Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45851) somi52 válasza vornia (#45850) üzenetére


somi52
őstag

ez érdekes hol angol hol kinai egy idö után át vált angolra :DD

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#45852) StefanBraun válasza somi52 (#45851) üzenetére


StefanBraun
aktív tag

Azért 1-2 ujraindulást tapasztalok itt-ott.Előbb épp képernyőzárat bekapcsoltam minden ok volt csak az alsó gombsor maradt bekapcsolódva :W Utána megnéztem akku statisztikát megnyomtam home gombot és hopp rebootolt egyet.

[ Szerkesztve ]

(#45853) somi52 válasza StefanBraun (#45852) üzenetére


somi52
őstag

ha a kersögombot hosszan nyomod ujra indul mert itt egy kinai hangra keresö app volt mivel kinaiul müködik csak töröltem ha akadozna kicsit emelj a cpu un

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#45854) StefanBraun válasza somi52 (#45853) üzenetére


StefanBraun
aktív tag

Esetleg tudnál nekem mondani jó vsel beállítást pl 300-600-1000 mhz hez?Vagy jó ha max hagyom cpu mhz et 800 on csak nagyobb vsel értékkel?Te melyik módot javaslod cpu nál és te milyen értékeket használsz ami jól működik biztosan ?Lehet kis érték miatt van sok rebootom :F Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#45855) somi52 válasza StefanBraun (#45854) üzenetére


somi52
őstag

Az enyém 400/30 700/46 1000/56 szeretem ha gyors nekem még nem indult ùjra

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#45856) chesterboy


chesterboy
aktív tag

hogy a fene vinnel el, hogy T5 es T6-os csavarhozo kell ehez a telohoz, persze a keszletem meg 8-tol kezdodik. :W :W

(#45857) nagymolnar


nagymolnar
tag

No feltettem a Somi mokeeOS új verzióját, eddig FC nem volt, elkezdtem visszaállítani az alkalmazásaimat és azt vettem észre, hogy 128 mb tárhelyre telepít mindent, majd azt írja ki, hogy nincs elég memória... Másnak nem volt ilyen tapasztalata?

Mi lehet a megoldás?

nagymolnar

A víruskeresőt meg kikapcsoltam, a letöltés idejére. Hiába szeretek veszélyesen élni :)

(#45858) -Zola0808- válasza nagymolnar (#45857) üzenetére


-Zola0808-
tag

Nekem soha nem volt vírusírtóm.

" A hülyeségnek és a Szovjetuniónak nincs határa!" (Hofi)

(#45859) somi52


somi52
őstag

Somi muki

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#45860) Black Phone válasza somi52 (#45859) üzenetére


Black Phone
senior tag

Neked a root jog superuser rendesen működik ?
Nekem nem akar és ha leszedem amit kér azt írja su elavult frissítéshez kattintson rá bejön egy ablak ír egy pár sort és utána megáll.
Mi lehet a gond?

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#45861) somi52 válasza Black Phone (#45860) üzenetére


somi52
őstag

Igen müködik

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#45862) cSullohillaG


cSullohillaG
csendes tag

A telefonom nem volt olyan kemény mint a The Expendables 2 sztárjai. Moziba menet leesett és elreccsent :D

Ez megoldás lesz nem ? A kijelzőm nem sérült, mert tökéletesen érzékel még mindig mindent, csak a gorilla törött icipici darabokra :)

(#45863) Black Phone


Black Phone
senior tag

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#45864) somi52 válasza Black Phone (#45863) üzenetére


somi52
őstag

Nagyon okés milyen téma ? Blogomban a +muki

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#45865) hodostamas válasza Black Phone (#45863) üzenetére


hodostamas
addikt

(#45866) nagymolnar válasza nagymolnar (#45857) üzenetére


nagymolnar
tag

Senkinek nincs ötlete, vagy nem is találkozott ilyennel? Nem szeretek úttörő lenni

amit megnéztem:
/data/tombstones mappa nincs, így az üres :)

No feltettem a Somi mokeeOS új verzióját, eddig FC nem volt, elkezdtem visszaállítani az alkalmazásaimat és azt vettem észre, hogy 128 mb tárhelyre telepít mindent, majd azt írja ki, hogy nincs elég memória... Másnak nem volt ilyen tapasztalata?

