Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44451) tzl válasza w333 (#44429) üzenetére


tzl
senior tag

annakidején vmiért nekiálltál romolni, tehát akkor egyáltalán nem volt tökéletes a cee...
pár napja meg ugye a wiui volt szerinted a tökéletes.

szóval be kéne fejezni ezt a tökéletes rom threadet.

tökéletes rom nincs. ez axióma. ahogy tökéletes telefon sincs.
a romok egészen addig jók, amíg el nem kezded belakni őket. ahogy telepakolod a programjaiddal, lassulni fognak. pont, mint a windows.

talán érthetőbb lesz, ha számítógépes dolgokkal világítom meg.
a froyo az a win3.1, az ics win95, a jb meg talán winME. Az elvárásaink velük szemben meg win7 szinten mozognak.

(#44452) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Vki mesélje már el hogy a legfrissebb gapps miért nem tartalmaz file managert ahogyan az elődje sem? :F Bezzeg google+, messenger, talk és egyéb baromságok vannak. :W

[ Szerkesztve ]

(#44453) somi52 válasza KaiotEch (#44452) üzenetére


somi52
őstag

Mert a gappsban csak a googles cuccok vannak

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#44454) ADAM1337 válasza hokins (#44450) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

A zeam launchert használom most ez pofásabb és gyors is, a gta3-ra visszatérve meg tuti a kártya lesz a ludas nálam, mi az a progi amivel szokták a kártya olvasás/írását ellenőrizni ?

(#44455) ADAM1337 válasza hokins (#44450) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

dupe

[ Szerkesztve ]

(#44456) vazzz válasza ADAM1337 (#44454) üzenetére


vazzz
őstag

SD tools

(#44457) motoracer válasza Halo (#44431) üzenetére


motoracer
csendes tag

Bocs, cm7 re kell, ez lemaradt. De azért köszi a linket.

Defy mb525 SOC CM7.2 stable

(#44458) ADAM1337 válasza vazzz (#44456) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

köszi rálesek tuti valami class2-es karim lehet mert elég gyanús.
Most a jordan féle cm7.1 stable van fent gb kerneles, és minden más baromi gyors, illetve most játszottam egy keveset és ahol már mozogtam ott megfelelő volt a gyorsaság szal vbuffer lagg feelingje van kicsit.

(#44459) ADAM1337 válasza vazzz (#44456) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Köszi, hát amit mértem nem tudom mennyire megfelelő ill elegendő, írás 6.9, olvasás 24.3

(#44460) ADAM1337 válasza vazzz (#44456) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Köszi, hát amit mértem nem tudom mennyire megfelelő ill elegendő, írás 6.9, olvasás 24.3

(#44461) KaiotEch válasza somi52 (#44453) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Menjenek a picsába eddig benne volt minden fontos..

(#44462) hodostamas válasza KaiotEch (#44461) üzenetére


hodostamas
addikt

így van, menjenek, nem is kérünk több custom romot :U

véletlen nem a minimal gapps-ot raktad fel? Mert az direkt csak a legfontosabbakat tartalmazza..

(#44463) vazzz válasza ADAM1337 (#44460) üzenetére


vazzz
őstag

Nálam 8,3/26,4MB/s egy teleírt Samsung 8GB cl6.

(#44464) ADAM1337 válasza vazzz (#44463) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Rendben ez is szinte teli van akkor nem a kártya miatt lassú szerintem, bár egyelőre annak is örülök h így megy elöző wave ami itt van egymás mellé rakva fényév sebesség van a defy javára, ugyanazokban az appokban.

(#44465) hodostamas válasza ADAM1337 (#44464) üzenetére


hodostamas
addikt

GTA-hoz kell a lowgraphics patch meg audio is aszem hogy normálisan fusson. alapfelállásba nem sok esély van rá.

(#44466) KaiotEch válasza hodostamas (#44462) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

signed-et raktam fel. De egy rohadt file manager sincs benne? Én kell ezt is összevadásszam egy másikból? Szánalmas. Epsy még az a kurva CM9-es bootképernyőt sem volt képes lecserélni, kezdem megutálni egy a gyereket. :W

(#44467) ADAM1337 válasza hodostamas (#44465) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ezeket hol találom illetve érem el ?

(#44468) skidrowkill


skidrowkill
aktív tag

Felraktam a CM10-et és most nem megy a Market mit csináljak?

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#44469) ADAM1337 válasza ADAM1337 (#44467) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Megtaláltam: [link]

(#44470) vazzz válasza skidrowkill (#44468) üzenetére


vazzz
őstag

Igyál egy sört. :)

KaiotEch: Gappsban mióta kell lennie filekezelőnek? :F Csak kérdem, mert cm7 gapps soha nem tartalmazott ilyet, cm10 gapps ennyire más?

