Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21901) Lauda válasza .bableWes (#21900) üzenetére


Lauda
félisten

Az csak a fenyezes, stb allapota, amit latsz, de a fo tartoelemek, energiaelnyelo zonak valszeg szetrohadtak a 16 ev alatt. Persze ez is csak egy nagyobb rottyanasnal derul ki, addig azt hiszi az user, hogy egy mozdonyban ul.

(#21902) .bableWes válasza Lauda (#21901) üzenetére


.bableWes
őstag

én remélem, hogy nem kell kiprobálnom ezzel az autoval, de ahogy ismerjük ezeket a tipusokat nem jellemzö rá...

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#21903) Khelben válasza Lauda (#21891) üzenetére


Khelben
nagyúr

A golfban ülők is talán megtanulták, hogy mire való a biztonsági öv és legközelebb bekötik magukat.

(#21904) dragonfx válasza Khelben (#21903) üzenetére


dragonfx
veterán

hát ja valszeg könnyebben m,meguszták volna

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#21905) Lauda válasza .bableWes (#21902) üzenetére


Lauda
félisten

En is remelem. :)

(#21903) Khelben Nagyon fejeles gyanus az a szelvedo. :D

(#21906) .bableWes válasza Khelben (#21903) üzenetére


.bableWes
őstag

amikor tanultam vezetni és még rutinra jártam, ott is mindig bekötöttem magam. pedig kérdezte az oktato, hogy miért kötöm be magam? mert igy 1. nagyobb a biztonság érzet 2. nagyobb a valoszinüsége, hogy nem halok meg...

ha beülök a kocsiba, elöször kötöm magamat, utánna inditom a motor. meg ha valaki beül mellém, és nem csatolja magát NEM indulok el!

karambolozunk - ne adj isten - és mindenki tuléli csak ö nem, amugy is az én kezembe van az élete/tük, hogy számoljak el egy életre, hogy meghalt...

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#21907) Bubu79 válasza .bableWes (#21906) üzenetére


Bubu79
addikt

Az oktatód ezek szerint egy pöcs volt - ugyanis két embernek nem kell bekötnie magát személyautóban utazva: a taxisnak és az autós oktatónak - amennyiben ilyen minőségében foglal helyet az erre rendszeresített járműben.

Az első, amire megtanított az oktatóm, hogy beül, beköt, utána indítóz... Ah, majdnem elfelejtettem, üléspozíciót beállít, ha szükséges...

Jahm - és nekik is ajánlott, csak ugye egyiknél a jóindulatú utasok elől menekülés az ok, másiknál, hogy szükség esetén kevés lehet a második pedálsor a korrekcióhoz, bekötve pedig nehéz dolog a kormány után kapni...

Traktorrészer: Tükör? Az minek? Figyeljen, aki hátulról jön ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#21908) dízelracer válasza Bubu79 (#21907) üzenetére


dízelracer
senior tag

És a tükrök beállítása az smafu? :D

(#21909) Yushchenko válasza .bableWes (#21897) üzenetére


Yushchenko
őstag

A helyiek általában nagyon bátrak a hazai útjaikon, és többnyire az sem érdekli őket, hogy ezzel szétkúrják a futóművüket. Persze ők tudják, hogy hol kell kerülni, és őszintén szólva, amíg engem nem veszélyeztetnek, leszarom, hogy mit csinálnak.
Egyébként Astra után olyan a Swift, mintha dodzsembe ülnék... és ez most nem túlzás. De a szükség nagy úr, pár évet kell csak kihúznia (meg nekünk ;] ).

(#21910) Lauda válasza Bubu79 (#21907) üzenetére


Lauda
félisten

Az oktatód ezek szerint egy pöcs volt - ugyanis két embernek nem kell bekötnie magát személyautóban utazva: a taxisnak és az autós oktatónak - amennyiben ilyen minőségében foglal helyet az erre rendszeresített járműben.

