Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#96351) Levihun99


Levihun99
csendes tag

Sziasztok!

Szeretném ki kérni a véleményeteket,hogy milyen gépet vegyek mert elég analfabéta vagyok ezen a téren. :DDD
Szeretném szeptemberig megvenni . A gépre kb . 300000 Ft-ot szánnék. De ha 20000 forinttal többér jóval jobb van akkor még belefér. Iskolában használnám.(fotószerkesztés,formatervezés,microsoft office,videó készítés és prezentációk készítésére) Adobe-val. A képernyő pedig olyan méretű legyen amivel jól tudok dolgozni és szeretném jó felbontással(nem szeretnék monitort venni).A gépet utaztatnám(naponta 2x vagy 3x) és használnám is utazás közben.(ne legyen ratyi akumlátora)Az operációs rendszere windowsos legyen. Csak új gép jöhet szóba.
Előre is köszönöm a véleményeket! :)

(#96352) premete válasza Nobbigstein (#96350) üzenetére


premete
veterán

Windows 8.1 és 10 esetében hibátlan az e7440 FHD (de az E7240-es FHD is). Windows 7 és linux alatt, illetve távoli szerveren munkához nem jók (amennyiben nem lehet felbontást állítani), hacsak nem sas és mikroszkóp a felmenők. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#96353) Mikulásbá válasza Nobbigstein (#96350) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ahogy előttem is írták,a E7440 rendben van W8.1 és 10 alatt is FHD-ban.

(#96354) kerekfej válasza Levihun99 (#96351) üzenetére


kerekfej
addikt

HP Proobok 470 196k
i5-5200U, 17.3HD+, 1000 GB, 4GB, Radeon R5 M255 2GB, DVD RW, Win8.1 Táska
+Samsung 850 EVO 250GB SSD 31k
+4GB DDR3L Ram 7k

[ Szerkesztve ]

(#96355) Nobbigstein válasza premete (#96352) üzenetére


Nobbigstein
tag

Köszi!

(#96356) szabonagyur válasza premete (#96352) üzenetére


szabonagyur
félisten

Win7 alatt mi zavart benne? Tény fiatal vagyok, de nekem hibátlan Win7 alatt is.

Eladó: DUPLO 10978 120 db-s bontatlan

(#96357) premete válasza szabonagyur (#96356) üzenetére


premete
veterán

Szerintem ugyanaz, ami kérdezőt, a skálázása. Plusz a szemem sem olyan, mint 20 éve volt. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#96358) szabonagyur válasza premete (#96357) üzenetére


szabonagyur
félisten

Hmm nem tudom, engem semmi ilyesmi nem zavar, de lehet 20 év múlva fog.

Eladó: DUPLO 10978 120 db-s bontatlan

(#96359) féldekás


féldekás
senior tag

Milyen laptopot vegyek?
A keret 230000Ft
Tennék bele SSD-t szóval a merevlemez mindegy ramot is ezeket a kereten felül!
Lehetőleg fém ház legyen és a lehető legjobb vétel ennyiért.
Keret picit túlléphető!
Köszönöm a segítséget előre is!

(#96360) Dhampir válasza kerekfej (#96354) üzenetére


Dhampir
félisten

Írd be a gyorskeresőbe a digiprime nevét, nem szokták ajánlani.

(#96361) Ikarosz


Ikarosz
újonc

Sziasztok!

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
1-2 hónapon belül.
(2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
200-250 ezer Forint.
(3) Felhasználás? (irodai munka, iskola, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb.)
Internet, tervezőprogramok (Solid Edge, Autocad).
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
Csak GTA V minimális, esetleg közepes beállításokkal.
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
Full HD, matt.
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
Szinte csak otthoni használat.
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
Windows 10-zel szeretném.
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
Csak egy 250 gigás Samsung Evo 850 SSD. Optikai meghajtó szükséges.
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
HDMI, Memória bővíthetősége a későbbiekben.
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
Csak új.

Előre is köszönöm a segítségeteket.

(#96362) asdf_


asdf_
veterán

Olvastam itt tobbszor a HP Probook 450 G2 ajanlasat (meg most par hozzaszolassal elobb a 470-eset is). A heten volt szerencsem egy 470-eshez en ezt semmikepp, es ha a 450-esben is ilyen hulladekfos kijelzo van, ami maximum(!) fenyeronel is PWM-es, akkor arra is azt mondanam, hogy lehet, hogy jo maga a lapos, de a kijelzo miatt batran felejtse el mindenki (es amugy a szinhusege is katasztrofalis volt, mint egy legolcsobb TN paneles samsung monitor).

