Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45401) Emi1986 válasza csmat (#45382) üzenetére


Emi1986
tag

Szia!

Engem is érdekelne a CM10. Gondolkozom rajta, hogy feltegyem-e. Nekem egy kis trükkel 3-4 napot bír 1 feltöltéssel. Wifizek, játszok és zenét hallgatok vele a telefonáláson kívül.
A szabad memóriám az 140-220mb-ig terjed.
Cm10 alatt mennyi szabad memória van?
Előnyét tudnál még sorolni, hogy érdemes-e áttérnem a WajkIUI 2.5.27-ről?

Üdv: Tib

(#45402) t181 válasza Nandivagyok (#45358) üzenetére


t181
senior tag

Rendben, köszönöm!
A biztonság kedvéért: nekem kijelző kell, nem digitizer, ugye?
Mire leírtam szinte biztos vagyok benne, de inkább megkérdezem nehogy rosszat rendeljek...

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#45403) errrtu


errrtu
aktív tag

Sziasztok

Sajnos a miui.hu-s 2.4.20 rommal is előjött a problémám úgyhogy hw hiba lesz ez. Viszont amiért írok az az, hogy akksikivétellel tudtam csak inaktiválni egy beragadt folyamatot és azóta motorola logoig jut el csak a telefon. Persze ez sem jelentene akkora gondot de az viszont igen, hogy eltűnt a recovery-m. Kék lednél hangerő le, bejön a bootmenü de recoveryre nyomva van egy latest egy stable és egy stock. Az első kettőnél hibaüzenetet ír a stocknál pedig bejön a sárga felkiáltójeles robot. Ott csináltam már wipe datát és cachet de semmi nem változott.
Teljesen szűz telepítéssel raktam 2.2 CEE-t majd a szokásos dolgok után a miui.hu-t. A beállítgatások után (gmail, wifi stb) csináltam egy nandroid mentést biztos ami biztos és elkezdtem belakni. Titaniumot felraktam meg egy launcher pro plust. TI első indításánál nem tudott root jogokat szerezni root hiánya vagy busy box nem megléte miatt. Nagy marha voltam és az áruházból tettem fel egy boxot meg a root checkert. Természetesen rootolva volt a készülék tehát leszedtem a programot és szerintem a boxot is. Szerintem ez lesz a baj. Valaki megerősítene ebben? Mi tévő legyek?

OnePlus3

(#45404) csmat válasza Emi1986 (#45401) üzenetére


csmat
senior tag

Sajnos nincs viszonyítási alapom, mert ezelőtt a gyári 2.2. volt de 1000 mHz-re húzva..
Nekem tetszik, gyors is stabil is, azt h mennyi a szabad memória nem tudom (lemerült :O ) de korábban többen is írták, csak nem emlékszem.. :W
Egyedül az zavar, hogy nem minden widgetet tudok kirakni, valamint a wifi megosztás se ment, de egy külső appal az is megoldható már :C , ja és az egyik navi nem szereti állítólag ezért nincs hangja a navinak :F
2-3 nap :Y azt hogy?? mi az a kis trükk?

(#45405) Roland06 válasza somi52 (#45398) üzenetére


Roland06
aktív tag

Köszi!

Kipróbálom de az nem CM alapú? (nem vágom annyira)
Szeretnék MIUI vonalon maradni mert az jön be minden téren.
CM-et nem tudtam megszokni.

(#45406) somi52 válasza Roland06 (#45405) üzenetére


somi52
őstag

Cm alapu de egyedi menü egyedi rom

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#45407) Nyiaz válasza somi52 (#45398) üzenetére


Nyiaz
aktív tag

Somi! A hívókép gyatra minőségére van megoldás? Amúgy tényleg jó a mokee, csak naponta 1x nem árt újraindítani.

(#45408) hYpa


hYpa
csendes tag

Sziasztok!
Ha CM7 majd CM10ről áttérek WajkIUI-ra akkor kell valamilyen másik kernelt feltennem, vagy csak factory reset aztán a wajkiui zipje majd wipe chace?

Mert a bootloader az már ICS-es ha jól látom! vagy annak nincs köze hozzá?

(#45409) hYpa válasza hYpa (#45408) üzenetére


hYpa
csendes tag

Egészen pontosan feltettem a 2.5.27-es wajkiui-t és egy másikat is, és mindkettőnél hívásindításnál elsötétült a képernyő és nem tudtam letenni a telefont!Egyszerűen nem értem mi lehet a gond! Van valakinek ötlete?

(#45410) errrtu válasza hYpa (#45409) üzenetére


errrtu
aktív tag

Szia! Szerintem HW hiba lesz az mint nekem. Régóta szívok vele, ma egy más hülyeségem miatt kinyírtam a telót. Most gyári 2.2 CEE-n vagyok kb. öt perce. Megnézem így mit tud, produkálja e az említett hibát. Ha igen akkor mehet a szervízbe ha nem akkor passz.

