Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#95051) szabonagyur válasza Tottije (#95048) üzenetére


szabonagyur
félisten

Asztali gépeddel megegyező vagy legalább közelitő teljesitmény laptopban fél millió és felette kezdődik.

Eladó: DUPLO 10978 120 db-s bontatlan

(#95052) szabonagyur válasza kentucky (#95049) üzenetére


szabonagyur
félisten

Szia

Nagy mákod van mivel gyorsan megtalálod a gépet te is.

Az összes 90e Ft körüli gép csak Win8 támogatást tud, tehát nincs ilyen gép.

Ja és nem ez a legnagyobb baj ezekkel az olcsó vackokkal.

130e Ft-ért Fujitsu A544 az első gép ha már Win7 támogatás is kellene.

Eladó: DUPLO 10978 120 db-s bontatlan

(#95053) kentucky válasza szabonagyur (#95052) üzenetére


kentucky
őstag

Bocsi, megfeledkeztem, windows 8 is jó lesz :R

(#95054) szabonagyur válasza kentucky (#95053) üzenetére


szabonagyur
félisten

Attól még ott van az állitásom, hogy normális új gép 130e Ft-tól kezdődik.

90-ért amik vannak Celeron meg Pentium csodák nagy szenvedés lesz.

Eladó: DUPLO 10978 120 db-s bontatlan

(#95055) kentucky válasza szabonagyur (#95054) üzenetére


kentucky
őstag

Értem, köszönöm a segítséget, barátom nevében is!

(#95056) Tottije válasza ivana (#95050) üzenetére


Tottije
csendes tag

Jó elfelejtem :)) és a laposról amit linkeltem vélemény esetleg vagy vmi ajanlat?

(#95057) szabonagyur válasza Tottije (#95056) üzenetére


szabonagyur
félisten

Mind a gep, mind a bolt felejtos.

Ha ugyanilyen ajanlatra vagysz az is lehetelen.. nem veletlen, hogy nincs mashol ilyen aron minosegi gep.

200bol Dell 3543 jon ki es kesz.

Eladó: DUPLO 10978 120 db-s bontatlan

(#95058) blue_23


blue_23
senior tag

Sziasztok,
Dell Inspiron 5558 laptopról milyen véleménnyel vagytok konstrukcióilag? (Melegedés teljes teljesítményen hosszú távon, mennyire műanyag, processzor használható, milyen hibái vannak).
(Intel® Core™ i7-5500U Processzor / 8GB / 1TB / NVIDIA GeForce 920M)

[ Szerkesztve ]

Asus G531 Scar III, 240 Hz, i7-9750H, RTX2060

(#95059) moddingR


moddingR
aktív tag

Sziasztok!

Egy kis segítség kérnék. Előre is köszönöm! :R

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
Napokban
(2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
100-120E
(3) Felhasználás? (irodai munka, iskola, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb.)
Iskola, irodai munka
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
-
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
15,6"
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
Sokat, egyetemre való járás pl.
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
Win7 lesz rá telepítve
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
500GB legalább
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
Fontos lenne a szín: Szürke,fehér előnyben , full fekete semmikép, HDMI, webkamera
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
Új

[ Szerkesztve ]

(#95060) Patrick76496 válasza Tikakukac (#95015) üzenetére


Patrick76496
őstag

A dobozra vigyázok, a matricákat meg miért szedném le? Egyedül a mostani laptopomon mozdultak el pár mm-rel a nagyon rossz hűtése miatt (valószínűleg megolvadt a ragasztás). "ismeretlen kódok, beválthatatlan csereutalvány" Ezt a kettőt kifejtenéd kicsit bővebben?

(#95016) szabonagyur: De ez csak ennél a webshopnál van így, vagy máshol is gyakori az ilyen?

Egyébként végül egy 248 ezres G551-et rendeltem (ugyan úgy a digiprime-tól), ami nem a legolcsóbb az interneten ebből a típusból. Kapásból három helyet tudnék mondani, ahol olcsóbban megkaptam volna ezt a régebbi fajta ROG notebookot (i5-4200H, 8GB, GTX860M), csak ugye onnan már kifutottak. A Laptopszalonnál lett volna a legolcsóbb a DM024D, ők mégsem külföldről rendelnek, ha jól tudom.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#95061) bsanya


bsanya
aktív tag

Két gép maradt a kiszemeltek közül, mindkettő egy árban, melyiket ajánlanátok egy 14 éves gyereknek, játék (online, GTA, Assassin), net, filmre?
1. http://laptopsystem.hu/adatlap/14319409371302
2. http://laptopsystem.hu/adatlap/14255819327285

Nagyon köszönöm!
Sanya

Ui.: Illetve van még egy, de ez egy kicsit összeghatáron felüli :-(
http://laptopsystem.hu/adatlap/14319470536132

Xiaomi Mi 11i

(#95062) ivana válasza bsanya (#95061) üzenetére


ivana
Ármester

A gépek maguk jók, viszont újabb GTA-re vagy Assassin's creed-re elég kevesek.