(#45867) Black Phone válasza somi52 (#45864) üzenetére


Black Phone
senior tag

akp mixer cyanOrangen + hd wallpapers -ből választottam egy hátteret hozzá és a muki rom :-)

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#45868) fgordon


fgordon
senior tag

Sziasztok!

Tudnátok segíteni, hogy felrakott root-olt SBF után nincs mobilnet, WiFi bekapcsol magától, 2G-nél látszik a a mobilnet, de nem tudom bekapcsolni, 3G only-nál olyan, mintha nem támogatná a mobilnetet.

:F

▏▎▍▋▊▉ Gordon (eleinte azt hittem) ▉ ▊▋▍▎▏

(#45869) #71562240 válasza cSullohillaG (#45862) üzenetére


#71562240
törölt tag

Ha a kijelző tényleg nem sérült, akkor valóban olyasmit kell venni, amit linkeltél. Esetleg nézegedheted még a kínálatot, hogy minél olcsóbban olyat találj, amin Gorilla Glass az üveg, és nem valami egyszerűbb anyag. (Ezzel nem azt akarom mondani, hogy a linkelt típuson nem GG van, csak azt, hogy amennyire lehet, érdemes meggyőződni, hogy GG van rajta.)

(#45870) hodostamas válasza #71562240 (#45869) üzenetére


hodostamas
addikt

+ érdemes nem kínából rendelni :)

(#45871) StefanBraun válasza somi52 (#45864) üzenetére


StefanBraun
aktív tag

Még egy olyan észrevételem volna hogy a mokeeos-v1.10.448 kimenő illetve bejövő hivásnál nemkapkodja el sajna a dolgot :(csörög a teló de fekete a képernyő és elég sokat kell várni mire feléled . nemlehet valahogy felgyorsítani?Köszi

[ Szerkesztve ]

(#45872) Black Phone válasza StefanBraun (#45871) üzenetére


Black Phone
senior tag

Nekem tökéletes tiszta telepítés után. Rögtön ébred mindig
akkor nem tudom miért,próbáld meg esetleg somi cpu beállításával hátha.

De láttam neked más hibák is előjöttek lehet ,hogy hardveres probléma van nálad....

[ Szerkesztve ]

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#45873) StefanBraun válasza Black Phone (#45872) üzenetére


StefanBraun
aktív tag

Nekemis tiszta telepítés volt..de mégsem.

(#45874) StefanBraun válasza Black Phone (#45872) üzenetére


StefanBraun
aktív tag

Nemhinném hogy hardveres hiba mivel az összes romnál jól működött minden!Sajna az a helyzet hogy jó jó tényleg ez a rom,van benne sok jó dolog ami tetszik de még van mit csiszolgatni. wajkiu 2.5.27 el nemtudja felvenni versenyt.De azért még kicsit nyüstőlöm hátha.Nemszabad egyből ám hardveres hibákra gondolni :N

[ Szerkesztve ]

(#45875) somi52 válasza StefanBraun (#45873) üzenetére


somi52
őstag

Régi mokeeos betegség a régebbi mukiban mindig beleraktam az ex dialert ennél nincs késés

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#45876) Black Phone válasza StefanBraun (#45874) üzenetére


Black Phone
senior tag

ha mindenkinél jól működik és szerintem aksi téren és gyorsaságban is jobb mint a wajk használtam az is egy darabig akkor csak nálad lehet a hiba nem gondolod :N
De ez az én véleményem .....

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#45877) StefanBraun válasza Black Phone (#45876) üzenetére


StefanBraun
aktív tag

Azért azt a gyorsaságot megkérdőjelezném . Most a tesztekre nemtérnék rá,meg azok ugyis csak számok,meg ugye van egy felhasználói élmény is .Az akksi téren meg ismét megkérdőjelezem.wajk is jól teljesít ezen a téren énis is használtam sokat,és arról is csak jókat hallani úgy mint pl wr 1.6 ról . Ez meg az én magán véleményem :)Egyébként meg mindegyik rommal van valami bibi mert ugye tudjuk ahány teló annyi hibajelnség:) De a hardver hiba mindig a legutolsó !Én nekem nagyon tetszik kihangsúlyozom ez a rom csak sajna nálam van 1-2 hiba.Pl a status baron ha telepités után lenyitom az kimondottan teszik hogy odaugrik kapcsolókrol :R

[ Szerkesztve ]

(#45878) Black Phone válasza StefanBraun (#45877) üzenetére


Black Phone
senior tag

Fórum teli van mukival is egyébként és nálam egyik sem teljesített ilyen jól...
[link]

[link]

Hiába kérdőjelezed meg ezek tények hasonlót wr-rel lehet elérni még.

