Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18001) Sipi16 válasza jerry311 (#17998) üzenetére


Sipi16
senior tag

Azért bömbibe is bátor dolog bemenni. Mit csinálsz ha kiszáll két ilyen bútorszállító-hentes testalkatú az átlagnál rövidebb hajú egyed? :U

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#18002) Eagl3 válasza jerry311 (#17998) üzenetére


Eagl3
veterán

Gondolom ivott, azért lépett le a helyszínről.

(#18003) NoLF


NoLF
addikt

m3-on vannak még kamerák?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#18004) zsolt1129 válasza Eagl3 (#18002) üzenetére


zsolt1129
addikt

Valószinű. Vagy csak egyszerűen bepánikolt,és azt hitte,hogy megúszhatja a dolgot.

(#18005) jerry311 válasza Sipi16 (#18001) üzenetére


jerry311
nagyúr

Nekem is az átlagnál rövidebb hajam van (bár nem kopasz) és nem vagyok kicsi sem. :P
Valamint a kormányzár nemcsak lopás megnehezítésére jó.

zsolt1129
Most nem arra gondoltam, hogy lelépett, hanem, hogy nem engedte el a mentőt és ráadásul még elé is kanyarodott, index nélkül... :W

[ Szerkesztve ]

(#18006) mephi666 válasza jerry311 (#18005) üzenetére


mephi666
nagyúr

csak az a baj ilyenkor is, hogy valószínű, a mentő sem épp a bmw-s *****anyjához sietett :(

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#18007) zsolt1129 válasza jerry311 (#18005) üzenetére


zsolt1129
addikt

Igen :K Vagy kb 3 szabályt szegett meg a söfőr. Közöttük az egyik legsújosabbat a cserbenhagyást.

(#18008) jerry311 válasza zsolt1129 (#18007) üzenetére


jerry311
nagyúr

Nyilván nincs igazam, de én beemelném a 300k HUF-os büntetési tartományba a mentők-tűzoltók-rendőrök akadályozását. Na, meg minden ilyen jellegű autóba beraknám a kamerát, hogy mindig legyen "tanú".

(#18009) zsolt1129 válasza jerry311 (#18008) üzenetére


zsolt1129
addikt

Őszintén. Most ha igazad van ha nem én is ezt tenném :K . Szerintem egy ilyen esetnél indokolt lenne az ilyen mértékű büntetés. És akkor még olcsón megúszta.

(#18010) Integra


Integra
titán

ma a hungárián 4 db X márkájú 5-ös típusú autós őrült meg (egyetlen más autó sem), egyik sem tudott indexelni a dugóban toltak, villogtak, villamos sínen előztek, az egyik piroson át úgy, hogy hátul gyerekülés volt benne gyerekkel (ő is villamos sínen engem meg majdnem beleküldött a középső sávban mellettem haladó autóba..
nem, nincsenek előítéleteim, nincsenek előítéleteim, nincsenek előítéleteim...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#18011) AMD Power válasza Integra (#18010) üzenetére


AMD Power
titán

Ez kemény.... nekem "sincsenek" előítéleteim de rosszul vagyok a sok bunkótól... :((

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#18012) mezis válasza jerry311 (#18008) üzenetére


mezis
nagyúr

Nehéz bizonyítani a szándékosságot. "Szólt a rádió, nem hallottam semmit" a szokásos kifogás. A szemből jövő mentőautóra ez sem lehetne kifogás.

Én már párszor kerültem koccanásveszélybe a miatt, mert a szemből jövő mentőautó előzését indexel is jelezve lehúzódással, lassítással segítettem, majd amikor elhaladt mellettem természetesen húzódtam vissza a sávomba és a mögöttem jövő meg majd belém jött. Valószínű, hogy meg sem próbált lehúzódni.

Legutóbb a hátulról érkező mentőautóval jött össze hasonló "ciki", volt még mögöttem egy bamba én már rég lehúzódtam amennyire lehetett, ő meg lehúzódás helyett inkább előzni gondolt.

mezis

(#18013) mezis


mezis
nagyúr

Mai zebrakalandom: állok a zebránál, készülök átmenni. Távolban nem túl gyorsan egy tanuló vezetős autó közeleg (30-as korlát van nekije). Gondoltam el is indulok, mert ha más nem, az oktató csak betartatja a KRESZ-t a tanulóval, már csak a sikeres vizsga érdekében is.
A hatodik érzékem azt súgta, hogy maradjak. Igaza volt. Nem volt szándékában átengedni.
(Átengedni ? Ilyen esetben legfeljebb én engedhetném el őt !)
Az autóban egyetlen személy ült, a sofőr. Bizonyára nem tanuló vezető. Nagy valószínűséggel oktató. Oktatni tudja ?

mezis

(#18014) brd válasza mezis (#18012) üzenetére


brd
nagyúr

Ebben az esetben szerintem nem kellene, hogy érdekeljen bárkit is a kifogás. Aki ennyire nincs tisztában a környezetével, járművezetés közben, az fizessen. Egyébként is, ezek a járművek villognak is ám, vagyis, néhány tényleg nagyon hülyén kívül, leginkább passzív szándékosság áll fenn (gyk. leszarás). Őket kellene legalább a közlekedésben megbüntetni, ha már máshol nem hajlandóak a sünök/korrupt bírók/'asztudjakik.