(#95063) Tikakukac válasza Patrick76496 (#95060) üzenetére


Tikakukac
titán

A dobozra vigyázok, a matricákat meg miért szedném le?

Nem te szeded le. Ők, hogy ne lehessen beazonosítani honnan van a gép. Fórumtárs maga írta, hogy vele is így akartak kicseszni :B

Ezt a kettőt kifejtenéd kicsit bővebben?

Természetesen. Van szép sztori homáron hogyan szívta be az ügyfél a garival. Javíthatatlan lett a gépe, szerviz adott csereutalványt, bolt elküldte ügyfelet a fenébe kamu indokokkal, mert nekik ez itthon beválthatatlan :B

Mondjuk őszintén: lesz@rom. Nem igaz nem lehet megérteni amit mondunk, te pénzed, fuss utána.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#95064) szabonagyur válasza Patrick76496 (#95060) üzenetére


szabonagyur
félisten

Grat sikerült mégis a sz@rt megvenni ;)

Eladó: DUPLO 10978 120 db-s bontatlan

(#95065) Khelben válasza blue_23 (#95058) üzenetére


Khelben
nagyúr

A legnagyobb hibája a 920M, ami tök felesleges bele, mert az integrált kártya erősebb. Maga a gép valamivel jobban össze van rakva, mint a 3543, de azért messze nem egy üzleti kategória. A billentyűzete kellemes, a kijelző is normális (a fullhd-t láttam csak), hűtéssel sincs gond. A gumiszerű bevonatos csuklótámasz szerintem nem bír sokat, de ne legyen igazam. Ha megjövök a nyaralásból, akkor majd lesz róla részletes teszt is.

(#95066) AmunRa válasza szabonagyur (#95052) üzenetére


AmunRa
aktív tag

Hol van 130e-ért? 150e a legolcsóbb amit néztem.

(#95067) szabonagyur válasza AmunRa (#95066) üzenetére


szabonagyur
félisten

Google 3. találata kb.

Eladó: DUPLO 10978 120 db-s bontatlan

(#95068) AmunRa válasza szabonagyur (#95067) üzenetére


AmunRa
aktív tag

Ez még olcsóbb is! :D

[ Szerkesztve ]

(#95069) szabonagyur válasza AmunRa (#95068) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ez nem is kapható most.

Eladó: DUPLO 10978 120 db-s bontatlan

(#95070) AmunRa válasza szabonagyur (#95069) üzenetére


AmunRa
aktív tag

Úgy nézem kifutó és 150e a legolcsóbb. Azért kérdeztem, mert azt hittem tudsz egy konkrét helyet. Valami gép kellene, majd elpötyögni a kórházba. Majd figyelek, esetleg ennél az alfa cimborátoknál lesz valami.

(#95071) szabonagyur válasza AmunRa (#95070) üzenetére


szabonagyur
félisten

Tudok konkrét gépet, leírtam, hogy gugli 3. találat. Linket nem írok be mivel eleget ment már a vergődés a "reklám" miatt. De erre keress rá, ettől jobban nem tudok célozni: Fujitsu Lifebook A544 A5440M73A5HU Notebook

Eladó: DUPLO 10978 120 db-s bontatlan

(#95072) D@ve89 válasza szabonagyur (#95071) üzenetére


D@ve89
tag

Neked a Google nem ugyanazt dobja ki, mint nekem vagy bárki másnak. Nálam erre a kifejezésre (Fujitsu Lifebook A544 A5440M73A5HU Notebook) egy árukeresős link a 3. találat, amelyen közlik, hogy egyik partner sem forgalmazza. Első 5 találatban én sem látok 150 alatti elérhetőt.

[ Szerkesztve ]

(#95073) szabonagyur válasza D@ve89 (#95072) üzenetére


szabonagyur
félisten

Nem tudom mit kell ennyire szerencsétlenkedni :U De felesleges, az A544 is kifut véglegesen már, mint az Asus N551 is tette.

