Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21651) jerry311 válasza Lauda (#21650) üzenetére


jerry311
nagyúr

Na pont ezért vagyok türelmes (általában). Ha sietek, cikázok jobbra-balra, előzgetek akkor hazaérek melóból 5-10 perccel előbb. És? Nem nyertem vele semmit.
Mindenkit hazavárnak (jobb esetben), hát közlekedjünk úgy, hogy haza is érjen mindenki!

(#21652) Lauda válasza jerry311 (#21651) üzenetére


Lauda
félisten

Mindenkit hazavárnak (jobb esetben), hát közlekedjünk úgy, hogy haza is érjen mindenki!

Igy van! :R :K

(#21653) dragonfx válasza Lauda (#21650) üzenetére


dragonfx
veterán

én 7.5 éve hazaérek pedig így vezetek.kár az ördögöt mega naivitást és a pesszimizmust az autós közlekedésbe belevonni.akinek nincs mega bizalma magába autojába és a többibe az inkább ne vezessen én így látom.enélkül nem lehet normálisan közlekedni.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#21654) AMD Power válasza dragonfx (#21653) üzenetére


AMD Power
titán

Elég csak 1x elnézned valamit.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#21655) dragonfx válasza AMD Power (#21654) üzenetére


dragonfx
veterán

de ez nyugodt vezetés mellett is előfordulhat sőt az embereket elnézve azok sutáskodnak többet akik 45tel gurulgatnak csak mert ez is utal a nem tudásukra.
én ugy érzem még aranyul tudok parkolni jópár emberhez képest akik sokmillios autoban ülnek, néha végignézem őket és azt mondom én jol tudok parkolni, nem vok profi, de nálak 10x jobb vagyok.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#21656) AMD Power válasza dragonfx (#21655) üzenetére


AMD Power
titán

Én nem azt mondtam ,hogy a 70-s táblánál 50-el kell menni. De nem is 100-al...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#21657) Lauda válasza dragonfx (#21653) üzenetére


Lauda
félisten

én 7.5 éve hazaérek

Ez nem a Te erdemed, hanem a tobbi kozlekedoe.

Idezek Toled:

(#21639) dragonfx nem enged be egy kék civic, akkor most valszeg nem bizti irok ide

Magyarazd mar el, hogy lehet igy kozlekedni? Ennyire lesz*rva a tobbi kozlekedot? A masik autos menti meg a Te eletedet, szerinted ez igy van rendben?

[ Szerkesztve ]

(#21658) FF23 válasza dragonfx (#21639) üzenetére


FF23
senior tag

Úgy emlékszem, hogy 40-es korlátozás van arra. Persze béjemvésekre nem vonatkozik ;]

Postázós üzenetekre nem válaszolok. Sajnálom...RT-AX58U v1

(#21659) dragonfx válasza AMD Power (#21656) üzenetére


dragonfx
veterán

hungária 50 70 helyett, 60 helyett 43...áhh ez nem nekem való.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#21660) Sas madár


Sas madár
őstag

Lassúak sem mindig azok.
Most jöttünk hazafelé beérünk a városba Kb 3Km keresztül 40el vonszolja magát két autó előttünk szembe elszórtan jöttek esélytelen az előzés.
Amikor 2sávosra vált az út mindkettő kivágta az indexet és kihúzódott. :C Gondoltam mégis bennem a hiba.
Nem kellet sokáig így vélnem ugyanis a belső sávban azt vettem észre már 80ig kell nyomni ha el akarok mellettük haladni.(70nél még szépen tartották előttünk a távolságot) Ekkor már fel voltak bátorodva??

