Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21801) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

ujabb tanmsese: Kolleganom szulei itavajj vettek egy ignist egy godolloi kereskedotol, ugyved rendor vegigneszte az osszes papirt es minden rendbenlevonek tunt, iden januarig, amig a rendorseg le nem foglata az oto-t, mert a kereskedo elfelejette kifiztni az eladokat, de alotte meg kicsalta a forglamit az eladokto es vhogy atiratta a nevere, szoval 17 ugy volt, es mivel csalas ezert az eladoje az oto. ugy tunik eddig szerencses a Papa ugyanis az elozo tutaj rendes volt, mert inkabb ne keresett uj vevot hanem felpenzen visszaadja a vevonek az otot es egyutt inditanak pert a kereskedo ellen, aki mar elozeteseben uldogel, csak eppen nincs semmi tulajdona:- (((

udv

neduddki

mpd: nem ide akrtam, de ma mind1:- (

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#21802) Khelben válasza Lauda (#21799) üzenetére


Khelben
nagyúr

Ha olyan lennék, mint te, akkor megkérdezném, hogy nem félsz-e, hiszen egy guruló koporsóban ülsz. (900kg, egy régi swifttel ütközve is lutri hogy életben maradsz-e, nem igaz?).

(#21803) Lauda válasza Khelben (#21802) üzenetére


Lauda
félisten

Latszik, hogy nulla fogalmad van az egeszrol. 900kg? Te mirol beszelsz? Ismered egyaltalan azt a kocsit?

Nem vitazom veled, mert minden szarba belekotsz mostanaban.

[ Szerkesztve ]

(#21804) Lauda


Lauda
félisten

Lesz itt is dicseret asszem:

[link] :DDD

(#21805) dízelracer válasza Khelben (#21802) üzenetére


dízelracer
senior tag

De, biztos retteg nehogy egyszer egy masszív swiftel hozza össze az élet... [link] :P
Az alug több mint 800kg-s VW Lupo 3L 4csillagos töréstesztet mondhat magáénak. Csak azért nem 5csillagot mert a tesztet nem a legmagasabb felszereltségű verzióval végzik így abban nem volt oldal lufi. Azzal lazán meglenne az 5csillag. Megismétlem alig több mint 800kg. Ja és nem mai autó az sem. Lehet keresgetni valami támpontot amit dicsérni lehet benne de ez mit sem változtat a lényegen miszerint is a Swift egy rakás kakker.

[ Szerkesztve ]

(#21806) SpeedR válasza dízelracer (#21797) üzenetére


SpeedR
őstag

Oldalütközés. Pontosan. Most már belátod, hogy a lentebb tárgyalt balesetnél miért nem lehet összehasonlítani az opel és a stift maradványait.

"Bele nem ültetném a szeretteimet. Nincs az a pénz. "
Kadettbe, unoba beleültetted őked? Ugyanolyan szarhalom mindegyik mint a swift.

(#21807) Khelben válasza dízelracer (#21805) üzenetére


Khelben
nagyúr

A 800 kilós luponak addig tart a 4 csillaga, amíg egy másik 800 kilós autóval ütközik. Amikor egy 1,5 tonnással ütközik, akkor a 4 csillagából marad 1.

(#21808) dízelracer válasza SpeedR (#21806) üzenetére


dízelracer
senior tag

Kadett GSI-be simán be feltéve ha nem rozsdaboglya a bódéja. Baromi masszív egy bódé sajnos ezt volt alkalmam élesben is megtapasztalni. :(((

(#21809) Lauda válasza Khelben (#21807) üzenetére


Lauda
félisten

Mennyit vezetsz havi szinten es milyen kocsival?

