Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen SSD-t vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:03:39

LOGOUT.hu

Milyen SSD-t vegyek? Mielőtt kérdezel, kérünk az összefoglalót olvasd el! Ha ezt végigolvastad, de még mindig nem sikerült dönteni, akkor amikor kérdezel, kérünk, feltétlen tüntesd fel az alábbi adatokat!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77270) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Köszönöm a türelmeteket, megszületett egy megoldás. A Flash topik a továbbiakban SSD kibeszélő néven fog tovább futni, így ott szabadabban lehet az SSD-ket kibeszélni, megosztani pozitívumot és negatívumot is.

Itt most elég sok hsz szüleletett, ami jobb lett volna oda. Ezeket már nem bolygatom, maradni fog, de kérek mindenkit, (a topik tisztasága miatt) hogy ezeket oda írjuk be ha lehet, vagy onnan linkeljük ide ha nagyon muszáj.

Köszi

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#21051) Hofeher válasza Top cat (#21050) üzenetére


Hofeher
aktív tag

Én is rendeltem 520 ast most írták hogy kedden hozzák Dell n5110 i3 + 525 vga van benne az 500 hdd megy USB 3 külsőbe

Asus Tuf Gaming Laptop (4600H + 1650Ti), Gigabyte H87-D3H i5 4570 16Gb Ram Rx 570 8gb, iPad Pro, TP-Link 3600, Zyxel nas.

(#21052) @matthew@ válasza Top cat (#21050) üzenetére


@matthew@
őstag

Nekem két napja van meg, felraktam rá Win7 64bit-et + driverek együtt, ~7-10 másodperc alatt bootol, nagyon gyors a gép, én nem bántam meg, ha kellene megint ezt rendelném és 5 év garival nagyon jó vétel, sztem jól járnál vele :K

Matthew 24:42

(#21053) cigam válasza UnSkilleD (#21045) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Köszönöm a + tippeket. Ez a 80GB-os Intel a SATA2 miatt lassabb?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#21054) Top cat válasza @matthew@ (#21052) üzenetére


Top cat
őstag

Már korábban is néztem de akkor 22 900 volt. Megfogadtam ha bemegy 20 alá akkor veszek. Erre másnap nem leárazták :)

A mostani rendszervinyóm ezt tudja, ennél biztos gyorsabb :D

(#21055) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Remélem nem nyúltam mellé, de beszereztem egy Fury 120GB-os verzsönt. Evo-t szerettem volna, de mivel ez most jött ki és szépen csillogott..megvettem :)
Mondjuk sataII lappal eddig semmi extrát nem mutat :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#21056) kristof_


kristof_
tag

Sziasztok!
Most készülök összerakni egy új pc-t és elgondolkodtam SSD vásárlásnál. Viszont már így is kifutottam a keretből, szóval 120Gb-os biztos nem fog beleférni. Egy 60Gb-os mennyire éri meg szerintetek? Játékokat úgysem erre telepítenék, nagy helyigényű programokat úgysem használok, szerintem elég lenne, de mivel életemben nem volt még SSD-m nem tudom mire számítsak.
Másik, hogy tudnátok jó ár/érték arányú, viszonylag olcsóbb 60-as SSD-ket ajánlani?

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#21057) M107 válasza kristof_ (#21056) üzenetére


M107
addikt

:R

Akkor várj egy kicsit az összerakással, vagy vedd meg később az SSD-t 120GB alább ne add.

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#21058) Sk8erPeter válasza M107 (#21057) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Végre teljesen egyet tudunk érteni! :Y :DD

Sk8erPeter

(#21059) Egonyolc


Egonyolc
aktív tag

Sziasztok!

240GB körüli SSD keresek, a plafon 32HUF lenne.
Használat: Rendszer(w7, vagy 8.1 tbd) + játékok (MMO (gw2); MPFPS (bf4), egyéb).
HW: b75-ös alaplap+i5-ös proci+talán r9-270X (jelenleg HD6850)

Röviden ennyi.

