Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21701) Winner_hun válasza neduddki (#21700) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ja hogy ez egy másik hozzászólás, azt hittem hogy amit a Hondás topikba írtál azt nem is oda írtad hanem ide. Na lassan le kéne feküdnöm...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#21702) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Nekem a kedvencem az amikor jön ki a barom a körforgóbol látja hogy jövök még el is néz arra és bassza kirakni azt a kurva irányjelzőt. :W

Többnyire akkor tapasztalom ha motorral vagyok ez is aztmutatja, hogy szarba se nézik őket.:(

(#21703) neduddki válasza Winner_hun (#21701) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

igya m,eg1 piharra ...:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#21704) dragonfx válasza tomcsi23 (#21697) üzenetére


dragonfx
veterán

ugy kb 80%ot :C

ez a kínai video durva.ősmázlista hát eléggé.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#21705) tomcsi23 válasza SzlobiG (#21702) üzenetére


tomcsi23
veterán

Ó, mennyi ilyen van :W
Hidd el, nem csak a motorost tisztelik meg ezzel. :U

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#21706) dragonfx


dragonfx
veterán

mér van az hogy a bmw.ket szidja mindneki mikor ma 2 suzukis akart elütni??
egyik bicajjal voltam, egyszer meg gyalog....ugy utálom amikor rajtam rpobálgatják a reflexüket meg a féküket.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#21707) Rick4 válasza dragonfx (#21706) üzenetére


Rick4
félisten

Lehet, hogy ismerik a fejedet, és tudják, hogy egyébként BMW-vel jársz... :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#21708) joshua7 válasza SzlobiG (#21702) üzenetére


joshua7
veterán

Nálunk tesóm szokta fölkapni nagyon a vizet ilyenkor, mondjuk igaza van. Rengeteg ilyen barom van...

Semper Fi

(#21709) Sas madár válasza Integra (#21694) üzenetére


Sas madár
őstag

Nagyon jó :C

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#21710) TazLeacher válasza neduddki (#21698) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Kedves roman rendszami Carina kombis minek kell nyomni a dudat balahanl ha a keresztezodesben lehet csak meglani???

Azért mert az ilyen F!-októl van dugó az egész városban, akik nem tudják megérteni, hogy a kereszteződés közepe az nem parkolóhely és ha nem tud átmenni, akkor ne álljon be középre? Vagy csak szimplán azért, mert tiltja a KRESZ? Hívhatjuk gyökérségnek, vagy szabálytalanságnak, ami jobban tetszik.

(#21711) dragonfx válasza Rick4 (#21707) üzenetére


dragonfx
veterán

:C :C

lesz is....

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#21712) Rick4


Rick4
félisten

Ennek mondjuk kezét lábát levágnám....[link] :((

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#21713) Lauda válasza Rick4 (#21712) üzenetére


Lauda
félisten

Nagyon durva. A vegen kieso utasnak le is szakadt a keze nem? Az ult talan a sofor mellett.

[ Szerkesztve ]

(#21714) Sas madár válasza Rick4 (#21712) üzenetére


Sas madár
őstag

Igazi meggondolatlan szerintem meg akarta őket kicsit hintáztatni csak a tempó rettentően nem volt már megfelelő hozzá.

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#21715) dragonfx válasza Rick4 (#21712) üzenetére


dragonfx
veterán

gondoloma bicajost akarta kikrülni aztán akkroa luzer volt hogy elkezdett driftelni neki....

hát itt az járt xarul akia bajt cisnálta.kivételesne igazságos volt a dolog.
mondjuk aki 3 kireplt a paltóra előre 5 bukfenccel, nem tudom hogy keltek fel egyből és smemi bajuk nem volt ezek szerint. :U azért mégis betonra borultak anyg sebbességgel elég nagyot.és persze a cuccukat szedik egyből.... :DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#21716) Lauda válasza dragonfx (#21715) üzenetére


Lauda
félisten

Mar a lejto aljan hintaztatja, de amugy kerekparos sincs a videon sehol.

(#21717) Sas madár


Sas madár
őstag

Viszont aki a felvételt készítette nagy mázlista.
Nagyon kamera próbálgatásnak indul az eleje,és nagy durranás a vége.

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#21718) dragonfx válasza Lauda (#21716) üzenetére


dragonfx
veterán

ja valami emberke ott áll mi az buszmegálló avgy mi pittonnyala lejtő alján.onanntól kezdi el hintáztatni.
aki utoljára akocsi elé esik ki annak tuti kalap kabát.mozdulatlan is marad plusz be is abxta magát meg ráesett a kocsi.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#21719) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Lehet nyári gumival nem így alakult volna..