(#21810) Khelben válasza Lauda (#21809) üzenetére


Khelben
nagyúr

Ennek mi köze a lupo töréstesztjéhez?
kb 2000 km/hó, fele a sajáttal (Mondeo 2,5 V6 2004), fele meg cégesekkel (2005ös és 2010es 1,4-es Fabia), alkalmanként meg sok más, mert szeretek mindent kipróbálni. Egyik nap pl egy Ford Ka kabrióval nyomtam :D

(#21811) Lauda válasza Khelben (#21810) üzenetére


Lauda
félisten

Semmi csak erdekelt es ott kattintottam a valaszra. :)

(#21812) dragonfx válasza Khelben (#21807) üzenetére


dragonfx
veterán

ez így van.
ahogyan igaz ez egy suzukira is.
vagy nézzük az 5 csilalgos saab.ot.addig 5 cisllag amíg nem egy touraggel, x6tal találkozik.....jó erre nem sok aze sély, de ha mégis....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#21813) szakalistvan


szakalistvan
senior tag

Hi!
Állok a piros lámpánál bent a városban,hatalmas forgalom,nem szoktam bénázni,7éve van jogsim és letekertem pár km-t,üresben hagytam a váltót,a motor felpörgött,megvártam míg visszamegy a fordulatszám alacsonyra(ez kb egy másodperc,erre mellémjön egy crossmocival a csávó,tövig húzza a gázt úgy a bal fülemre most is alig hallok és "mi van b*zmeg elaludtál?" beszólással elhajt.Utána akartam menni és kérdőre vonni de bent ült az egész család meg siettem is.Semmi gondom a motorosokkal,de adják már meg a tiszteletet az utakon.Én pl csak akkor dudálok ha valaki vészesen közel jön hozzám,zöld nél soha.
Aki meg ekkora tuskó mint ez a srác annak meg irány az országút, onnan meg a transzplantációs osztály.
Igaz a barátnője ott lógott a hátán,azt sajnáltam volna mert jól nézett ki ;]

[ Szerkesztve ]

(#21814) Khelben válasza szakalistvan (#21813) üzenetére


Khelben
nagyúr

Utána akartam menni és kérdőre vonni de bent ült az egész család meg siettem is.

Mindig ez van :D

(#21815) Lauda válasza szakalistvan (#21813) üzenetére


Lauda
félisten

Na egy jo motor utan mehetsz nyugodtan. Kb 1 perc mulva a fustjet se erezted volna. :D Mondjuk egy robogost se tudsz elkapni, ha ugyes a pilota.

[ Szerkesztve ]

(#21816) szakalistvan válasza Lauda (#21815) üzenetére


szakalistvan
senior tag

Ezt bent volt a városban,30as táblánál,csak nem értem rá leszorítósdit játszani.1,3as újabb swift,80ig jó vagyok gyorsulásban:)

(#21817) Lauda válasza szakalistvan (#21816) üzenetére


Lauda
félisten

Gondoltam, mivel lakott teruleten kivul nem nagyon szokott lampa lenni. Ne is szoritsal le senkit, annyit messze nem er az egesz. :) Nem tudom milyen krosszmotor volt, de egy 400-as vagy afeletti ellen eselyed sincs, meg 911-el sem, nem suzukival. :D

(#21818) Khelben válasza szakalistvan (#21816) üzenetére


Khelben
nagyúr

1,3as újabb swift,80ig jó vagyok gyorsulásban

Egy átlagautóhoz képest talán, egy motorhoz képest sehol se.

(#21819) MPowerPH válasza Khelben (#21810) üzenetére


MPowerPH
félisten

Jah, és a V6-os Mondeoval nem túrod neki néha, mi? ;] Nah, ez elég furán jönne le. Egy ilyen autóval nagyon nehéz nem gyorsan menni, nem beszélve, hogy a V6-nak néha kell is az üveghangon járkálás, mert bepunnyad.

Don't Tread On Me

(#21820) Khelben válasza MPowerPH (#21819) üzenetére


Khelben
nagyúr

Lakott terület 50, kívül 110, autópálya 140. Ezek a maximális sebességeim.