Köszi, E

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#21060) Bodor válasza Egonyolc (#21059) üzenetére


Bodor
veterán

Crucial M500 pont jó lenne.

(#21061) Egonyolc válasza Bodor (#21060) üzenetére


Egonyolc
aktív tag

köszi

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#21062) 4264adam


4264adam
veterán

Sziasztok! :)

Intel 320 80GB-al lépek SSD tulajok táborába :)
2008-as WD Sata2-t vált fel Windows gyorsítás céljábol.
HDD: [link]
SSD: Holnap érkezik, tapasztalatokat leírom, de ahogy visszanézem mások tesztjeit teles mértékben ég és föld lesz a gyorsaság a kettő között(windows).

(#21063) feri1


feri1
aktív tag

Üdv!

Samsung 850 pro SSD-t szeretnék venni.
Valaki tud a következő boltról infót:

[link]

Úgy látom itt a legolcsóbb.

(#21064) Qru válasza feri1 (#21063) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

A 10 év gariból csak 2-t adnak, az azért elgondolkodtató... :U

#nincsbennetarcsi

(#21065) feri1 válasza Qru (#21064) üzenetére


feri1
aktív tag

Igazad van,nem vettem észre.

Esetleg ők?

http://www.unokatestverek.hu/termekek/ssd/samsung/128gb-25-mz-7ke128bw-850-pro-series/

Itt nem látok garancia időt.

Te,honnan ajánlanád a biztos a vételt?

A 10 évet,miként adják meg a boltok?

(#21066) M107 válasza feri1 (#21063) üzenetére


M107
addikt

:R

Mielőtt vásárolnál vedd fel velük a kapcsolatot, idézek :

"Ha bármilyen kérdése van, kérjük hívjon minket a +36-62-423-414 vonalas telefonon, vagy a mobil +36-70-369-5816-as telefonszámon vagy vegye fel velünk a kapcsolatot az alább található űrlap kitöltésével.

Ha így is csak 2 évet ad rá akkor vagy nem veszed meg vagy megveszed, de akkor ne is számíts a megérdemelt garanciára. amúgy én a linket elküldeném a Samsung-nak.
Vásárlók megtévesztése miatt is. Mert gondolom nem így adja át a viszonteladóknak, kiskereknek, a Samu 2 év garival.
Elég csúnya dolog is lenne.

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#21067) M107 válasza feri1 (#21065) üzenetére


M107
addikt

:R

1 év a gari + 2 évet ad a samsung a 840 EVO-nál, s még +2év a Pro SSD esetében.
A 850 SSD-k garija még nincs feltüntetve a honlapjukon.
840 EVO 3év 1év (alap) + (2év kiterjesztett jótállás)
840 PRO 5év 1év (alap) + (4 év kiterjesztett jótállás)

„Korlátozott Samsung jótállás”: a Samsung az általa forgalomba hozott termékekre 12 hónap teljes körű kötelező jótállást (alapjótállás) és a megjelölt időtartamú további „korlátozott Samsung jótállást” biztosít. A „korlátozott Samsung jótállás” alapján a fogyasztó az alapjótállás idején túl (a kiterjesztett jótállás idejében) kizárólag a hibás termék kicserélésére, vagy – amennyiben a kötelezett vagy közreműködője a kicserélést nem vállalta vagy annak a jótállási jegy 6.1 pontja szerinti feltételekkel nem tud eleget tenni – a szerződéstől való elállásra jogosult. A termék kötelező jótállási időt követően történő kicserélése esetén a jótállási idő nem indul újra, hanem a kiterjesztett jótállás eredeti idejének elteltével megszűnik.

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#21068) Bodor válasza feri1 (#21063) üzenetére


Bodor
veterán

Itt megkapod a 10 év garanciát, és alig kerül többe.

(#21069) radi8tor válasza Bodor (#21068) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Na, csak átírták végre 10-re.

⭐ Stella

(#21070) Bodor válasza radi8tor (#21069) üzenetére


Bodor
veterán

Igen, én is meglepődtem. És még az ára is jó.

