Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe


SyMbioTe
Ármester
LOGOUT blog

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#151050) Paxker315 válasza szasanyi (#151044) üzenetére


Paxker315
addikt

mikroATX?
FSP CST 110 [link]
FSP SFX Pro 450w táp [link]
MSI B450M Pro VDH MAX [link]
Ryzen 2600x [link]
GSkill Aegis 3200Mhz [link]
ASUS Strix 1660Su [link]
WD Blue 500GB [link]

a ház oldalát nézve, előre 120mm-es venti kell (tartozék), hátra van lehetőség még két 60mm-es elhelyezésére.

a Miért?-ek:
AM4: az extra szálak miatt, plusz, a 2600x ára lent van.
Ház: kisebb, mint egy NZXT H200, Fractal Define Nano v Phanteks Enthoo ITX.
SATA SSD NVME helyett, mert azért hűtés szempontjából kicsit kompromisszumos. És azért 1660su, mert, alacsony tdp, kis hőterhelés, meg a STRIX hűtése amúgy is a piacon levő egyik legjobb.
Az alaplapból is azért ez, mert valamivel jobb hűtőborda van a VRM-en, mint a többi ultraolcsó B450-esen, de elég kedvező az ára& később mehet bele 3rd gen Ryzen is. (MAX lap).

Más boltokat is érdemes megnézni, csak azért PCX-eztem, mert hirtelen ott találtam a házat-tápot jó árban. Bár tudtommal nem vagy értük oda :D Én így ...-nám el más pénzét kis konfigra. :U ez nagyjából 245ezer PCX-ről amúgy. Faragni lehet olcsóbb alaplappal (Gigabyte B450M S2H, DS3H, Asrock B450M Pro4, Asrock B450M HDV) illetve, 1660 VGA-val v 1650superral, úgy meg akár extra háttértárak, jobb procihűtő is elfér a keretben.

[ Szerkesztve ]

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.