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#21661) dragonfx válasza Sas madár (#21660) üzenetére


dragonfx
veterán

igen valszeg.szimpla értethetetlen csíra banda.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#21662) Sas madár válasza dragonfx (#21661) üzenetére


Sas madár
őstag

Nem tudom,de esélyt sem látok arra ,hogy ezt meg tudnám érteni ha elárulnák. :B

[ Szerkesztve ]

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#21663) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

[link] :Y

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#21664) dragonfx válasza philoxenia (#21663) üzenetére


dragonfx
veterán

hát ja no komment.nem azt állítják ám elő aki csíra volt és balesetet okozott aminek lehetett volna önnyen halálos kimenetele is, ahnem azokat, valszeg a 2 vétlen autos sofőrjei és utasai akik igazságot szolgáltattak. :U :O
borzalmas ez az ország.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#21665) Zozzant válasza dragonfx (#21664) üzenetére


Zozzant
addikt

De, azt is előállítják, itt két dolog történt, baleset és verekedés. Mondjuk egy fejreállt autóból kikászálódva kinek lenne az a gondolata hogy most leállok verekedni?

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#21666) zoo8800


zoo8800
veterán

[link]
utána lőnék az olyanoknak, akik 100 felett mennek városban... a jogsit persze nem veszik el, nem is tudom hogy csengeti ki a 3 kilót egy E60 tulaj.

rip and tear, until it is done

(#21667) dragonfx válasza Zozzant (#21665) üzenetére


dragonfx
veterán

Hát nem tom nem volt ilyne szituba nem is akarok lenni.de ha többed magammal vagyok, és meglátom a gtk automat, pláne még vétlen is vagyok elszakadna a hur. :U

#21666>>
vannak itt furcsaságok.vegyük szép sorba.
e60>>50>>129 .2.5x több ezért 300k.ok.valszeg nem fog belehalni 2 havi törlesztője akocsinak kb.
A corzás már lehet sírni fog ha megkapja.valszeg racing lehetett az adott szakaszon, de akkor is hogy nem vette észre hogy hátúlról lövik mikor elhaladt mellette.nem ismerhette a terepet.

smart>>30>>88.ezt nem értem mér 130 és mér nem 300.majdnem 3x tullépés, nem mellesleg az alacsony korlátozásonál szigorubb is a szabályozás.most akkor hol van a 2010 májusi hivatalos táblázat?? :U

6os bömi>>nem olyna sok aza 218 attól.érthetetlen itt is mér csak 130k.valszeg neki se okoz gondot.most %ois túllépés vagy adott sávokba vana büntetési kvota??...azért ekkroa sebbeségért csak ennyit kapni nem olyna vészes.

cordoba>>ez is 2.5x túllpés mér csak 200at kapott mér nem 300at? :U .ez alapján érthetetlena corsa és a bmw büntije.azért tolta neki rendesen.

R8>>kész csoda csak ennyivel ment.valszeg lexarja az összeget és akövetkező 300k..ból beszerez egy komoly radar lézerellenes cuccot.mondjuk igaz ez a 2 bmw tulajára is valszeg.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#21668) Calogero válasza dragonfx (#21667) üzenetére


Calogero
addikt

e60>>50>>129 .2.5x több ezért 300k

cordoba>>ez is 2.5x túllpés mér csak 200at kapott mér nem 300at? :U .ez alapján érthetetlena corsa és a bmw büntije.azért tolta neki rendesen.

Az egyik lakot területen belül történt (BMW, Corsa), míg a másik a pedig kívül (Cordoba)

[link] [link] [link]

(#21669) mezis válasza zoo8800 (#21666) üzenetére


mezis
nagyúr

Hová gondolsz ? Elvenni a jogosítványt ? Lehet, hogy akkor holnap már nem fog vezetni ? És akkor kitől fogunk holnap beszedni 300000 Ft-ot ? :U

mezis

(#21670) Integra


Integra
titán

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#21671) zoo8800 válasza Integra (#21670) üzenetére


zoo8800
veterán

Autóúton és autópályán a BMW 250-nel mehet, vagyis hibás a táblázat.

rip and tear, until it is done

(#21672) Bubu79 válasza philoxenia (#21663) üzenetére


Bubu79
addikt

Nyilván a tükörről lógott legalább egy rózsafüzér, a jószágok közül pedig legalább az egyik valami metálbiznisz kájeftéé lehetett :U

Tudom, menjek a 3,14csába az előítéleteimmel - de ez legalább annyira elfér itt, mint a többi előítélet :P