(#21071) radi8tor válasza Bodor (#21070) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Csak a 840 PRO ára esne be végre. :D

⭐ Stella

(#21072) xXxian


xXxian
senior tag

Sziasztok,

Melóból írok, bocs hogy nem olvastam végig a topic-ot. Meg tudjátok mondani mi a bestbuy 20k alatt (esetleg környékén) mostanság? Van egy 1,5T külső amin nincs már hely, 500-as SATA3 belő vinyónak vennék tokot, belülre peedig szeretnék egy 120-128 gigás SSD-t. Ez a terv, jobbnak látom ezt, mint venni egy 1T külsőt 20-ért. Abszolúte nem értek hozzá; annyit láttam hogy 20k alatt már kapni ilyet (Intel, A-Data, stb), 500M fölötti olvasási és írási sebességgel...de gondolom más szempont is lehet a vásárlásnál.

Köszi előre is,
K

Eladó ASUS RT-N53 Router (9k)

(#21073) Bodor válasza xXxian (#21072) üzenetére


Bodor
veterán

Topik tetején kinyitod az összefoglalót, és egyből ott az ajánlottak listája is.

(#21071) radi8tor1: Szerintem 1-2 hónap és lesz készletsöprés

[ Szerkesztve ]

(#21074) Qru válasza xXxian (#21072) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Szűk a keret.

Intel 520 5 év garival: [link]

szigorúan véve a 20k-s határt:

Crucial M500

#nincsbennetarcsi

(#21075) xXxian válasza Bodor (#21073) üzenetére


xXxian
senior tag

Köszi, meglesem, tartottam tőle hogy az nem up to date

Eladó ASUS RT-N53 Router (9k)

(#21076) xXxian válasza Qru (#21074) üzenetére


xXxian
senior tag

Köszi neked is.

Amit összefoglaló alapján még megírhattam volna: notebook, teljesen átlagos, otthoni felhasználás. A lényeg hogy így lenne egy 500-as külsősített vinyó, plusz gép sebessége is javulna. Legalábbis remélem. :)Intel szimpi. Belső 2,5-ösnek milyen keretet érdemes? Van itt valami preferált márka? Vagy mindegy?

Eladó ASUS RT-N53 Router (9k)

(#21077) zsoika


zsoika
addikt

Sziasztok! Igen elolvastam az összefoglalót, de csak még több kérdésem lett!
Konfigom: i5 3470, Gigabyte GA-Z77-DS3H, 8GB Kingmax NANO 1600, Sapphire 6950 2GB, FSP RAIDER550w, 250GB Seagate SATA III. 7200RPM 6Gb/s.
oprendszer: win 7 professional 64bit,
Általános/otthoni felhasználásra szeretnék 120-as SSD-t...... csak BF3-mal játszok és egy kis email illetve fórum :D
Az alaplapom rendelkezik mSATA foglalattal is, de nem ragaszkodok hozzá jó nekem a sima SSD-is, mivel esetleges későbbi eladásnál könnyebb eladni szerintem (nem mindenki rendelkezik mSATA alaplappal).
Kérdésem hogy szerintetek is így van-e vagy eléggé keresett illetve a kisebb fogyasztás miatt megéri a plussz pár ezer forintot?(ugy láttam drágább az mSATA)
Kell e plusz beépítőkeret a TT V4 BE házamba ha SSD-t választanék?
Milyen előnyökre tehetek szert BF3 alatt...vagy csak hamarabb "feláll" a rendszer?
Ajánljatok légyszíves olyan tipusokat amik kompatibilisek az alaplapommal illetve nincs vezérlőhibája meg több a garija..stb.
Összeg:20eFt max 25eFt de minél olcsóbb annál jobb persze ha csak nem megy a sebesség illetve minőség rovására...tehát jó ár/érték arányút keresek.
Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#21078) Bodor


Bodor
veterán

Egy eléggé részletes teszt a Samsung 850 Pro-ról!

