, de a gyári fülesnél mindenképp sokkal jobb. Más kérdés, hogy a Clip+ hangminősége valóban kiváló, ami csak nagyságrendekkel jobb, és persze drágább fülhallgatókkal használható ki igazán. Ha megteheted, hogy a közeljövőben vegyél hozzá egy komolyabb fülest a nagyjából 20k-tól végtelenig terjedő ártartományban, akkor inkább egyelőre vedd meg külön a lejátszót, de egyébként ebben az árban ennél a csomagnál jobbat nem tudsz kihozni.

(#12486) themebuilder válasza peeti03 (#12482) üzenetére


themebuilder
senior tag

Szerintem ezek alá ne add semmiképp!

-Sennheiser CX 400-II Precision
-Sennheiser CX 300-II Precision
-Sennheiser CX 550 Stlyle II
-Sennheiser CX 680 Sports Adidas
-Sennheiser IE 6
-AKG K 340
-Klipsch Image S4

Esetleg még:
-Sennheiser CX 350 Stlyle II
-Sony MDR-EX300
-AKG K 330

[ Szerkesztve ]

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#12487) sti10p


sti10p
senior tag

Sziasztok, kicsit off, de azért próbálkozom: szóval nekem olyan hálózati töltő kéne amivel sz.gép nélkül is tudom tölteni az USB-s mp3 lejátszómat. Létezik ilyen?

XY

(#12488) vili13 válasza sti10p (#12487) üzenetére


vili13
őstag

(#12489) rielon


rielon
csendes tag

Hello!
Van egy Fuze v2-m és a Rockboxról szeretnék kicsit érdeklődni.
Ha lehet, akkor hogy lehet beállítani, hogy a halkítás/hangosításnál ne legyen delay?
Meg van valakinek valami iPod kinézetű témája Rockboxra?

(#12490) Sonor


Sonor
tag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Kinéztem magamnak egy Clip+ lejátszót. A kérdés nem is a lejátszóval kapcsolatos hanem inkább az érdekelne hogy milyen tapasztalataitok vannak a pixmániával? Mert most látom h náluk olcsóbb a négy gigás lejátszó mint máshol a kettő gigás...
Érdemes onnan rendelni? A garanciális dolgokat intézik normálisan?

Köszi előre is!

(#12491) lvnt válasza Sonor (#12490) üzenetére


lvnt
őstag

Tapasztalatok: [link].

(#12492) themebuilder válasza Sonor (#12490) üzenetére


themebuilder
senior tag

Erősen a nem ajánlott kategória.

[link]

[link]

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#12493) NoOne1976


NoOne1976
őstag

Segítsetek nekem! Használtam vettem egy Fuzet. A music könyvtárba másoltam be a zenéket. Ha belemegyek a folders könyvtárba, azt látom, hogy MTP; Music. Mi az az MTP? Honnan kerültek abba zenék?
USB módnál mit kell választani? Auto detect; MTP; MSC?
Előre is köszönöm a felvilágosítást!

(#12494) bwoay válasza NoOne1976 (#12493) üzenetére


bwoay
nagyúr

[link]

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#12495) Bici válasza themebuilder (#12492) üzenetére


Bici
félisten

Heló!

Itt azt írtad, hogy a sansa Clip+ kijön 10-ből, de sehol sem találok a pixmania-n kíívül ilyen boltot. Ha a pixmania nem ajánlott, akkor mit javasolsz, ahol 10ből kijön? Vagy ezt használt árra értetted?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#12496) Sonor


Sonor
tag

Köszi a segítséget mindenkinek!

(#12497) vili13 válasza Bici (#12495) üzenetére


vili13
őstag

Annyira talán csak nem reménytelen a pixmania, többek szerint működik: [link] :U

(#12498) bwoay válasza vili13 (#12497) üzenetére


bwoay
nagyúr

azoknak biztosan reménytelen, akik képesek oldalakat panaszkodni arról, hogy ők már 2x küldték vissza a lejátszót, mert halk volt, a volume menüpont meg nem volt a helyén. nyilván ez a könnyebb, meg célravezetőbb megoldás, minthogy egy keresőbe begépelve 3 kulcsszót kb 2 perc alatt megtalálja a megoldás...

egyébként mindegyik panaszra válaszolnak, azért az durva. erről az a vaterás csaj jut eszembe, aki US-ből rendel fotós holmikat, olcsón, de mindig rengeteget késve. ezért szórják neki a negatívokat, de amúgy tök megbízhatónak tűnik, csak alkalmanként 3 hónap után kapja meg a delikvens az objektívet, vagy akármit. Így vagyok a pixmaniával is: nekünk pontival kb 2-3 hét alatt jött meg a Clip 8-10 nap helyett, de annyival olcsóbb volt, hogy gond nélkül kivártuk. Szerintem megérte, megint onnan rendelném.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#12499) themebuilder válasza bwoay (#12498) üzenetére


themebuilder
senior tag

Ez csak pont egy kiragadott eset. Olvasd el a többi rossz értékelést is, 1000-nél is több a panasz rájuk, az azért elmond valamit a cégről, hogy bánik az ügyfeleivel.

Kíváncsi lennék, ha te is hasonlóan jártál volna, akkor mi lenne a véleményed.

Olyan is előfordul gyakran, hogy a Pixmaniás Barbara azért válaszol a kérdésekre ( és 5 csillagot ő is ad), hogy folyton 3 csillag felett legyen az értékelések átlaga. (ez így nem korrekt dolog)

Én is az olcsó ár miatt többször már majdnem rendeltem onnan, de mikor a google ezeket kidobta akkor elbizonytalanodtam és inkább elfelejtetettem őket, bármennyire is volt csábító az ár.

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#12500) bwoay válasza themebuilder (#12499) üzenetére


bwoay
nagyúr

tehát kettőnk közül csak nekem van személyes tapasztalatom velük, igaz?

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.