Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#96451) kistewe válasza Pano (#96447) üzenetére


kistewe
tag

Nekem a céges gép volt korábban Travelmate 6593 dvga-val nyúztam kb 2 évig, majd használta egy ember aki 10-12 kg/négyzetcentivel ütötte a billzetet kb 1 évig, kb 1 éve selejtezték és össz hibája hogy töltő meghalt és új kellett valamint eltört a webcam kábele , most egy linuxxal fut családi asztaliként , műanyag külső de jól össze volt rakva kb 3-4 évig utazott napi szinten sokszori nyitogatással...

uff stewe

(#96452) blue_23


blue_23
senior tag

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
1-2 hónap múlva
(2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
60-120e
(3) Felhasználás? (irodai munka, iskola, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb.)
Netezés, film nézés.
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
Filmre nézhető kijelző.
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
Nem lesz hordozva
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
Nincs szükség, de win7 lesz rá telepítve.
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
Mindegy.
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
Szóba jöhet használt is, de legalább 1 év garanciával.

Asus G531 Scar III, 240 Hz, i7-9750H, RTX2060

(#96453) devil-k


devil-k
nagyúr

Lenovo U31 70 laptop

Erről vélemény?
Ez mikori kiadás?

- mozi bolondéria -

(#96454) Tikakukac válasza devil-k (#96453) üzenetére


Tikakukac
titán

Pár hetes.

Nem sok vélemény van róla, oka fentebb.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#96455) mate1396


mate1396
tag

Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy a laptopsystembe árult laptopok külsőleg mennyire vannak leharcolt állapotban, gondolok itt karcolásokra egyéb esztétikai sérülésekre?
Jelenleg kiszemeltem [link] ezt a laptopot kis játékra, netezésre böngészésre, esetleg kezdetleges programozásra, de külső billentyűzet és monitor lesz rákötve.

(#96456) devil-k válasza Tikakukac (#96454) üzenetére


devil-k
nagyúr

Ennyire bajos lenne a garanciáztatása a Lenovonak? :F

- mozi bolondéria -

(#96457) Tikakukac válasza devil-k (#96456) üzenetére


Tikakukac
titán

Hát a posta eljön érte elég hamar ezzel nincs gond. Hogy utána mi van fogalmam sincs, már ha szóba kerül kerülöm az egészet. Én levezényeltem 1-2 garizást volt amelyik hosszabb volt, mint alkatrészenként ebayről komplett gépet rendelni és felépíteni. Nálam a bizalom kifogyott.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#96458) devil-k válasza Tikakukac (#96457) üzenetére


devil-k
nagyúr

Így sosem jutok egyről a kettőre, hogy milyen márkát lenne érdemes venni..... :Y

- mozi bolondéria -

(#96459) Levihun99


Levihun99
csendes tag

.

(#96460) Tikakukac válasza devil-k (#96458) üzenetére


Tikakukac
titán

Eddig 1 márka stabil nálam: EIZO. Minden mással már szopókáztam minden téren.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#96461) Khelben válasza mate1396 (#96455) üzenetére


Khelben
nagyúr

Legjobb, ha felhívod őket vagy beballagsz és megnézed a konkrét gépet. Amiket eddig rendeltem onnan, általában szépek voltak. Nyilván használthoz képest.

(#96458) devil-k : ha gyártót keresel, akkor megette a fene az egészet, mert nincs olyan, ami csak jó gépeket gyárt..

(#96452) blue_23 : ha nem lesz hordozva, akkor ne notebookot vegyél, hanem valami mini itx-es asztalit. Kisebb helyet foglal és ugyanannyiból sokkal jobbat kapsz.

[ Szerkesztve ]

(#96462) b.kov válasza Khelben (#96461) üzenetére


b.kov
senior tag

Sziasztok!
Bocsi, h megint kirakom, de még mindig várok rá valamilyen választ. :) Asus N551 volt tervben, de eléggé eltűnt a 230-240k-s modell. :(

(#96463) devil-k válasza Khelben (#96461) üzenetére


devil-k
nagyúr

Néztem konkrét vasakat, de eddig mindegyik le lett szavazva. :D

- mozi bolondéria -

(#96464) Khelben válasza b.kov (#96462) üzenetére


Khelben
nagyúr

Ha a programozás csak tanuláshoz, akkor egy Dell, mondjuk a 3543 Geforce 840M-mel.
Ha fontosabb a programozás, mint a játék, akkor meg Dell 5558 fullhd IPS-sel de gyengébb (920M) vga-val.