Maxi fenyeron ezt birja produkalni:

(1/25 s)

(#96363) szabonagyur válasza Ikarosz (#96361) üzenetére


szabonagyur
félisten

Windows 10-es gép még nem létezik, szóval kösz, hogy benéztél.

ui: 250-ben nem fér bele semmilyen OS sem és SSD sem (OS + SSD az lenne kb 60e. Ft.). Asus N551 (ami már kb. nincs) vagy G551 ami kijöhet ennyiből.

[ Szerkesztve ]

Eladó: DUPLO 10978 120 db-s bontatlan

(#96364) szabonagyur válasza asdf_ (#96362) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ezt írtuk többször is, hogy nem a legjobb a kijelző, de nem is rosszabb, mint ami ennyi pénzért van.

Eladó: DUPLO 10978 120 db-s bontatlan

(#96365) kerekfej válasza Dhampir (#96360) üzenetére


kerekfej
addikt

Billentyűzet - magyar van írva ehhez a terméklapjukon

(#96366) szabonagyur válasza kerekfej (#96354) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ez most komoly? 17-es gépet hurcolni? 300-ból lehet gépet is venni.

Eladó: DUPLO 10978 120 db-s bontatlan

(#96367) asdf_ válasza szabonagyur (#96364) üzenetére


asdf_
veterán

Nem porgetem folyamatosan a topikot, de ugy 1-2 honapot elolvastam a multkor, de nem remlik, hogy lattam volna megemlitve egyszer is (persze atcsuszhattam rajta). Teljesen biztosan en vagyok a tul igenyes (leven soha, semmikor, semmilyen korulmenyek kozott nem hasznalnek PWM-es monitort/notebookot), de szerintem 40% (nagyon max 50%) fenyero folott a PWM-ezest szanalomhegynek tartom, 100% fenyeronel a lete pedig megmagyarazhatatlanul verciki, nincs olyan ido, helyzet, szituacio az univerzumban, ahol erre barmilyen valid kifogast fel lehetne hozni.

(de amugy ha en lennek barmilyen egeszsegugyi szervezet, mar reges reg betiltottam volna a p@#%^-ba a PWM-es kijelzoket. Ne az en szemem vilaganak karara fillerbasszanak a gyartok, amikor van ra megoldas, szerintem az emberek fel sem fogjak, hogy mit jelent az, hogy kb. 170-220 Hz-cel villog az ember pofajba kvazi utanvilagitas nelkul a LED, fejemet ra, hogy ennel meg a 85 Hz-es CRT monitor is kevesbe cseszte szet az ember szemet/idegrendszeret -ott ugye a foszforretegnek volt egy tehetetlensege, az is villog, de mashogy-)

(#96368) szabonagyur válasza asdf_ (#96367) üzenetére


szabonagyur
félisten

Igaz, lehet nincs mindnél egyesével kiemelve, de mivel egy szinten van társaival ezt negatívumként felhozni nem lehet. Rakd mellé bármelyik másik matt társát ugyanolyan béna...

Eladó: DUPLO 10978 120 db-s bontatlan

(#96369) Tikakukac válasza asdf_ (#96367) üzenetére


Tikakukac
titán

Hát ciki, jah. De mi legyen helyette? Mert kb. ilyen ciki mindegyik, okok nincsenek, ez van és kész.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#96370) asdf_ válasza szabonagyur (#96368) üzenetére


asdf_
veterán

Egy TP E550 elott ultem ma, az siman jobb volt. Fenykepezogep nem volt nalam, de ugy 60% fenyerotol felfele attol mar nem kaptam idegrangast, es az ujjamat a kjelzo elott rangatva is fenyevekkel jobbnak tunt PWM fronton a helyzet (szinhusegben is jobb volt amugy). Persz ez itt most alma, korte, mert az E550-et a 450-es HP-val kene osszehasonlitani, mar csak a meret miatt, olyan ele meg a fene tudja mikor keveredek, de reszemrol az 470 G2-t az ellensegemnek sem.
Szomoru ez, es hogy meg mindig nem birnak leszakadni a TN paneles kijelzokrol az meg a masik vilag cikije a PWM-es hattervilagitas mellett. :/

(ja es a 470-hez meg egy minusz pont, hogy pont a legnagyobb meretu notebookbol sikerult kihagynia a HP-nak az m2sata csatlakozot, a 440-ben meg a 450-ben ott van, de a 470-ben nincs, ez eleg logikai bukfenc nekem :) ).

