Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:01

LOGOUT.hu


Ez a topik a DAP (Digital Audio Player), vagy közismertebb néven MP3 lejátszókkal foglalkozik. A témához kapcsolódnak a FÜLhallgató topic és FEJhallgató topik is, amennyiben valamelyikre szükséged van ott kérhetsz segítséget a választásban. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12701) Dottore válasza tope (#12697) üzenetére


Dottore
addikt

Nekem is volt régebben, hamar túladtam rajta. Csak megerősíteni tudom, hogy sokkal rosszabb a hangja.

Tudom mert egy munkahelyen dolgozom vele. :)

(#12702) Dottore válasza tope (#12700) üzenetére


Dottore
addikt

Neked a Grundig kell akkor. Csak hallgatni ez is jó. Olcsóbb is mint a Sansa.

(#12703) tope válasza Dottore (#12702) üzenetére


tope
addikt

Kövezzetek meg, de már "megvettem" a C250-et, új 1 év garancia, nem hinném hogy nem érte volna meg, mert azért 1 használt, gari nélküli lejátszóért adjak inkább 5 vagy 6.000-et, mintsem 8.650-et 1 garanciásért, nehogy már rosszabb legyen mint az a Grundig minőségben (kipróbálom és ha nem jó akkor állok a 8 napommal)

(#12704) Tim82 válasza tope (#12700) üzenetére


Tim82
nagyúr

Igen, akkor szép a dolog, amikor éppen a garancia lejárta után hal meg a kimenet. (A C250-em elődjével, a C240-nel pontosan így történt.)

Egyébként dizájnos kis lejátszó, kompakt méretben, 15 óra körüli üzemidővel, ha nem vagy nagyigényű zenei minőség terén, akkor megteszi (és a noname lejátszókhoz képest kifejezetten jó cucc).

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#12705) tope válasza Tim82 (#12704) üzenetére


tope
addikt

Ha meg a hangminősége nem jó, akkor még mindig van a tarsolyban 1 Ipod Shuffle (arra azt mondom nem rossz a kütyü, szép hangja van nekem legalábbis, AVON-os ajándék), csak használatban van, és ahelyett ez megteszi (ahol használják az üzemidő számít legfőképp (minimum 8 óra), meg hogy szóljon valami, így ez is jó lesz max oda)

(#12706) sanyi0321


sanyi0321
tag

Üdv!
Tudnátok segíteni, hogy körülbelül mennyit ér ez a lejátszó most?
Creative Zen Vision M, 30 GB-os, fekete, minden tartozéka(fülhallgató, doboz, használati útmutató, stb...) megvan, a kijelzőn még a gyári védőfólia is rajta van.1-2 hajszálkarc van rajta csak.
Keresgéltem már oldalakat, hogy hol-mennyiért árulják, de nem igazán találtam.

Go home... you're drunk.

(#12707) Luissimo válasza sanyi0321 (#12706) üzenetére


Luissimo
veterán

Hmmm.
Szerény nyomott véleményemszerint, ahány gigabájt, annyi ezer legyen mongyukrá... :DD :D

(#12708) sanyi0321 válasza Luissimo (#12707) üzenetére


sanyi0321
tag

Kösz, kösz :R

Go home... you're drunk.

(#12709) Luissimo válasza sanyi0321 (#12708) üzenetére


Luissimo
veterán

nincsmit, nem az én kútfőmből pattant ki, INNEN PUSKÁZTAM !!!

[ Szerkesztve ]

(#12710) bwoay válasza tope (#12703) üzenetére


bwoay
nagyúr

Olyan lejátszót veszel, amilyet csak szeretnél, viszont teljesen felesleges tanácsot kérni abban az esetben, ha végül úgyis azt választod, amelyikről mindenki próbál lebeszélni, végül pedig utólag is sikeresen bizonyítod be magadnak, hogy ez volt a tuti vétel.