(#96465) mate1396 válasza Khelben (#96461) üzenetére


mate1396
tag

E-mailbe azt írták szép állapotú, sajnos nem BP-n lakok szóval a befáradás nem megoldás :( Szerinted esetleg kérjek pár képet a termékről vagy bízzak abba hogy normálisan néz ki. Nyilván nem azt várom hogy új legyen.

(#96466) Khelben válasza mate1396 (#96465) üzenetére


Khelben
nagyúr

Kérhetsz képet is, de meg is rendelheted és ha nem tetszik, 2 hétig visszaküldheted.

(#96467) b.kov válasza Khelben (#96464) üzenetére


b.kov
senior tag

Rendben, köszi a választ. :)
Ismerős még ezzel szemezget, erről tudnál valamit mondani esetleg? Köszönöm. :R

(#96468) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

Sziasztok!
Melyik az a legolcsóbb notebook, ami általános használatra tökéletes és az alábbi játékok: Bf 3, Cs:Go, World of Tanks, War Thunder, esetleg Dayz Standalone elfutnak rajta normálisan?
Köszi. :R

[ Szerkesztve ]

(#96469) Chaser válasza IMIIKE1998 (#96468) üzenetére


Chaser
titán

Összefoglaló kérdéssor. Ár, játékok milyen felbontáson/részletességgel? Normális az elég szubjektív kategória.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#96470) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?egyenlőre csak érdeklődés a cél
(2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)~120000 Ft
(3) Felhasználás? (irodai munka, iskola, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb.)net, Office programok, játékok, filmnézés
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?a felbontás annyira nem lényeges, persze jobb, ha minél nagyobb, jó lenne, ha a bf3, Cs:Go, World of Tanks, War Thunder, esetleg a Dayz Standalone mennének rajta közepes részletességgel
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS? ehhez nem igazán értek, nyilván az IPS plusz pont
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?ritkábban ,de előfordulhat
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.) Windows 7, esetleg 8
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?optikai kell, 8 Gb RAM jó lenne, megfelelő a HDD is
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)HDMI, esetleg webkamera
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)új
Előre is köszi. :R

[ Szerkesztve ]

(#96471) szabonagyur válasza IMIIKE1998 (#96470) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ennyiből nincs gép játékra még minimum alatti elbontáson sem.

Eladó: DUPLO 10978 120 db-s bontatlan

(#96472) polar-x


polar-x
tag

Üdvözlök mindenkit! Erről a laptopról mi a véleményetek? Játékra is jó lehet valamilyen szinten? Gta 5 és flight simulator . Nem ismerem milyen is a gtx950m....

(#96473) Pano válasza polar-x (#96472) üzenetére


Pano
addikt

[link]

Laptop Specs:
Asus N550JK
OS: Windows 8.1 64-Bit
Graphics Card: NVIDIA GeForce GTX 850M 2GB DDR3 (Non OC)
CPU: Intel Core i7-4710HQ 2.5 GHz Quad Core
HDD: 1TB 5400RPM
Ram: 8GB 1333Mhz

A 850m és a 950m nagyjából ugyan azt a teljesítményt hozza.

(#96474) polar-x válasza Pano (#96473) üzenetére


polar-x
tag

Köszönöm! Tehát ez a gép jó választás lenne?

(#96475) IMIIKE1998 válasza szabonagyur (#96471) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Akkor meddig kéne elmenni, hogy játékra alkalmas gépet kapjak? Vagy B verzió, hogy nincs játék. Tudnál ajánlani mindkét verzióra 1-1 gépet? Illetve ezek az I3-as procival szerelt laptopok nem valók játékra? Köszi előre is. :R

(#96476) dkpisti válasza IMIIKE1998 (#96475) üzenetére


dkpisti
tag

Játékra 230-250-től vannak gépek kb fujitsu a514-öt fogják i3-al ajánlani ő 120-130körül megy.X-es asus van 200 körül i5+gtx950m-el bf multit felejtsd el ezekkel..Komoly játékra asztali.
Viszonyítás képp i3 4010u+4gb ram gt840m gta5 eldöcög hd-ba x-es asusom van itt nagyon szidják bár szerintem türhető a minősége

[ Szerkesztve ]

(#96477) Khelben válasza IMIIKE1998 (#96475) üzenetére


Khelben
nagyúr

Eddig. Ez a minimum szint játékra.

