Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15351) ro_bert17 válasza Dluinet (#15350) üzenetére


ro_bert17
őstag

Nekem sajna nincs google fiókom, csak MS, így jelenleg nem tudom kipróbálni. De a lényegét sejtem, értem. Valami ilyesmire gondoltam egyébként. Köszi :R
Ezt az űrlapot megosztva, linket tovább küldve, a "táblázatot" bárki tudja módosítani, menteni? Még az is, akinek nincs google accountja?

(#15352) Dluinet válasza ro_bert17 (#15351) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Akinek elküldöd, csak a saját kitöltendő részüket látják, többiekét nem.
Te egy táblázatot kapsz vissza eredményül.
Regisztráció max 2-3 perc, csinálsz egy fals fiókot, megcsinálod az űrlapot, szétküldöd, eredményt lemented Excel táblában, majd a google fiókot többet nem használod.

Szerkesztve: úgy tudom, hogy még senki nem halt bele a Google regisztrációba, tehát van remény ;)

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#15353) ro_bert17 válasza Dluinet (#15352) üzenetére


ro_bert17
őstag

Közben regisztráltam az e-mail címemmel próbálgatni. Látom a táblázatból űrlap. Tök hasznos, :R de ahogy írtam, jó lenne, ha ezek a résztvevők is látnák egymás eddig lefoglalt időpontjait.
A regisztrációra én kis ember nem vagyok rest, :B de egy bazi nagy cég x emberkéjétől nem várnék el egy ilyet.

Szerk: közben megnéztem windows live-ot is. Ott is úgy lehet megosztani egy doksit, hogy csak a "barátiad" módosíhatják, kívülről senki.

[ Szerkesztve ]

(#15354) Dluinet válasza ro_bert17 (#15353) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Nem próbálgattam, de láttam olyant is, hogy lehetett látni a mások adatait.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#15355) pete_21 válasza cigam (#15314) üzenetére


pete_21
addikt

Kipróbáltam, és eleve valami 308 Mb körüli memóriát lát 512 helyett, és csomó "Faulty addresses" hibát ír. Simán Windowsból indítottam. Lehet, hogy erről kéne bootolni? Bár nem hinném, hogy ez bootolható lenne...

(#15356) cigam válasza pete_21 (#15355) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Nem bootolható, ez csak egy sima futtatható program. Nem tudom mit hogyan tesztel, nincs nVidia karim. Vagy nem kompatibilis/és vagy béta mivolta okozza, vagy tényleg rossz a kártyád.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#15357) pete_21 válasza cigam (#15356) üzenetére


pete_21
addikt

Baromi sok hibát dob, van, tesztelés közben több milliót is, hogy nem címezhető a tartomány, illetve mínusz néhány millió hibát is ír, és a végén összegzésnél is mínusz egynéhány millió hiba jön ki. Ez, hogy nem tudja megcímezni, lehet, hogy amiatt van, hogy 300 valamennyi Mb memóriát lát. De ez is fura, meg az a mínusz akárhány hiba is, szóval szerintem a program lesz a hibás... Legalábbis remélem, meg amúgy is logikusabbnak tűnik...

(#15358) andorra válasza cigam (#15332) üzenetére


andorra
őstag

Próbálkoztam vele, de nem sikerült eredményt elérnem. Hiába volt kijelölve a kép és az egyik hangsáv, ha TS Muxing vagy M2TS muxing ot választottam, csak képsáv lett belőle. Igazából az lenne a cél, hogy MKV formátum maradjon továbbra is, de itt erre nem találtam lehetőséget.

(#15359) kraftxld válasza ro_bert17 (#15353) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Ha bazi nagy cég akkor tuti van Sharepoint szerver, az alapból tudja Excel-en vagy Web-en keresztül.

[ Szerkesztve ]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#15360) kraftxld válasza TitiRii (#15344) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Egy dd-wrt-vel megpatkolt router miért is nem jó?:)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#15361) bnorbert989


bnorbert989
tag

Sziasztok.Egy olyan programnak a nevére lennék kiváncsi amellyel hálózaton való gépeket tudok kezelni,konkrétan kikapcsolni,újrainditani.Köszi a válaszokat előre is

(#15362) ro_bert17 válasza kraftxld (#15359) üzenetére


ro_bert17
őstag

A cég picike, csak nagyoknak dolgozik. Szóval sharepoint servicere sincs infrastruktúra, nem hogy szerverre! :B

(#15363) kraftxld válasza ro_bert17 (#15362) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Az alap SBS-ben benne van, az meg nem olyan horror összeg :) Bár nem tudom a nagyok hogy állnak az ilyen cloud-os dolgokhoz.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#15364) ro_bert17 válasza kraftxld (#15363) üzenetére


ro_bert17
őstag

Köszönöm. :R Azt hiszem ennél a 2-3 fős cégnél nem lenne kihasználva egy sbs vassal együtt. (később talán)
A Dluinet által javasolt google dokumentumokon gyakorlatoznak a lányok. Szerintem össze lehet hozni vele, amit szerettek volna. Köszönöm a segítségeket!