(#21821) MPowerPH válasza Khelben (#21820) üzenetére


MPowerPH
félisten

Én annyiból különbözök, hogy autópálya 150-160, a többi ugyan az.(bár ez a gyakori, nem a maximális...)
Egyébként hogy eszeget a 2.5 V6? Az ST220 anno elég sokat zabált nálunk, olyan 10,5l körülire jött ki a nagy átlag. A 2.0-ás is eszeget azért, olyan 8 literrel beéri, igaz a sok km és Bp. rátesz 1l pluszt biztosan.

Don't Tread On Me

(#21822) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Vajon mennyivel mentek?

Kettészakadt a fának ütközött Renault a 4-es főúton

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#21823) Khelben válasza MPowerPH (#21821) üzenetére


Khelben
nagyúr

Akkor nálad nagyon jól evett az az ST, mert haverom nem áll meg 13 alatt. Igaz, főleg városban használja. Nekem 11,5 körül van most, de ez is főleg város. Ha kiszabadulok lakteren kívülre, akkor 10, ha a gyerekek is ott vannak, akkor 8 :)

[ Szerkesztve ]

(#21824) Khelben válasza Winner_hun (#21822) üzenetére


Khelben
nagyúr

Hányszor leírtam már, hogy éjszaka is ki kellene menni mérni azokkal a rohadt traffipaxokkal...

(#21825) Overlocker válasza Winner_hun (#21822) üzenetére


Overlocker
veterán

b+ :(

(#21826) KrAt válasza SpeedR (#21806) üzenetére


KrAt
veterán

Kikérem, a Kadett 10x masszívabb mint a Szuzuki.. Nem egy Kadettot láttam már darabokban is dr Flex által, nem a levegőbe beszélek..

(#21827) KrAt válasza Khelben (#21824) üzenetére


KrAt
veterán

Nem a trafipaxxokkal van gond, kibebaszottul nem kéne 19 évesen vagizni a 17 éves csajok előtt (feltehetőleg) nem saját autóval... :U Jajj mert megy a (talán?) Laguna, mert megy, csak amikor kurvára nem tud megállni, akkor van pislogás.. És ha épp vki szembe jön, és őt tarolja le 100+-os tempóval?

Mindegy, csak kurvára utálom az ilyeneket.. 1 fasz "sofőr" miatt 2 vagy 3 ember (ha a sofőr is) meghalt..

(#21828) :-I válasza Winner_hun (#21822) üzenetére


:-I
tag

Ez milyen Renault volt? Talán Mégane? :F

Simán vázolom a szitut: Öt fiatal, friss jogosítvány, csakazértisnoyomomagázt, mert akkor hűúdemenővagyok, de mivel rutin nincs, jön a baleset.

Ezért kellene 21 évre felvinni az alsó korhatárt.

[ Szerkesztve ]

"A férfiak, érthető okokból, nem akarják nézni a hüvelygomba-krém, nedvszívó szárnyasbetét, változókori inkontinencia és hüvelyszárazság reklámokat." by Csemike

(#21829) dízelracer válasza KrAt (#21826) üzenetére


dízelracer
senior tag

Te nem vagy hiteles, elfogult vagy. Még a vízhűtésed is egy GSI radiátorból van faragva... :P

Winner_hun: sosem értettem, hogy lehet leesni a nyíl egyenes jó minőségű útról... :U

[ Szerkesztve ]

(#21830) Manitou válasza Lauda (#21817) üzenetére


Manitou
addikt

Egy ilyennel azért be lehetne fogni ;]
[link]

(#21831) KrAt válasza dízelracer (#21829) üzenetére


KrAt
veterán

[link] - Ez milyen autó melyik részegysége lehet, és ki (is) szerepel a képen? :DDD

