Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43701) zolnagy válasza zolnagy (#43640) üzenetére


zolnagy
őstag

Tegnap feltettem a Popcornt (SEA Froyo) és itt is csinálta, hogy töltés közben kikapcsolt. Bosszús lettem, feltettem gyorsan egy Nordicot és rá egy CM7.2 Stable-t. Ez 35%-ról indul reggel, most merült le és nem volt benne esés. Most töltöm 100%-ra. Eddig nem kapcsolt ki, pedig már egy órája megy (a SEA 15 perc után kikapcsolt). Rájöttem, hogy nálam ezt a töltés közbeni kikapcsolásr mindig csak a SEA-nál csinálta, vagy SEA alapra tett custom ROM-nál. Ezek szerint a SEA Bootloaderében lehet valami, ami nem szereti az én telómat. A Nordicban pedig ugyanez OK.
Mielőtt az lenne, hogy hibás a letöltött SEA, letöltöttem máshonnan is, MD5 ellenőrzéssel is OK volt, de ott is ue.

Úgy néz ki ez a CM7.2 stable a legjobb kompromisszum az én telefonomhoz. Gyors, stabil, a kamera használható, GPS nem olyan jó, mint a nyusziban, vagy a Popcornban, de használható.

(#43702) evooo válasza Csendeske (#43699) üzenetére


evooo
aktív tag

Nem vészesen lassú, de engem különösen idegesít hogy a programok megnyitására várni kell. Xperia miniről váltottam nemrég a defyre, a minin minden azonnali volt, egyszer sem volt akadás a gyári rendszerben sem. A cm10 azért még számomra messze áll a jó sebességtől.

(#43703) Narxis válasza Csendeske (#43699) üzenetére


Narxis
nagyúr

Dehogynem, nálam nagyon is smooth. 2 napja használom, amióta feltöltötte Quarx. Gyors, jó, de persze vannak bugok mert ez se nem RC se nem Final de még csak nem is beta hanem nightly.

Ami nálam volt:

-hangyányit gyengébb wifi
-Chrome egyszerűen bezáródik oldalbetöltésnél, ezt mások is megerősítették
-Fülhallgató jel ott marad az értesítési sávban kihúzás után is bár ez lehet feature mert el lehet tüntetni
-egyszer volt egy System UI leállt üzenet

Asszem ennyi.

Thanos was right.

(#43704) hokins válasza zolnagy (#43701) üzenetére


hokins
addikt

Anno a popcornt én CEE alapra tettem és azon is ment szépen,csak újra kellett rakni a gépem és azóta nem találtam meg ahonnan letudnám szedni

(#43705) zolnagy válasza zolnagy (#43701) üzenetére


zolnagy
őstag

Viszont csinál egy érdekes dolgot.
Látott már valaki ilyet? [link]

(#43706) zolnagy válasza hokins (#43704) üzenetére


zolnagy
őstag

Popcorn link: [link]
Viszont itt szvsz nem sok értelme van az alap Froyonak, mert maga a Popcorn is egy alap Froyo (csak pár programot kivettek belőle és kicsit megpecselték :). Bár a nandroid backup a bootloadert ugye nem állítja vissza? Mert akkor lehet mégsem mindegy.

(#43707) Csendeske válasza evooo (#43702) üzenetére


Csendeske
aktív tag

(#43703) Narxis:

Hát lesz ez még jobb is!! :U

[ Szerkesztve ]

(#43708) somi52 válasza hokins (#43704) üzenetére


somi52
őstag

pop corn jo rá a sea hu magyaritása is [link]

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#43709) Hello_bello válasza Shyciii (#43673) üzenetére


Hello_bello
tag

Rakj fel 7.2 stablet és máris megoldódik minden gondod logó stb ügyben

(#43710) hokins válasza zolnagy (#43706) üzenetére


hokins
addikt

Köszi :R Azt nemtudom hogy vissza állitja-e.

somi52 gondoltam hogy jó lesz,már francia romnál is teszteltem :U :C

[ Szerkesztve ]

(#43711) Hello_bello válasza zolnagy (#43701) üzenetére


Hello_bello
tag

Szia!

Nekemis a 7.2 stable van fenn.Neked nincs olyan hogy a wifi ledobál?