A kresz tudomanyodat frissitsed, mert ez mar nem igy van egy jo ideje. :)

-----------------------

(#21906) .bableWes Nagyon helyes, jol gondolkodsz! :K

[ Szerkesztve ]

(#21911) Bubu79 válasza Lauda (#21910) üzenetére


Bubu79
addikt

Lökj egy linket róla ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#21912) Lauda válasza Bubu79 (#21911) üzenetére


Lauda
félisten

(#21913) Khelben válasza Bubu79 (#21911) üzenetére


Khelben
nagyúr

KRESZ 48.§ (5) Nem kell becsatolni a biztonsági övet:

a) a hátramenetben közlekedő gépkocsi vezetőjének;
b) a taxi gépkocsi vezetőjének, ha taxi üzemmódban utast szállít;
c) a mentő gépkocsi betegellátó terében utazóknak, ha a becsatolás a beteg állapotának romlását okozhatja, a betegellátást akadályozza;
d) a lakott területen menetrend szerinti személyszállítást végző autóbuszban;
e) a lakott területen kívül menetrend szerinti személyszállítás végző autóbuszban, ha álló utasokat is szállíthat;
f) az autóbuszban szállított 3. életévét még be nem töltött gyermeknek;
g) annak, aki külön jogszabályban meghatározott orvos által kiállított igazolással rendelkezik.

(#21914) Bubu79 válasza Lauda (#21912) üzenetére


Bubu79
addikt

Köcce :)

Ebben az esetben akkor az oktató kétszeresen is pöcs - ha jól rémlik bablenyónak egészen friss a jogsija ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#21915) .bableWes válasza Bubu79 (#21907) üzenetére


.bableWes
őstag

tudom, hogy egy pöcs. "megtanitott" vezetni, vagyis megszereztem a jogsit és nem érdekel.
vizsgán bekapcsolta magát oszt jonapot kivánok.

Lauda: az a 10mp mire mindenki bekapcsolja nemoszt-nemszoroz.
Yushchenko: amig nekem sem lesz belöle károm addig engem sem - mostmár -. nekem vigyázni kell az autora mert nem az enyém ugye hanem a szülöké, a másik, hogy nincs minden ut után 6ezrem csak a futömüre...

[ Szerkesztve ]

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#21916) .bableWes


.bableWes
őstag

az ilyennek villamos széket adnék...

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#21917) Yushchenko válasza .bableWes (#21916) üzenetére


Yushchenko
őstag

Én ilyen szemet szemért típus vagyok. Átmennék rajta 2x én is a terepjáróval.

(#21918) .bableWes válasza Yushchenko (#21917) üzenetére


.bableWes
őstag

én ha pl. meglátnám, hogy lerobbant az uton a kocsijával, megállnék és elé köpnék egyet. aztán beülnék a sajátomba és elmennék.

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#21919) FF23 válasza .bableWes (#21916) üzenetére


FF23
senior tag

"majd hazaengedték"

Kétszeres cserbenhagyás, egy halott.....Ezt már nem hiszem el!
StólBucinak vissza a jogsit :(

Postázós üzenetekre nem válaszolok. Sajnálom...RT-AX58U v1

(#21920) fullextra válasza Lauda (#21891) üzenetére


fullextra
tag

jahh elég érdekes ez a régi vs új téma.
ésamúgyis. ;]
csak megjegyzésképp, nemrég összhasonlitottunk egy fullra lecsupaszitott 2007es astrát , illetve egy '92es volvót.
érdekes, érdekes.
Lemezek alatt a volvó akár elmehetne mai autónak(feltéve ha nincs elrohadva), brutális...
tetőmerevités ránézésre, 1az1ben ugyanolyan, 40centi széles küszöbök, váznyúlvány megintcsak brutális.
A oszlop pl. vastagabb is némileg.

szóval itt a bizonyiték, 15éve is lehetett biztonságos autót csinálni.(nejöjjön senki a modusos fotosoppal, mert azt én nem eszem meg)
kérdés már csak a 2autó anyaga közti szilárdság különbség.
ki kéne próbálni, a 2autó nyugodtan mehetne a falnak(v egymásnak), csak kivitelezni lehetetlen.