[ Szerkesztve ]

(#96371) Ikarosz válasza szabonagyur (#96363) üzenetére


Ikarosz
újonc

Tudom hogy még nem létezik, azért írtam a vásárlást 1-2 hónapra. :)
Erről mi a véleményed?
MSI Gamer 15,6'' FHD GX60 3CC-418HU
Az AMD A10-5750M milyen processzornak számít?
A legfontosabb a gyors böngészés, irodai munka, meg a tervezőprogramok gördülékeny futtatása lenne.

(#96372) szabonagyur válasza Ikarosz (#96371) üzenetére


szabonagyur
félisten

1-2 hónap múlva sem fog létezni az általad megálmodott gép.

Majd 1-2 hónap múlva térj vissza, addig kitudja mi fut még ki.

Amúgy a kinézett gépet nem venném...

Eladó: DUPLO 10978 120 db-s bontatlan

(#96373) kerekfej válasza szabonagyur (#96366) üzenetére


kerekfej
addikt

Ezt olvastad vagy átsiklottál felette? A képernyő pedig olyan méretű legyen amivel jól tudok dolgozni és szeretném jó felbontással

Nem kell mindig a legdrágábbat ajánlani.

(#96374) devil-k


devil-k
nagyúr

Nah, az Asus UX32LA-R3053D gép kiesett a kosárból, több okból is.

- nem FHD a felbontása. Azért egy ilyen gépnél ez vérciki szerintem
- "macerás", hogy 1 TB HDD helyett SSD-t kérjek bele, ráadásul ezt nekem kellene leleveleznem a szervizzel is.... Furcsa.

Így kicsit emelnem kellett a kereten és a következő játékosok jöttek szóba. Kíváncsi lennék az itteni guruk verdiktjére:

- Asus Zenbook UX305FA-FC037H
- [Asus Zenbook UX305FA-FB265H ]

- mozi bolondéria -

(#96375) Tikakukac válasza kerekfej (#96373) üzenetére


Tikakukac
titán

Nem kell mindig lehetetlent kérni és akkor nincs baj.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#96376) skyler


skyler
csendes tag

Sziasztok!

Fater venne laptopot, tőlem kért segítséget, én azonban annyira nem értek hozzá, így hozzátok fordulok. Végigmegyek a sablon pontokon:

(1) a vásárlás a napokban/hetekben lenne esedékes, minél korábban
(2) max. 120ezer ft
(3) felhasználást főleg irodai munka tenné ki, esetleg időnkénti filmnézés netezés, ilyesmi.
(5) kijelzőnek mattot preferálna, méretét tekintve.. nem végeztem még irodai munkát laptopon igy nem tudom mekkora lenne az optimális, de szerintem kisebb 17 colnál.
(6) Portabilitás nem elsődleges, sőt.
(7) OSnek Windows
(8) tárhelynek én SSDt gondoltam, mivel van már egy külső HDDje, amin adatokat tárolna. SSDre menne a rendszer illetve a gyakran használt programok. de javitsatok ki ha ez szerintetek nem jó. RAMból nem tudom mennyi kellhet ilyen felhasználáshoz. optikai meghajtó jó lenne, de nem létszükséglet
(9) webcam is jó ha van pl. skype-oláshoz
(10) új gép preferáltabb

Köszönöm szépen előre is annak, aki segít!
Üdv

szerk.: még egy korábbi árajánlatot másolnék ide, erről is kiváncsi lennék a véleményetekre (ár ~110ezer lenne):

15,6", LED, Intel, i3-4005U, 1,7GHz, 4GB, 500GB, DVD-RW SuperMulti,
Intel, LAN, WI-FI, Bluetooth, HDMI, Linux, w ebkamera, f ekete

+ egy SV300S37A/120G Kingston SSDNow V300 120GB SATA3 2,5 SSD

[ Szerkesztve ]

(#96377) kerekfej válasza asdf_ (#96370) üzenetére


kerekfej
addikt

455-ben sincs. :(

(#96378) Khelben válasza skyler (#96376) üzenetére


Khelben
nagyúr

Notebook = hardver + körítés + support. Ebből te egyet írtál ide, honnan tudjuk, hogy jó-e? Kb. mintha azt kérdeznéd: "Kinéztem egy kocsit, piros. Jó lesz?"