OnePlus3

(#45411) Z0C!


Z0C!
őstag

JB-s JIUI mennyire vállalható?

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#45412) Nyiaz válasza Z0C! (#45411) üzenetére


Nyiaz
aktív tag

Épp most telepítem.............

(#45413) hokins válasza errrtu (#45410) üzenetére


hokins
addikt

Ez talán érdekelhet.

Meg mást is aki 2,2-őt használ

[ Szerkesztve ]

(#45414) hokins válasza hokins (#45413) üzenetére


hokins
addikt

2.2.2 CEE hu light

(#45415) somi52 válasza Nyiaz (#45412) üzenetére


somi52
őstag

Sajnos nem vagyok programozó passz

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#45416) errrtu válasza hokins (#45413) üzenetére


errrtu
aktív tag

Érdekel bizony :)

A másik topikban akartalak zaklatni, hogy nyilatkozz a light romodról illetve, hogy adjál hozzá letöltési lehetőséget.
Mivel takarítottad az említett dolgokat?

OnePlus3

(#45417) hokins válasza errrtu (#45416) üzenetére


hokins
addikt

Én root explorert használtam. De szerintem az ES file explorer is jó

[ Szerkesztve ]

(#45418) StefanBraun válasza hYpa (#45408) üzenetére


StefanBraun
aktív tag

Szerintem factory data reset wipok utána, wajkiui zip.Én utána is csinálok egy wipe cache és advanced / Wipe Dalvik Cache lépést.És reboot.

[ Szerkesztve ]

(#45419) Emi1986 válasza csmat (#45404) üzenetére


Emi1986
tag

Szia!

A gyári 2.2 rendszer alatt nekem a cpu babrálva volt. 300/600/1000Mhz-en váltakozott az akku merülésének függvényében. A wifit csak napi 1-2 alkalommal kapcsoltam be 5-10 percere. Mobilnetem nincsen. Zenehallgatás napi 1,5 óra.Játék napi 30 perc. És az okosság az auto airplaine mode :)
Este 11-kor lecsatlakozik a hálózatról én meg reggel visszateszem reggel 7 körül. Így a rekordom 4 nap volt :)
De akkor nagyon keveset telefonáltam.
Ennyi..

(#45420) guba2 válasza somi52 (#45359) üzenetére


guba2
tag

Mintegy [ennyire] :)

(#45421) baal-amiga válasza baal-amiga (#45384) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Megint volt akkuesés. :W
Tehát nálam egyik módszer sem játszik. Gyári rommal, visszaállás után valakinél megoldódott a dolog?

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#45422) hokins válasza baal-amiga (#45421) üzenetére


hokins
addikt

Nálam nincs aku esés mig cm10nél volt egy kicsi,de nem negyon észrevehető volt azse

(#45423) StefanBraun válasza baal-amiga (#45421) üzenetére


StefanBraun
aktív tag

Nálam is volt akkuesés wajkiui 2.5.27 nél de egy pár töltés után beállt % osra pontosan.Én úgy tettem hogy mikor pl 50% ot elérte ismét rátettem töltőre 100% ig,ezután lemerült 20 % ra ott ismét feltöltettem ,és ezekután már nem tapasztaltam a nagy eséseket.Minap feltettem WR 1.6 ott ismét esés volt illetve nagyon hamar lemerült.Ott ez a módszer nekem nemvált be,de a wajk féle romnál ha már beállt az akkumulátor rendesen ott nagyon jó üzemidőt értem el.

[ Szerkesztve ]

(#45424) baal-amiga válasza hokins (#45422) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Ahogy nézem, ez megint olyan 10% körüli :(((

StefanBraun most hagytam csak el wajkot, de lehet visszateszem, amúgy is az a favorit, csak wr-en ill. cm-en valamivel jobb az üzemidőm.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#45425) StefanBraun válasza baal-amiga (#45424) üzenetére


StefanBraun
aktív tag

Én eddig a leghosszabb üzemidőt wajkiui 2.5.27 ből tudtam kifacsarni.

(#45426) kakukkmarci válasza somi52 (#45356) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

:O
Köszi. Ha időm engedi, megpróbálom...

noob... rooter... geek

(#45427) hYpa válasza StefanBraun (#45418) üzenetére


hYpa
csendes tag

Pontosan így csináltam!
Hol tudok szedni egy teljesen gyári romot, hogy leteszteljem ezt a proximity sensor hibát?

Esetleg a wipe data ellenére nem maradhatnak a telón a régi firmekből maradékok amiket összeakasztják a bajszukat?

[ Szerkesztve ]

(#45428) StefanBraun válasza hYpa (#45427) üzenetére


StefanBraun
aktív tag

Akkor tényleg tedd fel a gyári romot és utána rá a wajkiuit,ha így sem lesz jó akkor passz.