[ Szerkesztve ]

(#44471) fgoo válasza KaiotEch (#44466) üzenetére


fgoo
csendes tag

OK, hogy nincs benne fájlmenedzser, de ez olyan bonyolult?
Play csak van benne!

(#44472) ccs2929 válasza skidrowkill (#44468) üzenetére


ccs2929
senior tag

Rakd újra a gapps-ot!

Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

(#44473) tarnagy


tarnagy
aktív tag

Felraktam (először a CM10-ek közül, CM9 után) a legújabb quarkx-félét. Van ebben olyan opció, hogy a hangerőgombbal lehet felébreszteni?? Nem találtam.

Egyébként egy nap után: sokat eszik, nem túl gyors. Érdekes, hogy több hsz-ben az ellenkezőjét olvasom...

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#44474) baal-amiga


baal-amiga
senior tag

Hogyan lehet miui romon kikapcsolni a lockscreent? Mintát állítottam be, de lockscreen is van, aztán jön a feloldóminta :F

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#44475) vazzz válasza tarnagy (#44473) üzenetére


vazzz
őstag

Hanyagolható állapotban vannak még ezek. :K

(#44476) csicsaaa


csicsaaa
tag

Azt hiszem érik a karácsonyi ajándékom ! :C

Védd a fákat, egyél hódot!!!

(#44477) somi52 válasza csicsaaa (#44476) üzenetére


somi52
őstag

Nagyon okés!!!

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#44478) Sajátos válasza KaiotEch (#44466) üzenetére


Sajátos
csendes tag

Sztem elneztel vmit, gappsba nem volt, de miert is lenne fajlkezelö!? ha jol emlekszem akkor E. nem tette bele a CM10 romjaba, pontosabban a legutolso E. romban nem volt benne (amit en feltettem), Q. romjaiban van!
Am minimal Q. fele gappsot tobben is favorizaljak xda-n.

A masik, meg, hogy egy szavad nem lehet E.-ra! Csak örülj neki, hogy a Defyden lehet JB, ha meg nem tetszik, akkor CM7 vagy Froyo.

[ Szerkesztve ]

(#44479) Sajátos válasza tarnagy (#44473) üzenetére


Sajátos
csendes tag

Én is az altalad emlitett romon vagyok, amit en tudok javasolni, hogy HWA selectorral minden app mellol szedd ki a pipat, nekem Browsernel ott van, allitolag segit, aztan recoveryben, cpu settings, boosted, es nyugodtan alul feszelheted, nekem: 17,32,52 a Vsel ertekek.
Illetve Settings, Developer optionsba lehet, olyat, hogy 1-2-3-4 vagy ne legyen background process az is segithet.
Illetve memory managment, allow purging...
Vagy supercharger, de sztem boven eleg a cpuig beallitani a dolgokat.

(#44480) somi52


somi52
őstag

com.jrummy.droidx.overclock-46-null.apk[link]

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#44481) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Az mitől lehet hogy bealszik a wifi, pl bármi telepítésénél ahol letölteni kell még látom h megy le a sávszél aztán megáll, de pl stream-nél meg folyamatos pl netrádió skype ott nincs semmi gond, csak az ilyen appon belüli letöltéskor, lehet a rom hibája ?
Ilyenkor home és wifi ki-be és vissza tabolok az appba és megint jó amúgy.

[ Szerkesztve ]

(#44482) R19 válasza somi52 (#44480) üzenetére


R19
senior tag

Erről valami bővebb infót lehet találni?

(#44483) tarnagy válasza Sajátos (#44479) üzenetére


tarnagy
aktív tag

Köszönöm! Te sem találtál olyat, hogy a hangerőgombbal lehet felébreszteni a telefont?

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#44484) somi52 válasza R19 (#44482) üzenetére


somi52
őstag

Sajnos nem kinai marketről szedtem le

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#44485) Sajátos válasza tarnagy (#44483) üzenetére


Sajátos
csendes tag

Kerestem, de nem talaltam, vizont marketen biztosan talalsz ra appot, emlekeim szerint van olyan, hogy NoLock.

@ADAM1337
Nem tudom, hogy CMX rol van e szo, de abban van egy olyan beallitas, hogy Avoid poor connection, talan az okozhatja!?

[ Szerkesztve ]

(#44486) etooo válasza tarnagy (#44483) üzenetére


etooo
senior tag

A Beállítások/Megjelenítés részben van.