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#21673) dragonfx válasza Calogero (#21668) üzenetére


dragonfx
veterán

ja oksa.
hát kissé nyugtató hogy 90nél nagyobbat nem kaptam volna egész hétvégén.kevés hozzá az 16i. :( :( :DDD :DD

integra>>na hova gondolsz?? :U egységes 120 elég.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#21674) jerry311


jerry311
nagyúr

Miért? Miért? Miért? Miért? Miért? :W
Miért kell egy olyan idiótát forgalomba engedni, aki egy kanyarodó főutat nem képes felismerni és az ott érvényes elsőbbségi viszonyok alapján közlekedni? :F

(#21675) zsolt1129


zsolt1129
addikt

Most néztem meg ezt a videót. Hát nem semmi :N .

(#21676) Sas madár válasza zsolt1129 (#21675) üzenetére


Sas madár
őstag

Katasztrófa fel sem merül az emberben miket kell még megoldaniuk.

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#21677) philoxenia válasza zsolt1129 (#21675) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A sziréna magában nem elég....[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#21679) Zozzant válasza zsolt1129 (#21675) üzenetére


Zozzant
addikt

Hűűűű először azt hittem motorral ment:) Vito-val így beférni .... brutál.

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#21680) kételkedem válasza Lauda (#21678) üzenetére


kételkedem
addikt

Ügyes a srác! Mondjuk ha ezt egy zárt pályán adja elő, ahol nem veszélyeztet senkit magán kívül, akkor most nem kellene 200-at kicsengetnie.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#21681) Zozzant


Zozzant
addikt

A BMW most éppen 180-al áll:) [link]

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#21682) Bubu79 válasza Lauda (#21678) üzenetére


Bubu79
addikt

Semmi...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#21683) sosperecek18


sosperecek18
senior tag

1:05-nél
illetve nem kell messzire menni
0:20-nál Yaris, Polo
Na az ilyen autósokat kiszedném a kocsiból és gumibottal jól elverném...mi a faszért nem lehet kivárni merre megy a megkülönböztető jelzést használó...ez a baj, magyarok többsége leszarja hogy mi van, csak magával törődik...sok g.c.!!!

Más: sokszor hallatták a tévében magukat, akik ellenzik hogy a kocsiban hangosan szóljon a zene, mert nem lehet hallani ha jön a mentő...

Példám: Miskolc irányába esős idő, benn a kocsiban megy a zene, egyszer csak olyan különös kék fényt látok kb 7-800m-re a hátam mögött (jelzem utánnam még vagy 8 autó volt), már majdnem a kocsisor mögött a mentős, én már kezdtem lefele húzódni, a többi autós, meg csak nézelődött, hogy mi a fenét csinálok...hát azt ba..meg, hogy jön a mentő!!...ez a probléma ezen kellene változtatni...bocs csak elragadott a hév...

[ Szerkesztve ]

Szabadságot az Ultráknak! XBOX 360 Gamertag: torinho86

(#21684) dragonfx válasza Zozzant (#21681) üzenetére


dragonfx
veterán

áhhh én a faxi helyébe lerugtam volna.anyának huzza az idejét meg karcolja össze a kocsiját.vagy ha kulturáltabb megoldást kell akkor beül, nyom egy kövéret és a probléma megoldva. :K

ja amugy multkor beszoltak nekem...egyirányú utcába jön uj leon szemből...de ugy egy kövér 80nal kanyarba...hát mind2en huztuk félre, gyökér gyerek benne mutogat, kiabál...már bánom nem huztam rá a kocsit, én kibirok egy 15k.s lököst neki valszeg 5x annyiba került volna....
már csajom is mondta nem érit párszor mér nem jöttek utánam,.... :DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#21685) FF23 válasza sosperecek18 (#21683) üzenetére


FF23
senior tag

"0:20-nál Yaris, Polo" -inkább 1:25-nél mondanám az ezüstöt, aki nem lassított és húzódott le, hisz nem tudhatta merre akar menni a mentő, és még előzte jobbról a másikat, hogy az sem tudott időben kisorolni amikor már kiderült, hogy egyenesen.