[ Szerkesztve ]

Eladó: DUPLO 10978 120 db-s bontatlan

(#95074) k-adi válasza szabonagyur (#95073) üzenetére


k-adi
nagyúr

légyszíves küldd el neki privátba a linket, sokkal egyszerűbb lenne mindenkinek :)

(#95075) szabonagyur válasza k-adi (#95074) üzenetére


szabonagyur
félisten

Nem reklámozok senkit, mivel utána a következő poszt az lenne, hogy én privátban írok mindenkinek, meg árulom a cuccot. Elég volt az ilyen gyanúsítgatásból. Ott a google mindenkinek. Ha meg elfogy ez van.

[ Szerkesztve ]

Eladó: DUPLO 10978 120 db-s bontatlan

(#95076) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Itt a link, lehet támadni a reklám miatt, mert lesz@rom! ;)

[ Szerkesztve ]

(#95077) premete válasza f(x)=exp(x) (#95076) üzenetére


premete
veterán

Archív. Ez a termék már nem kapható!

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#95078) f(x)=exp(x) válasza premete (#95077) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Végülis csak a megrendelem nyíl mellett van kiírva óriás betűkkel... :R
Valaki egy tapsolós GIF-et vágjon be légyszi! :D

(#95079) MZsoltee válasza premete (#94571) üzenetére


MZsoltee
veterán

Lehet, hogy jobb hűtés kell de a kis testvérben E5540 nincs ilyen gond a 4600U -val.

[ Szerkesztve ]

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#95080) AmunRa


AmunRa
aktív tag

Köszi srácok! Elnézést, hogy ilyen nagy vihart kavartam itt! Nem volt szándékom. :)
Majd figyelek, mert kérdezni már nem merek! :D

(#95081) premete válasza MZsoltee (#95079) üzenetére


premete
veterán

Ez normális, hogy kétszerakkora gép jobban le tud hűteni ugyanakkora cpu-t. Nem szerencsés az e7240-es prémium subnotebookhoz hasonlítaní a e5540-es asztali notebookot, teljesen más a felhasználási területe.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#95082) turit válasza premete (#94850) üzenetére


turit
tag

pontosodtak a paraméterek:
max 14"os lehet hogy kézitáskába beférjen
csak ssd-s
érintőképernyő előny
dedikált videokártya
Archicad-nak kell futnia rajta, az irodán kívüli megbeszéléseken.

Ezt találtam: http://www.digiprime.hu/laptop/asus-zenbook-ux303lb-20084-elado szerintetek?

(#95083) blue_23 válasza Khelben (#95065) üzenetére


blue_23
senior tag

Köszönöm szépen az infókat. Ha megérkeznél, kérlek valahogy juttasd el hozzám a teszt eredményeit, nagyon érdekelne. :)

Asus G531 Scar III, 240 Hz, i7-9750H, RTX2060

(#95084) Cuczly


Cuczly
csendes tag

Sziasztok!

Segítségeteket kérem gép kiválasztásához. Nagyon megörültem, hogy van ilyen fórum, bízom benne, hogy tudtok segíteni!

Tematikus válaszaim a kérdésekre a következők:

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
3 hónapon belül
(2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
200.000 Ft-ig gondolkodom (persze ha 120.000 is van megfelelő gép, akkor nem feltétlenül költenék rá ennyit)
(3) Felhasználás? (irodai munka, iskola, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb.)
Kizárólag irodai munka, amely főleg programozás és webes alkalmazások párhuzamos futtatásából áll (8-10 progi egyszerre fut). 1-2 havonta pedig egy kis photoshop. - (+ 1 monitorral használom a gépet vagy projektorra kötve tréningeknél)
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
Nem lesz játék rajta
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
Full HD felbontás kellene, ha lehet matt kijelzővel. 15 colos méret körül gondolkodom. 14 kicsi a 17 meg már nagy. Egy full hd-s monitorral dolgozom nap közben, és mikor tréninget tartok, akkor projektorra van kötve a gépem. Az IPS munkához ideálisabb lenne, de ha az árba nem fér bele, akkor nem fontos
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
Igazából csak az idordában használom, szinte sohasem hordozom.
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
Win7 jó lenne, de mivel most veszem a win 10 azért fusson majd rajta... :D
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
Szuper lenne, ha lenne benne SSD, de hely is kell a gépen, mert vállalati dropbox miatt folyamatosan töltődnek videók a gépemre. (ideális lenne az SSD + sima háttértár kombó, de gondolom ez nem az az árkategória. Esetleg a + SSD-nek nem kell az árban benne lennie, ha később bővíthető) Memóriából jó lenne legalább 4 GB. Optikai meghajtó nem kell.
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
Jó lenne, ha üzleti értelembe minőséginek nézne ki (tréningeken folyamatosan látják a gépem). Amúgy semmi különös, esetleg USB 3 port jó jönne adatmozgatás meggyorsítása miatt.
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
Használtra is nyitott vagyok, ha tudja azokat a dolgokat, amiket fentebb írtam.