Szétszakadt az Opellal ütközött Suzuki a 83-as főúton

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#21720) Integra


Integra
titán

szegény jóbarátomnak kiégett a polo-ja:(
egy kicsit ideg most..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#21721) kételkedem válasza Rick4 (#21712) üzenetére


kételkedem
addikt

Hány ember volt azon a platón? Én 8-at látok... Mi vesz rá embereket arra, hogy 8-an 10-en kiüljenek egy pickup platójára?

(#21719) Winner_hun Azon a felázott padkán mindegy milyen gumival van. Persze lehet, hogy jó minőségű gumival nem kerül a padkára...

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#21722) zoo8800 válasza kételkedem (#21721) üzenetére


zoo8800
veterán

Az én kocsimon teljesen jó gumik vannak. A motorja nem túl erős, 60 LE.
Nemrég mentem az M1-M7 kivezetőn, az Egér úti híd előtt egyszercsak felpörög a motor...
És nem a kuplung csúszott meg.

rip and tear, until it is done

(#21723) zsolt1129 válasza zoo8800 (#21722) üzenetére


zsolt1129
addikt

Mondjuk,így a képről nem tudom megállapítani,de annyit látok,hogy egy kopott valami sz@r gumival van.

Mod: Spóroljanak továbbra is a gumiabroncsokon. Nem kell a drága,a különbözetet meg el lehet inni a kocsmába :DDD . Jó most azt nem lehet megállapítani,hogy a gumik miatt csúszott meg,de az tény hogy sok baleset megelőzhető lenne.

[ Szerkesztve ]

(#21724) dragonfx válasza Winner_hun (#21719) üzenetére


dragonfx
veterán

az szép.
hát az opel pedig nem ment annyira szét azt hinné az ember neme sett bajuk.vagy csak csalóka a kép.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#21725) FF23 válasza Winner_hun (#21719) üzenetére


FF23
senior tag

Nem látok annyi vizet, hogy gumi probléma lenne.
Innen vagy egy határozott, viszonylag nagy kormánymozdulattal visszarántja az útra -hogy a hátsó kerék is kijöjjön- és egyből irányba fordítja, vagy megy általában a szembe árokba.

Postázós üzenetekre nem válaszolok. Sajnálom...RT-AX58U v1

(#21726) Zozzant válasza dragonfx (#21724) üzenetére


Zozzant
addikt

A belső szerveket pl. nem szokta megfogni az öv... :(

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#21727) Sas madár válasza Zozzant (#21726) üzenetére


Sas madár
őstag

:C
Ez jó ,erről a disznóvágás jut eszembe ott is a szárító kötélre terítik a hájat és azt megfogja.

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#21728) Lauda válasza Zozzant (#21726) üzenetére


Lauda
félisten

Ha egyaltalan be voltak kapcsolva az ovek.

(#21729) DigitXT


DigitXT
félisten

(#21730) mezis


mezis
nagyúr

Orosz rulett zsigulival: [link]

mezis

(#21731) Lauda válasza mezis (#21730) üzenetére


Lauda
félisten

:DDD Foleg akkor f*sza, mikor balkanyarban lelazul az anya.

(#21732) philoxenia válasza Lauda (#21731) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Szerintem nem anya van a végén, ellenben villáskulcs, mi van, ha lecsúszik.... :U :U

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#21733) mezis válasza philoxenia (#21732) üzenetére


mezis
nagyúr

Na ez az ! Mi van akkor, ha a forgótáras revolver egyetlen betöltött tölténye kerül a cső elé, homlokodhoz szorítod a csövet és meghúzod a ravaszt (elsütőbillentyűt) ?

mezis

(#21734) Lauda válasza philoxenia (#21732) üzenetére


Lauda
félisten

A kormanyoszlop vegen az az anya van, ami rogzitene a kormanykereket. :)

(#21735) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Elvileg börtönbe csukhatók az agresszív autósok

Nem értem, megint miért egy BMW van a képen. :DDD ;] Tegnap fordultam ki a 6-os útra, előttem egy szöszi ment kis Opellel. Távolban jött egy nyerges, de még nagyon messze volt, 5 autó is gond nélkül kifért volna. Aztán jött a hideg zuhany, kifordultam a nőcike után közvetlen. Mire 50-re gyorsított már a kamion ott lihegett a seggemben, óriási dudálás közepette. Sajnos szemből jöttek folyamatosan, pedig az lett volna az első, hogy akár még tilosban is megkerülöm. 50-ről 60-ra kb. 30s -ig tartott neki, ezzel még a kezdeti hiper gyorsulását is megdöntötte, hihetetlen volt. Ekkor már a seggében voltam, és villogtam. Majd mikor már nem jöttek szembe, bementem mellé. Mit látok, telefonál. :W Dudáltam egyet, és megelőztem. Utána a kamionos is meggyúrta, mert a nyitott ablakon keresztül lehetett hallani, hogy megállás nélkül nyomja a dudát.
Az ilyennel mit lehet csinálni, de most őszintén? Ilyenkor mindig gondolkozok, hogy félre kellene állítani, és megkérdezni tőle, hogy ugyan már ő mit csinál.