(#21077) zsoika: Felesleges drágább mSata SSD-t venned, jó lesz a sima SATA 2.5-es is az alaplapodhoz és a házadhoz sem kell semmilyen beépítőkeret, de erről te is meggyőződhettél volna , hiszen a saját gépházadról van szó. Compatible with 2.5” HDD and SSD ( bal alsó kép)

Az ajánlottak közül bármelyik kompatibilis a lapoddal, jelenleg a 120 GB-osok közül ez a legjobb vétel, 5 év garanciával.

A játékok nem lesznek gyorsabbak SSD-vel, talán csak a pályabetöltések.

(#21079) zsoika válasza Bodor (#21078) üzenetére


zsoika
addikt

Szia! Pont ezt néztem ki :)
Igen ha lenne időm...10 hónapos a kisfiam és most is kiabál az asszony hogy "GYERE" :D
Köszi szépen

(#21080) feri1


feri1
aktív tag

A következő házba be tudom keret nélkül tenni a Samsung 850 Pro-t,vagy venni kell hozzá?

[link]

3,5" belső hely: 6 ???

(#21081) radi8tor válasza feri1 (#21080) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Be, de ezt inkább a házas topicban kellene megvitatni.

⭐ Stella

(#21082) Travelos


Travelos
őstag

Sziasztok, egy kérdés. Ha egy gépet játék/filmnézés céljára használok, de természetesen letölteni/netezni is ezen szoktam, akkor érdemes SSD-t vennem HDD helyett? Itt arra gondolok, hogy a játék gyorsabban fog futni a gépen?
Köszi!

H97 / i5 / 16GB DDR3 / 3TB HDD / 120GB SSD / R9 280 / 24" IPS / 550W

(#21083) Qru válasza Travelos (#21082) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

A betöltési idő gyorsul maga a játék nem vagy csak olyan minimális mértékben amit nem veszel észre.

#nincsbennetarcsi

(#21084) KriMes25


KriMes25
csendes tag

Üdv!

Egy Dell Vostro 5470-ben lévő 500gb-os HDD-t szeretném lecserélni egy legalább 240gb-os SSD-re. OS win 8.1pro és linux mint. i5, 4gb ram.
A gépen elég sok HD youtube videót nézek, filmezek, néha játék. (átlagosan a gép napi 5 órát megy, néha többet) Letöltésekre van külső vinyóm, de ami sorozatot épp nézek felmásolnám ssd-re. Garancia elég lenne max 5 év, a gépet valőszinüleg még előtte lecserélném.

Amit eddig néztem:
Samsung 840 evo: 250gb
Intel 520: 240gb
Intel 530: 240gb

Ezek között van érezhető sebességbeli különbség, vagy ilyen felhasználás mellett kipurcanhat 3 éven belül a samsung?
Az idő nem sürget, várható 2-3 hónapon belül valami best buy ssd, esetleg ár csökkenés?

Köszönöm a válaszokat

(#21085) updog


updog
senior tag

Sziasztok!

Egy régebbi gépbe, 5 éves alaplaphoz vennék SSD-t (konkrétan: http://www.asrock.com/mb/AMD/M3A785GMH128M/, 128 GB-s Samsung 840 vagy 850 Pro-t néztem ki, főleg a rendszernek (Win 8.1) lenne fenntartva).

Itt a fórumon találtam is azonos chipsettel hozzászólást (#9829), szóval azt feltételezem hogy alapjában véve működne a dolog, a kérdésem az, hogy érdemes-e így csinálni? Van esetleg kockázata egy 4-5 éves konfigurációban használni a fenti SSD-t, amíg a régi konfig nem érik meg cserére?

Köszi!

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#21086) #81562624


#81562624
törölt tag

Sziasztok!

Acer AspireOne 725 típusú netbook-omban lévő HDD-t szeretném SSD-re cserélni. Tudnátok mondani 1-2 típust 128 GB-ig, ami ebbe a gépbe megfelelő lenne?

(#21087) Benőke válasza updog (#21085) üzenetére


Benőke
őstag

Egy öregebb gépben amiben nincs sata3 a gép nem tudja az elméleti sebességet hozni. A gyakorlatban a tesztekben ez látszódni fog, de a gép használata közben nem igazán észrevehető.