(#44487) *droidika* válasza baal-amiga (#44474) üzenetére


*droidika*
tag

No Lock Screen Marketen pl

(#44488) baal-amiga válasza *droidika* (#44487) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Köszi, utánaolvastam korábban, most ki is próbáltam; ezzel pattern sincs :(

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#44489) tarnagy válasza etooo (#44486) üzenetére


tarnagy
aktív tag

Nagyon köszönöm, megtaláltam - elnéztem eddig...

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#44490) Dojjcyka


Dojjcyka
csendes tag

nekem sem jó a wifi még mindig :( azt irja ki hogy kapcsolódás néha hogy ip cím lekérése de nem tud rácsatlakozni :S pedig kivettem a pipát a csak erős internet kapcsolatnál is :(( a többi wifire pedig felmegy ://

dev tools-ban találtam valami wifi beállítást nem nem értek hozzá :S

valaki?

Dojjcyka

(#44491) Halo válasza KaiotEch (#44466) üzenetére


Halo
senior tag

Ne már. Ha nincs kinyalva az ember sejhaja nem jó semmi.
Wifin leszeded előtte a kedvenc filekezelődet, le enged alapként a memóriakártyára és ott van mindig, bármikor eléred... s nincs nyűglődés.
Peace!

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#44492) teo77 válasza *droidika* (#44487) üzenetére


teo77
őstag

A No Lock - sajnos - problémás, villogtatja olykor a kijelzőt, meg a home gombra nem lép a főképernyőre. A Bonny No Lock jó lenne, ha nem ébresztgetné folyton a telót.
Szomorú, hogy az olyan opciót, mint a képernyőzár deaktivása, nem lehet megoldani egy sima kapcsoló átállítással. Marhára felesleges (nekem!) szoftveres képernyőzár a hardveres záron felül. (be-kikapcsoló gomb)

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#44493) Sajátos válasza teo77 (#44492) üzenetére


Sajátos
csendes tag

CM7 es CM10 alatt is ki lehet kapcsolni a kepernyozarat :)
Az elobbinel a Cayogen settings vagy mi es azon belul a legutolso menupont alatt lehet kikapcsolni.
Az utobbinal, pedig Lockscreen, Screen security -> None.

(#44494) KaiotEch válasza Halo (#44491) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Nekem az a fő bajom, hogy .apk-ban megvan nekem a kedvencem, de én szeretem a simát is használni, teljesen megfelelő. Miért kellett azt kivenni, ezt nem értem.

(#44495) Davebowman válasza teo77 (#44492) üzenetére


Davebowman
senior tag

CM7-Cyanogen beállítások - Tablet finomhangolás-Felület: Zárképernyő kikapcsolása.

Nekemmeg az hiányzik a CM7-ből, ami a MIGben működött az, hogy a progik ha NET-et látnak(maps, facebook,stb) egyből aktiválódnak és ha lelépek a NET-ről, akkor kipuculódnak a ramból.

[ Szerkesztve ]

Vargalex 1.1.7

(#44496) *droidika* válasza teo77 (#44492) üzenetére


*droidika*
tag

Ez nem szomorú.Egy képernyőzár egy android rendszeren jó ha van.Van is egy cikk erről a neten olvasd el.Ez legyen a legnagyobb probléma DDD.Egyébként kielehet kapcsolni szerintem a képernyő beállitásoknál.De nemvagyok biztos benne,én használok képernyőzárat.

[ Szerkesztve ]

(#44497) spider1111 válasza *droidika* (#44496) üzenetére


spider1111
csendes tag

nem tudja valaki hogy hol lehetne átírni (illetve lehet e) a lockscreen infokat h ne kiniai betükket irja? Somira gyanakszom hogy van valmi féle infója erről :) köszönöm

ez nem válasz akart lenni droidika bocs, csak "melléklikk" volt :D

[ Szerkesztve ]

(#44498) *droidika* válasza spider1111 (#44497) üzenetére


*droidika*
tag

Nekem is volt itt ott fura betü :)Azthiszem ha témáknál átállítod a betütipust akkor megoldódik :) Nekem bevált :D

[ Szerkesztve ]

(#44499) baal-amiga válasza Sajátos (#44493) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Hogy magamat idézzem: "Hogyan lehet miui romon kikapcsolni a lockscreent?"

A probléma egyébként az, hogy ha a telefon deep sleepben van, bejövő híváskor az ultimate caller id és a standard miui hívóképernyő váltogatja egymást egy darabig, aztán csak a miuis marad. FSCI-nél viszont működik rendesen.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#44500) somi52


somi52
őstag

előkaptam a régi 03 18 mokeeost szerintem az a legjobb verzio kicsit még alakitottam rajta egy darabig marad is

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.