Szvsz, az agresszivitást is ki lehet váltani, nem biztos, hogy spontán jön.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#21736) brd válasza MPowerPH (#21735) üzenetére


brd
nagyúr

Az ilyenekről mindig a Mad Max jut eszembe.

The only real valuable thing is intuition.

(#21737) Khelben válasza MPowerPH (#21735) üzenetére


Khelben
nagyúr

Az ilyennel mit lehet csinálni, de most őszintén?

Akik belemásznak a másik seggébe? Én is már rég mondom, hogy agyon kéne őket lőni.

(#21738) MPowerPH válasza Khelben (#21737) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nem, az olyanokkal akik telefonálnak, és közben a 90 helyett 40-el csordogálnak. :P Mert kb. ott ahol 90-el kellett volna menni, ő 40-nél tartott a dinamikus kigyorsításában.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#21739) Lauda válasza MPowerPH (#21735) üzenetére


Lauda
félisten

Az ilyennek kapasbol egy evre a helyszinen elvennem a jogsijat.

(#21740) Khelben válasza MPowerPH (#21738) üzenetére


Khelben
nagyúr

Aki 90 helyett 40nel megy, nem okoz közvetlen balesetveszélyt. Ellentétben azzal, aki belemászik a másik seggébe.

(#21741) dragonfx válasza Khelben (#21740) üzenetére


dragonfx
veterán

dehogynem felbaxxa azokat és olyna előzáésbe is belevisz amit amuyg nem tnenél megy ha a szabály szerint megy.én a tul lassan haladokat is büntetném.tehát a fölfelé 15%tól büntetés lefelé is érvényes lenne.
:K

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#21742) MPowerPH válasza Khelben (#21740) üzenetére


MPowerPH
félisten

Az ugyan úgy szabálytalan, nem beszélve a telefonálásról, ami valszeg meggátolta abban, hogy gyorsabban menjen. Tudod hogy hívják ezt? Indokolatlan lassú haladás. Itt persze van indok, de a telefon miatt a rendőr valszeg főbe lőne. Nem beszélve arról, hogy erősen balesetveszélyes is a dolog. Kamionos kicsit figyelmetlenebb, akkor megnézheti azt, ami a kocsi hátuljából marad. Megszoktam, de néha meglepődök egyes hozzászólásaidon. :DDD

Don't Tread On Me

(#21743) MPowerPH


MPowerPH
félisten

"A sebesség helyes megválasztásának van egy területe, amelyről viszonylag keveset beszélünk, ez az indokolatlanul lassú haladás. A lassan haladó jármű a mögötte haladó forgalmat kockázatos, olykor veszélyes manőverekbe is hajthatja, ezért nem árt hangsúlyozni azt a régi defenzív elvet, hogy ne legyünk szükségtelenül mások útjában."

És ugye itt a telefon is közrejátszott. Úgy tudom, azt még szigorúbban veszik, mint a gyorshajtást.

"Nem szabad a járművel indokolatlanul olyan lassan haladni, hogy az a forgalmat
akadályozza.
" -3.3. Sebesség/12

Akkor légyszíves, ezek fényében nem butaságokat írogatni.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#21744) Lauda válasza Khelben (#21740) üzenetére


Lauda
félisten

A csaj kifordult a foutra, majd elkezdett tokoreszni, ezzel feltartotta, nagymerteku lassitasra kenyszeritette az ott halado forgalmat, mikozben telefonalt. Ha valaki, akkor itt a csaj volt a legnagyobb veszelyforras.

(#21745) Lauda


Lauda
félisten

(#21746) zoo8800 válasza Lauda (#21745) üzenetére


zoo8800
veterán

vaze
Cobra 11 élőben :D

rip and tear, until it is done

(#21747) Khelben


Khelben
nagyúr

Akkor mégegyszer: melyiket választanátok, egy 30cal haladó kamiont előttetek, vagy egy másikat 90nél 1 méterrel mögöttetek?

(#21748) Lauda válasza Khelben (#21747) üzenetére


Lauda
félisten

En inkabb a kamiont valasztom. ;]

(#21749) MPowerPH válasza Khelben (#21747) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nem értem a kérdésedet...

Don't Tread On Me

(#21750) dragonfx válasza Khelben (#21747) üzenetére


dragonfx
veterán

utobbi.ugyis ő neki limit van 90nél.max. 110nél.rálépek a gázra és máris nem lesz 1 méter.

kérdésed nem pontos.hol lenne ez a 30 meg a 90??

Feltételezem ltk.ra gondoltál.Nem ltk.a kamion menjen 80nal. ;) .és akkor büntetés nélkül még megtudod előzni. ;)

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.