120-ból nincs új gép, jelenleg a legolcsóbb a HP Probook 455 135k körül indul. Irodai munkára korlátozottan alkalmas.

Ikarosz (#96371) : Ha vársz egy kicsit, jövő héten jön hozzám a GX60, lesz róla teszt is.

[ Szerkesztve ]

(#96380) szabonagyur válasza kerekfej (#96373) üzenetére


szabonagyur
félisten

És te azt a részt olvastad, hogy napi 2-3 hordozás meg akár menet közbeni használat?

Attól, hogy 17,3-as a gép mitől is öröm rajt dolgozni? Mert HD+ képernyő van benne és és a szomszéd teremben is látni lehet, hogy mit ír rajta?

De olyan jó, hogy egyetlen feltételnek eleget tesz szerinted a gép és az mehet is.

Eladó: DUPLO 10978 120 db-s bontatlan

(#96381) szabonagyur válasza asdf_ (#96370) üzenetére


szabonagyur
félisten

Lehet persze, hogy jobb mivel pont olyan a példány is, sok mindentől függ ez. Az átlag 17,3-as gépben levő HD+ kijelzők szerintem még rosszabbak mint a 15,6-os társaiké...

Eladó: DUPLO 10978 120 db-s bontatlan

(#96382) Levihun99


Levihun99
csendes tag

Én írtam ezt:
"Szeretném szeptemberig megvenni . A gépre kb . 300000 Ft-ot szánnék. De ha 20000 forinttal többér jóval jobb van akkor még belefér. Iskolában használnám.(fotószerkesztés,formatervezés,microsoft office,videó készítés és prezentációk készítésére) Adobe-val. A képernyő pedig olyan méretű legyen amivel jól tudok dolgozni és szeretném jó felbontással(nem szeretnék monitort venni).A gépet utaztatnám(naponta 2x vagy 3x) és használnám is utazás közben.(ne legyen ratyi akumlátora)Az operációs rendszere windowsos legyen. Csak új gép jöhet szóba."

Köszi az eddigi véleményeket. Látom vita is lett a dologból. :R De most akkor tud valaki ajánlani gépet??? :)) (az is elég ha le írjátok kb milyen proci meg videókártya meg ... legyen benn)
Mert nekem fogalmam sincs,hogy mit kell nézni egy vásárláskor. :F

[ Szerkesztve ]

(#96383) FÖNÖK válasza premete (#96349) üzenetére


FÖNÖK
tag

szia!
Általános dolgokra +cad használnám a gépet (x550 JK), legtöbbször monitorra kötve. Nézegettem még a 450 G2 őt de abban nagyon gyenge a proci.

''fekvenyomásnál a helytelenül megválasztott súly az este könnyen diszkóbalesethez vezethet''

(#96384) szabonagyur válasza Levihun99 (#96382) üzenetére


szabonagyur
félisten

HP 650 G1-hez mit szólnál FHD kijelzővel? Ugyan nem épp a legoptimálisabb cipelős gép, de talán az a része lesz csak kompromisszum.

Vagy kisebben Dell E5450 szintén FHD de már kisebb méretben, gyengébb procival, de ha nem hardcore a videókészítés elég lehet.

És kb. ennyi ami ajánlható. Hordozásra ey 13-as Fujitsu S904 is jó lenne, csak ugye ott azért monitor sem ártana.

Eladó: DUPLO 10978 120 db-s bontatlan

(#96385) Levihun99 válasza szabonagyur (#96384) üzenetére


Levihun99
csendes tag

Köszi szépen . Hordozásnál tudok kompromisszumot kötni mert max veszek egy jobb laptop táskát aztán cipelem. ;)

(#96386) skyler válasza Khelben (#96378) üzenetére


skyler
csendes tag

honnan tudjam, hogy ti honnan tudjátok, hogy jó-e? ahogyan azt mondtam, nem értek hozzá, ezért használtam a pontokba szedést.

3év garancia lenne az említett gépre egyébként.
köszi a választ

(#96387) Tikakukac válasza skyler (#96386) üzenetére


Tikakukac
titán

Na ez a remek kérdés. Igazándiból sehonnan. Feltételezd, mint ahogy a buszsofőrről, hogy tud vezetni, a dokiról, hogy nem ír ki hipót köptető helyett és hasonlók.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#96388) skyler válasza Tikakukac (#96387) üzenetére


skyler
csendes tag

de hiszen láttuk, hogy a feltételezés útján nem kaptam választ.