[link] - kb 200 kiló van a csomagtartómban :D

[link] - havernál meg 500 :D

(#21832) Lauda válasza MPowerPH (#21819) üzenetére


Lauda
félisten

Az mindegyik motornak kell neha, mert ellustul. En is ha csak varosozok, legalabb heti egyszer kiegetem az elkerulon + elso lakott ter., oda vissza 1-2 -szer. :D De van, hogy nyomok egyet a het kozepen meg a het vegen, nincs is vele gond. ;]

(#21830) Manitou Milyen gtr az gecc? Annak a hayabusanak keresztbe le kellett volna nyelni, ha 100-ig nem is, de afelett tuko. :Y

[ Szerkesztve ]

(#21833) Lauda válasza Lauda (#21775) üzenetére


Lauda
félisten

Napi 260 kilométert ingáztak a szerdai tragédia áldozatai

130km reggel, 12 ora melo, majd 130 km haza minden nap. Nem csoda, hogy beficcent egy elbolintas/figyelmetlenseg, meg az ilyenek toljak neki mint allat.

(#21834) MPowerPH válasza Khelben (#21823) üzenetére


MPowerPH
félisten

Igen, az autópályás fogyit írtam le, mivel igazából ott volt használva. Városban nem nagyon mertük használni, de ha mégis sor került rá, akkor a 14-et simán behúzta.
Akkor alapjáraton elmondható, hogy a Ford által gyártott V6-ok kicsit iszákosak. Mi meg végig azt hittük, az autónak van baja, mert a kicsit nagyobb súlyú 2.8-as bömös 8l-t kér vegyesben, most 6.6-ot mutat az óra, igaz nem is hajtom.

Don't Tread On Me

(#21835) Khelben válasza MPowerPH (#21834) üzenetére


Khelben
nagyúr

94-es vagy 96-os fejlesztés, azóta csak annyit nyúltak hozzá, hogy könnyűfém hengerfejet kapott. Viszont a világból kimegy hiba nélkül, nekem ez fontosabb, mint 1-2 liter az évi 10-12ezer km-es futás mellett.

(#21836) runner 125 válasza Manitou (#21830) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ez elég laza.. :))

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#21837) MPowerPH válasza Khelben (#21835) üzenetére


MPowerPH
félisten

Értem. Akkor tényleg nem mai darab, érdekes hogy ezt így végighúzták. A 2.0-ást újították akkor csak meg úgy igazán benzines téren, az már nem Zetec mint régen, hanem szintén Duratec, ami megint csak kimegy a világból. Viszont az 3.0-ás ST motor friss fejlesztés, ott valami nagyon eltolhattak akkor. Na mind1, no off. :B

Don't Tread On Me

(#21838) Skót


Skót
aktív tag

Komolyan, min vitatkoztok?
Az autózás egy veszélyes ipar, mert mindig van egy nagyobb autó/jármű.
Igyekezni kell a baleset elkerülésére, szabályok betartásával, és ki-ki nyilván a pénztárcájával.

Meg, hogy kitiltanátok a suzukit az utakról.
Jah... és aki nem engedhet meg magának csak egy ilyet? (Jó persze, ha választani kell én se vennék szuzkát.)
Vagy esetleg egy régebbi autót? Vagy csak simán kedveli az öreg autókat és azért használ egy 80-as évek beli verdát?

És most el ne kezdjétek megint az öreg nagy autó vs. új autó flémet és hogy melyik a biztonságosabb meg a többi velejáró vitatémát.

köszöntem!

mod: még jó hogy egy két napos hsz-re válaszolok... vizsgaidősuxx :DDD

[ Szerkesztve ]

"A modell alkatú nők olyanok mint egy rossz rádió: nem lehet rajtuk semmit fogni! Hát tényleg ez kell Nektek?"

(#21839) gt0618 válasza Winner_hun (#21822) üzenetére


gt0618
tag

Üdv.:

Nem szoktam baleset témában írkálni, de ebben az esetben komolyan felmerült bennem a kérdés, hogy:

Van-e esély arra, hogy ez az autó (talán megane volt a hátsó túlnyúlás és a felni alapján) nem két darabból volt összehegesztve?