Luissimo:
igen, a "sima" Clip, nem bővítető.

[ Szerkesztve ]

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#12711) Luissimo válasza bwoay (#12710) üzenetére


Luissimo
veterán

...mindig van olyan, aki szeret széllelszemben pisilni...
Szereti a kihívásokat !! :DD

(#12712) tope válasza bwoay (#12710) üzenetére


tope
addikt

Mikor megvettem akkor még egyetlenegy negatívumot nem mondott rá senki, utána jöttek hogy az nem is jó, minek ajánlja akkor bárki is ha nem jó

(#12713) bwoay válasza tope (#12712) üzenetére


bwoay
nagyúr

mielőtt megosztottad volna mindenkivel, hogy megvetted, 6 post született annak érdekében, hogy ne ezt válaszd, most meg számonkéred, miért nem beszélt le róla senki? bravo

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#12714) tope válasza bwoay (#12713) üzenetére


tope
addikt

Nem, nem ezt mondtam 1 szóval sem, azt mondtam minek ajánl bárki is 1 olyat ami nem jó, azt hogy megvettem az én saram, mert én próbáltam utánanézni a neten, és nem írtak róla rosszat, itt meg kiderült miután megvettem, hogy annyira mégsem jó, hiába Sandisk, mindegy a saját hibájából tanul az ember, ennyi.

(#12715) bwoay válasza tope (#12714) üzenetére


bwoay
nagyúr

jaok, értelek, sorry

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#12716) Nova96


Nova96
őstag

Üdv érdekelne 12-13e ért van e jó MP3 lejátszó?

(#12717) vili13 válasza Nova96 (#12716) üzenetére


vili13
őstag

Van, de ez egy szigorúan titkos információ, alaposan elrejtve a topik címében...

(#12718) Nova96 válasza vili13 (#12717) üzenetére


Nova96
őstag

Bocsi,
Akkor neki kezdek még egyszer :DDD
12-13E tudok rá száni 4 GB-os vagy nagyobb 6-8 óráig bírja de nem baj ha tovább.

(#12719) tope válasza Nova96 (#12718) üzenetére


tope
addikt

Akkor itt vedd meg a Sandisk Sansa Clip+ lejátszót, ha már 4 GB kell

(#12720) vili13 válasza Nova96 (#12718) üzenetére


vili13
őstag

A Clip+ ráadásul micro sd kártyával bővíthető, üzemideje papíron 15 óra.

(#12721) Nova96 válasza vili13 (#12720) üzenetére


Nova96
őstag

Üdv ha 2 GB--ast veszek akkor attól ugyan úgy bővíthetem nem?
(És menyibe kerül a bővítő kártya)
És Sennheiser fülhallgatóval jobb lenne a hangja?(2-5e) rátudok száni

[ Szerkesztve ]

(#12722) footy válasza Nova96 (#12721) üzenetére


footy
addikt

A bővíthetőség attól függ, hogy Clip vagy Clip+-ról van-e szó.
A fülhallgatós topicban tudnak neked ajánlani 3-5eft-ért. (Ha agybadugósat keresel akkor a Creative Ep-630-at szokták ilyen áron.)

[ Szerkesztve ]

(#12723) Nova96 válasza footy (#12722) üzenetére


Nova96
őstag

Clip+-ról van szó.
És A sennheiser cx300?

(#12724) Tristis válasza Nova96 (#12723) üzenetére


Tristis
őstag

Creative Ep 630 ugyanaz, én is mindig ezt a párosítást használom, pedig már volt tényleg minden (Most épp van cx300 is.... Creative ugyanaz szvsz, vagy nagyon hasonló minden téren (ami kb lehetetlen.)

Most vettem új Clip+-t a régi kicsikém helyett (hegyen legurult). Total commander nem szereti a mem kártya miatt? Most komolyan winfos explorerrel kelljen másolni a számokat?
Azért az szomorú....