[ Szerkesztve ]

(#21921) dízelracer válasza Yushchenko (#21917) üzenetére


dízelracer
senior tag

Itt ismerem a szülőket. Gondolj bele anyád és a gyereked is meghal egy senkiházi c***ny miatt aki azt hiszi ő bármit megtehet, a törvények felett áll. A jómadár ugye szabadlábon védekezett. Az ominózus eset után pár héttel újra ittas vezetésen kapták. Erre már nem lehet mit mondani. Sajnálom, hogy nem vert telibe egy testes fát az út szélén. Mindenkinek jobb lenne. Ja egyébként az egész famíliája heteken belül eliszkolt a környékről miután nyilvánosan meg lettek fenyegetve. Bent sem lehet könnyű élete de én nem szívesen lennék a gázoló helyében amikor az kifelé jövet átlépi a börtön biztonságot nyújtó vas kapuját. :U

[ Szerkesztve ]

(#21922) .bableWes válasza dízelracer (#21921) üzenetére


.bableWes
őstag

de én azért megkaptam a 3 pontotcsák a jogsiba mert mentem 30 métert egy 250es cross motorral sisak nélkül a zsákutcában, ahol rendört 3 éve most láttam elöször...

ezt is villamoszékbe

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#21923) Khelben válasza dízelracer (#21921) üzenetére


Khelben
nagyúr

Gondolj bele anyád és a gyereked is meghal egy senkiházi c***ny miatt

Függetlenül attól, hogy milyen származású az elkövető, én nem várnék semmilyen bírósági ítéletre...

(#21924) Khelben válasza .bableWes (#21922) üzenetére


Khelben
nagyúr

Felesleges hasonlítgatni, az is jogos volt, ennyi.

(#21925) .bableWes válasza Khelben (#21924) üzenetére


.bableWes
őstag

én elis ismertem. megszegtem, kész. de akkor is...

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#21926) unclefucka


unclefucka
senior tag

Hali!

Én azért vezetek úgy, mint az ÁLLAT, mert:

- Rosszul vannak beállítva az egymást követő lámpák és ha nem megyek ~120-al, akkor nem érem el a zöld hullámot, ha meg 50-el megyek akkor pont piros lesz, de frankón...
- A szőke mobil telefonál, ahelyett, hogy menne
- A vén-papper (mammer) úgy meg, mint aki részeg, így inkább lenyomom az első adandó alkalommal, mert még belém jön oldalról, vagy elém vág, vagy egyéb huncutságot művel
- A sok elmebeteg, ahelyett, hogy elővenné a térképet, vagy használná a GPS-t, vagy ne adj Isten, megtervezné az útvonalat ( mondjuk ezzel ) a belső sávból kanyarodik jobbra és a külső sávból balra
- Ha nem mész 1, max. 2 cm -re az előtted haladó után, akkor a sok pofátlan autós bevág eléd
- Ha nem villogsz, dudálsz, satu-fékezel az autópályán, akkor az ukrán kamionos 81,5 km/h -val előzi a 79,3 km/h-val haladó szlovák kamionost, esetleg Suzuki teszi ugyanezt egy trabival (és ezek permutációi) => Mire nem jó leálló sáv !?
- 40-el megy a 60-as táblánál (biztos-ami-biztos) hát NEM, 66-al is mehetsz ott !!!
- PERSZE beengedem magam elé a 100 éves Ikarus-t, mert a füstjét azt olyan jó szívni, bakker olyan, mintha álcázó füst generátor lenne benne alapból

Majd, ha eszembe jut még írok, addig is ÁLLAT módjára vezetek (13 éve egy koccanással)

Üdv.: M

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#21927) DeadMeat válasza unclefucka (#21926) üzenetére


DeadMeat
veterán

Ez sajna mind igaz,de igy te sem vagy jobb náluk.Na jó legalább a forgalmat nem tartod fel...