Előre is nagyon köszönöm a segítségeteket!

Béke

(#95085) t72killer válasza turit (#95082) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Gyors kérdés, az Archicad bánik olyan jól a Geforce-okkal mint a quadrókkal? A zenbook sztem használható darab, bár nekem nem szimpatikus a forrasztott RAM (kéne hozzá egy jó hosszú gari, ha bedöglene cseréljék). A jobb gari miatt inkább a 840m-mel (uaz, mint a 940m) szerelt Latitude E5450-et ajánlanám. Ez egy kicsit nagyobb, de kézitáskában el fog férni, a karcsúsított 7450-es tesóját hordom egy A4+-os bőrmappában:))

I7-esből az u sorozat, amit kinéztél 2magos, keveset fogaszt->jó lesz, dVGA mellett + alulfeszelve szépen ki fogja futni a max frekijét :K (a 4magosakat 17" alatt el kell felejteni). Mindenképp

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#95086) premete válasza turit (#95082) üzenetére


premete
veterán

Melyik Archicadnek? Régebbiek elfutnak intel HD4000-en is, persze nem mindegy, hogy 10, vagy 500 MB-os fájlokat kell forgatni, hogy megnézzék, augusztus 26.-án a fa árnyéka hová esik az íróasztalon.
14"-osban nincs sok lehetőség, dvga-s üzleti, nem vékony kivitelben Dell Latitude E6440-es lehet ennyiért, ha nem ragaszkodsz a teljesen újhoz, számlásan lehet venni touch-osat is, vagy akár Precisiont is, de az 15"-nál kezdődik, mondjuk azokon dolgozni is lehetne az Archicad-del, nemcsak prezentálni.

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#95087) csabaizoli


csabaizoli
tag

Üdv!

Nem igazán topic téma de hátha tudtok segíteni....
Haveromnak van egy ~3éves Fujitsu notija(Ivy) amiben van miniPCIe foglalat (12" a kijelző...), ebbe szeretne egy 32GB-os mSata SSD-t, de nem biztos hogy mSata kompatibilis a csatlakozó ugye....Neten annyit találtam hogy a 2010 előttiek biztos nem mSata kompatibilisek, de az azutániak sem biztos....akkor ilyenkor mit lehet tenni? Olvastam valamilyen átalakítós megoldásról is amit meg lehet netről rendelni, csak ez hogy fér el egy ilyen kis gépbe?
Egyáltalán van értelme egy ilyen átalakításnak ha erre az op.rendszert akarja csak tenni hogy gyorsabb legyen a gép?
Egy ilyen mini PCIe foglalatos megoldás is látványosan gyorsabb egy HDD-hez képest?

(#95088) Pocok256 válasza csabaizoli (#95087) üzenetére


Pocok256
veterán

32 Gb ra egy oprendszert nem egészséges felzsúfolni.
Csak a windows mappám 16 giga. Ha belevesszük még a min 5 gigás program filest amit felrak telepítésnél akkor 21 gigánál vagyunk (és akkor még driverek és egyébb eszköz illesztűk nincsenek fent) a 32 gigás ssd meg ténylegesen inkább 30 giga. Szóval 9 giga szabad helyed maradna (legeslegjobb esetben) ami rohadt kevés, Minimum 64 est nézzetek. Amúgy szerintem bármelyik komolyabb noti boltba bementek és felteszitek nekik ezt a kérdést szívesen segítenek lehet van is nekik raktáron ilyen eszközük és kipróbálják megy -e.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#95089) t72killer válasza csabaizoli (#95087) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Gyorsabbnak tuti gyorsabb lenne a HDD-nél, viszont erősen kérdéses, hogy működni fog-e. Én amúgy kicsi (2242-es méretű) M.2-es meghajtót vennék és azt adapterezném, az elvileg jövőállóbb.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#95090) Pocok256 válasza t72killer (#95089) üzenetére