(#96472) polar-x : remek gép játékra, emellett még kiváló rezsó és ipari hulladékként is megállja a helyét. Töltsd ki az összefoglalót inkább.

(#96473) Pano : Ennek már az utódja is kifutott.

(#96476) dkpisti : ha tudsz 230-ért gémer gépet, mindenképp szólj, mert rengetegen keresik és nem tudunk nekik mit ajánlani.

[ Szerkesztve ]

(#96478) dkpisti válasza Khelben (#96477) üzenetére


dkpisti
tag

Odaírtam hogy "től" és hogy komoly játékra asztali szerintem érthető voltam ;) amugy egy gtx850m/950+i5-el lehet játszogatni.

[ Szerkesztve ]

(#96479) polar-x válasza Khelben (#96477) üzenetére


polar-x
tag

Ahogy kérted kitöltöttem az összefoglalót !

De tényleg annyira rossz gép lenne ez az Asus?? :(

1, 1 hónapon belül tervezek venni új laptopot
2, Max 220.000ft lenne rá
3. első sorban internet és játék
4, GTA 5 ,Flight simulator x , 1920x1080 vagy 1600x900 lcd tv-n de a részletesség elég a medium is
5, 15,6 -os matt vagy fényes mindegy mert java részt lcd tv-n lesz használva
6, nem sokat lesz hordozva inkább csak asztal és ölben tartva
7, op rendszer win 8 de ez nem kell hogy legyen rajta
8, Hdd legyen kb 750GB Ram meg 4 agy 8GB SSD nem kell
9, HDMI legyen és usb 3
10, újat szeretnék

(#96480) Khelben válasza dkpisti (#96478) üzenetére


Khelben
nagyúr

950M-mel 300-tól vannak gépek, már ami ajánlható.

(#96479) polar-x : ennyiért nincs ilyen gép. A GTA-hoz még a 950M is csak 1366x768-ban elég.

[ Szerkesztve ]

(#96481) Teszla_


Teszla_
senior tag

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?

A következő 1-4 hétben.

(2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)

Maximum 300-350ezer forint. Amennyiben van olyan gép, ami megér egy kis pluszt, nem gond.

(3) Felhasználás? (irodai munka, iskola, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb.)

Főleg irodai munka, nagyon ritkán játék.

(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?

Natív felbontáson játszanék, valószínűleg újabb játékokkal.

(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?

Minimum 15"-os, Full HD IPS, matt kijelzőt szeretnék, hogy ha nem otthon használom, akkor is megfelelő legyen.

(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?

Heti 1-2 alkalommal hordoznám, de akkor is autóban, út közben nem használnám.

(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)

Vagy Windows, vagy semmi.

(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?

HDD-t részesítem előnyben, jobban örülnék, ha 1Tb környéki, megbízható márka lenne benne. A jelenlegi 500Gb-ost kezdem kinőni.

(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)

HDMI mindenképpen szükséges, mert amikor itthon használom, akkor TV-re lenne kötve. Ezen kívül legalább 3db USB-t szeretnék (ebből legyen legalább 1db 3.0-s). Optikai meghajtó előny. Jó hűtés, megfelelő hangzás előny.

(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)

Csak új gép jöhet szóba, előny, ha 3+ év garancia van rá, normális gariztatási lehetőséggel. Az se gond, ha csak 2 év a garancia, de akkor hosszabbítani lehessen.

Hosszú távra tervezek (4-5 év minimum), ezért egy nagyon megbízható gépet keresnék. Általában Acert és Lenovot nem szoktatok ajánlani, így azt hiszem azok ki is vannak lőve :) Szeretem a fémes tapintású gépeket, ha van ilyen, nálam előnyt élvezne. VGA-ban tudok kompromisszumot kötni. Remélem nem felejtettem ki semmit az igényekből. Előre is köszönöm a segítségeteket :R

[ Szerkesztve ]

(#96482) Pano válasza Khelben (#96477) üzenetére


Pano
addikt

Csak linkeltem neki egy videot, hogy mire számíthat.
Nem ajánlás volt a részemről :)

(#96483) Khelben válasza Teszla_ (#96481) üzenetére


Khelben
nagyúr

Az irodai munka meg a játék általában üti egymást. Kérdés, nálad mit takar az irodai munka. Napi 8 óra gépelést vagy heti 2 excel táblát?