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#21928) unclefucka válasza DeadMeat (#21927) üzenetére


unclefucka
senior tag

:B Ó, de igazán ne máá... ezt bóknak veszem :B
Ha üres az út egész kulturáltan vezetek amúgy.
És kivárom a sort, nem pofátlankodok.

És ezekkel együtt is mindig átengedem a zebrán a:

- gyalogost
- biciklist
- kismotorost
- cicát
- kutyát
- stb.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#21929) Rick4 válasza DeadMeat (#21927) üzenetére


Rick4
félisten

Őszintén? Inkább ő menjen előttem, és haladjunk, mint egy kalapos fabiás.... :K

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#21930) rien válasza unclefucka (#21926) üzenetére


rien
senior tag

40-el megy a 60-as táblánál

Ezt én is szeretem :U Nem tudom csak nekem van-e szerencsém de mostanában egyre több olyan tanuló autóval találkozom ami 50 helyett 20-30-al megy az egyenes úton is.
Ez k.b..zott idegesítő.
Én nem értem miért jó ez. Annak idején mikor én tanultam ha 45-el mentem az oktatóm odalépett és megjegyezte nem 45, 50. Ugyanez távolságinál ha nem mentem 80-al belelépett és mondta mellé: nem 70-el hanem 80-al közlekedünk.

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#21931) dragonfx válasza Rick4 (#21929) üzenetére


dragonfx
veterán

mi van már itt??
azt hittem leüvöltitek hogy az én tanítványom, erre meg dícséritek.mi van már itt? :DD :DD

és aki 140nel megy 60as táblába? ;]

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#21932) unclefucka válasza dragonfx (#21931) üzenetére


unclefucka
senior tag

Kérem én mindig betartom a sebességkorlátozásokat.
Kivéve: -> lásd. első pont.
Ilyenkor tapasztalati úton tudom, hogy, ha 60 helyett 77,6 km/h -val közlekedek, akkor még pont átcsúszok a zöldön és ez kb. -5 percet jelent menetidőben.
Na mármost van 3 ilyen lámpa az útvonalamban = 15 perc...
15 perccel később megyek valamerre és már kialakult a reggeli / délutáni csúcsforgalom => tötyögés a dugóban, kinek van erre ideje meg benzinje?
És mindez miért, az idióta módon beállított lámpák miatt, nem véletlen szerepel ez az első helyen!

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#21933) dragonfx válasza unclefucka (#21932) üzenetére


dragonfx
veterán

ennyi. :K
az a durva.néha 50es táblába 70nel se éred el a lámpát.
lásd körüt kanyar jobbra üllőire.az első lámpán átmenéshez 80+ba kell menned.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#21934) Khelben válasza unclefucka (#21932) üzenetére


Khelben
nagyúr

Olyan lámpa nincs, ami 5 percig piros.

Mod: visszaolvastam, te nem állat vagy, csak szimplán hülye a közlekedéshez.

[ Szerkesztve ]

(#21935) tomcsi23 válasza Khelben (#21934) üzenetére


tomcsi23
veterán

De van. Ha nem állsz kellően előre. :P

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#21936) DeadMeat válasza Rick4 (#21929) üzenetére


DeadMeat
veterán

Ezt kikérem magamnak... :P És egy szóval nem mondtam,hogy én nem igy csinálom,bár én egy kicsit beleállok a seggbe a belső sávban tötymörgőnek.

Biciklist nem engedek át a zebrán,csak ha nem rajta ül,bepofátlankodni szoktam,ha nem mutatnak hajlandóságot,hogy beengednek egy kereszteződésből kifelé jövet.