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#45879) StefanBraun válasza Black Phone (#45878) üzenetére


StefanBraun
aktív tag

Én nem kérdőjeleztem meg semmit félreértés ne essék.De ugyanúgy olvasni pl wajkiui meg cm7 meg wr ról is jókat akkuidőben miegyebekben,na meg ugye kérdés hogy használja és mire a telefont az illető.Az meg már csak hab a tortán hogy a legnagyobb tény amikor én használtam wajkiuit és 2 napig bírta azis ami nemrossz szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#45880) -Zola0808- válasza StefanBraun (#45879) üzenetére


-Zola0808-
tag

Amúgy a gyorsaságot és az akku időt is megkérdőjelezted, ha jól tudok olvasni. :-) Elég, ha kettőt vissza olvasol. :-)

De nálam sem volt még jobb rom a Wajk 2.5.27-től.
Pedig próbáltam - inferno- által dicsérteket. :-)

[ Szerkesztve ]

" A hülyeségnek és a Szovjetuniónak nincs határa!" (Hofi)

(#45881) hargitomi


hargitomi
tag

Ha sima 2.2 van rögtön megjelenik ha hívnak. De nem csak ebbe a soma által csinált romban van ez. Nekem pl wiuin is ezt csinálja, hogy 5mpt kell várni, mire megjelenik a képernyő. addig csak rezeg

Xiaomi Redmi Note 5 - Whyred 4/64

(#45882) Nyiaz válasza somi52 (#45875) üzenetére


Nyiaz
aktív tag

Senki sem aggódik a DroidKungFu miatt???
Nekem is megtalálta az Avira. A korábbi mukikban nem volt benne! Figyel a Nagy Kinai testvér?

(#45883) StefanBraun


StefanBraun
aktív tag

Egyébként ezt a hívásnál való képernyő késlekedést mi okozhatja?

(#45884) germanlacika


germanlacika
csendes tag

Kérdés: a "JRDNEM_U3_3.4.2_179-002_HU_ROOT" van már újabb és/vagy jobb verzió a sima Defy-re?

(#45885) Black Phone válasza Nyiaz (#45882) üzenetére


Black Phone
senior tag

Nem mert nem sokan használnak 2.2 rendszert :-)

A DroidKungFu azonban nem bíz semmit a véletlenre, és megpróbál root jogosultságot szerezni. Ezt az Android 2.2 esetében tudja megtenni, amelyben egy sérülékenységet igyekszik kihasználni. Mivel ezt a biztonsági rést az Android 2.3 már nem tartalmazza, ezért ez esetben szerencsére nem képes a teljes funkcionalitását biztosítani. Továbbá meg kell említeni, hogy a trójai kódja egy programozási hibát is tartalmaz, aminek következtében esetenként összeomolhat az alkalmazás.

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#45886) ottobacsi válasza StefanBraun (#45883) üzenetére


ottobacsi
tag

Szerintem ugyan az mint amikor egy progi nehezen indul. Ezt pedig szerintem az alulfeszelés okozhatja, vagy az hogy lassan emelkedik a frekvencia, vagy esetleg a kevés a szabad memória, és mire felszabadít neki elegendőt, addigra eltelik pár másodperc...szerintem...

(#45887) Nyiaz válasza Black Phone (#45885) üzenetére


Nyiaz
aktív tag

Akkor már csak az a kérdés hogy került bele a mokee-ba?

(#45888) StefanBraun


StefanBraun
aktív tag

Kérdés:wajkiui 2.5.27 nél nálam nem megy csak a voice search vagy másnál sem aki ezt a romot használja?Esetleg erre valami megoldás?köszönöm!