Azt neked kell eldönteni, hogy az olcsóbbat vagy a drágábbat veszed bele, bár én az Intel 520-at ajánlanám a 840 Samu helyett. A samu is jó lesz bele. AHCI -t tud az alaplapi chip...

Gyorsabbnak jelentősen gyorsabb lenne a rendszer. 'A processzor fogná vissza".

Kockázata? Mint minden esetben. A driverezés...

(#21086) carrick16

Olvas vissza néhányat, az ajánlóban is van egy halomal.
Meg kell nézni milyen magas a HDD a gépben. Ha 7mm akkor max 7mm magasat kell venni.

[ Szerkesztve ]

(#21088) JohnnyX


JohnnyX
senior tag

Sziasztok!

Hétfőn megvettem a 120gb-os Samsung 840 evot, mert este el is elvitték a Kingston v300 64gb-ost.
Ma lenne időm vele foglalkozni.
Gépbe berak, és se ide módba, se ahci-be nem tudok rá win7-et telepíteni se usbről, se dvd-ről.
Amint megjelenik a nyelv választós első ablak, ott csontra fagy.

Mi ennek az oka?
(Mondjuk azt nem próbáltam még, hogy az ssd-t lehúzom, és csak a 3x1 tb hdd marad bent.)

Hibás lehet?

Több sata kábelt is kipróbáltam.

Másik gépben csak holnap melóban tudom megnézni, de tiszta ideg vagyok hogy ma nem lesz kész a gépezet..

Előre is köszönöm a segítséget.

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#21089) Qru válasza JohnnyX (#21088) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Csak az ssd legyen rákötve a lapra telepítéskor az elsődleges sata portra és biosban a vezérlő legyen ahci módban.

#nincsbennetarcsi

(#21090) Bandi821


Bandi821
tag

Sziasztok!

SSD vásárlás előtt állok. Olyan alaplapom van, amin van „új” szabvány szerinti m.2-es csatlakozó, van sima SATA III-om és SATA express. Melyikkel tudom a legnagyobb sebességet elérni? Ill. melyik gyártó, melyik típusát javasoljátok.

Válaszokat előre is köszönöm.

üdv.: Bandi

(#21091) tipuka


tipuka
addikt

Hali!

Végre eljött az idő, hogy 1 év után én is vehessek SSD-s a kis masinámba. :)
Elolvastam az összefoglalót, szóval, ha tanáccsal láttok el nem leszek elveszve annyira, de menjünk biztosra. :D Árat nem írok, mert de 40k alatt legyen azért, ha lehet.
ASRock Z77 Pro 3 alaplapom van, i5 3470-es procival, nem tudom valamit írnom e kell még a konfigomról (adataim közt van, ha van más is még)
Rendszert erre tervezem és az összes programot. Gondolkodtam, hogy játékot is rá tervezek, de azt mondtátok, hogy nem érzem gyorsulást tőle. Én pedig kizárólag azért vennék SSD-t, hogy szárnyaljon a rendszer, esetleg a játék betöltési idő semmi másért, szóval munka nem lesz vele.
3-4 évig meglesz biztosan az SSD, így tartós MLC-sben gondolkozok, napi 5-5 órát menne a gép, hétvégén 10 órát is.
Most itt furcsa árak vannak, mert nagyon vártam az új 850 PRO-t, de az ára eléggé borsos a számomra, viszont a 10 év gari és a tartósság nagyon vonz. Ebből csak 128GB-set tudnék venni, szóval játék nemigen fér rá. (1-2 nagyobb, GTAIV/V, WOW, FarCry 3/4, hasonló nagy címekkel játszok) Az Intel 520-asból is csak a 120GB-set kapni, az is jó 5 év garival 20k-rt, de 240GB-se nincs már, az jó lenne pedig. Van a többi típus ugye, azokból lehet kapni 30-34k-rt 240/256GB-set MLC-set, de "csak" 3 év garisat, 51K-rt van a 850 PRO, de nincs annyi pénzem sajnos, 20k-rt meg ugye az Intel 520-as van.
Mindegy honnan van, csak legyen olcsó a szállítás, szegeden és környékén lakom.