Pocok256
veterán

Na igen ez egy jó kérdés. Lehet felismeri és megy is benne viszont egyszer sem biztos, hogy bootolni is tud majd róla.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#95091) Tikakukac válasza csabaizoli (#95087) üzenetére


Tikakukac
titán

Annyira nem biztos, hogy biztosan nem az.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#95092) t72killer válasza Pocok256 (#95090) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Túl sok a kérdőjel, sztem jobban járna a haver, ha eladná a (még használható, értékkel bíró) notit és venne egy újat SSD-vel. Egy civilizált méretű (64+GB) mSATA vagy M.2 SSD úgyis hanyattvágná kb 15-20kFt-tal, főleg adapterrel együtt.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#95093) McEacrhan3


McEacrhan3
tag

Sziasztok. Valaki nem tudja véletlenül, hogy az ASUS X552CL típusú laptopnak, hány slotja van a RAM-nak?
Sehol nem találtam róla infót.
Előre is köszi.

(#95094) Lengyi


Lengyi
aktív tag

N551JK-CN192D ahogy látom kifutott mire lecsaptam volna rá.
Van hasonlóan jó alternatíva, illetve várható? [link]

(#95095) sztikac válasza McEacrhan3 (#95093) üzenetére


sztikac
őstag

User manual alapján 1 db slotja van.

(#95096) Asycid


Asycid
tag

Beszéltem a digiprime ügyfélszolgalataval, es egy pofatlan kérdést feltettem nekik... Megkerdeztem, hogy a laposok újak -e, vagy refurbished? Az a válasz jött rá, hogy a készülékek újak, és a doboz matricaval zárt. Ez eléggé ellentmondásos azzal, amit itt sokan állítanak. Persze meglátjuk majd...

(#95097) Tikakukac válasza Asycid (#95096) üzenetére


Tikakukac
titán

Úgy látom kemény gondok vannak a szövegértelmezéssel.

Nem azt mondjuk, hogy használtak, hanem, hogy nem tiszta forrásból vannak. Elég nagy különbség.

De egyébként tényleg teljesen totálisan atomra mindegy. Nekem ez egy gyerekkori betegségem, hogy ezt szajkózom, az orvosok is mondták, digitisz meg raditisz a nevük. Nem azért mondogatom, mert már leszopattak pár tucat embert akikről tudok meg x-et akikről nem és szeretném megkímélni a nagyérdeműt ettől, nem ám. Ez csak úgy jön. És nyilván egyébként igazat mondanak majd, igen, így lehet, hogy a telefonban tutira magyar gép szlovák lett mire bementek érte :DDD

Oszt' egyébként arra a kérdésre, hogy az országban abszolút nem létező konfigok hogyan jöttek be és hogyan lettek magyarok mit mondtak? Nyuszika hozta őket vagy a télapó? NAV-os kiszállásos kérdést is dobd be annyira érdekelne az is, hogy akkor most voltak nem voltak esetleg, hogy miért lett lehanyagolva a ph-s acc. és miért kellett végigfenyegetni az aprót privikben. Várom ezekre is :K

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#95098) szabonagyur válasza Asycid (#95096) üzenetére


szabonagyur
félisten

Senki nem mondta, hogy nem újak!

Annyit írtunk, hogy NEM ITTHONI beszerzésűek.

Eladó: DUPLO 10978 120 db-s bontatlan

(#95099) Mikulásbá válasza Tikakukac (#95097) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

+1

Egy konkrét példa:cimborám laptopot akart venni,persze ő is digiset talált a legjobbnak.A gép jellemzőinél magyar a billentyűzet.Mondom telefon,kérdezze meg konkrétan,tényleg az-e!Ó,persze,hogyne,ami ott le van írva,az úgy van.
Másnap azért én is felhívtam őket,de állították,hogy gyárilag magyar a billentyűzet.
Pár nap múlva doboz bontás,szitázott billentyűzet....... :U

(#95100) Asycid válasza szabonagyur (#95098) üzenetére


Asycid
tag

A másik amit megkerdeztem toluk az a garanciaztatas mikentje. Azt irtak, ha baj van a geppel, azt lehet hozzajuk is vinni, vagy a *** [márka] futarja háztól hazig szallitja. Utána néztem, valoban renben nez ki a dolog. Megkérdeztem ezért azt is, hogy eredetileg magyar billentyűs a gép, amit néztem, vagy matricazott/ utólag lett magyaritva? Azt mondták hogy origi. Az egész beszélgetés le van mentve, amennyire tudok, elovigyazatosan jarok el. Persze továbbra is azt mondom: meglatjuk.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.