Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22301) Rick4 válasza Lauda (#22299) üzenetére


Rick4
félisten

Final destination 5...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#22302) Integra


Integra
titán

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22303) Lauda


Lauda
félisten

Ket nagyon durva baleset: [link] [link] Es meg ketto [link] [link]

Akinek nem birja a gyomra az ilyeneket, az ne nezze meg!

[ Szerkesztve ]

(#22304) Zozzant válasza Lauda (#22303) üzenetére


Zozzant
addikt

Hát ez tényleg nagyon durva volt, főleg a második :(((

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#22305) whitezo88 válasza Lauda (#22303) üzenetére


whitezo88
nagyúr

az is jó hogy mindenki kb leszarja, mentő, rendőr meg sehol. (1.nél)

mikor pár hónapja volt itt Vecsésen, hogy egy anyukát meg gyerekét gázoltak el 140nel drogos cigányok a főúton, mi is láttuk a kissrácot feküdni az úton, be volt téve stabilba már. de sajnos mindkettő meghalt később.

[ Szerkesztve ]

(#22306) Zozzant válasza whitezo88 (#22305) üzenetére


Zozzant
addikt

Az ember hátán futkos a hideg :(

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#22307) deicide válasza Khelben (#22297) üzenetére


deicide
veterán

De azt hogy? Narkolepsziás?

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#22309) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Vannak szerencsések.....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#22310) dízelracer


dízelracer
senior tag

Hát ez kész... [link] :D

Mondjuk ha nekem berongyolna valaki így a kertembe lehet megkeresném a verseny szervezőket és egytől egyik kiherélném mindet...

(#22311) Lauda válasza philoxenia (#22309) üzenetére


Lauda
félisten

Nem mindenki ussza meg annyival: [link]

:)

[ Szerkesztve ]

(#22312) jerry311


jerry311
nagyúr

A szívem szakad meg!!!!
Természetesen az autóért.
Nem kérdés, hogy k. nagy mázlijuk volt, gyakorlatilag eltűnt a vezetőülés és mindketten megúszták könnyebb sérülésekkel...

(#22313) deicide


deicide
veterán

Ma kb 2mp-en múlott kb az életem. Kápolnásnyéken haladtam Velence felől és a körforgalomba hajtottam volna be, olyan 40-50km/h körül, olyan a körforgalom íve, hogyha szemben mész ki, nagyon kicsit kell tekerni a kormányt. Elnéztem balra, semmi, megyek be, jön jobbról az első ki/bejárat felől egy kavicsszállító nyerges, de mondom sebaj, majd megáll. Hát nem állt meg, lassítás nélkül jött be a körforgalomba, mert az ő íve is szinte egyenes, csak ő az elnézünk balra részt hagyta ki. Meg tudtam állni előtte, de ha olyan kb 2 másodperccel hamarabb hajtok be, akkor teljesen oldalba kapott volna. Aztán dudáltam és utánamentem, megálltunk, beszélgettünk, sajnálta.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#22314) Integra válasza Lauda (#22311) üzenetére


Integra
titán

na ha ez bor volt és ausztriából tartott éppen villány felé hogy ott magyar borként palackozzák, akkor nem kár érte..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22315) Lauda válasza Integra (#22314) üzenetére


Lauda
félisten

Ez most valami vicc?

(#22313) deicide Ezt az anyjanak kene sajnalnia, hogy egy ilyen gyokeret sikerult csak szulnie. Mit mondott arra, hogy korulnezes nelkul ment be a korforgalomba?