(#45889) hargitomi válasza StefanBraun (#45888) üzenetére


hargitomi
tag

Nekem se megy. Ebben az országban nincs. szívás

Xiaomi Redmi Note 5 - Whyred 4/64

(#45890) cSullohillaG


cSullohillaG
csendes tag

Még mindig aktuális:

A telefonom nem volt olyan kemény mint a The Expendables 2 sztárjai. Moziba menet leesett és elreccsent

Ez megoldás lesz nem ? A kijelzőm nem sérült, mert tökéletesen érzékel még mindig mindent, csak a gorilla törött icipici darabokra. Ez Gorilla Glass lehet? Egyáltalán hogyan tudok megbizonyosodni arról, hogy amit veszek GG és nem sima üveg vagy valami gyatra valami?

(#45891) StefanBraun válasza hargitomi (#45889) üzenetére


StefanBraun
aktív tag

De mokee romban meg ment.

(#45892) fgordon


fgordon
senior tag

Tud valaki listát, mik a rendszer működéséhez szervizek Defy+ -on, ha nincsenek a Motorola app-ok használva? Mennyi szabad memóriát tudok összehozni maximum? Ha van szabadon 230-260 mb, az jó? Aztán visszamegy 200 körülire, ha nem fut semmi extra.

▏▎▍▋▊▉ Gordon (eleinte azt hittem) ▉ ▊▋▍▎▏

(#45893) hargitomi válasza StefanBraun (#45891) üzenetére


hargitomi
tag

Akkor azért nem megy, hogy ne legyen tökéletes rom. :D kell egy kis hiba is. amúgy fogalmam sincs

Xiaomi Redmi Note 5 - Whyred 4/64

(#45894) StefanBraun válasza hargitomi (#45893) üzenetére


StefanBraun
aktív tag

Ha menne a voice search akkor nagyon közel járna már a tökéletes romhoz pedig :)

(#45895) somi52 válasza Nyiaz (#45887) üzenetére


somi52
őstag

com.new.autokiller-165-7.4.2.apk ebben van a DroidKungFu most raktam fel a avirát az elözö nem ismerte fel az akalmazásoknál törölhetö vagy a rombol system ..etc.. preinstall könyvtár.. app.. com.new.autokiller-165-7.4.2.apk

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#45896) nagymolnar válasza nagymolnar (#45866) üzenetére


nagymolnar
tag

Megtaláltam a megoldást a memóriavesztés javítására, olyan esetekre, ahol nincs a tombstone könyvtárban semmi.... Ráment egy napom.... a feleségem őrjöng és el akar válni. :) van isten, köszönöm... :)

Tehát a stock recovery és a custom recovery format/wipe data parancsa nem azonos részeket töröl. Ha a stock recovery-t használom. visszaáll a memória 128 Mb-ról 1,17Gb-ra!!!

Mivel 2 napja csak törlök, telepítek, törlök és telepítek, úgy, hogy már majdnem feladtam nem is rossz.

Aki belefut okuljon!!!

nagymolnar

Somi52

Nem lehetne ezt a vírust az alap mokee-dból kiszedni??? Mert bár itt valaki bekopizott egy cikket, hogy csak 2.2 alatt gurul a vírus, de akkor vágottszeműek miért tették bele ebbe a romba is? Biztosan van oka, nem csak a helyfoglalás véget :(

köszke

[ Szerkesztve ]

(#45897) somi52 válasza nagymolnar (#45896) üzenetére


somi52
őstag

én raktam bele kinai marketröl szedtem le :W :W :W

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#45898) 8904


8904
csendes tag

CM10-en sikerült valakinek hangra bírni a 3 betűs navit? Ha igen akkor mi a megoldás? Köszi.

(#45899) nagymolnar válasza somi52 (#45897) üzenetére


nagymolnar
tag

Nem gondolnám, de tuti, hogy felvállalod :)

Ki lehet operálni a rom-ból szerinted?

(#45900) somi52 válasza nagymolnar (#45899) üzenetére


somi52
őstag

én raktam bele az eredetibe nincs benne
com.new.autokiller-165-7.4.2.apk ebben van a DroidKungFu most raktam fel a avirát az elözö nem ismerte fel az akalmazásoknál törölhetö vagy a rombol system ..etc.. preinstall könyvtár.. app.. com.new.autokiller-165-7.4.2.apk

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.