(#96389) Khelben válasza skyler (#96386) üzenetére


Khelben
nagyúr

Még mindig nem írtad meg a gép típusát, tehát még mindig csak annyit tudunk róla, hogy piros.

[ Szerkesztve ]

(#96390) skyler válasza Khelben (#96389) üzenetére


skyler
csendes tag

valóban! egy DI3542I-4005-4GH50D4BK-11 Dell Inspiron 3542 notebookról lenne szó.

(#96391) Sawyer_ válasza Khelben (#96311) üzenetére


Sawyer_
tag

Én most találkoztam az Acer Aspire V3 IPS változatával, 164-ért Windows-zal. Ehhez mit szóltok?

(#96392) tru23


tru23
csendes tag

Sziasztok, lassan elérkezettnek látom az időt egy új noti beszerzésére, tőletek kérnék tanácsot ezzel kapcsolatban.

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
Nyár végén nagyjából.

(2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
100-120 ezer.

(3) Felhasználás? (irodai munka, iskola, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb.)
Iskola, mindennapos használat illetve játék is.

(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
Főleg MMO-k, online játékok. League of Legends, World of Warcraft, stb. Nem lényeges, hogy maxon menjen minden, de jól fusson.

(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
FullHD-t preferálom, de tudok nélküle élni. Igazából nem fontos annyira.

(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
Lesz hordozva, utazás közben nem használom.

(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
Mindegy.

(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
Optikai meghajtó nem szükséges, SSD előny de nem szükséges, 4 giga ram már elég.

(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
Webkamera, mikrofon előnyös.

(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
Használt gép is szóbajöhet, de a garancia fontos lenne.

[ Szerkesztve ]

(#96393) Kuruc2 válasza Kuruc2 (#96338) üzenetére


Kuruc2
senior tag

UP

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#96394) MurdR válasza Kuruc2 (#96338) üzenetére


MurdR
veterán

Szerintem nem szabad már vele foglalkozni. Adjátok el 15körül, és kell venni egy használt üzletit. Lenovo T61(25-30k)/T400(~45k) stb tökéletesen megfelel netezésre.

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#96395) devil-k


devil-k
nagyúr

Valaki? :U

- mozi bolondéria -

(#96396) Khelben válasza tru23 (#96392) üzenetére


Khelben
nagyúr

Jelenleg egy HP Probook 430 az egyetlen, ami belefér a keretedbe és valahogy elmennek rajta ezek a játékok. Esetleg ha kicsit megdobod a keretet, akkor van 450-es, M-es cpuval, erősebb vga-val.

(#96374) devil-k : CoreM-mel én nem vennék gépet. Teljesítménye alacsony, hamar túlmelegszik és a korlátozott fogyasztás miatt még túlmelegedés sem kell ahhoz, hogy visszavegye az órajelet. Netezni jó, másra nem való. Ahhoz viszont drága.

[ Szerkesztve ]

(#96397) hati


hati
addikt

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?

Pár hónapon belül.

(2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)

Max 250.

(3) Felhasználás? (irodai munka, iskola, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb.)

Irodai munka.

(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?

Nem lesz játék.

(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?

fHD, ha lehet. Matt.

(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?

Keveset lesz hordozva.

(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)

OS nem kell, de W8.1 támogatás legyen.

(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?

hdd mindegy, van ssd-m bele. 8 GB ram, vagy 4GB és lehessen bővíteni 8-ra.

(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)

Belső DVD író, minimum 3 usb port. Billentyűzet világítás.

(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)

Csak új.

Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#96398) premete válasza hati (#96397) üzenetére


premete
veterán

Ilyeneket figyeljél, gyengébb kiépítésben szokott lenni 250 körül.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#96399) Khelben válasza hati (#96397) üzenetére


Khelben
nagyúr

HP Probook 650, bár kicsit hozzá kell tenned a kerethez és nincs bill.világítás. De ez is csoda, mert ez a gép 300k volt még pár hete.

[ Szerkesztve ]

(#96400) hati válasza Khelben (#96399) üzenetére


hati
addikt

Köszi. Biztos csak véletlenül húztam alá a bill. világítást.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.