(#43712) Hello_bello


Hello_bello
tag

Véleményt kérnék tőletek. Jelen állapot 7.2 stable van fenn minden stabil kivéve talán a wifit mert le ledobál...ki be kapcs megoldja bár néha idegesitő cm9 nél is ugyanez volt a probléma de ott a twlan.ini hd_enabled=1 részt kijavitottam hd_enable=0 és máris tökéletes lett egyszer sem kapcsolt le.Itt a cm7 nél viszont ez nemválik be sajnos.Esetleg valami ötlet erre valakinek?Meg ugyérzem kicsit gyorsan merül a telo:(
Hallottam illetve olvastam erről a white rabbit 1.6 ról illet a fast editionról.Ezekről esetleg valami infót véleményt tud valaki nekem irni?Érdemes stable cm7 et valamelyikre cserélni?Ezekenek valami bug hiba?Még esetleg érdekelne a gyári froyo tunningolt kipucolt verzioja is bár nemtudom jobb e egy cm7 nél.A wifi részhez még annyit hogy froyo 2.2 nél atom stabil volt a wifi egyszer sem dobott le.
Köszönöm előre is!

[ Szerkesztve ]

(#43713) ccs2929 válasza Csendeske (#43699) üzenetére


ccs2929
senior tag

A tesztek valóban ezt mutatják,de a cm10 mégis sokkal pörgősebb, és gyorsabb! :D

Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

(#43714) Hello_bello válasza ccs2929 (#43713) üzenetére


Hello_bello
tag

Kérdés minél gyorsabb :)))Még..

(#43715) zolnagy válasza Hello_bello (#43711) üzenetére


zolnagy
őstag

korábban volt 2 hétig a 7.2 stable a telon, de nem volt wifi problémám (Lynksys WRT54GL router + 1-2 ingyenes hotspot)

(#43716) Hello_bello válasza zolnagy (#43715) üzenetére


Hello_bello
tag

Nálam más routeren is ledobál az a bibi.Gyári froyo n meg mindenhol tutin ment,ezért nemértem.Esetleg valami romot tudsz ajánlani ami mondjuk jobb mint cm7.2 stable?

Eddig egyetlen 1 rendszer illetve romon jött be rendesen stabilan a wifi azon is csak kis változtatással amit irtam fentebb de ugy működött jól 100% osan.
Azpedig epsylon3 cm9 0714 volt.

[ Szerkesztve ]

(#43717) zolnagy válasza Hello_bello (#43712) üzenetére


zolnagy
őstag

WR nálam volt fent, egy próbát megér. Nekem nagyon tetszett, de a kép és video minősége nálam csapnivaló volt annál a romnál (többi 5*) Enyém SOC kamerás. Ha Te Bayeres vagy, lehet nálad ez is jó lesz.

(#43718) Hello_bello válasza zolnagy (#43717) üzenetére


Hello_bello
tag

SOC os vagyok énis.aztmondod SOC nál rossz lesz a kép ?Mert a kamera nekem egy fontos rész.

[ Szerkesztve ]

(#43719) w333 válasza Hello_bello (#43716) üzenetére


w333
félisten

Szerintem próbáld ki ezt : Link ;)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#43720) somi52


somi52
őstag

sikerürt letöltenem a MokeeOS V1.10.422 2012/08/05 ös romot holnapra kész lesz :K

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#43721) Hello_bello válasza w333 (#43719) üzenetére


Hello_bello
tag

Köszi énis szemeztem már evvel a rommal meg már volt is miui meg wiui sőt wájkiui is fenn de ezeknél mindegyiknél volt valami bibim...köztük a wifi is :( Én inkább cm es vonalat képviselném bár hozzáteszem pár hét hónap után ember felteszi miui t kicsit felüdülés mert tényleg szép de volt benne pár dolog ami nekem nemjött be.Hibáim ezekkel : wifi,nemvolt ledjelzés,sebességben elmaradt cm7 hez képest nálam bár hozzáteszem nemsokkal.Ja és néha itt ott egy két krix krax jel volt.

(#43722) R19 válasza fkrinya (#43693) üzenetére


R19
senior tag

Na ez már biztató fejlemény, remélem megoldódik az akksi gondod !
Amennyiben valamelyik progi okozta ezzel a módszerrel könnyen fülön tudod csípni.