(#96484) Teszla_ válasza Khelben (#96483) üzenetére


Teszla_
senior tag

Igen, sejtettem, hogy üti egymást, ezért is írtam a végén, hogy vga-ban tudok kompromisszumot kötni :)
Napi 6-8 órát dolgozok a gépen, de vezeték nélküli billentyűzetet és egeret használnék otthon. Máshol értelem szerűen a noti billentyűzetét és tapipadját használnám, oda nem vinnék külső beviteli eszközt. Sajnos itt nincs a közelemben olyan bolt, ahol meg tudnék tapogatni jobb notikat, de azt tudom, hogy a sík felületű billentyűzet nem jön be. Van itthon egy Acer netbook, azon gyűlölök gépelni, mert teljesen sík a billentyűzet, nem érezni, hol kezdődnek és végződnek a gombok.

(#96485) Khelben válasza Teszla_ (#96484) üzenetére


Khelben
nagyúr

Ha vga-ban kötsz kompromisszumot, akkor pl egy ilyenHP Probook 650 jó lehet.

(#96486) evilke89


evilke89
újonc

Sziasztok!

Segítségetek szeretném kérni.

1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
Szeptemberig ráér.
(2) A gépre szánt összeg forintban?
200-230k
(3) Felhasználás?
Programozás.Filmzés otthon, ritkán játék.(3-4 éves játékokkal)
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
Közepesen elég.1280x800 körül.
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
Mattot részesítem előnybe.15.6"os gép lenne az ideális
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
Naponta hordozom.Melóhely és vissza busszal.Utazás közbe nem használnám.
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
Semmi op.
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
Optikai meghajtó jó lenne ssd bővíthetőség miatt.2 memória slot.
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? Nincs.
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? Új gépre gondoltam.

Köszönöm a segítséget!

(#96487) WoTond


WoTond
csendes tag

Sziasztok!

Édesanyámnak szüksége lenne notebookra a munkájához ( weben keresztül kell kitöltögetni űrlapokat, tehát nem kell erőmű hozzá). A tescoban kinéztek már acer meg asus notebookokat 85-120 ezer ft között. Én próbálom lebeszélni, hogy vegyenek használt üzletit, mert ezek amiket kinéztek fél év után szét fognak hullani, nem nagyon akarnak hallgatni rám. Tudnátok konkrét modelleket javasolni nekem 80 és 90 ezer Ft között? Szerintem nem kell feltétlen 100 ezer ft felé menni, és akkor még egy jó minőségű táska is belefér majd.

(#96488) szabonagyur válasza dkpisti (#96476) üzenetére


szabonagyur
félisten

NIncs Fujitsu A544 már kb sehol, főleg nem a legolcsóbb verziója így azt már nehéz ajánlani.
230 körül volt a N551 már az sincs.

Eladó: DUPLO 10978 120 db-s bontatlan

(#96489) Teszla_ válasza Khelben (#96485) üzenetére


Teszla_
senior tag

Ez sajnos több ponton nem felelne meg. Nincs hdmi, nem IPS a kijelző, az 500Gb HDD kevés lenne. Viszont jó, hogy az oprendszer benne van az árban. Ha jó minőségű ez a gép, akkor megnézem milyen kiépítésben lehet még kapni.

(#96490) glspeter1


glspeter1
őstag

Üdv.
Segítségetek szeretném kérni a legmegfelelőbb laptop megtalálásában. Kezdem is.

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
Még idén, lehető leghamarabb.
(2) A gépre szánt összeg forintban?
Kb. 150000HUF
(3) / (4) Felhasználás?
Netezés, letöltés, nagyon (nagyon) kevés játék (semmi AAA).
5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
Max 15,6, mind1, matt, mind1.
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
Nagyon minimálisan, talán ha félévente egyszer.
(7) Operációs rendszer?
Win8.1, de nem lényeg. Ha kell meg is veszem rá.
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
HDD és minimum 1TB, minimum 4GB, nem kell.
9) Egyéb kívánság, speciális igények?
Nincs.
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
Is-is. Bár inkább új.