[ Szerkesztve ]

(#22316) Lauda


Lauda
félisten

Na az ilyentol kinyilik a bicska a zsebemben:

Motor és szamárfogat halálos ütközése a 62-es főúton

[ Szerkesztve ]

(#22317) deicide válasza Lauda (#22315) üzenetére


deicide
veterán

Elbambultam, mást nem... :(((

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#22318) dragonfx


dragonfx
veterán

azért ma se volt egyszerű az m7 reggel.....ilyne vihart és egyesek nem értik meg ha feluszik akocsi 1x ők csak a koporsoba végezhetik.száguldoznak.már kezdtem azt hinni a pályás közlekedés javul pozitív irányba.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#22319) Lauda válasza deicide (#22317) üzenetére


Lauda
félisten

Eleg szomoru. Egyebkent ez sajnos bent van a pakliban. Barkivel elofordulhat. Ha oszinten belegondolunk, mindenkivel tortent mar olyan, hogy benezett ezt-azt es csak a jo szerencsen/masik kozlekedon mulott, hogy nem lett baj.

(#22320) Rick4


Rick4
félisten

[link] no comment...
És a másik: [link].. Miért is nem vették el az útlevelét azonnal? :U Gondolom tanúként akarték meghallgatni, nem gyanúsítottként? Megáll az ész. Olyan lesz ez mint a másik történet: [link] :((

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#22321) Lauda válasza Rick4 (#22320) üzenetére


Lauda
félisten

A budos eletbe, abbol megint nem lesz semmi valoszinuleg. :( Nagyon rosszak ezek a szabalyozasok. Kiirtja valakinek a csaladjat es utana barhova utazgathat, majd a sajat orszaga nem adja ki. :W Kivancsi lennek egy ilyennel mit csinalnanak az usaban. Valoszinuleg azonnal be a bortonbe es ha kiderul, hogy vetlen, akkor mehet szabadon, ha pedig vetkes mehet a a nagyfesz/30 ev borton.

(#22322) Lauda válasza Lauda (#22321) üzenetére


Lauda
félisten

Ez is hasonlo ugy:

Követelik a külföldi gyorshajtók megbüntetését az osztrákok

Adjak csak ki az adatokat szepen, had szokja a p*raszt, talan megtanul kozlekedni is elobb-utobb.

(#22323) Rick4 válasza Lauda (#22322) üzenetére


Rick4
félisten

Na de mi van azokkal az osztrák rendszámos gépekkel, (nyilván vendégmelós ült benne, de ez lényegtelen) amik pl mellettem az M0-son kb 100-110-zel húztak el tegnap, előtte, utána meg az M1-esen, M5-ösön is lazán 160 fölött nyomták. Akkor legyen fair, fizessen mindenki aki nem érzi a szabályokat...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#22324) jerry311 válasza Rick4 (#22323) üzenetére


jerry311
nagyúr

Elolvastad a cikket?
Kölcsönös adatcsere van beleírva!
Ettől függetlenül nehezen tudom elképzelni, hogy az Ausztriában dolgozó román munkást valaha utoléri a csekk.

(#22325) Rick4 válasza jerry311 (#22324) üzenetére


Rick4
félisten

Elolvastad a cikket? Lehet, hogy bele van írva, csak ott van előtte meg mögötte pár szó, ami által az jön ki, hogy a kölcsönös adatcsere nem működik...
Ezzel kezdődik:
Nem tudják megbüntetni a külföldi rendszámtáblával közlekedő szabálytalankodókat az osztrák hatóságok, ugyanis egy 2005-ös európai uniós kerethatározat ellenére nem működnek együtt a külföldi - köztük a magyar - hatóságok az adatszolgáltatásban.

Nem tudom, ezen mi nem érthető? Én nem arról beszéltem, hogy majd holnap működni fog-e a rendszer, hanem azt, hogy ma nem működik...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#22326) whitezo88


whitezo88
nagyúr

ha már külföldi rsz-ről van szó, mi a helyzet a magyar, de külföldi rsz-ú autókkal? aki itt dolgozik, itt él az ne kerüljön adót német meg szlovák rendszámú x6osokkal meg q7esekkel.

(#22327) Lauda válasza whitezo88 (#22326) üzenetére


Lauda
félisten

Ezzel nem tudnak mit kezdeni. Kinti bejegyzett ceg neven van a kocsi, jogosan hasznalja itthon, hatar nincs, a kor be is zarult.