(#43723) w333 válasza Hello_bello (#43721) üzenetére


w333
félisten

És a gyári 2.2_cee_hu ?
Alapból rootolva van, telepítesz egy costum recovery-t és felhúzod a procit 1000mhz-re, majd root uninstaller-el kitörlöd az apokat amik nem kellenek, majd telepítesz egy launcher pro-t és Full Stabil-an száguldani fog a telefonod :C

Engem még mondjuk annyi idegesít a gyári-ban hogy nincs százalékos akku kijelzés :F

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#43724) hokins válasza w333 (#43723) üzenetére


hokins
addikt

a CEE hu 1000mhz-n van alapbol. 300 600 1000 egész pontosan

Más: CM10-120806-NIGHTLY-Defy Epsylon's Nightly Builds

[ Szerkesztve ]

(#43725) Hello_bello válasza w333 (#43723) üzenetére


Hello_bello
tag

Hu ezt nemismerem kifejtenéd bővebben?:)) Esetleg letöltési link?És ez jobb mint egy cm7?
Mert a cm7 em repül csak az a wifi...:(

[ Szerkesztve ]

(#43726) hokins válasza Hello_bello (#43725) üzenetére


hokins
addikt

(#43727) w333 válasza Hello_bello (#43725) üzenetére


w333
félisten

(#43726) hokins:

Látom gyorsabb voltál, viszont a 2.2CEE_HU az simán csak 800mhz-en pörög :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#43728) R19 válasza Hello_bello (#43718) üzenetére


R19
senior tag

Tényleg nem egyformák a Defyk!

Az enyém is SOC modulos, a WR1.6 száguldozik rajta. Több rom kipróbálása után tértem vissza erre, nekem most ez az etalon! :K
Stabil, gyors, jó akksi idő, szuper GPS, egyszerűen nagyszerű!

A fényképeket és a videót a Camera ZOOM FX és az lgCamera Pro appokkal készítem igazán jó minőségben.

Szerintem egy próbát megér a WR1.6, hátha Neked is bejön.
A telepítéséhez keresd vissza a következő hsz-t.: (#41778) kanyazsombor, ha az alapján végzed úgy lesz a "nyuszi" az igazi!

(#43729) hokins válasza w333 (#43727) üzenetére


hokins
addikt

Nemtudom, felraktam a 2ndInit-et,telepítettem. Utána a system/overclockon belül nézte, és ott a maxnál 1000 szerepelt. Mondjuk volt hgy az antutu ennek elenére tényleg csak 800at írt :Y

[ Szerkesztve ]

(#43730) Hello_bello válasza R19 (#43728) üzenetére


Hello_bello
tag

Köszi megsasolom.Még egy kérdés.nem annyira lényeges csak ugy zárójelben..magyar nyelv ebbe ugye nincs?white rabbit 1.6 ja és a wifid tuti 100% os ebben a romban?ugyértem nemdobál le stabil stb?

[ Szerkesztve ]

(#43731) w333 válasza hokins (#43729) üzenetére


w333
félisten

Hát igen ez elég érdekes, de és biztos vagyok benne hogy sima 800mhz-n megy :K
Mert ugye gyári angol 2.2 cee-re flashelem és semmivel sem érzem gyorsabb-nak
Különben neked megvan a % akku kijelzés-re a .zip ??? köszi :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#43732) Hello_bello


Hello_bello
tag

Most megy fel ez a white rabbit kiváncsian várom.....utána beszámolok a fejleményekről :)

(#43733) R19 válasza Hello_bello (#43730) üzenetére


R19
senior tag

Fullosan magyar nyelvű, a wifi még soha nem dobott le.

Látom közben kúszik fel a Defy-re a WR1.6. Korábban sokáig használtam az 1.3 verzióját, azzal sem volt semmi gondom.

[ Szerkesztve ]

(#43734) Hello_bello válasza R19 (#43733) üzenetére


Hello_bello
tag

ez az aroma installer neked is kicsit döcögös volt?2 next közt eltelik kis idő mig lebirom nyomni.Nagyon miuis :)

[ Szerkesztve ]

(#43735) R19 válasza Hello_bello (#43734) üzenetére


R19
senior tag

Igen, az elég furán veszi az érintést. Az elején azt hittem, hogy nem is érzékelte, de a második telepítésnél már egyszer lágyan megérintve ment szépen végig.

Azért volt 2 telepítés, mert az elsőnél felraktam néhány felesleges dolgot és nem úgy futott a nyuszi ahogy szerettem volna. Ezért ajánlottam figyelmedbe a jó telepítési leírást!

(#43736) Hello_bello válasza R19 (#43735) üzenetére


Hello_bello
tag

68% :)

(#43737) Hello_bello válasza R19 (#43735) üzenetére


Hello_bello
tag

De ez most végülis miui vagy cm7 vagy mi?:)

(#43738) R19 válasza Hello_bello (#43737) üzenetére


R19
senior tag

CM7.2-re épül, a MIUI-s változata ez.

(#43739) somi52


somi52
őstag

a mokees hoz taláttam fehér moto blur témát

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#43740) Hello_bello válasza R19 (#43738) üzenetére


Hello_bello
tag

Már fut a rendszer most megy teszt wifi antutu stb jól meggyötröm...eddig wifi de már nem merem elkiabálni jóóó.Telepitésnél kiválasztottam nem szabvány wifi drivert hanem középsőt.