A többi szerintem csak bénázás, nem láttam szándékosságot. Sokan nem tudják pontosan, hogy mit is kellene ilyenkor tenni.

Postázós üzenetekre nem válaszolok. Sajnálom...RT-AX58U v1

(#21686) Rick4 válasza sosperecek18 (#21683) üzenetére


Rick4
félisten

Én erre csak egyet mondok: ha az M0-n baleset van, akkor miért is kell a mentőnek a 2-3 km-es kocsisor felől menni? Nem lenne egyszerűbb rögtön arra menni, hogy a szembesávnál meg tud állni a baleseti sérültektől 5 méterre? Azon az oldalon eleve nem kell trükközni a kocsik között se, lehet rendesen haladni. Ha jól megy, akkor 15 perc és ott se vannak... Persze, ilyenkor minden torlódást okoz a másik irányba is, de látható volt, ebben az esetben is ugyanez lett a vége, csak előtte még percekig kerülgette az álló kocsikat.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#21687) Sas madár válasza Rick4 (#21686) üzenetére


Sas madár
őstag

Szerinted mekkora kockázatot vállal azzal a szembe menetellel?
Amilyen figyelmetlenek vagyunk lehet őt is elütnék,vagy minden esethez 2 mentőt kellene indítani,hátha valamelyik oda ér.

Inkább a másik irányból megközelíteni lenne jó,tehát menet iránnyal azonosan csak ugye másik felhajtó felől szervezni a mentőt.

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#21688) Calogero válasza dragonfx (#21684) üzenetére


Calogero
addikt

......kulturáltabb megoldást kell akkor beül, nyom egy kövéret és a probléma megoldva

Megnézve a videót nekem is szimpatikus lett volna egy padló gáz, amikor nagyi a tetőn áll :P

(#21689) dragonfx válasza Calogero (#21688) üzenetére


dragonfx
veterán

nicsak mi történt mi eza radikális hozzállás?elképzelted az astrád tetején? :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#21690) Calogero válasza dragonfx (#21689) üzenetére


Calogero
addikt

Nagyon nem szeretem ha valaki más szándékosan kárt okoz egy másik embernek, és ilyenkor nem kegyelmezek :U

Röviden ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#21691) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Itt ma valaki nagyon láma volt, széles az út, de ő a sövényen és a kis irányító táblán keresztül jött be a parkolóba. Épp vártam valakit és végignéztem ahogy átdönget az egészen.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#21692) dragonfx válasza Winner_hun (#21691) üzenetére


dragonfx
veterán

ez a meki melletti parkoló nemde?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#21693) Winner_hun válasza dragonfx (#21692) üzenetére


Winner_hun
félisten

Az.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#21694) Integra


Integra
titán

ősmázlista:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#21695) zoo8800 válasza Integra (#21694) üzenetére


zoo8800
veterán

ilyen nincs :D

rip and tear, until it is done

(#21696) Winner_hun válasza Integra (#21694) üzenetére


Winner_hun
félisten

Autós változata

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#21697) tomcsi23 válasza Winner_hun (#21696) üzenetére


tomcsi23
veterán

Itt azért a fekete suv-drájver reflexei sokat segítettek. :B

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#21698) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Kedves roman rendszami Carina kombis minek kell nyomni a dudat balahanl ha a keresztezodesben lehet csak meglani???

Kedves szoke kik octavis noszemejj mi a F!!!-nek van felfestve a sav az andtassy-hosok terenel, ez nem F! hogy a labad koze ke;len kapni???

eskuszon nem autozom sokat, de hetente egy ijjen savelcsalos BAROMtol mindig a kormanyt kell rfelrekapni:- (((

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#21699) Winner_hun válasza neduddki (#21698) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ezt biztosan ide akartad?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#21700) neduddki válasza Winner_hun (#21699) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

hat szeritme ide illik nem?:- )

udv

neduddki

mod: ezek a ma delutani gyongyszemek voltak

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.