(#22328) Lauda


Lauda
félisten

Na tessek:[link] Komolyan nem ertem az embereket. Ugy kozlekednek, mintha a holdon jarnanak, ahol rajtuk kivul nincs senki.

(#22329) dragonfx


dragonfx
veterán

szörnyű hogy egyesek már szinte alapnak veszik ha ő xarul előz lassan mert nem érte fel jol én alapbol fékezek egy 90>>60at hogy ne menjek össze frontálba.

ezt mégis hogy képzelik??

komolyan autouton közlekedni manapság egy kihívás egy küldetés.vajon sikerül e., :U :Y ...megsuznod hülye szitu nélkül.netán baleset nélkül.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#22330) brd válasza Lauda (#22308) üzenetére


brd
nagyúr

A lottón találnám el így a számokat egyszer...

The only real valuable thing is intuition.

(#22331) kételkedem


kételkedem
addikt

Egy személyautó - az elsődleges információk szerint feltehetőleg a belső sávban kereket cserélő, román rendszámú kocsi miatt - lehajtott az útról és felborult
[link]

Autópályán a belső sávban kereket cserélni? Az ilyen sofőrök libáért kapták cserébe a jogsit, ez világos. De egy csöpp józan esze sincs?

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#22332) Rick4 válasza kételkedem (#22331) üzenetére


Rick4
félisten

Ezt nem hiszem el... Bammeg nem csodálom, hogy az árokba borult sofőr nem tudott mit reagálni a belsőben álló kocsira...
Mondjuk ezért járok a pályán 110-zel... :U Ennek minimum egy tarkónlövés járna, de inkább kettő...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#22333) Bubu79 válasza Rick4 (#22332) üzenetére


Bubu79
addikt

Tegnap Kecskemétről hazafelé jövet M5-ön Budapest felé egy Darwin díjas Chrysler Voyager-es türhő irgalmatlanul sietett és a leállósávban talált csak utat magának - ott kerülte ki a bedugult belső és külső sávot úgy, hogy közben szerzett jó néhány kellemetlen percet a külsőben amúgy is cseppet bizonytalan oldaltartású lakókocsit vontató delikvenst, akit megpróbálta minnél kijjebb tartani a szerelvényét, hogy ne akadályozza a belsőben a forgalmat.

A menet egyébként haladt - igaz nem 130-cal, de nem is 90-nel

Gratulálok az önjelölt Suminak, kívánok neki sok-sok csókot - bibircsókot, a pimplije hegyére, hogy nagyobbat élvezzen az istenbarma.

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#22334) zoo8800 válasza kételkedem (#22331) üzenetére


zoo8800
veterán

Feltűnően sok román okoz balesetet szerintem :U

rip and tear, until it is done

(#22335) kételkedem válasza Bubu79 (#22333) üzenetére


kételkedem
addikt

Lehet, hogy nőgyógyász volt és egy komplikált szüléshez hívták, tehát sietnie kellett! Nagyon! Persze attól még nőhet bibircsókja!

Visszatérő probléma, hogy a többi közlekedőt és a kreszt is nagy ívben lesz*ró leállósávracerek borzolják az ember idegeit. A jelenség megszüntethető lenne pár hónap alatt. A rendőrök felüljáróról, hídról vagy akárhonnan figyelhetnék a forgalmat, majd a közlekedni képtelen autóst motoros rendőrökkel kiszedhetnék a forgalomból. Jogosítvány elvesz, jó napot!

(#22334) zoo8800:
Szerintem a többi szomszédos országból érkezők összesen nem részesei annyi balesetnek, mint ők!

