Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44601) w333 válasza lordyka (#44600) üzenetére


w333
félisten

+1 a Wiui-nak nálam is sokkal gördülékenyebb és gyorsabb mint a sima "miui"
Saját tapasztalatból mondom már 1 éve csak wiui verziókat használom, nálam eddig a legstabilabb és leggyorsabb a wiui 2.2.3 verzió :K
Minden működik normálisan, nem volt még 1-fc sem (4hónap alatt)
Wifi működik rendesen teljes sávszélességgel és nem dobálja le

Kb. 2 hete volt egy kis bajom és emiatt felraktam a 2.5.27 verziót ami nem volt végül az igazi, utána pedig a 2.2_CEE_HU-t
Végül pedig kiderült hogy nem a 2.2.3 wiui-val volt a baj, hanem a térerővel és emiatt merült le olyan gyorsan 1 éjszaka alatt a telefon, én voltam a hülye mert 1 éve nem volt kiszedve a sim kártya és egy kicsit piszkos volt ;]

Most újra a Wiui 2.2.3 verzión vagyok ami számomra tökéletes és folytatom 4 hónap megelégedés után :C :R

Kollégám ugyanezt a verziót használja már több mint 2 hónapja és ő is teljesen meg van vele elégedve, ő is azt mondja hogy a legjobb és leggyorsabb amit valaha is használt :C

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#44602) defybrillato válasza defybrillato (#44557) üzenetére


defybrillato
csendes tag

Valakinek erre a pixelsor-hiba problémára van tippje?

Lehet szoftveres gebasz, ha csak egy sornyi "szemét" van a kijelzőn, pontosan középen? Vagy ez inkább hw-probléma lehet? Guglin nem találtam hasonló problémát.... :F

(#44603) w333 válasza defybrillato (#44602) üzenetére


w333
félisten

Frissítsd fel a 2.2.2-re és ha akkor is van pixelsor akkor sajnos ez hw hiba , akkor bizony szerviz ... :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#44604) fa4hu válasza zolnagy (#44577) üzenetére


fa4hu
őstag

Tegnap rá kellett kicsit töltenem, kb. 26 %-ig töltöttem, és érdekes módon, most nem volt aksiugrás 19 %-ra. Ettől persze teljes töltés után még biztos lesz.

(#44605) fa4hu válasza Davebowman (#44594) üzenetére


fa4hu
őstag

Én a Gemini App Manager-t használom erre, van ingyenes verziója is.

(#44606) garaboncias2 válasza hYpa (#44595) üzenetére


garaboncias2
csendes tag

nem jól érzékel a proximity sensor...

NOTE: Froyo Kernel + MB526 or GB Kernel + MB525 Build = Not working proximity.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1768702
L

(#44607) fa4hu válasza garaboncias2 (#44606) üzenetére


fa4hu
őstag

De a facebook-ot javaslom jegelni jegelni a Titanium-mal, és csak akkor felengedni, ha használod.

(#44608) kano válasza w333 (#44601) üzenetére


kano
nagyúr

Mi volt a bajod a 2.5.27-el?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#44609) aranymedve válasza rokarudi (#44583) üzenetére


aranymedve
csendes tag

Szia!

Nem tudom, hogy másnak megy-e a HWA Settings, de nekem is folyton FC volt bármilyen műveletre. Megoldást jelentett, hogy a rendszert átállítottam angolra(US), és utána HWA Settings dolgozott, mint a kisangyal. Amikor kész voltam, vissza magyarra, és ment rendesen minden.

(#44610) CoolBoy323 válasza etooo (#44599) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Koszi, tenyleg :)
A rendszerindito beallitasok java nem megy...

(#44611) vornia


vornia
senior tag

hm a hwa-t írtam korábban a cm10 alatt nekem is kiakadt,ezt az angol -magyar variációt még nem teszteltem..de meg teszem,hátha :)

(#44612) rokarudi válasza aranymedve (#44609) üzenetére


rokarudi
aktív tag

Hű, ez működött, köszönöm. :C

(#44613) x.pet


x.pet
tag

Akkuesés témában hasznos olvasmány:
Defy battery drops explained

(#44614) lordyka válasza x.pet (#44613) üzenetére


lordyka
aktív tag

ez nagyon hasznos volt, köszönöm! beigazolódott egy csomó sejtésem :D és az utolsó két sort remélem sokan végre felfogják :)

(#44615) Nandivagyok válasza fa4hu (#44604) üzenetére


Nandivagyok
aktív tag

Szia! Pont ezt írtam egy tegnap esti hozzászólásomban. Pár ilyen rátöltés után nálam sokat javult a helyzet.

(#44616) pallacko


pallacko
tag

Létezik, hogy a JB -vel nem tudom megosztani a netet?

iPhone 8+, iPhone X, iPad Air 2019, Apple watch S4, GitUp Git2P sportkamera, DJI Osmo Pocket

(#44617) hodostamas válasza pallacko (#44616) üzenetére


hodostamas
addikt

Naná!

