Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe


SyMbioTe
Ármester

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#163069) Grave_444 válasza dannyl (#163067) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Teljesen igazad van, nem állítottam az ellenkezőjét.
Ettől függetlenül szerintem az is jogos, hogy egy átlag user ha a későbbiekben nem feltétlen fejlesztene processzort ne kerüljön már többe az alaplap, mint maga az I5. :)

H410-et csak említettem, nekem 5000Ft plusz pénzt se ért volna meg másik.
VRM-ről annyit, hogy ha jól tudom akár 110 fokon is üzemképes, nyilván nem ezt a hőmérsékletet kell megközelíteni, nálam köszöni szépen játék alatt jól van ~60-70 fokon.
Nem throttlingol. Azért írtam másnak nem ajánlanám, mert feltételezem átlag felhasználó nem szeretne ennyire elmélyülni a témában.

A lényeg elfogadom, hogy a jelen piaci helyzetben ez a helyzet áll fent.
Viszont azt mindannyian tudjuk korábban ~30k-ért nektek is megfelelő felszereltségű lapok voltak az ajánlottak szorzózáras procik mellé, nem pedig dupla áron "felesleges" Z chipset.
A ram 2666vs2933MHz-en szerintem abszolút nem hoz számottevő különbséget.

palfitom Tudom, nem követendő példa. Hozzáteszem én még 21k-ért vettem, most ez is 30k. :N Ja és a VRM-re tettem bordákat. ;]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.