[ Szerkesztve ]

(#45429) Nandivagyok válasza t181 (#45402) üzenetére


Nandivagyok
aktív tag

Kijelző, nem digitizer, mert az az érintőpanel. :)
Az a szerencsénk, hogy a defy-ban nincs egybeépítve.

[ Szerkesztve ]

(#45430) somi52


somi52
őstag

nagyon gyors lett az uj MIUI-V4-2.8.17-for-defy.zip

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#45431) Nyiaz válasza somi52 (#45430) üzenetére


Nyiaz
aktív tag

Ez milyen 2.8.17?
Próbáltam feltenni a somiui v4-et, de nekem nem ment túl a MI logón, hiába wájpoltam. ??

[ Szerkesztve ]

(#45432) hodostamas válasza Nyiaz (#45431) üzenetére


hodostamas
addikt

hivatalos miui.

Szerintem ma én is kipróbálom, cm10ből kiindulva ez is jó lehet már :)

(#45433) Nyiaz válasza hodostamas (#45432) üzenetére


Nyiaz
aktív tag

Aha, köszi! Bízom Somiban hogy már bőszen magyarítja! :K
UI: Hopp, most nézem hogy a képen már magyar!!

[ Szerkesztve ]

(#45434) Mano_01 válasza somi52 (#45430) üzenetére


Mano_01
tag

Találtál benne bugot?

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#45435) chesterboy


chesterboy
aktív tag

Hello.
Hangszorot cserelnek a teloba, mert mar megint rossz. Ebayen neztem, ez lenne az? : http://viewitem.eim.ebay.hu/NEW-Original-Motorola-DEFY-Earpiece-Speaker-ME525-MB525-MB525-Replacement/180960173316/item

(#45436) somi52 válasza hodostamas (#45432) üzenetére


somi52
őstag

Egy pár dolgot kihagytak belőle billentyűzet googlis cuccok market sim kezelő. mano most tesztelem. gps csak gps test appal indul

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#45437) kymco válasza hodostamas (#45432) üzenetére


kymco
veterán

Pedig azt hittem leáll a fejlesztés a defy-re. Kellemesen csalódtam :)

www.refujvaros.hu

(#45438) szabof1 válasza chesterboy (#45435) üzenetére


szabof1
őstag

FYI: [link]

(#45439) chesterboy válasza szabof1 (#45438) üzenetére


chesterboy
aktív tag

Thx

(#45440) R19


R19
senior tag

Most raktam vissza egy nandroid backup-os WR1.6 mentést és a Marketen a telepített programok listája üres. :U

Hogyan tudom visszanyerni a valós állapotot?

(#45441) KaiotEch válasza R19 (#45440) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hagyd kicsit szinkronizálni, sok a cache time play-éknél. Vagy újra hozzáadod a google accodat, és bepipálod a végén, hogy kapj értesítést a frissítésekről.

(#45442) Z0C! válasza somi52 (#45436) üzenetére


Z0C!
őstag

egy Somi féle romot várok belőle :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#45443) R19 válasza KaiotEch (#45441) üzenetére


R19
senior tag

Köszi! :R

(#45444) somi52 válasza Z0C! (#45442) üzenetére


somi52
őstag

Ok

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#45445) Mano_01 válasza somi52 (#45436) üzenetére


Mano_01
tag

Majd írj, hogy milyen a rom :)

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#45446) Kbali válasza RootRulez (#45391) üzenetére


Kbali
nagyúr

(#45447) RootRulez válasza Kbali (#45446) üzenetére


RootRulez
félisten

Akkor egy szerdán kell rendelni, így két hétvége is benne van és a 10 napot kitolom 12-re. :)) Jelenleg az asszony aksija van benne (reménykedjünk, hogy nem veszi észre a turpisságot) :D

x.pet számomra az eredeti a tuti, vettem már anno bele (elvileg) nagyobb teljesítményű aksit, de az nem volt kafa, a sajátom tovább bírta. :)

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#45448) kymco válasza RootRulez (#45447) üzenetére


kymco
veterán

Számomra is az eredeti a tuti, nem szeretnék azon bosszankodni, hogy esetleg cserbenhagy, és miután megvan a baj, kezdhetek neki az elhárításhoz (újabb beszerzése).

www.refujvaros.hu

(#45449) StefanBraun


StefanBraun
aktív tag

Sziasztok!

Lenne egy érdekes hiba illetve még soha nemtapasztaltam.Minden egyes újraindításnál eltünik a market ikon.Alkalmazások kezelésénél ottvan,ott adatok törlése és frissítések eltávolítása után ujra megjelenik,de egy reboot után ismét nincs ikon.Mi okozhatja?Valaki találkozott már ilyennel?Miui 2.4.20

[ Szerkesztve ]

(#45450) KaiotEch válasza StefanBraun (#45449) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Cache wipe/dalwik wipe.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.