Nagyon eltört a gép...de kettészakad középen?! (régi legozott golfokat civiceket idéz)
Akármennyivel mentek...
Még élhettek volna...úgy 40-50 évet

(#21840) Yushchenko válasza szakalistvan (#21813) üzenetére


Yushchenko
őstag

Biciklizek a Soroksári úton (ahol kb 3 sáv van), mellém jön egy 1-es golf 2-3 hülyegyerekkel, és beszólnak, hogy "VEGYÉL KOCSIT KÖCSÖG"... Aztán kövér gázzal elhajtottak. Utána 2-3 piros lámpánál mindig beértem őket... Volt ott pislogás, bár nem hiszem, hogy magukba szálltak volna.
Alapvetően ha egy ember bunkó, akkor mind1, hogy biciklin, motoron, autóban ül.

(#21841) Lauda válasza gt0618 (#21839) üzenetére


Lauda
félisten

Szinte biztos, hogy ossze volt hegesztve. Egyebkent csak rahajlott volna a fara, szet nem szakadhat.

(#21842) gt0618 válasza Lauda (#21841) üzenetére


gt0618
tag

Én is erre szavaznék, és nem tudnának meggyőzni az ellenkezőjéről...

(#21843) tomcsi23 válasza Yushchenko (#21840) üzenetére


tomcsi23
veterán

Nem tudom, milyen bringád van, de simán vannak olyanok, melyek ára többszöröse egy 1-es golfénak. ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#21844) Khelben válasza gt0618 (#21839) üzenetére


Khelben
nagyúr

Sebességtől függ. Van olyan sebesség, amitől kettészakad, és amennyire szét van menve az autó összes része, ez simán lehetett olyan sebesség.

(#21845) Khelben válasza Lauda (#21841) üzenetére


Khelben
nagyúr

Ha egy lemezt elkezdesz oldalról egy ponton nyomni, az nem hajlik sehova. Benyomódik, amíg tud, utána szétszakad, főleg, hogy a két végét nagyon durva erők húzzák az ellentétes irányba.

(#21846) Yushchenko válasza tomcsi23 (#21843) üzenetére


Yushchenko
őstag

Elég gagyi és öreg is xD De nem is az a lényeg, mert van kocsim is ... csak hát ilyenek az emberek. Persze ők nem veszélyeztettek senkit sem anno.

(#21847) Lauda válasza gt0618 (#21842) üzenetére


Lauda
félisten

Eddig az osszes szetszakadt auto ilyen volt, a langlovagokon is megfordult nehany. :K

(#21845) Khelben Ez utott, mehetne akar az aranykopesekbe is. :R

(#21848) runner 125 válasza Lauda (#21841) üzenetére


runner 125
nagyúr

Szerintem meg kizárt.

Egy autó alvázát soha nem hegesztik össze pont a közepénél, a fő része mindig egy szelvényből áll.

...a szétszakadás oka egyszerű, ahogy Khelben is írta hatalmas erőhatásra egyszerűen szétszakad, ebből köv. h nem 60-nal mentek neki.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#21849) Khelben válasza runner 125 (#21848) üzenetére


Khelben
nagyúr

Ő arra gondolt, hogy régen, a ladás időkben divat volt úgy sérülésmentes autót csinálni, hogy fogtak egy elöl töröttet meg egy hátul töröttet, középen elvágták és összerakták az ép részeket. Csak a képen nem lada van meg nem kettes golf, hanem egy viszonylag új autó, azt nem lehet csak úgy összelegózni.

(#21850) runner 125 válasza Khelben (#21849) üzenetére


runner 125
nagyúr

Jah, h úgy.

Noh ezekről nem hallottam még, kb. akkor nem is éltem még. :D

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.