(#15365) F34R


F34R
nagyúr

Sziasztok

A kérésem egy olyan program lenne amit a mixed CD-t szétszedi track-ek re , de cue fájl nélkül vannak ezek (CUE splitter kilőve)

Előre is köszönöm :D

(#15366) kraftxld válasza F34R (#15365) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Elég egyszerű a cue file felépítése, simán tudsz mellé gyártani egyet a megfelelő időpontokkal, majd a cue splitter szétkapja.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#15367) kommunism


kommunism
aktív tag

Tud valaki ajánlani olyan programot amivel mp3 ból mp3 ba tudok konvertálni de úgy hogy tudjak rajta hangositani?

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#15368) kraftxld válasza kommunism (#15367) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Goldwave

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#15369) kommunism válasza kraftxld (#15368) üzenetére


kommunism
aktív tag

Köszi nagyon tuti kis program.

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#15370) cellpeti


cellpeti
veterán

üdv

van olyan progi, ami diktafonról beírja pl wordbe a szöveget? :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#15371) Dluinet válasza cellpeti (#15370) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Van, de csak helyes angol kiejtéssel működik, angol szöveg esetén.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#15372) andorra válasza Dluinet (#15371) üzenetére


andorra
őstag

Kivéve persze, ha nem találsz hozzá megfelelő plugint. (pl: Bikicsunájt to English)

(#15373) localhost válasza cellpeti (#15370) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Gyakorlatilag ilyen program nem létezik: titkárnőt {gépírónőt} használunk erre a célra (Ő legépeli)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#15374) éN79


éN79
addikt

Milyen programban lehet a szerkesztett szöveg mögé mondjuk olyan hátteret tenni, mintha az egy scannelt könyv lenne, vagy pl. egy nyitott könyv "forma"? Vélhetően láma a kérdés, de olyan formátumra gondolok, mintha egy nyitott könyvet néznénk.

(#15375) Psychonaut válasza éN79 (#15374) üzenetére


Psychonaut
addikt

MS Word, OpenOffice
(háttér, kép fájlból)

(#15376) éN79 válasza Psychonaut (#15375) üzenetére


éN79
addikt

No igen, a legegyszerűbbre nem gondoltam, igaz a könyv görbületével majd játszanom kell, de már találtam megfelelő képet a szövegtörzs alá.
Köszönöm! :R

(#15377) Psychonaut válasza éN79 (#15376) üzenetére


Psychonaut
addikt

Egyszerű, két részbe szeded a hátteret (könyvet), és a páratlan oldalakra rakod a bal oldalt (aminek a jobb oldala van beljebb, "közelebb a gerincéhez"), páros oldalakra meg a jobb oldalt (aminek a bal oldala van beljebb).

(#15378) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

5 teljes-verziós Ashampoo termék ingyen
Coupon Code: ASH-444LW1 vagy ASH-111TBR
Letöltitek, telepítitek, igényeltek ún. felszabadítási kulcsot (minden progin belül az Internet menüben található)
Minden termékhez más-más kulcs kell, ha egyhez kaptok, akkor töröljétek a böngésző cache-t, mert különben mindig ugyanazt a kódot kapjátok, mint az első telepített Ashampoo terméknél (legalábbis nálam IE8 alatt ez törpént) :DDD

Simpo PDF Creator Pro Promo

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#15379) Psychonaut válasza Fire/SOUL/CD (#15378) üzenetére


Psychonaut
addikt

:R

(#15380) cigam válasza ro_bert17 (#15364) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Esetleg kukkantsd meg ezt: Calendar.net

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#15381) Dluinet válasza cigam (#15380) üzenetére


Dluinet
nagyúr

És mire jó ez az oldal, azon kívül, hogy kiírja: calendar.net, mert mást nem csinál.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#15382) ro_bert17 válasza cigam (#15380) üzenetére


ro_bert17
őstag

Nálam is egy fehér háttér van, calendar.net írással.

(#15378) Fire/SOUL/CD: a pdf kreátor jól jött. :R

(#15383) Gabesz02


Gabesz02
csendes tag

Sziasztok!

Egy kéréssel fordulnék hozzátok! Tudtok valami jó kis progit ajánlani amivel avi,divix formátumból tudok kivágni részeket,majd összeilleszteni és kiírni az új filmet? A rendszerem nem kevesebb mint 6 éves sajnos,ezért a Win 7-es alkalmazások kilőve :OEgyébként az Op rendszerem Windows Forever. Fontos lenne!A segítségeteket előre is köszönöm.