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#12725) Tristis válasza Tristis (#12724) üzenetére


Tristis
őstag

Bocs, azonnal rájöttem, hogy én vagyok a hülye. :DDD :W sorry

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#12726) Tristis


Tristis
őstag

Ennek az új Clip+-nak milyen retek egy sz@r csíptetője van.... Első hozzányúlásra letört az az 1 milis műanyag :S Mit gondoltak, tán azok akarnak csíptetős mp3 lejátszót venni, akik öltönyös kiscsávók... Szétvág az ideg, hogy tudták elbaszni, pedig az új kialakítás jobb kezelhetőség szempontjából :W

Mindegy, fogtam, lefaragtam és a régit ráraktam szuper erős ragasztóval. Most már minden klappol.. DE akkor is!!! ekkora hibát... :((

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#12727) bwoay válasza Tristis (#12726) üzenetére


bwoay
nagyúr

+1

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#12728) hkari


hkari
őstag

Sziasztok. Valaki tud valamit a Zune HD-ról? amcsiban 160 dollár,és egy ismerős hozna is jövőhéten,de sehol nem találok normális infókat róla. Hangminősége, és a hangereje érdekelne.

(#12729) hkari válasza hkari (#12728) üzenetére


hkari
őstag

Sorry de lekéstem a szerkesztést. a Sony-k tényleg annyira jók,mint ahogy sokan írják? Egyszer meghallgattam egyet,és tényleg szépen szólt,de iaudio X5,és D2 után nagyon halk volt nekem.

(#12730) vili13 válasza hkari (#12729) üzenetére


vili13
őstag

Szerintem tényleg jól szólnak a Sony lejátszók, és fülhallgatóval bármelyik hangereje elegendő lehet akár kiadósabb halláskárosodás előidézéséhez is.

(#12731) Dottore válasza hkari (#12729) üzenetére


Dottore
addikt

Bwoay említett is a napokban egy vaterás x1050 Walkmant. Érdemes lecsapni rá ha még megvan és igen, ez elég jól szól.

Itt is van.

Ami a hangerőt illeti, nekem ez még soha nem volt tizenkettes szint fölött.

[ Szerkesztve ]

(#12732) hkari


hkari
őstag

Köszi. Felhívom akkor. Bár a Zune még mindig nagyon tetszik, meg olcsóbb is, csak semmit nem lehet tudni róla...

(#12733) Dottore válasza hkari (#12732) üzenetére


Dottore
addikt

Annyira nem bánnám pedig ha Zune HD lenne mert legalább lenne valaki aki elmesélné hogyan szól. :D

Zune HD Review
Sony X Series Review

[ Szerkesztve ]

(#12734) hkari válasza Dottore (#12733) üzenetére


hkari
őstag

Ez alapján nem lehet rossz :D Az a baj h oké hogy a Sony szebben szol,de kb minden másban a Zune a jobb.

(#12735) Dottore válasza hkari (#12734) üzenetére


Dottore
addikt

El kell dönteni mi a fontosabb. Nekem a hang.

Igaz a Zune HD mint forma, tökéletesre sikerült szerintem. Titkon remélem, hogy egyszer a WP7 egy ilyenben fog futni.

(#12736) hkari válasza Dottore (#12735) üzenetére


hkari
őstag

Szerintem megvárom milyen a Zune,és maximum eladom,és Sony-t veszek. Átszámítva 32 ezerért Zune-al se tudok nagyon melléfogni. Majd ha már nálam lesz, akkor egy rögtönzött mp3 találkozót is össze lehetne hozni,mivel gondolom ti is kíváncsiak vagytok a Zune-ra,én meg egy X-re :R

(#12737) Dottore válasza hkari (#12736) üzenetére


Dottore
addikt

Várjuk a tapasztalatot. :)

(#12738) mclaren777 válasza Tristis (#12726) üzenetére


mclaren777
senior tag

Ilyen gyönge csiptetője lenne? Ez szomorú. :U

(#12739) Dottore válasza mclaren777 (#12738) üzenetére


Dottore
addikt

Szerintem ezt nem állítanám. Enyémet a barátnőm használja, finoman szólva sem kíméli (lányok...).

