Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#7029) turbobusa válasza Jhonny06 (#7028) üzenetére


turbobusa
senior tag

Most nézem, elírtam a felbontást.
Játékra akarnék egy ilyen gépet, mert a többi dologra maximálisan eleget tesz a laptop.
Először fullhd mellett tettem le a voksomat, de hamar beláttam, hogy ekkora felbontáson élvezhető fps értéket kaphassak bizony a pénztárcába be kell nyúlni elég rendesen. 200e forintra jönne ki egy gép, ami tényleg minőségi dolgokból áll s valahol még igencsak meghúztam a határt. (alaplap 12e, táp 13e, ház 11e), de így is a már említett összegre jön ki.
Ezért kezdtem el a kisebb felbontáson gondolkodni. Mivel ezek szerint nincs számottevő különbség valószínűleg ez lesz.
Monitor most egy ilyen felbontást támogató sima 20" lcd. Később lehet cserélem 22"-es fullhd-ra. Játék közben ha az utóbbin le van véve 1440x900-ra a felbontás ugyanolyan marad vagy a nagyobb felbontású kijelző miatt rosszabb lesz a kép?
Amúgy se áldoznék szívesen játékra annyi pénzt, mert felesleges.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.