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#96491) QwErTy42 válasza Teszla_ (#96481) üzenetére


QwErTy42
addikt

Ha még valahol van Fujitsu E554 FHD IPS panellal szerelt változat, akkor az is jó lehet.
Garit egész olcsón lehet bővíteni 2-ről 5 évre, amíg a gyári 2 év gari tart, bármikor.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#96492) kistewe válasza Khelben (#96480) üzenetére


kistewe
tag

polar-x -nek 220k -.ból nem jönne ki egy játékra alkalmas asztali gép , és a maradékból vehetne egy használt kisebb üzletit pl: 6220-at?
azért a tiedre válaszoltam mert lövésem nincs mibe kerül most egy játékra alkalmas asztali gép.....

uff stewe

(#96493) Chaser válasza Teszla_ (#96489) üzenetére


Chaser
titán

Ha 4-5 evre tervezel annyi garral kell gepet venni. Dell 5558 jo lehet, fhd ips matt. Vgaban nem tul acelos. Vidzont az alap 3 ev nelle vehetsz meg ket ev gart. Akar a bormal szerviz helyett helyszini uzletit is. Talan 50k pludzba kerulhet ugy, 200k korul van a gep. Nem ismerem neg, de erdemes lehet megnezni.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#96494) Teszla_ válasza QwErTy42 (#96491) üzenetére


Teszla_
senior tag

Köszönom, ebből nem találtam.

Chaser: neked is köszi. Ebből találtam egész jól felszereltet 280-ért. Gyorsan egy tesztet is olvastam, ott i5-tel volt szerelve és jónak mondták a hűtést. Az i7 mennyivel forrófejűbb? Olvastam, hogy a jobban melegedőbb procik visszaveszik az órajelet, "csak" emiatt kérdezem.

(#96495) Khelben válasza Teszla_ (#96494) üzenetére


Khelben
nagyúr

Az 5558-ban U-s I7 van, ugyanúgy 2 magos, mint az I5, nem fog melegedni. Viszont ez egy alsókategóriás gép, biztosan nem adnék érte 280k-t. A 195k-s ips-es modell van kb. jó ár-érték arányban.

(#96496) Chaser válasza Teszla_ (#96494) üzenetére


Chaser
titán

A 200k-s verzió éri meg, a többi nem.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#96497) glspeter1


glspeter1
őstag

Erre esetleg valaki ? :F
Még annyit hozzátennék, hogy az se baj, ha 2hdd hely van benne (SSD + HDD).

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#96498) Chaser válasza glspeter1 (#96497) üzenetére


Chaser
titán

2 hdd hely 15,6-os gépben elvétve volt 1-2 üzletinél, kb 400k-s kategóriában. Ami lehet msata foglalat, vagy m2, illetve a hagyományos dvd helyére szerelhető optibay keret. 5558-as dell olcsóbb modelljei jók lehetnek neked, de az csilli paneles az olcsóbb verzióknál. Ha használt is szóba jöhet inkább azt vennék, ennyiért már dell E6530-at is lehet találni. Játékot kifejthetnéd mit értesz alatta, kevés játékhoz is uo. hw kell mint egész nap azt csinálnád.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#96499) glspeter1 válasza Chaser (#96498) üzenetére


glspeter1
őstag

Bocsi, kifelejtettem: msata és M2 természetesen. :DDD
Kicsit változott a felállás, mindenképp új kell (áfa miatt :B), így kicsit drágább is szóba jöhet.
Max 220000Huf-ig.
Játék alatt értettem pl a CS:GO-t, semmi nagyobb hw igényű nem lesz rajta.

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#96500) Chaser válasza glspeter1 (#96499) üzenetére


Chaser
titán

Akkor nézd meg az előzőleg linkelt fhd ips matt 5558-ast bruttó 200k körül. DVD van benne, annak helyére tudsz ssd-t tenni. Egyébként használtnál is lehet áfás, laptopsystem.hu-n is szétnézhetsz, ők úgy adják a használt gépeket is.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.