De szoktam tötymörögni is,üres úton,néha jól esik..De nem tartom magam szabályosabb/különbnek sem nála sem azoknál akiket felsorolt.És én sem tartom fel a forgalmat :B

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#21937) frame>24 válasza .bableWes (#21916) üzenetére


frame>24
addikt

Hát a csávó nem volt gerontofil, az biztos...

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#21938) Lauda


Lauda
félisten

[link] Szegeny kislany. :(

[ Szerkesztve ]

(#21939) DeadMeat válasza Lauda (#21938) üzenetére


DeadMeat
veterán

[link] :(

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#21940) Lauda válasza DeadMeat (#21939) üzenetére


Lauda
félisten

Huhvazze... :Y :(

(#21941) dragonfx válasza DeadMeat (#21939) üzenetére


dragonfx
veterán

durva.
a képek és a leírás alapjána vétkes vw.s meguszta mindne probléma nélkül??
Hát ez a hyundai nagyon szétment.milyne is lehetett??hány *.os törésteszttel??..na kb ennyit ér.
elmélet meg a gyakorlat más.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#21942) Zozzant válasza dragonfx (#21941) üzenetére


Zozzant
addikt

Hyundai Getz-nek néz ki. [link]

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#21943) DeadMeat válasza Zozzant (#21942) üzenetére


DeadMeat
veterán

Ez a legkisebb az Atos vagy mi is a neve... kisebb mint a getz,kb vagyonr+ méret...

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#21944) Zozzant válasza DeadMeat (#21943) üzenetére


Zozzant
addikt

Jaa tényleg, "komoly" egy autó az biztos... :(

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#21945) neduddki válasza DeadMeat (#21939) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

ha jol ertelmezem: bof

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#21946) SpeedR válasza dragonfx (#21941) üzenetére


SpeedR
őstag

A képek kicsit becsapósak. A bal oldalát a tűzoltók szépen megszabdalták, mikor szedték ki az utasokat. De a golfohoz képest tényleg eléggé összetört.

(#21947) enerdzsájzer válasza SpeedR (#21946) üzenetére


enerdzsájzer
tag

Csak az oszlopok vannak szétvágva meg a műszerfal visszahúzatva.A vétkes autón nem látom feszítés meg húzatás nyomát sem, valószínű hogy a gyökér simán kimászott a jobboldali ajtón.90-el ment biztos.

(#21948) SpeedR válasza enerdzsájzer (#21947) üzenetére


SpeedR
őstag

Jah, csak a komplett bal oldala van levágva.
A golfos tuti, hogy jobb oldalt mászott ki, nyitva is van ott az ajtó. Remélem a bíróságtól megkapja majd azt amit megérdemel.

(#21949) Szplöttyy


Szplöttyy
senior tag

Én tanuló autóval városba mindig 50-el megyek. Pl 2sávos út, 60as tábla, küülsőbe 50-el senkit sem zavarok, és legalább ha vége a 60-nak nem futok bele az 50es kolátozásba 60-al. Persze, ezt CSAK tanulóautóba :)

Smoke & Torque

(#21950) dragonfx válasza Szplöttyy (#21949) üzenetére


dragonfx
veterán

:O :O
na ez a rossz hozzállás.
és a végén 70esbe fogsz 40nel emnni mer tmnek gázt adni
hagy egyen 5 ghelyet 4.7et az autom.
az ilyenek enm tom minek ülnek autobva
meg ott van segge alat 3-5 millios uj auto és tetvészkedik.könyörögm akkor minek vette az autot???
ennyi re félti?
mér nemv esz 500é valamit és legalább nem tartana fel senkit és közelekende nrmálisan.
nem 40nel 60as táblábva. :O :O
nem hiszem hogy az ujcs scsdoáat a 85-120 lo(átlag 1.4 .1.6 aut)
nem vinnéá kjellően a kazsntit amotor.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.