TODO: wifi-tethering

(#44618) etooo válasza pallacko (#44616) üzenetére


etooo
senior tag

Jelenleg épp azon keresztül írok, igaz usb-vel van megosztva. De a wifis megosztás is működik külső programmal, pl. [link].

(#44619) #49227776


#49227776
törölt tag

Hali!
Be tudná nekem valaki linkelni azt az oldalt, ahol az összes 2.1 és 2.2 .sfb fájl megtalálható és letölthető DEFY-re? :DD

(#44620) Shyciii válasza #49227776 (#44619) üzenetére


Shyciii
veterán

(#44621) #49227776 válasza Shyciii (#44620) üzenetére


#49227776
törölt tag

mióta kerestem már.. köszönöm :R

(#44622) sinkoneri


sinkoneri
tag

Azt esetleg tudja valaki hogy Defy+ 1700mAh akksija berakható e sima Defy-be?
És ha igen hol lehet ilyen akksit kapni? Mi a tipusa? Csak a sima Defy BF5X -eket találom a webshopokban.

(#44623) defybrillato válasza w333 (#44603) üzenetére


defybrillato
csendes tag

Köszönöm szépen, akkor adok neki egy esélyt, hátha...

Remélhetőleg ha szervízre lesz szükség, nem ülnek sokáig rajta... :-x

(#44624) tames


tames
tag

sinkoneri:
Ez milyen? :)
Vagy?

[ Szerkesztve ]

(#44625) sinkoneri válasza tames (#44624) üzenetére


sinkoneri
tag

Ez az első kinai a piros matricás plecsnivel annyira nem győzött meg :)
A másodikat ismerem de az olyan vastag h egyedi hátlap is kell hozza. Azzal már túl vastag a teló. Azért köszi!

(#44626) fa4hu válasza Nandivagyok (#44615) üzenetére


fa4hu
őstag

Igen, láttam, kipróbálom.

(#44627) #71562240 válasza tames (#44624) üzenetére


#71562240
törölt tag

Az első csak gagyi átverés, a második korrektebb, de dupla vastagságú, víz-és porállóságot megszüntető.

(#44628) tames


tames
tag

Hát igen, valamit valamiért :D
Vagy venni kell egy defy+t, aksit kiszedni, többit kidobni : ))

(#44629) rokarudi


rokarudi
aktív tag

Hm, ez az új CM9 (0815) egész jó. A mostanában kiadott újabb CM10-eseknél (legalábbis nálam) gyorsabb, pattogósabb, és talán mintha több lenne a szabad memória is.

(#44630) lordyka válasza tames (#44628) üzenetére


lordyka
aktív tag

és akkor ott vagy h nem működik semmi mert a froyo kernel nem kezeli le megfelelően a 3.8Vos defy+ akkut....

(#44631) Nandivagyok


Nandivagyok
aktív tag

Root uninstallerrel neki lehet esni olyan, sokat mozgolódó, fölösleges appoknak mint pl a miui backup, vagy xiaomi account manager? Anélkül persze, hogy bármi gondot okoznék.

[ Szerkesztve ]

(#44632) *droidika*


*droidika*
tag

Valaki használ huzamosabb ideje már Miui 2.4.20 at?

[ Szerkesztve ]

(#44633) lordyka válasza Nandivagyok (#44631) üzenetére


lordyka
aktív tag

a backupot én már töröltem, nem lett beőle gond. a másik nekem nem mozgolódik szóval hagytam

(#44634) Nandivagyok válasza lordyka (#44633) üzenetére


Nandivagyok
aktív tag

Köszi!

(#44635) Z0C!


Z0C!
őstag

azthiszem a JB nálam itt hanyatlik meg. Talán a legelső frissítésektől van JB a telefonon.
Mivel olyan helyen dolgozom, ahol szükséges a telefon(szolgáltatónál) így nekem mindenképp működő ROM kellett. A JB-vel nem is volt gond. Tette amit kellett.
Viszont az akksi használattal gondom volt/van.
Reggel 8kor leveszem 100%ról és délután 2re már csak 20% maradt, úgy hogy csak 30perc zenét hallgattam és az asztalon volt.Mert másik telefont teszteltem.
Próbáltam az akku kalibrálást, a simán csak gyári alkalmazásokat használni, de így is folyamatosan szívta az akksit a megjelenés, a telefon tétlen állapotban...és fingom sem volt, hogy miért csökken ennyire.
Jópár ROM-ot kipróbáltam, nem tapasztaltam még ilyen méretű akksi esést 1 nap.
Továbbá 1-2 alkalmazást nem jelez a telefon, hiába irnak LiveProfile-on, GTalk-on, Whastappon se LED se rezgés se semmi. Még 3rd party appal sem...

Úgynéz ki visszatérek a MIUI vonalra.