The only real valuable thing is intuition.

(#18015) mephi666


mephi666
nagyúr

itt kecskeméten is volt kb 1hónapja, hogy belement valami román furgon(?) a mentőbe, mert nem adta meg neki az elsőbbséget :( az, hogy valaki nem hallja, szerintem nem lehet kifogás... ("a trövények/szabályok nem ismerete nem mentesít alóluk" alapon) mindenki utazzon úgy, hogy figyeljen a környezetére... a rendőröknek/mentőknek/tűzoltóknak amúgy is elég éles megkülönböztető hangjuk van... normál esetben kb 1kilóméterről meg lehet hallani még a paneldzsungel közepén is...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#18016) jerry311 válasza mezis (#18012) üzenetére


jerry311
nagyúr

Villog és szirénázik. Nem halkan, nem halványan. Aki ezt nem veszi észre, azt ne engedjék az utakra vagy ha igen, akkor büntessék meg egy ilyen akcióért.

De leginkább fizettessék meg a sürgősségi szerviz és javítás költségeit, hogy 2 nap múlva újra az utakon lehessen az a mentő, ha nem javítható, akkor az új jármű beszerzésének költségeit.

[ Szerkesztve ]

(#18017) fekeandras


fekeandras
őstag

(#18018) Sipi16 válasza fekeandras (#18017) üzenetére


Sipi16
senior tag

Azt hitte, hogy a tranzit sportkocsi? :F

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#18019) jerry311 válasza fekeandras (#18017) üzenetére


jerry311
nagyúr

Transitban nincs gyűrődő zóna.
Mellesleg kíváncsi lennék, hogy a 14, 16 és 17 éves gyerekek közül, melyiknek volt jogosítványa?

(#18020) zsolt1129 válasza jerry311 (#18019) üzenetére


zsolt1129
addikt

Erre én is kiváncsi lennék. Hogy ki vezette azt nem is irták.

(#18021) kételkedem válasza zsolt1129 (#18020) üzenetére


kételkedem
addikt

A Blikk szerint a 16 éves fiú "vezetett"

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#18022) zsolt1129 válasza kételkedem (#18021) üzenetére


zsolt1129
addikt

Az igen. Gondolom nagyon rutinos vezető lehetett,és ez sajnos egy 14 éves lány életébe került. Ha a fiú életben marad,akkor ez egy egész életre szóló trauma lesz neki,amit soha nem fog tudni feldolgozni.

(#18023) Sipi16 válasza zsolt1129 (#18022) üzenetére


Sipi16
senior tag

Erre szemét módon azt mondom, hogy ne is tudja. Ha már jogsival vagy anélkül beül egy kocsiba akkor vállalja a felelősséget ha csinál valami bajt!

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#18024) zsolt1129 válasza Sipi16 (#18023) üzenetére


zsolt1129
addikt

Ez igy van. Ha jogilag vagy felelősségre vonható vagy nem,akkor is megkapja az élettől a neki járó méltó büntetést. :K

(#18025) proof88 válasza fekeandras (#18017) üzenetére


proof88
addikt

vagányok voltak

(#18026) jerry311 válasza kételkedem (#18021) üzenetére


jerry311
nagyúr

Végül is ha valaki autószerelőnek tanul, akkor már 16 évesen is lehet jogosítványa.

Tippelem mind a hárman be voltak kötve.

(#18027) fekeandras válasza jerry311 (#18026) üzenetére


fekeandras
őstag

Ja, kismotorra...

(#18028) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Ezt csak úgy, előítéletek nélkül. Hiszen nem mehetett gyorsabban a megengedettnél:

[ Szerkesztve ]

(#18029) gamerkiller válasza fekeandras (#18017) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Jéé! Ez itt van valahol nálunk, de fogalmam sincs hol. A 61-esen lakom...

(#18028) vwpolopg: De ez tesztautó nem? Hol a rendszáma?

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#18030) vwpolopg válasza gamerkiller (#18029) üzenetére


vwpolopg
őstag

Nem tesztautó. Hátul van neki:

(#18031) gamerkiller válasza vwpolopg (#18030) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Wáwáwáwáw! Csúnya.. :( De mintha ha nem ő lett volna a hibás a balesetnél.. Tök azt vontam le valamiért..

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#18032) vwpolopg válasza gamerkiller (#18031) üzenetére


vwpolopg
őstag

Lehet nem fogalmaztam egyértelműen, sorry. Nem tudom, hogy következett be a baleset. De biztos vagyok benne, hogy az ő hibájából történt. Mindezt persze előítéletek nélkül...

(#18033) gamerkiller válasza vwpolopg (#18032) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Lehet hogy az ő hibájából történt, de a sérülések alapján nem tudom lekövetkeztetni hogy mi történt..:S

Ez furi.. Most vettem észre hogy a középső képen máshogy állnak az autó alkatrészei.