Üdv:Gábor

(#15384) kraftxld válasza Gabesz02 (#15383) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Én először egy rendes gyári Windows XP felrakásával kezdeném nem ilyen szutykokkal szenvednék, majd elindítanám a virtualdub-ot :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#15385) cigam válasza Dluinet (#15381) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Hopsz, egy s betü lemaradt a végéről. Szóvala jó link: http://calendars.net/

Ez egy online naptár. Készítesz egy (ingyenes regisztrációval) account-ot, és lesz egy különbejáratú naptárad. Ide tulajdonképpen bárki beilleszthet eseményt. Ha közösen használjátok, akkor értelemszerüen alkalmas a csoportmunkára is. Könnyen szinkronizálható az outlook naptárával, ismeri a cvs import/export-ot.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#15386) ro_bert17 válasza cigam (#15385) üzenetére


ro_bert17
őstag

Pazar! :R Azt hiszem ez tökéletesen megfelel!
Ahogy néztem még fiókot sem kell készíteni hozzá, csak egy kalendár név kell.
Amit viszont így hirtelen nem találok, hogy ha majd nem lesz szükség rá, akkor hogy tudom letörölni a "netről"? Vagy egyszerűen kitörlöm a bejegyzéseket, és úgy hagyom?

(#15387) cigam válasza ro_bert17 (#15386) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Nemtudom, nem használom. A FAQ szerint írni kell egy levelet nekik, és elintézik a törlést/megírják hogyan tudod törölni a naptárat:

If you want to change the name of your calendar:

You can abandon the first calendar and create another one. If you do, please contact Calendars Net and tell us to delete the calendar you have abandoned. OR ...
If you want to save the events you have already entered, contact Calendars Net and tell us to change the name of your calendar.
If you want to delete your calendar, ask us to do so at Calendars Net.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#15388) cigam


cigam
félisten
LOGOUT blog

Dec.1.ig ingyenesen elérhető az iSkysoft 3 programja (Windowsra, és OSX-re is):
- iSkysoft DVD to iPhone Converter
- iSkysoft iPhone Video Converter
- iSkysoft DVD Creator

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#15389) ro_bert17 válasza cigam (#15387) üzenetére


ro_bert17
őstag

Nagyon köszönöm a segítséget! :R

(#15390) bnorbert989


bnorbert989
tag

Sziasztok.Tudnátok nekem olyan webadmin kezelőfelületet mondani ami hasonló mint a webmin???...Remélhetőleg Linux alá kéne.Köszönöm

(#15391) cigam válasza bnorbert989 (#15390) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Ez egy beugratós kérdés?
OpenSuse-hoz van yast-web, esetleg a Paralells féle Plex.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#15392) Zoltán


Zoltán
őstag

Helló, Geforce 8800 GS ramjait szeretném húzni, mivel lehet, mit ajánlotok? Sima nvidia driver van fenn.
Köszi.

(#15393) Gabesz02 válasza kraftxld (#15384) üzenetére


Gabesz02
csendes tag

Hali!

Köszi a segítséget,erre már én is gondoltam,csak sajna nincs felesleges x ezrem egy gyári XP-re. Pláne így karácsony előtt :N Azért kössz...

Üdv:Gábor

(#15394) kommunism


kommunism
aktív tag

Tud valaki valami programot amivel bele lehet irni pdf fájlba?

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#15395) Dluinet válasza kommunism (#15394) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Sok lehetőség van, konkrétabban le tudod írni mit szeretnél?
Én Adatlapokat Adobe Acrobat Pro -val töltöm ki.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#15396) kommunism válasza Dluinet (#15395) üzenetére


kommunism
aktív tag

Van 1 kész jegyzőkönyvem, csak nekem a mérésre más eredmények jöttek ki, de a jegyzőkönyből felhasználnám a képeket mert nekem nincsenek meg, át szeretném irni a saját mért eredményeimre.

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#15397) Dluinet válasza kommunism (#15396) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Acrobat-ban Ctrl+D -vel nézd meg mivel készítették a PDF-et. Lehet meg is nyitható szerkesztésre, mint amivel készítetek.
Csak a képeket, legegyszerűbben, PhotoShop-pal tudod kiszedni.
Ha meg van neked a betűtípus, amivel írták a dokumentumot, akkor Adobe Illustrator-ral simán át is javíthatod a szöveget.
Vannak programok, amik word dokumentumot tudnak készíteni PDF-ből, javítás után, pedig könnyen tudsz te is PDF-et készíteni a DOC-ból.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#15398) leyo76


leyo76
senior tag

Tudtok olyan progit ami video anyagról készit video/audio információt? felbontás, kódolás, hangminőség, stb, stb..? Valami részletes kellene. Kösz.

(#15399) Armahun válasza leyo76 (#15398) üzenetére


Armahun
addikt

gspot esetleg

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#15400) leyo76 válasza Armahun (#15399) üzenetére


leyo76
senior tag

az lesz az, köszi!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.