Ki mit javasol, mit tanácsol, kontra-érvek? Régóta olvasom a topikot még is megkönnyebbülve és nyugodt lélekkel vásárolnék, ha nem csak rábökök, hogy valakinek azt mondták jó, ajánlott is, és én is azt veszem (már csak az alaplapom miatt is)

(#21092) radi8tor válasza tipuka (#21091) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

520-ast emlegeted, mint best buy. Ebből már csak 120-ast kapni, ha ebből vennél kettőt 40k-ból kijönnél és lenne majdnem 240GB tárhelyed.

⭐ Stella

(#21093) joysefke válasza radi8tor (#21092) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Cserébe kettő meghajtóval kell bohóckodni...

(#21094) tipuka válasza radi8tor (#21092) üzenetére


tipuka
addikt

Szerintem jó vétel a 120GB-s 20k-rt, de javítsatok ki, ha rosszul gondolom, nem veszünk össze ám! :D
Az olvasottak alapján biztos jó ötlet 2db-ot venni? Vagy ennyire jól sikerült széria, hogy megéri így is 1db más típusú SSD helyett? Kettővel nem tudom jó lenne e macerázni. Vagy csak ötletelsz te is? :D Csak kérdezősködök, nem akarok véletlen se kötekedni.

[ Szerkesztve ]

(#21095) zaiczd válasza Top cat (#21050) üzenetére


zaiczd
tag

Bocs hogy csak most írok, ma jött meg és most lett használatra kész miden, nagoyn gyors, egyenlőre nem tudnék belekötni, szerintem ebben az árban ez a nyerő! :)

WonderWorks.hu | Termékfotózás | Ingatlanfotózás

(#21096) radi8tor válasza tipuka (#21094) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Csak azért javasoltam a két meghajtót, mert 40k a keret. Amúgy nem kérdés 51-ért kellene venned a 850 PRO-t.
Szerintem nem macerás a két meghajtó. Windows akár úgy össze tudja fűzni, hogy egynek látod (dinamikus lemezek).

⭐ Stella

(#21097) Benőke válasza tipuka (#21091) üzenetére


Benőke
őstag

Curcial M500
Samu 840 EVO bár ez TLC -s
Adata SX 900
Kingston HyperX 3K

Határértéken túl:
Intel 530 41,5K

Ha belefér, akkor intel, ha nem akkor Kingston HyperX 3K vagy Adata. HA az ár a lényeges, akkor Curcial vagy Samu 840 EVO.

(#21098) tipuka válasza radi8tor (#21096) üzenetére


tipuka
addikt

Igazad van és köszönöm, de azért jó lenne inkább 1db SSD. :D Én is legszívesebben a 850 PRO-t venném, de nincs 51k+szállítási áram rá sajnos. :D

Benőke: minél tartósabb legyen az a lényeg,gondolom sebességileg semmit nem érzem már úgy sem gondolom.

Az Adata valamelyike ,Kingston Hyperx Fury és Intel 520/530 közül az a kérdés melyik a legjobb, mert sokat menne itthon, meg játékkal számoljak e, vagy csak nem ér annyit a betöltési idő, hogy dupla akkora SSD-t vegyek? És Asrock Z77 PRO 3 alaplappal mind menne probléma nélkül? :)
Vagy várjak még 1 hónapot? Annyit még tudok.

Bocsánat a sok kérdésért, de mivel évekig ezt szeretném használni, remélem nem probléma, ha kicsit itt aggodalmaskodok. :D

(#21099) Bodor válasza tipuka (#21098) üzenetére


Bodor
veterán

Szerintem ez lenne a legjobb megoldás 5 év garanciával.

(#21100) Teaway válasza tipuka (#21091) üzenetére


Teaway
veterán

"szegeden és környékén lakom"

Jóóóóó nagy kerted lehet... :DDD

Nincs itthon csokid??

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen SSD-t vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.