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#22336) Bubu79 válasza kételkedem (#22335) üzenetére


Bubu79
addikt

Kíváncsi lennék rá hány autót és nagymotort vezetnek ma Magyarországon jogosítvány nélkül. Alighanem nyugtalanító szám jönne ki belőle...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#22337) bobsys válasza Bubu79 (#22333) üzenetére


bobsys
addikt

ez a leallosavon valo autozas azert jo, mert cimboram autoja pentek este m7en megadta magat, kigurult a leallosavba es varta, hogy jojjenek erte mert az auto meg sem mozdult
elvezettel hallgatta ahogz a leallosavos versenyzok satufeket nyomnak, hogy ne menjenekneki
raadasul pentek este szakadt az eso

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#22338) Bubu79 válasza bobsys (#22337) üzenetére


Bubu79
addikt

Mondjam azt, hogy mázlija volt, hogy nem tolták le az útról?

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#22339) Lauda válasza bobsys (#22337) üzenetére


Lauda
félisten

Gondolom vegig az autoban ucsorgott... :U

(#22340) Rick4 válasza Bubu79 (#22333) üzenetére


Rick4
félisten

Milyen Voyager volt? Nem egy festett kocka Thai masszázsos?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#22341) Bubu79 válasza Rick4 (#22340) üzenetére


Bubu79
addikt

Fekete, szénné sötétített oldalablakokkal - bár úgy rémlik, mintha a két elsőn nem lett volna fólia... Sok időm nem volt megszemlélni, mert elhúzott mellettünk tempósan - jobbról... :U

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#22342) Rick4 válasza Bubu79 (#22341) üzenetére


Rick4
félisten

Ok, ismerek egy párat, de ez nem rémlik...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#22343) whitezo88 válasza Bubu79 (#22336) üzenetére


whitezo88
nagyúr

mikor tanultam vezetni, a kispesti pályán vizsganapokon rengeteg románcigány volt, mondták is hogy igen hozzák őket busszal hogy tegyék le a jogsit (=rugdossák át őket) mert tud az összes vezetni, csak papírja nincs.

(#22344) AMD Power válasza kételkedem (#22331) üzenetére


AMD Power
titán

Normális az ilyen? És persze megint Román. :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#22345) dízelracer válasza kételkedem (#22331) üzenetére


dízelracer
senior tag

Most láttam a tv-ben. És b+ román. Hát mi más lenne ... :U

(#22334) zoo8800 : tömegesen mennek hazafelé szabadságra nyugatról a vendégmunkások. Az átvonuló útvonal ilyenkor nagyon nagyon veszélyes többnyire csak miattuk. :U

[ Szerkesztve ]

(#22347) tomcsi23 válasza Lauda (#22346) üzenetére


tomcsi23
veterán

Amúgy se sok esélye lett volna a kasztninak, de így oldalról meg... :(

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#22348) Lauda válasza tomcsi23 (#22347) üzenetére


Lauda
félisten

Annal a suzukinal tulajdonkeppen mindegy honnan jon az utes, mert csokipapirbol van az egesz.

(#22349) Rick4 válasza Lauda (#22346) üzenetére


Rick4
félisten

Na megint csak idézni tudom magamat. Ha nem egy Suzukiban ülnek, lehet ma mind a négy ember él. Így most fel lehet vésni a márványra, hogy "de csak 5 litert evett..." :(

Nemrég értem fel Szegedről BP-re, az M0-s lehajtótól kb 1 km-re két kisteherautós csattant, a hátul jövő nem tudott megállni, és rendesen behorpasztotta a verda elejét, biztos tépett ezerrel (100-as táblánál) a lehajtónál meg állt a sor, mint mindig, és nem volt már féktávnyi hely se... Olyan ügyes volt, hogy mi, akik tudunk vezetni, 4 km-t 35 perc alatt tettünk meg.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#22350) dízelracer válasza Rick4 (#22349) üzenetére


dízelracer
senior tag

És még én voltam lehurrogva a milyen autót vegyekben amikor meg mertem jegyezni, hogy ne Swiftet vegyen első kocsinak egy user. ilyenkor senki sem kardoskodik a swift mellett. :U Érdekes.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.