Van-e olyan miui ami 4.0 vagy felette? Wajkét kivéve? :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#44636) Shyciii válasza Z0C! (#44635) üzenetére


Shyciii
veterán

Van. JIUI-ból is van ICS változat: íme
Amúgy Wajk épp most hozott ki új WIUI v4-et.
Amúgy ezért gyűlölöm a Defy-t egyre jobban. Ugyanolyan teló, mégis mintha más lenne. Egyikkel hol ez jó, másikkal hol az...pl nekem teljesen jó (lenne) a JB akksihasználattal is, ha alig több mint 1 éves telón nem ment volna gallyra az alaplap...

(#44637) Z0C! válasza Shyciii (#44636) üzenetére


Z0C!
őstag

ez a JIUI mennyire megy? Van vkinek? Működik? :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#44638) Shyciii válasza Z0C! (#44637) üzenetére


Shyciii
veterán

Elmondása szerint Wajk inspirálja, úgyhogy az sem kizárt, hogy WIUI-t finomítja tovább. Persze ez csak találgatás :)
Én anno a GB-t próbáltam, az jó volt.

[ Szerkesztve ]

(#44639) kymco válasza Z0C! (#44635) üzenetére


kymco
veterán

Nálam a QCM10 akksi használata nem rosszabb, mint a wiui 2.4.20. esetén. 16 óra alatt esett kb 40-50%-ot normális használat mellett.

www.refujvaros.hu

(#44640) kakukkmarci válasza *droidika* (#44632) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Áprilistól idáig használtam, jól muzsikált. Most cseréltem le, kényszerűségből. Nem sikerült egy fagyás után visszaállítanom, ennek ellenére dícsérem...

noob... rooter... geek

(#44641) Z0C! válasza kymco (#44639) üzenetére


Z0C!
őstag

nem 100%, hogy rosszabb. Sajnos van akinek jobb, van akinek rosszabb.
A háttérben futó alkalmazásaink mások, emiatt összehasonlítani felesleges is bármit.

ezért gyűlölöm a gyártókat, hogy hiába is az okostelefon ha akksit meg kispórolják belőle...
bezzeg régen...a V3am 5napig simám ment, pedig azzal is neteztem :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#44642) Nandivagyok válasza Z0C! (#44635) üzenetére


Nandivagyok
aktív tag

Van hivatalos miui v4 is, bár erre a fórumra még visszajelzés nem nagyon érkezett. Ha romolás előtt vagy, és érdekel, egy véleménnyel kisegítenél pár embert, hogy érdemes-e feltenni. :)

[ Szerkesztve ]

(#44643) kymco válasza Z0C! (#44641) üzenetére


kymco
veterán

Igazad van, de nálam a wiui alatt is kb ugyanazok futottak, mint most, és a cm10 alatt sem merül gyorsabban.

www.refujvaros.hu

(#44644) Z0C! válasza Nandivagyok (#44642) üzenetére


Z0C!
őstag

letöltöm és kipróbálom :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#44645) poller válasza Z0C! (#44635) üzenetére


poller
tag

Én most váltottam JB-ről vissza 1.6-os nyuszira. Nekem az aksihasználat kiemelkedő volt a többi romhoz képest. 12 óra full szinkronizáció, állandó wifi, telefon mellett 80% volt a legalsó érték. Igaz a napi három órás buszon állandó 3g kicsit már húzta lefele. Én azért hagytam abba a JB-t, mert egy nyavalyás böngészéskor az, hogy megnyissa a billentyűt, kb. 3 perc volt. Napi egy újraindítás, mert 50-60 mb szabad memória volt csak.
Meguntam, vissza a gyors WR-hez!

[ Szerkesztve ]

byebye droid! Hello winphone! (Nokia Lumia 625)

(#44646) Nandivagyok válasza Z0C! (#44644) üzenetére


Nandivagyok
aktív tag

köszi, várjuk :)

(#44647) *droidika* válasza Z0C! (#44635) üzenetére


*droidika*
tag

Szerintem inkább tegyél fel egy Miui 2.4.20 at(ott e legtöbb az akkuidő szerintem,legalábbis nálam ígyvan) ha biztosra akarsz menni.Használtam V4 es miuit......és...hát...neméppen jó még.JB hez képest meg főleg még gyengébb.

[ Szerkesztve ]

(#44648) Davebowman válasza poller (#44645) üzenetére


Davebowman
senior tag

Dettó! Milyen procikkal tolod a nyulat? Nekem alapon van(ahogy a romban volt) e kicsit éheskének tűnik.

Vargalex 1.1.7

(#44649) *droidika* válasza Nandivagyok (#44642) üzenetére


*droidika*
tag

Röviden a válaszom.Nemérdemes még :) Max próbálgatni kicsit,tesztelni stb.2 félét is kipróbáltam pedig már.

[ Szerkesztve ]

(#44650) forest601


forest601
tag

üdv én is feltettem a cm10-et de a wifi nem a legjobb nem megy fel arra a routerre amire eddig cm7-el szó nélkül felment nem lehetne átrakni a cm7 beállításait a cm10be? wifi.ini vagy valami ilyesmi fájlra gondolok :DD

Samsung Galaxy S5(SM-G900F), Samsung Galaxy S3(i9300) Blue, Motorola MB525 SoC (KitKat rom)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.