(#43741) R19 válasza Hello_bello (#43740) üzenetére


R19
senior tag

Meglátod jó kis rom ez, a GPS az ablakban a belső párkányon pillanatok alatt fogott 6 fixet net elérés nélkül! :)
Sok romot kipróbáltam, de ezt egyik sem tudta még percek alatt sem.

(#43742) Hello_bello


Hello_bello
tag

Hát ksöz tényleg mindenkinek aki segitett !!! Feltettem white rabbitot 1.6 ez volt a megmentőm :) és eddig minden tuti jó a wifi 100 % osan stabil...eddig az összes többi rom ledobált már vagy 5 ször..már kezdtem feladni.
Antutu 2810 pont
Quadrant 1920 pont

komolyan eddig nemvoltak ilyen nagy értékek.Közben eszembe jutott hogy mintha már próbáltam volna egyszer eztis csak akkor valamit rosszul állitottam be és nemvolt ok minden.
Mostmár csak az akkuidő lesz a kérdés meddig birja.Remélem bini fogja
Fényképezőt is kipróbáltam benne bár én a camera zoom fx et tolom...tökéletes mindegyikkel.

Csak ajánlani tudom ezt a romot mert ugylátom nagyon jó bár tudom hogy majd az idő megmutatja mit fog bírni valóban hetek múlva...itt értem stabilitás,megbizhatóság stb stb

Mindenkinek mégegyszer köszönöm a segitséget !

(#43743) zolnagy válasza R19 (#43741) üzenetére


zolnagy
őstag

Most kipróbáltam a WR gps.conf-al a CM 7.2 stable-t.
Ugyanolyan jó a 7.2 GPS-e is most, mint a WR :C

(#43744) Hello_bello


Hello_bello
tag

Már nemis tudom mit mondjak :(((Wifi kb fél órát volt stabil azóta ledobál ujra ujra mint eddig a többinél :W

(#43745) Hello_bello


Hello_bello
tag

X-akta..ujratelepitettem rabbitot.A telepités sokkal gördülékenyebben ment gyorsabb volt.Wifi jó lett de remélem mostmár igyis marad mert ha nem már tényleg feladom :DDD
Egy megjegyzés : az első telepitéskor kb fél órája volt fenn rendszer beállitgattam stb mikor lezártam a képernyőt ezekután ugy belassult kinyitáskor hogy csak na.Darabos lett minden,olyan volt a telo mint a lassitott felvétel.

Szóval most ugy néz ki már tényleg minden ok.Bocs ha esetleg hosszu voltam csak gondoltam megosztom ezt hátha másnak is van lesz ilyen gondja. :C

(#43746) Halo válasza Hello_bello (#43734) üzenetére


Halo
senior tag

Működnek a telefon gombjai is, nem kell dörzsölni a ki jelzőt :)

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#43747) fkrinya válasza R19 (#43722) üzenetére


fkrinya
tag

Na hát csak nem jó valami...
Amíg nem raktam fel semmit, csak a CPU Spyt, a Battery Monitor Widget-et meg a Better Battery Stats, addig minden teljesen jó volt.
Utána felpakoltam kb 35 app-ot és el is kezdett merülni roham tempóban. Ezek közt van a GoLauncher is, ha ez számít valamit...
Megnéztem és az Alarm menüben a Battery Monitor Widget Notification Pack-jére írt 606 wakeup-ot, ezért egyből töröltem is.
Most az elmúlt 16 óra alatt a top3:
android 143
com.google.android.gsf 75
com.facebook.katana 51
Furcsa, hogy a törölt Notification Pack még mindig ott van 31 wakeup-pal...
Az other menüben Deep Sleep 11 óra 10 perc, Awake 4 óra 48 perc
:F

[ Szerkesztve ]

(#43748) fkrinya válasza fkrinya (#43747) üzenetére


fkrinya
tag

Mod: A Notification Pack-et mégsem töröltem rendesen, csak a Battery Monitor Widgetben nem választottam ki aktívnak...
Most töltöm, utána kiderül, hogy ez volt e ludas

(#43749) fa4hu válasza zolnagy (#43743) üzenetére


fa4hu
őstag

Ezt hogyan csináltad?

(#43750) R19 válasza fkrinya (#43747) üzenetére


R19
senior tag

A Battery Monitor Widget-re emlékeim szerint már máshol is panaszkodtak az akksi gyors merülése miatt. A hozzá kapcsolódó 606 wakeup azért önmagáért beszél.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.