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#18034) jerry311 válasza vwpolopg (#18032) üzenetére


jerry311
nagyúr

Ez pont úgy néz ki, mint ami a jobb oldalával elkapott valamit, amit nem bírt megmozdítani, így szépen kettészakadt. Ilyen se 50-nél történik.

(#18035) whitezo88 válasza jerry311 (#18019) üzenetére


whitezo88
nagyúr

azt is tegyük hozzá hogy kicsit "napbarnítottak" ahogy elnézem.

(#18036) jerry311


jerry311
nagyúr

Nooooormális???
Biztos, hogy be kéne engedni románokat a magyar utakra? Az utóbbi időben elég sok balesetet okoztak.

(#18037) fekeandras válasza vwpolopg (#18030) üzenetére


fekeandras
őstag

Az ott egy emberi fej?

#18036: Én honvédségi tűzoltó voltam.Egy akkori katona társam leszerelés után civilben elment tűzoltónak.Tapasztalatai szerint ha csak a nemzetiséget vesszük alapul honfitársaink után toronymagasan a román állampolgárok okozzák a legtöbb közúti balesetet magyarországon.Erre mondtam én pár hete, hogy "ennyi véletlen nincs..." :U

[ Szerkesztve ]

(#18038) zsolt1129 válasza fekeandras (#18037) üzenetére


zsolt1129
addikt

Melyik? Hol?

(#18039) fekeandras válasza zsolt1129 (#18038) üzenetére


fekeandras
őstag

Közben megnéztem nagyobb felbontásban, valószínűleg egy szétszakadt kárpit darab lehet.

[ Szerkesztve ]

(#18040) zsolt1129 válasza fekeandras (#18039) üzenetére


zsolt1129
addikt

Aham. Messziről tényleg annak tűnik,de nekem fel sem tűnt volna :C

(#18041) jerry311 válasza fekeandras (#18037) üzenetére


jerry311
nagyúr

Mentők/tűzoltók szerintem legfeljebb csak vért hagynak a kocsikban, ami darabos az megy a zsákba.

(#18042) proof88 válasza jerry311 (#18036) üzenetére


proof88
addikt

Sőt, úgy általában, már régóta elég sok balesetet okoznak. :U

(#18043) SpeedR válasza vwpolopg (#18032) üzenetére


SpeedR
őstag

Lehet. De az is lehet, hogy egy kamion nem adta meg neki az elsőbbséget egy kereszteződésben...

[ Szerkesztve ]

(#18044) Calogero


Calogero
addikt

Autómosás :)

[link]

(#18045) MaciG válasza Calogero (#18044) üzenetére


MaciG
addikt

:Y Szép nagy munkagép.

BANZAII

(#18046) KrAt


KrAt
veterán

Jövök haza, látom, egy autó 80%-ban az én sávomban van, és nézegeti, lehet-e előzni, mindezt 20-nál, tömött sorban.. Rávillogok, mégis mi a faszt csinál.. Erre a válasz: mire mellé érek, rámrántja a kormányt.. Én is elrántottam, reflexek rendben.. Mondom akkor bazdmeg..

Kitaláljátok, mi ült a volán mögött? Nyert, cigány...

(#18047) zsolt1129 válasza KrAt (#18046) üzenetére


zsolt1129
addikt

Az vicces lehetett. Én is voltam egy hasonló eset tanúja. Ott egy lassújárműtől torlódott össze a kocsisor (kb 1-1.5 km). Mögöttem az 1200-es előzésbe kezdett. Tényleg csak a jóindulaton múlott,hogy visszaengedték a sávjába. Csak had menjenek,ők biztosan fontos emberek.... :DDD

(#18048) tibi666 válasza vwpolopg (#18032) üzenetére


tibi666
senior tag

egy vw pólóból nekem is előítéleteim lennének egy autót vezetővel szemben. :DDD

(#18049) vwpolopg válasza tibi666 (#18048) üzenetére


vwpolopg
őstag

neszójjábe' :DDD amúgy pedig nincs nekem bajom a BMW-kel, csak a sok gyökérrel aki azt hiszi mindent megtehet 15-20 millió forint volánja mögött...

(#18050) tibi666 válasza vwpolopg (#18049) üzenetére


tibi666
senior tag

az az igazság, hogy egy ilyen autóban annyira más érzés az utazás, hogy el sem tudják képzelni az emberek, míg nem ülnek be egybe. és a nyugalmat irigylik sokat, amit ezek nyújtanak. a csend, az erő, a kényelem.

persze ez nem változtat azon, hogy sok paraszt van a sofőrök között, de a többi autós között is. alsóbb körökben is népszerűek az ilyen autók, ők pedig egy clioban is ugyanígy viselkednének.

viszont én meg a passzátosokkal vagyok előítéletes. a legtöbb seggemben jövő, villogós, pattogó köcsög passzátot vezet. vett egyszer egy pédétádéit magának, ami érzésre elég korrektül megy és azt hiszi, hogy ő a király. falun biztos. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.