Egyszer láttam is, hogy a füles zsinórjával van körbetekerve a lejátszó. Alkalomadtán erről még beszélni fogok vele. :)

(#12740) ottoarc válasza bwoay (#12642) üzenetére


ottoarc
tag

az a gond, hogy a sansa updater nem ismeri fel a fuze-t, ezért már a telepítésnél elakadok. azt is olvastam, hogy a firmware fájlt be kell másolni a gyökérkönyvtárba, és így feltelepíti magát. nálam ez sem működött.

[ Szerkesztve ]

(#12741) mclaren777 válasza Dottore (#12739) üzenetére


mclaren777
senior tag

Elég veszélyes... :D

[ Szerkesztve ]

(#12742) mclaren777


mclaren777
senior tag

Egyébként haverom nemrég vett egy Sansa Clip Plus-t és nagyjából elégedett vele, viszont az akksija valahogy nem az igazi:

- Egy telefonhoz mérten elég sok idő még feltölt (USB-ről)
- Mikor ráköti a gépre, ott meglehet nézni az akku töltöttséget elvileg százalékban, de ennek köze sincs a valósághoz, max. még olyankor amikor összeköti a géppel, de utána már nem frissül tovább ez az adat.
-Lejátszás közben ha nézegeti az ember a System Info-ban elég masszívan merül az akksi, főleg ha nyomkodja az ember. Érzésre az a 15 óra jó ha hozza a felét. (egy ekkora OLED kijelzőnek amúgy se igen kéne ennyit zabálnia 50%-os fényerőn még Custom EQ-val sem, nem? :U )
-Mikor még 20% körüli töltöttséget jelez egyszercsak fogja magát és zenehallgatás közben Battery Low jelzéssel elalszik. Hogy ez a téves akku állapot-jelzéstől van, vagy alapból ilyen, passz...

[ Szerkesztve ]

(#12743) bwoay válasza ottoarc (#12740) üzenetére


bwoay
nagyúr

letöltöd a fw file-t, felmásolod a lejátszóra, és nem frissíti?

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#12744) ottoarc válasza bwoay (#12743) üzenetére


ottoarc
tag

igen, ez a problémám.

(#12745) bwoay válasza ottoarc (#12744) üzenetére


bwoay
nagyúr

hány különböző fw verzióval próbáltad? (kicsomagolod? :D)

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#12746) ottoarc válasza bwoay (#12745) üzenetére


ottoarc
tag

kettővel. 1.01.11 és az 1.02.31. a bin fájlt már nem csomagolom ki. azt is ki kéne?

(#12747) bwoay válasza ottoarc (#12746) üzenetére


bwoay
nagyúr

azt nem :) de muszáj volt megkérdezni. rejtélyes ügy, az biztos, nincs ötletem pillanatnyilag.
de msc-re van állítva, nem mtp-re, ugye?

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#12748) ottoarc válasza bwoay (#12747) üzenetére


ottoarc
tag

mielőtt ráraktam a rockbox-ot msc-re állítottam. (úgy emlékszem csak úgy engedi a telepítést.) nem tudom, hogy RB-ben lehet-e állítani msc és mtp, de mindjárt megnézem. :)

(#12749) ottoarc válasza ottoarc (#12748) üzenetére


ottoarc
tag

bár biztos, hogy msc, mert simán csak rámásolom a fájlokat. így meg ugye elég egyértelmű. :)

(#12750) mclaren777 válasza mclaren777 (#12742) üzenetére


mclaren777
senior tag

Ahogy visszaolvastam úgy látom, sajnos nem egyedülálló a probléma :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.